פריסבי מגדירה מחדש את עולם כלי הרכב

מאפשרת חסכון משמעותי בזמן על ידי הסרת חסמים בירוקרטיים רבים שנטמעו עם השנים בשוק המכוניות הישראלי

בשיתוף פריסבי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פריסבי
בשיתוף פריסבי
תוכן שיווקי

מתי בפעם האחרונה שקלתם לקנות מכונית, או להחליף את כלי הרכב שברשותכם ודחיתם את ההחלטה או ויתרתם עליה בכלל בגלל המחיר הגבוה, הבירוקרטיה הכרוכה בכך או בגלל החשש מהאותיות הקטנות? אצל רובנו זו החלטה כבדת משקל.

בישראל נעים על הכבישים כ-3.5 מיליון כלי רכב פרטיים. כל אחד ואחת מבעלי המכוניות הפרטיות נדרש לבטח את רכבו, לבחון אפשרות למימון,לאתר מבצעים, לבצע בדיקות שונות ועוד. זה "כאב ראש", ולכן אנחנו מוותרים או דוחים את המטלה של החלפת המכונית. ההתעסקות הכרוכה בכך, הבירוקרטיה ובחלק מהמקרים חוסר היכרות עם עולם כלי הרכב ("מה כדאי לי לקנות? איזה מכונית תענה בצורה טובה יותר לצרכים של המשפחה שלי? עם איזה רכב אני אגיע הכי פחות למוסך, איך אני אממן את זה?") גורמים לנו לחשוב פעמיים.

בדיוק בשביל זה נולדה פריסבי, המציעה פתרון חדש בעולם כלי הרכב הישראלי ומציגה תפיסה חדשה המהווה מענה לכל המכשולים: חוסר שקיפות, בירוקרטיה מורכבת וחרדת הרכישה.

באמצעות פריסבי ניתן למצוא את כל הפתרונות במקום אחד, לחסוך בזמן, לקבל הצעת ערך משתלמת ולהנות מגמישות חסרת תקדים.

כשצרכיו של הלקוח משתנים, או אפילו אם סתם התחרט והחליט לשנות את הבחירה שלו, אנשי פריסבי יהיו שם, ערוכים ומוכנים להקל על התהליך ולהפחית עבורו את מחיר הטעות. מהיום, הכל פתוח, ההחלטות הן לא לזמן של שנים, והכוח עובר לידי הלקוח שאינו מוגבל בהסכמים קשים וחסמי שוק.

לפריסבי מאה נקודות שירות מצפון ועד דרום הארץ המאפשרות לקבל חוויה נוחה, קלה ופשוטה ומהיום גם שער דיגיטלי ידידותי המציע את סל השירותים המקיף בישראל בלי לקום מהספה.

הגמישות, הקלות והנוחות הן תוצאה של תהליכים עליהם עבדו בפריסבי בעשור האחרון כדי להפוך לקבוצת התחבורה הגדולה והמגוונת בישראל המציעה מענה מלא לצרכי התחבורה האישית לציבור הישראלי: כלי רכב חדש, טרייד אין, משומש, ליסינג פרטי ותפעולי, השכרה, ביטוח, עמדות טעינה באנרגיה ושירותי מימון.

פריסבי מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של מכוניות חדשות כבר בנקודת הפתיחה – 14 מותגים חדשים ולא פחות מ – 42 דגמים שונים וכן, אלפי כלי רכב משומשים בכל קטגוריה אפשרית.

Freesbe שואפת לייצג עבור הלקוח שני ערכים מרכזיים:

החופש מבירוקרטיה ותהליכים ארוכים: "הכל במקום אחד, מהיר, קל ונוח" – החל ברכישת המכונית וכלה בכלל השירותים הכרוכים ברכישה כגון ביטוח, מימון ועוד. לבחירת הלקוח שימוש בפלטפורמות דיגיטליות או שירות פיזי תוך חסכון בזמן, והצעות ערך משתלמות. הכל ברור, מהיר ומקל על תהליך קבלת ההחלטה.

חופש הניידות: הקלה על חרדת הרכישה וצמצום מחיר הטעות בגמישות רחבה ויוצאת דופן בשוק הרכב. במסגרת זו, Freesbe תאפשר ללקוחותיה החזרת כל כלי רכב לאחר רכישתו, גם אם נעשה בו כבר שימוש. מכונית משומשת יכולה להיות מוחזרת בשבוע הראשון לאחר רכישתה תמורת החזר כספי ומכונית חדשה יכולה להיות מוחזרת משך עד שנה מיום רכישתה. מהיום – הלקוח יכול להתחרט ופשוט להחזיר וזו רק דוגמא אחת. מסלולי הליסינג, הביטוח והמימון זוכים גם הם לשינויים מרחיקי לכת המאפשרים גמישות יוצאת דופן בשינוי מסלולים, תקופות ותכולת השירותים.

פריסבי כאן כדי להפוך את החוויה לקלה יותר, נגישה וזמינה בין אם בוחרים להגיע לנקודת המכירה או בדיגיטל. פריסבי מציעים פתרון לא רק לרכישה, אלא לכל צורך תומך במקום אחד, באופן קל וברור.

בשיתוף פריסבי