השור המסתער: קבוצת שור בע"מ כובשת את שוק בתי היוקרה בישראל

אמיר שור לא נותן לשום דבר לעצור אותו, ואחרי שכבש את שוק הנדל"ן היוקרתי בישראל, הוא מרחיב את האימפריה וכובש גם את השוק הבינלאומי

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם מהלך בגינה של בית
השור המסתער: קבוצת שור בע"מ כובשת את שוק בתי היוקרה בישראלצילום: אביב קפילוטו
אבי יופה
תוכן שיווקי

אם תסתובבו בין אנשי העשירון העליון בישראל, שכוללים גם ידוענים ויהודים בעלי הון היושבים בארה"ב, תשמעו סיפור שנשמע יותר כמו אגדה אורבנית על השור שפותח דלתות, תרתי משמע, לנכסים רבים בענף הנדל"ן בישראל ובעולם. במידה ותחליטו לשאול עוד כמה שאלות על החיה הזו, שהפכה לאייקון של יוקרה, תגלו שעומד מאחוריה אדם בשר ודם.

מדובר באמיר שור, איש עסקים בתחום הנדל"ן והבעלים של קבוצת שור בע"מ, שמתמחה בבתי יוקרה בישראל. אמיר הוא זה שעומד מאחורי מכירת הנכסים של העשירון העליון בישראל, שאת רובם אנחנו זוכים לראות מופיעים בכתבות שונות בערוצי הטלוויזיה ובעיתונים.

המיקוד הזה של אמיר בנכסי יוקרה מפוארים ברמה הגבוהה ביותר, לצד טיפול בלקוחות מרחבי העולם, הפכו אותו לאייקון של יוקרה שמושך אליו אנשים בעלי שם שמגיעים בעיקר בזכות המלצות שעוברות מפה לאוזן ורוצים לראות בפעולה את השור, עם הלוגו שמופיע על הטבעת ועל הצמיד שאמיר עונד.

אמיר הוא זה שעומד מאחורי מכירת הנכסים של העשירון העליון בישראלצילום: אוריאל מלסטר

"יצרתי מותג ייחודי שלא היה כדוגמתו", מדגיש אמיר. "בישראל אני עומד מאחורי העסקאות היוקרתיות ביותר שנעשו על ידי אנשי עסקים, שפעלו לרכוש דרכי נכסים גם בארה"ב ובכך הגדילו את ההון שלהם. היום אני מחזיק בשיווק ובניהול בלעדי של רבים מנכסי היוקרה המוצעים בישראל".

בבעלות אמיר חברה הפועלת בארה"ב תחת שם דומה, SHOR GROUP LLC, שעובדת באופן שוטף מול קהילות יהודיות בערים ובמדינות דוגמת ניו יורק, פלורידה, קליפורניה ועוד. עובדה זו, לצד קשרים ענפים של אמיר עם משקיעים ממקומות נוספים בעולם, מסייעת לו להפוך לכתובת לנכסי יוקרה גם עבור ישראלים לשעבר המתגוררים מעבר לים או לכאלה המעוניינים לשוב ולהשתקע בישראל.

"בישראל אני עובד בעיקר בקיסריה וביישובי חוף הכרמל", מפרט אמיר. "אני מייצג נכסים רבים גם ביישובי קו החוף דוגמת הרצליה פיתוח, ארסוף ורשפון. התחלתי את פעילותי באזורי קו החוף, אבל קיסריה, שהפכה להיות מקום אטרקטיבי, היא הבייבי שלי בשנים האחרונות עם קצב מכירות שהלך ועלה משמעותית בעשור האחרון".

קהל הלקוחות שמגיע אליך מחו"ל מורכב ברובו ממשקיעים?

"קהל הלקוחות מתחלק לשלוש קבוצות עיקריות: יש את אלה שעושים עלייה, יש את הלקוחות שמחפשים לרכוש בתי קיץ בישראל ויש את המשקיעים שמגיעים לארץ במטרה לרכוש הזדמנויות ונכסים מניבים. לאחרונה, לקוחות רבים שלי מעוניינים בנכסים להשקעה בארה"ב דרך קבוצת שור האמריקאית ונהנים מהעשייה הענפה שלנו ומהקשרים שיש לי שם. לכן התרחבנו משמעותית לאזורים אסטרטגים ומבוקשים ביותר בארה"ב, עם שירותי נדל"ן מקיפים עבור נכסי יוקרה מפוארים והשקעות מסיביות בנכסים מניבים".

"התחלתי את פעילותי באזורי קו החוף, אבל קיסריה, שהפכה להיות מקום אטרקטיבי"צילום: אביב קפילוטו

את העבודה היומיומית עושה אמיר בתמיכה מלאה של צוות מקצועי ומיומן, כאשר הוא הדמות המקצועית בשטח שמבצעת בפועל את כל הליך ניהול המכירות עד סגירת העסקאות. רבים מהלקוחות של אמיר מוכרים מאוד בארץ ובעולם ואינם מעוניינים להימצא בחזית העסקה עד שהיא מסתיימת בחיוב.

מה מחפשים הלקוחות שמעוניינים בבתי יוקרה?

"ללקוחות שלי כמעט ואין בעיה של תקציב, יש להם הגדרות ברורות ובלתי מתפשרות של דרישה. יש שמחפשים מרכיבים מסוימים ברמה גבוהה ובעיצובים ייחודים ויש שמחפשים נכסים בסטנדרטים גבוהים במיוחד ובאזורים המבוקשים ביותר. אני מתעדכן בהגדרת התקציב ומציג להם נכסים העונים לדרישותיהם".

אמיר שורצילום: אביב קפילוטו

תחילת הדרך של אמיר הייתה בכיוון מקצועי אחר לגמרי. אחרי שעסק שנים ארוכות ברכיבה מקצועית על סוסים הוא הוכתר כאלוף ישראל עוד לפני שירותו הצבאי בחטיבת הצנחנים. אמיר חזר לישראל אחרי תקופה ממושכת בארה"ב לשם עבר עם שחרורו מהצבא, והחל בלימודי תואר ראשון בשירותי אנוש וניהול והמשיך ללימודי תואר שני במנהל עסקים. לאחר שמילא תפקידים בכירים בשתי חברות גדולות בישראל, גילה את עולם הנדל"ן, הוציא רישיון תיווך והחל לפעול בדרכו הייחודית בשוק הנדל"ן. במהרה מצא את עצמו משווק את הנכסים היוקרתיים ביותר בישראל והגדיר סטנדרטים חדשים לתיווך הנדל"ן בישראל.

לפני כעשור, לצד הצלחתו הגדולה, אמיר גרר אחריו הרבה מאוד הדים שבנו אותו עם השנים למותג שהוא היום. "לא חשבתי שאעשה עסקים, הייתי בטוח שאהיה מאמן סוסים ורוכבים", אומר אמיר. "אבל נכנסתי לזה והתאהבתי במותג שיצרתי ובעשייה. אני נושם את זה, חי את זה, פוגש אנשים מדהימים ועושה איתם עסקים. זה תמיד מרגש אותי בכל פעם מחדש, לתווך ולחבר בין אנשים מרחבי העולם".

לאמיר שור יש את היכולת להציג ללקוחותיו בתים ברמה גבוהה, במקומות המבוקשים ביותר במדינה, וכן אפשרויות השקעה מעבר לים. השילוב הייחודי הזה הופכות אותו לכתובת מקצועית להשגת מטרות אישיות ועסקיות למגוון רחב של לקוחות ומשקיעים.

אמיר שור, קבוצת שור בע"מ
טלפון:
052-8343112
מעבר לאתר
לעמוד הפייסבוק