פיתוח אפליקציית חנות: כלי אסטרטגי לשיפור המכירות

על מנת לפנות לקהל לקוחות רב ומגוון, לא תמיד ניתן להסתמך על אתר בלבד. פיתוח אפליקציה כזירה נוספת יכולה להרחיב את פוטנציאל ההכנסות ולייצר מערכת יחסים הדוקה וארוכת טווח עם הלקוח

לירון גולן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם מחזיק טלפון נייד
פיתוח אפליקציית חנות: כלי אסטרטגי לשיפור המכירותצילום: shutterstock
לירון גולן
תוכן שיווקי

רכישת מוצרים אונליין הפכה לחלק משגרת החיים של כולנו, כאשר היצע המוצרים אותם ניתן להזמין בלחיצת כפתור גדל מרגע לרגע. עסקים רבים כבר הבינו שלא ניתן להסתפק רק בחנות אינטרנטית, מושקעת ככל שתהיה, כדי לפנות למספר רב של לקוחות ולבסס עימם מערכת יחסים ארוכת טווח. פיתוח אפליקציית חנות יכול לשמש ככלי יעיל המסייע לשיפור המכירות ומיצוי פוטנציאל ההכנסות.

NPCoding: פיתוח אפליקציות ואתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם

"ההתמחות שלנו היא פיתוח אפליקציות ואתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם. קיימת בנו היכולת לנתח ולדייק את נקודת המבט של הלקוחות שלנו, ובכך לייצר אפליקציות חכמות, שימושיות ובעיקר רווחיות". מציינת מאיה לי פן, מנכ"לית חברת NPCoding. יחד עם בן זוגה נועם פן, לו ניסיון של כ-15 שנים בפיתוח תוכנה, תשתיות ושרתים, הקימו חברה צעירה, דינאמית ומקצועית במטרה להגדיל לבעלי עסקים את המכירות. כל זאת בעזרת פיתוח אפליקציות ואתרי מסחר עם טכנולוגיה מתקדמת, רמת דיוק גבוהה וחווית משתמש מדויקת. "כל מהלך העבודה שלנו נעשה באוריינטציה שיווקית ומכירתית. בעזרת בניית אסטרטגיית פעולה ייעודית ומותאמת אישית, דיוק, עמידה בזמנים ומקצועיות, אנחנו יודעים לייצר ללקוח תבנית ייחודית שבסופו של דבר תביא לתוצאות".

כאמור, NPCoding הוא בית תוכנה להקמת אפליקציות ואתרי מסחר. תהליך הפיתוח של החברה מבוסס על דיוק בפרטים הקטנים ובזכות כך מצליחה החברה לייצר מוצרים זכירים ושימושיים שקל לעבוד איתם ולהפיץ בין אנשים בקלות ויעילות.

מאיה לי פןצילום: באדיבות המצולמת

מהם השירותים שלכם ובמה אתם מתמחים?
"אנחנו מתמחים בפיתוח אפליקציות ואתרי מסחר, לשם הולך העולם אם נרצה או לא. כיום, אין עסק, ארגון, חברה קטנה או גדולה שיכולים להרשות לעצמם להתנהל ללא אתר ואפליקציה או לפחות אחד מהשניים. הייחוד שלנו מעבר למקצועיות והניסיון בתחום, הוא הדגש על דיוק. אנחנו מאמינים בדיוק ושואפים לשם כל הזמן, על מנת להגיע לרמת דיוק שכוללת בתוכה את רמת התוכן, הטכנולוגיה, חווית המשתמש ועוד. אנחנו מתחילים בהבנת הצרכים של הלקוח והיכרות מעמיקה של קהלי היעד והאסטרטגיה השיווקית, ומיד לאחר מכן מתחילים בעבודת האפיון, העיצוב ועד סיום מושלם של פיתוח המוצר. בנוסף, במהלך העבודה אנחנו יוצאים לשטח, מכירים לעומק את הלקוחות שלנו, מזהים את דפוסי ההתנהגות שלהם, מתי הם גולשים, סגנון עיצוב מועדף, טכנולוגיה מועדפת ועוד. בעזרת היכרות זו אנחנו מפתחים אפליקציות שימושיות ומותאמות לקהל היעד".

למה צריך לשים לב לפני שבוחרים בית תוכנה?
"הדבר הראשון שכדאי לעשות זה לבדוק את תיק העבודות ולבחון את סגנון העבודה, רמת הגימור והאיכות. לא בהכרח צריך לחפש ממשקים דומים למה שאנחנו רוצים לבנות. בית תוכנה מוביל יידע לפתח אתר או אפליקציה לכל תחום. אנחנו למשל משתדלים לא לקחת לקוח שיושב באותה משבצת עם לקוח אחר שלנו.

"המטרה שלנו היא להעניק לכל לקוח את הנפת הדגל בהקמת אפליקציה מנצחת עבורו. הדבר השני החשוב לא פחות הוא רמת הכימיה והתקשורת ביניכם לבין לחברה, היענות מהירה, והצעת מחיר בהירה עם ירידה לרזולוציות עמוקות. בסופו של דבר, אנחנו מדברים ועוסקים בטכנולוגיה, אבל יחד עם זאת העבודה עם האנשים והתקשורת חשובים לא פחות, לכן לנו כבית תוכנה חשוב מאוד לשמור על תקשורת טובה כדי להבין מה בדיוק הלקוח צריך ורוצה".

נועם פןצילום: באדיבות המצולם

את יכולה לתת דוגמאות לאפליקציות שפיתחתם?
"פיתחנו אפליקציה ללקוחה בארצות הברית בתחום האודישנים למשחק. האפליקציה סורקת אתרים מובילים של אודישנים ומציגה למשתמש היכן מתקיים האודישן הקרוב לצד פרטים נוספים. ניתן להעלות קובץ קורות חיים ובעיקר לנהל את הסטטיסטיקות של התשובות לאחר ביצוע ראיונות לתפקידים ואודישנים בסביבה הקרובה. דוגמה נוספת - לקוח מתחום האופנה אשר עבורו פיתחנו גם אפליקציה וגם אתר סחר תואם. בעזרת האפליקציה הלקוח שומר על קשר ישיר עם הלקוחות בשליחת מסרים, מבצעים ועוד. יש עוד עשרות דוגמאות ביניהן קבוצת יפעת, Cymbio, 2gether ועוד.

NPCoding
טלפון: 077-5003028

מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לכתובת המייל >>