רופא אונליין גם בחו"ל, בלי לצאת מהמלון

הפניקס smart מציעה את הדור הבא של ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל אפליקציה ייחודית שתתאם לכם רופא בחו"ל 24/7 תשלם במקומכם ותדאג לכיסויים מיוחדים המותאמים לנסיעה לחו"ל בתקופת הקורונה

בשיתוף הפניקס Smart Travel
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רופא אונליין גם בחו"ל, בלי לצאת מהמלון
רופא אונליין גם בחו"ל, בלי לצאת מהמלון
בשיתוף הפניקס Smart Travel
תוכן שיווקי

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "נו רק זה היה חסר לי", כשלילד התחיל לעלות החום? בעוד המספרים שעל המדחום עולים אנחנו כבר מדמיינים את הפגישות שתצטרכו לבטל בעבודה, את הסידור מחדש של היומן, את הטלפון לסבתא שתציל את יום העבודה וכו. אבל, דקה אחר כך אנחנו כבר בתוך האפליקציה של קופת חולים, מדברים עם רופא אונליין או מתייעצים עם אחות, קובעים תור לרופא המשפחה או גם לבית המרקחת. אנחנו במקום מוכר ומתפקד בסה"כ.

לשלם על השירות או לקבל אותו בספרדית זה לא משהו שעובר לנו בראש, מן הסתם.

עכשיו תחשבו על אותה סיטואציה, אבל בחדר המלון בתאילנד או ביוון, בברלין, גרמניה או בפריז, צרפת או גם באיזה גסט-האוס בדרום פורטוגל. וכן, הניימדרופינג הזה אינו כולל מדינות שאנגלית היא השפה השלטת בהן. שלב א' יהיה לסנן משהו כמו "הלכה החופשה", שלב ב' יהיה "ואיפה לעזאזל מוצאים פה רופא?". וכדי להוסיף חטא על פשע, נגיד שכל זה קורה בתקופת הקורונה. בקיצור, לא בדיוק האימג' שלכם לחופשה המשפחתית ("המושלמת") שתכננתם. כבר עדיף להתקשר לבוס לדווח על היעדרות.

רק שהסיטואציה הזאת כבר מזמן פחות דרמטית הודות להתפתחות טכנולוגית ודיגיטלית מבורכת, יש לומר, של חברות הביטוח. וגלובליזציה, כמובן. שירותים דיגיטליים שונים נכנסים בשנים האחרונות לשירות חברות הביטוח, שיכולות בזכותם לייצר פוליסות גמישות ובהתאמה אישית, להעניק שירות אונליין למבוטחים והמבוטחות שלהן וגם לספק מעטפת רחבה הרבה יותר של שקט נפשי מאשר רק תשלום של פיצויים או שיפויים לאחר מעשה.

ביטוח נסיעות לחו"ל משולב אפליקציה

אחת החברות הראשונות שהחלה לספק ללקוחותיה אפליקציה ייחודית כחלק מביטוח הנסיעות לחו"ל הייתה הפניקס, מאז כבר הצטרפו אחרות, חברת האינשורטק אייר דוקטור ששמה הולך לפניה בעולם היום, עובדת עם חברות הביטוח המובילות והגדולות בעולם ובארץ, שירותיה ניתנים באופן בלעדי רק ללקוחות ביטוחי נסיעות לחו"ל של הפניקס שנחשבת למתקדמת ביותר. באמצעות שירותים אלו יכולים הנוסעים להתמודד עם מצבים רפואיים או מקרים של אובדן או גניבת מזוודות או מסמכים בחו"ל, זה הכלי שהופך הלכה למעשה את חברת הביטוח באמת לגוף שנמצא לצידנו ברגעי האמת. כאמור, לא רק הנמען אליו נגיש חשבוניות והוכחות לאירועים שונים שהתרחשו מעבר לים, אלא הכלי בעזרתו נוכל להגיע אל הטיפול הרפואי המתאים, לעיתים גם מבלי שכסף יעבור ידיים.

אחת החברות הראשונות שהחלה לספק ללקוחותיה אפליקציה ייחודית כחלק מביטוח הנסיעות לחו"ל הייתה הפניקס

לילד עלה החום בחדר המלון, כמעט בכל מדינה על פני כדור הארץ? אייר דוקטור, שתקבלו להורדה כשתרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס, היא דרך התקשורת שלכם עם רופאים ומוסדות שירות רפואי באזור בו אתם שוהים ובשורה התחתונה זה הכלי הכי חשוב שיש לכם באותם רגעים ביד.

איך זה עובד? טכנולוגיה, דיגיטל, GPS, הסכמים בין מאות ואלפי מוסדות, פריסה של עשרות אלפי רופאים, מרפאות ושאר המעטפת שנכללת בביטוח רפואי ברחבי העולם.

לשוחח עם רופא מחדר בית המלון בחו"ל

אפליקציית אייר דוקטור מאפשרת למבוטח או מבוטחת ששוהים בחו"ל לחפש ולאתר רופא ומרפאה הקרובים ביותר למקום הימצאם ובהתאם להתמחות הנדרשת – רופאת ילדים או משפחה, נשים, שיניים, אורתופדיה, עיניים, עור ועוד. בין אם עלה החום או קרתה תאונה, בין אם כאב שיניים מפלח לכם את הפה או שגילית שאת בהריון, החיפוש מציג את רשימת הרופאים בהתאם לזמינותם ומרחקם ממיקומכם

אחרי שאיתרתם רופא/ה בכמה קליקים בתוך אותה אפליקציה אפשר גם לקבוע תור. התשלום עבור הביקור (שעלול להיות גם כמה מאות דולרים באזורים מסוימים בעולם) ישולם ישירות ע"י חברת הביטוח בלי שום פעולה נוספת מצידכם , בלי בירוקרטיה מתישה , מילוי טפסים או הטענת כרטיסים. והכי חשוב – בוודאי במדינות דוברות שפות שמבחינתכם הן ג'יבריש – תוכלו לראות את השפה בה הרופא אליו תופנו מדבר ותבחרו את השפה שמתאימה לכם שבמרבית המקרים יהיה דובר אנגלית ואף עברית במקרים מסויימים.

האפליקציה תספק כאמור מראש את האינפורמציה החשובה לגבי הרופא והמרפאה כמו שפות מדוברות, מגוון ההתמחויות, במקרים מסוימים דירוג הרופא ואפילו שנות ותק של הרופא.

יצירת קשר עם אחד או אחת מנציגי השירות של חברת הביטוח נעשה פשוט, אונליין ובזמן אמת כך שבהם אפשר להיעזר, להודיע על מצב חירום ולבקש סיוע בכל ימות השבוע, בכל שעות היממה ובכל אמצעי התקשורת טלפון, וואטס אפ, צאט, מייל

מעדיפים לנהל שיחת וידאו עם רופא? דרך האפליקציה אפשר לקבוע שיחת וידאו עם רופא מקומי לקבלת מרשם או הפנייה ובכך בעצם להשלים את הטיפול הנדרש או לבקש שיחת ייעוץ עם רופא ישראלי. מי היה מאמין לפני כמה שנים שגם מחדר המלון בניו יורק או מהאי היווני הנידח אליו ברחנו בשביל קצת שקט ושלווה נוכל לשוחח בווידאו עם רופא שיוכל לייעץ וגם לשלוח מרשם לרכישה בחו"ל.

גם במצבי קיצון כמו צורך בחילוץ או אפילו בהסעה או טיסה רפואית, קיימת חברת סיוע שמספקת קשר ישיר ורציף עם חברת הביטוח ומאפשרת לנהל את הסיטואציה באופן יעיל יותר ועם מישהו שמלווה אתכם באופן צמוד ומעניק את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו במצבים כאלה. רק להקליק על כפתור "רוצה לדבר" ונציג או נציגת חברת הביטוח ימשיכו אתכם בצ'אט בתוך האפליקציה או בוואטסאפ. בנוסף למספרי החירום שזמינים אל הלקוחות הפחות טכנולוגיים...

את קבלות התשלום עבור שירות רפואי שקיבלתם בחו"ל או רכישת התרופות אפשר להגיש דרך אייר דוקטור ישירות לפניקס ולנהל את כל התביעה והבקשה להחזרים דרך האפליקציה. ההחזר ייעשה ישירות לחשבון הבנק או באמצעות אפליקציית bit.

עוד מספקת האפליקציה את האפשרות לדווח על אובדן או גניבה של כבודה או של מסמכים ולקבל מענה ופיצוי אונליין. איחור בכבודה? תוכלו לקבל במהירות ובקלות החזר עד 200$.

ביטוח נסיעות זה שירות

כאמור, בעזרת אמצעים דיגיטליים וטכנולוגיה מתקדמת (כמו גם רוח גבית בדמות תעשיית תיירות עולמית עצומה בגודלה ותנועת תיירים גלובלית שלא הייתה מעולם) הפך ביטוח הנסיעות לחו"ל של היום מפוליסת ביטוח לשירות שהוא רשת ביטחון אמתית בחו"ל. חברת הביטוח הופכת למסייעת בפועל, מספקת שקט נפשי ומייצרת כלים משמעותיים להתמודדות עם מצבים רפואיים בחו"ל, מהקטנים ועד למצבי קיצון.

את האפליקצייה עם שירותי אייר דוקטור , תקבלו כלינק להורדה גם אם תרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין וללא כל שיחה עם נציג. מיד עם אישור הרכישה תקבלו את הלינק, כשההמלצה היא להוריד ולהתנסות באפליקציה בעודכם בארץ. עדיף לראות מראש שהכל מחובר, להכיר לרגע את הממשק החדש ולא לפגוש בו לראשונה דווקא ברגע של לחץ. למרות שבאמת מדובר בתפריט פשוט, אינטואיטיבי וסופר ידידותי לכל משתמש ומשתמשת ובמגוון שפות.

ביטוח נסיעות בימי קורונה

מאז תחילת מגפת הקורונה ועד היום, שכן ימי הקורונה עוד לא חלפו מעולמנו, האפליקצייה של הפניקס עם שירותי אייר דוקטור מספקות גם מידע בתחום הזה: איתור מרפאה לביצוע בדיקות קורונה, איתור בית חולים קרוב עם הציוד הדרוש למקרה שנדבקתם וחליתם ועוד.

באופן בסיסי הביטוח הרפואי מכסה גם בעבור הידבקות במחלה – כלומר במקרים שנדרש טיפול רפואי ואף אשפוז. הפניקס אינה מציבה גבול לאחריות הכיסוי להוצאות רפואיות וזה כולל פניה לחדר מיון, טיפול ו/או אשפוז לאחר הידבקות בקורונה או בכל מצב רפואי אחר. במקרים מסוימים אף מתאפשר להטיס מלווה מישראל אל המבוטח או המבוטחת הזקוקים לו.

לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, ובעיקר בתקופת הקורונה, שווה לבדוק את גבולות הכיסוי של החברות השונות, הן בשירותים הרפואיים והן בשירותי המעטפת כמו מלווה, חילוץ, העברות רפואיות ועוד. זאת לצד בדיקה של רמת השירותים הדיגיטליים שהן מעניקות למבוטחים ולמבוטחות שלהן הטסים והטסות לחו"ל. בחרו את הפוליסה שתעניק לכם את השקט הנפשי הרחב ביותר ואת רשת הביטחון שתאפשר לכם ביקור בחו"ל בראש שקט. חברה שתלווה אתכם בעת הצורך, תתן לכם מענה לכל דבר ועניין, תשלם במקומכם ולא רק תחזיר לכם את הכסף בדיעבד.

ברחבי העולם עוד נמדדים גלים של מגפת הקורונה וקיימים אזורים מוכי מחלה ואחרים שחווים גל נוסף לאחר דעיכה ארוכה. חברות הביטוח מציעות מאז תחילת המגפה הרחבה משמעותית לביטוח הנסיעות, משמעותית בכיסוייה אך לא בנזק לכיס.

הכיסוי הביטוחי בהרחבת קורונה מתייחס לפיצוי בעבור שינויים בכרטיסי טיסה ונסיעות, הזמנה של מלון או רכב שכור. המבוטחים זכאים לפיצויים במקרים של הידבקות בקורונה או הופעת סימפטומים לפני הטיסה, מה שגורם לביטולה או דחייתה, במקרים של הידבקות במחלה או הידרשות לבידוד בחו"ל מה שמביא להארכה של השהות וגם במקרים בהם מוכרז סגר מתקרב במדינת היעד ויש לצאת ממנה בהקדם.

מקרים רבים מעין אלה נרשמו במהלך 2020 ו-2021, מי ששילם כמה שקלים ליום כתוספת לביטוח לחו"ל יכול היה לקבל החזרים בעבור הוצאות טיסות ונסיעות ולא לספוג את העלויות הגבוהות של ביטול או שינוי של הנסיעה. על אף השמועות בתחילת המגפה על זינוק בעלויות הפרמיות בביטוח נסיעות לחו"ל, השירותים החדשים שמעניקים את מעטפת ההגנה מפני קורונה מסתכמים בתוספת קטנה מאוד ( אצלנו בין 1.5-2.5 דולר ליום). נוסעים לחו"ל? כדאי לעשות השוואת שירותים גם בהרחבות הייחודיות לימי קורונה שמציעות חברות הביטוח השונות. השאלה אם לרכוש ביטוח רפואי לחו"ל אינה רלוונטית עוד, משום שרוב המדינות ידרשו אישור רכישה של ביטוח כזה כתנאי לכניסה אליהן. אם כבר מדובר בחובה, בחרו לעצמכם את הביטוח המתאים לכם ביותר, שיעניק לכם את מעטפת הכיסוי הרחבה ביותר ואת השירותים הדיגיטליים המתקדמים ביותר. ההמלצה שלנו: היכנסו לאתר מדד שירות חברות הביטוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. בטבלה פשוטה תוכלו לראות איזו חברת ביטוח מספקת את השירות הטוב ביותר, גם בקטגוריית השירותים הדיגיטליים.