TROT פתרונות מחשוב וסייבר מקיפים לכל צרכי הארגון

חברת המחשוב הוותיקה מתמחה במתן פתרונות מחשוב מלאים ומקיפים בתחום שירותי המחשוב המנוהלים, אבטחת המידע, ניהול פרויקטים והובלה טכנולוגית ותמיכת משתמשים

רננה מור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איש מול מסכי מחשב
TROT: פתרונות מחשוב וסייבר מקיפים לכל צרכי הארגוןצילום: Shutterstock
רננה מור
תוכן שיווקי

"למעשה, אני מוכר שקט - ככל שמספר התקלות קטן יותר כך עבודתנו טובה יותר", אומר ירון כלימיאן, מנכ"ל טרוט, המספקת פתרונות מחשוב ושירותי מערכות מידע מנוהלים. ארגון שחווה בעיות בתחום המחשוב יודע שהשקט עליו מדבר מנכ"ל טרוט הוא הבסיס לתפקודו השוטף. קריסת רשת המחשבים, בעיות תפעול, תקלות ופריצות למערכת, כל אלה ועוד הן בעיות שיכולות להשבית ולעכב את העבודה השוטפת ולגרום להפסד כספי משמעותי, כך שארגונים רבים מוצאים את עצמם משקיעים אנרגיות רבות ואינסוף שעות עבודה ב"כיבוי שרפות". הפתרון לבעיה הזו, על פי שיטת הפעולה של טרוט, הוא תחזוקה מקצועית שוטפת שכוללת את ניהול כל תחום מערכות המידע והמחשוב בארגון – תחזוקה הכוללת טיפולי מניעה באמצעות ביקורים קבועים של מנהל רשתות בארגון, תמיכה שוטפת במשתמשים באמצעות תמיכת Help Desk, פתרונות אבטחת מידע והובלה טכנולוגית. "אנשים מתייחסים לנושא המחשוב כאל כאב ראש, ולפעמים אפילו מעדיפים להימנע מלעסוק בו, עד שמגיע משבר", אומר ירון. "התפקיד שלנו הוא להוריד מהם את 'כאב הראש'. אנחנו לוקחים על עצמנו את ניהול מערכות המחשוב בארגון ומתפקדים כחלק אינטגרלי ממנו".

סייבר, אבל לא רק

תקיפות סייבר על חברות ישראליות עלו לכותרות בשנה האחרונה ביתר שאת. לדעת כלימיאן, המקרה של חברת שירביט, שעלה לכותרות בסוף 2020, צריך להוות תמרור אזהרה לכלל הארגונים, ולכן עליהם לקבל החלטה מראש כיצד להתגונן, במה לטפל והיכן להשקיע את המשאבים: "על פי התפיסה שלנו, השאלה היא לא האם הארגון יותקף, אלא מתי יותקף. ככל שנקדים ונתגונן יותר, כך נרחיק את האינטרס והיכולת לפרוץ למערכות המחשוב של הארגון. אפשר לדמות את זה לפריצות לבתים - ככל שהבית מוגן במערכות אבטחה מתקדמות, כך עולה הסיכוי שהפורץ יעבור לבית הבא. רמת ההגנה תלויה גם ברמת המוטיבציה של הצד השני לפרוץ, עד כמה הארגון אליו הוא פורץ מעניין אותו. אנו ניערך לכך בהתאם ונמליץ לגבי הפתרון עם חבילת ההגנה הטובה והמתאימה ביותר לכל לקוח".

"לאחר שחווינו תקלות רבות ברשת התקשורת והשרתים, פנינו לחברת טרוט לטובת שדרוג מערכות המחשוב ואבטחת המידע", מספרת רו"ח פני דרורי, סמנכ"ל הכספים במכון וינגייט, מלקוחות החברה. "טרוט פעלה בצורה מקצועית ומהירה להחלפת ושדרוג הציוד הטכני, טיפול באבטחת המידע ושדרוג מערכות המחשוב, דבר שהפחית משמעותית את כמות התקלות וההשבתות. החברה ניהלה עבורנו תהליך שלם של טרנספורמציה דיגיטלית, כולל ניהול ספקי צד ג', תמיכה במשתמשים והובלת פרויקטים".

שיטת העבודה של טרוט כוללת ליווי צמוד של מנהל רשתות מטעם החברה, במשרדי הלקוח. "אנחנו הופכים ליחידת המחשוב של הלקוחות שלנו: מנהל רשתות מטעמנו מלווה את הארגון, נמצא במשרדי הלקוח מספר ימים בחודש ובעיקר מבצע טיפולי מניעה", אומר ירון, "אנחנו לא רוצים לכבות שרפות, אנחנו מונעים אותן מראש". בשאר ימי החודש, ה-Help Desk של החברה מספק מענה מקצועי ומיידי ללקוחות.

בטרוט מקפידים במיוחד בבחירת העובדים, כך שיוכלו להשתלב בסביבות העבודה השונות. "מימד השירות חשוב לפחות כמו הידע הטכני של אנשינו", אומר המנכ"ל, "לכן אנחנו מקפידים לבחור קודם כל אנשים של אנשים. כל אחד מהעובדים בטרוט מכיר את המשפט שמנחה אותנו – אנחנו יודעים לפתח וללמד את עובדי החברה להיות אנשי מחשבים מעולים, אך יותר מכך - מקפידים לבחור אנשים מעולים, בעלי תודעת שירות מצוינת, שמתחברים לדנ"א שלנו - שירות מעולה ומקצוענות לעילא ולעילא".

הובלה טכנולוגית

מלבד הטיפול השוטף במערכות המחשוב, בטרוט מלווים ומייעצים ללקוחות שמעוניינים להוביל פרויקטים חדשים אצלם בארגון, להרחיב את הפעילות של רשת המחשבים, להטמיע פתרונות אבטחת מידע, לעבור לענן ולחזור מהענן וכדומה, מתוך ההבנה שבעולם של היום, להיות בקדמת הטכנולוגיה זה שם המשחק.

ההיכרות המעמיקה של טרוט עם כל לקוח מאפשרת לה להעניק ייעוץ מדויק וממוקד

מפעל מצרפלס, לקוח נוסף של טרוט, הוביל בשנים האחרונות תהליך של מעבר ממפעל מבוסס עבודת כפיים למפעל עתיר טכנולוגיה הכולל התקנה של מערכות רצפת ייצור, שילוב מערכות ERP ו-CRM וכלים טכנולוגיים לשיפור הייצור, הבקרה והאיכות. חברת טרוט ליוותה את התהליך כולו, כחלק משירותי ה-IT המנוהלים שהיא מספקת למצרפלס במשך כשלושה עשורים. "לאורך כל התקופה, חברת טרוט היתה חלק בלתי נפרד מהתהליכים המוטמעים במפעל ושימשה כגוף טכנולוגי תומך כאילו היתה מחלקה בלתי נפרדת בו", אומר דני לקוטוביץ, מנהל מערכות מידע במצרפלס. "כבר מהשלבים הראשונים - עם התגבשות הרעיונות, בחינת החלופות, בחירת הפתרונות, ועד לשלבים האחרונים – רכישת הציוד, התקנת והטמעת הפתרון והקשר מול ספקי צד ג', היוותה חברת טרוט חלק בלתי נפרד ממערכת המחשוב המפעלית. לאחרונה, עם התגברות איומי הסייבר, הובילה טרוט, באמצעות העובדים המקצועיים שלה, הטמעת פתרונות אבטחת מידע כחלק ממעגלי האבטחה המוטמעים ברשת המחשוב".

ההיכרות המעמיקה של טרוט עם כל לקוח מאפשרת לה להעניק ייעוץ מדויק וממוקד, "אם לדוגמה, לקוח רוצה לעבור לענן – נציג בפניו את היתרונות והחסרונות בהתאם לצורכי הארגון ולדרך העבודה שלו, ומתוך היכרותנו המעמיקה איתו נציג בפניו חלופות ונמליץ על הפתרון המוצלח והיעיל עבורו", אומר כלימיאן. "אנחנו עומדים לצדו של הלקוח ונותנים לו את כל הכלים לקבלת ההחלטה המיטבית עבורו.

03-6129111 | ליצירת קשר במייל >>

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן