ציוד לרופאי שיניים: כל הדרך לחיוך מלא ביטחון

טיפול שיניים מורכב כולל שימוש בלא מעט מכשירים, כך שתקינותם היא הכרחית ואף קריטית. על מנת להבטיח את הצלחת הטיפול, חשוב לוודא כי הציוד קיבל את כלל האישורים המתאימים לשימוש

נטלי שרון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה בטיפול שיניים
ציוד לרופאי שיניים: כל הדרך לחיוך מלא ביטחוןצילום: shutterstock
נטלי שרון
תוכן שיווקי

התפתחות הטכנולוגיה משפיעה על מגוון תחומים, שווקים ומקצועות בחיים, בהם תחום רפואת השיניים. ציוד לרופאי שיניים כולל כיום לא מעט כלים חדישים, מתקדמים ונוחים אשר מקלים על המטופלים והרופאים גם יחד. אך עדיין חשוב מאוד לוודא שההליך נעשה בצורה נכונה ותקינה, שכן חלק ממנו נוגע למכשור בו נעשה שימוש לאורך הדרך. בין החברות שמציעות את השירות: מ.ת.ד מוצרים דנטליים ו-DSI Dental Solutions.

nullמ.ת.ד מוצרים דנטליים - חומרים וציוד למעבדות ולרופאי שיניים

החברה קיימת כ- 40 שנה ומספקת חומרים איכותיים וציוד מתקדם למעבדות שיניים, לרופאי שיניים ולספקים מכל הארץ ובשטחים. עיקר פעילותה בתחום מעבדות השיניים, כאשר היא מספקת להן את כל הציוד הנדרש לפעילותן התקינה. "אנחנו סוג של סופרמרקט עם מגוון אדיר של מותגים ואלפי מוצרים, כל מוצר שהלקוח צריך - יש לנו משהו להציע. אנחנו מעניקים פתרון מקיף לעוסקים בתחום המעבדות", מרחיב ליאל כרמלי, מנכ"ל ובעלים של החברה.

"שלושת הנכסים הגדולים שלנו הם צוות העובדים בעל הידע הנרחב בהבנת צרכי הלקוחות, הלקוחות שלנו - שמטרתנו היא להעניק להם שירות יוצא דופן באמצעות מוצרים באיכות מצוינת ללא פשרות ורשת ספקים בינלאומית שעוזרת לנו להיות מעודכנים בחדשנות בתחום ולהעביר את הידע לכל לקוח שלנו", מרחיב ליאל.

מציעים פתרון מהשורש

מ.ת.ד מעניקה פתרון שלם למעבדות השיניים, לא בכדי היא מוגדרת ONE STOP SHOP ומציעה מגוון רחב של מוצרים לכל צורך או דרישה. מעבדות ומרפאות מחזיקות מלאי קטן מתוך מגוון המוצרים, היות שאחזקת מלאי היא דבר יקר. מעבדות רבות נתמכות במערך האספקה והשירות של מ.ת.ד, המאפשר לחלק גדול מהן לבצע הזמנה בבוקר ולקבל אותה באותו היום.

"אנחנו סוג של סופרמרקט עם מגוון אדיר של מותגים ואלפי מוצרים"צילום: shutterstock

רפואת שיניים בצל הקורונה – מעבר לעולם הדיגיטלי

בשנה האחרונה, האיצה הקורונה את המעבר לעולם הדיגיטלי. "אנו מובילים בתחום ההדפסות בתלת מימד, מחזיקים בידע נרחב בתחום וכן בתחום הבלוקים לחריטה מזירקוניה". מדגיש ליאל ומוסיף כי בעזרת הציוד הדיגיטלי המתקדם, מעבדות ומרפאות מקצרות את משך הטיפול אצל הרופא, כאשר שיקום עוד באותו היום הוא שם המשחק.

הטשטוש בהפרדה בין תפקידי טכנאים ורופאים האיץ תהליכים במ.ת.ד והביא לעבודה אינטנסיבית יותר מול רופאי שיניים. החברה הוסיפה קווי מוצרים חדשים, הרחיבה את הידע בתחום הדיגיטלי ומלווה מקרוב את תהליך שינוי העבודה של הטכנאים והרופאים. הצוות עוזר ללקוחות לבנות התמחות חדשה ולשנות את עבודתם, תוך כדי הכשרתם בתכנה ושינוי בתהליכי העבודה. "זה תחום חדש המאופיין במחסור בידע, לצד שימוש בכלים חדשים הדורשים לימוד והבנה. המעבר לתחום הדיגיטלי בלתי נמנע, מי שלא ייכנס לתחום לא ישרוד", מוסיף ליאל.

ייחודיות היא שם המשחק - התחרות מול המתחרים

ישנן הרבה חברות המציעות ציוד ומכשור למעבדות ומרפאות בתחום רפואת השיניים. בכדי לבדל את עצמה מהמתחרים, מציעה החברה בנוסף למגוון הרחב של המוצרים את האפשרות לבצע משלוחים קטנים במרכז הארץ. "לפעמים יוצא שליח עם משלוח שמחיר הסחורה נמוך מעלות המשלוח ואנחנו לא מחייבים בעלות המשלוח", מספר ליאל. "אנחנו מוכרים חומרים וציוד למקצוענים שעובדים מול אנשי מקצוע, לכן אנחנו מחויבים לספק מוצרים באיכות גבוהה. אנחנו לא מתפשרים על איכות ולא מחפשים את המוצר הזול ביותר". כחלק מתפיסת המצוינות של החברה, היא מציעה גם הכשרות מקצועיות והדרכות המועברות על-ידי מומחים בתחום מהארץ ומחו"ל.

בשן ועין – על מה חשוב להסתכל לפני הרכישה

"כשבאים לרכוש ציוד יקר ערך, חשוב שיהיה מוצר שהוא באיכות טובה. ציוד תקול גורם לחוסר יכולת לעבוד, דבר הכרוך בהפסד כספי ועיכוב בלוחות זמנים ובמתן שירות הולם", אומר ליאל ומסכם "בתור ספק של מוצרים, חשוב לנו להחזיק מלאי של חלפים ולספק שירות טוב ללקוח, הכולל גיבוי מהיצרן בשירות וחלקים במקרה של תקלה בציוד. אנחנו רוצים ציוד שיש לו אבא ואמא, שאנחנו יודעים מי מייצר אותו ומי יכול לתת שירות במקרה של תקלה. ישנם לדוגמה, מכשירים הנמצאים במעבדות כבר 20 שנה ויש לנו היכולת לספק חלקים גם למכשירים כאלו, זה החוזק שלנו בעבודה מול הספקים שלנו".

מ.ת.ד מוצרים דנטליים
טלפון: 03-5621833 , 054-4758999
רחוב בן אביגדור 10, תל אביב
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>

---------------------------------------

nullDSI Dental Solutions - ציוד לרופאי שיניים

החברה הוקמה לפני 7 שנים ועוסקת בפיתוח ובייצור מערכות שתלים ופתרונות דנטליים מתקדמים. המוצרים של מותג DSI נמכרים במלמעלה מ-25 מדינות בעולם, מאושרים לשימוש על-ידי משרד ה-FDA האמריקאי ועל-ידי משרד הבריאות הישראלי.

תחום המכשור הרפואי לרופאי שיניים מתחלק ליצרנים ומפיצים. היצרנים עובדים על כמויות מסחריות והזמנות רבעוניות, כאשר המפיצים מספקים פתרון ללקוח הקמעונאי. פרט ליחס בין איכות למחיר ושירות אישי, אחד היתרונות הבולטים של DSI הוא היכולת להחזיק מלאי של סחורה שהיא מייצרת בעצמה ולספקה ללקוח הפרטי מהיום למחר, לפעמים ממש תוך כדי הניתוח.

צוות החברהצילום: רן קושניר

חברת די.אס.אי (DSI) שבחו"ל עובדת באמצעות מפיצים בלבד, כאשר בישראל, הנחשבת למגרש הביתי שלה, היא מספקת פתרונות שיקום לרופאים ולקליניקות פרטיות וכן מספקת מגוון רחב של מוצרים לרופאי השיניים. "יש לנו קטלוג מקיף בן 200 עמודים הכולל את כל הדרוש לרופא ורוב המוצרים זמינים במלאי" מספר רומן נודלמן, מנכ"ל החברה. "מדובר בשינוי פאזה מבחינת הרופא, המאפשר לו ביצוע הזמנה מרוכזת וקבלת פתרונות במקום אחד ולא באמצעות שלושה או ארבעה ספקים, דבר הגוזל זמן ומייקר משמעותית עלויות.

פתרונות בהתאמה אישית לשיקום השיניים

DSI מביאה לשוק גישה חדשנית וייחודית, ומעניקה את הכוח לרופאי השיניים. "בניגוד למקובל, כאן הרופא מגדיר לנו את צרכיו ומשתף אותנו באתגרים היום-יומיים איתם הוא מתמודד. אנחנו מציעים מגוון פתרונות ספציפיים המתאימים לו בהתאם לטכניקת העבודה שלו. גדלנו מתוך זה שהקשבנו לרופאים ובנינו עבורם מוצרים, ולא ההיפך", אומר שלומי קרסנר, מנכ"ל החברה.

החברה עובדת בשיטות חדישות ובטכנולוגיות פורצות דרך, לצד ליווי של מומחי שיקום הפה מישראל ומהעולם. ל- DSI מפיצים רבים בישראל, כאשר הבולט מביניהם היא חברת רויאל דנט בע"מ המנהלת אתר מכירות מתקדם ונוח עם מגוון רחב ביותר של מוצרי החברה.

"מדובר בשינוי פאזה מבחינת הרופא, המאפשר לו ביצוע הזמנה מרוכזת וקבלת פתרונות במקום אחד"צילום: רן קושניר

שתלים דנטליים – לא מה שחשבתם

תחום השתלים הדנטליים צובר תאוצה בישראל ובעולם, כאשר מדי יום נוספות המלצות ומתחדש המכשור. אם בעבר היו אלו כירורגים מומחים שעשו שתלים ללקוחות בבתי החולים, כיום ישנם פתרונות מתקדמים בתחום המאפשרים לכלל רופאי השיניים לעסוק בשתלים דנטליים, כאשר תהליך ההשתלה הפך לטיפול שגרתי במרבית מרפאות השיניים. "המוצר עצמו התפתח וידע רב נצבר. עם השנים, השתל דנטלי נהיה פשוט אך מתוחכם והפך לפתרון במחיר בר השגה שכל אחד יכול לעשות. אנשים שבעבר, משיקולי תקציב, השתמשו בתותבת נשלפת, יכולים כיום לבחור בין גשר קבוע מחרסינה או זרקוניה ובין תותבת מבוססת שתלים. מדובר באיכות חיים ברמה אחרת וזו גם העדיפות הראשונה של הרופא", מוסיף שלומי.

מבין כלל הטיפולים המוצעים במסגרת אסתטיקה ושיקום הפה, תחום ההשתלות הוא המתקדם ביותר, לכן חשוב לעשות שיעורי בית ולוודא את איכות השתלים עמם עובד הרופא. "חשוב מאוד שרופאים ומרפאות יבקשו לראות את תעודות היצרן ויוודאו כי השתל המוצע קיבל את אישור משרד הבריאות. כמו כן חשוב להקפיד כי הציוד בקליניקה יהיה מאושר לשיווק בישראל ומומלץ שלמוצר יהיו גם אישורים בינלאומיים כגון ה- FDA האמריקאי".

חיוכים בעידן הזום – האם יש עלייה בביקושים?
"כן, אנחנו רואים עלייה מאוד מאוד גדולה ומורגשת בתחום טיפולי השיניים. את הכסף שאנשים חסכו על נסיעות לחו"ל ובילויים, הם התחילו להשקיע בבריאות. שיניים בריאות זה לפני הכל גם איכות חיים, מי שסובל מכאבי שיניים יודע מה זה. גם בתחום האסתטיקה יש עלייה בביקושים", מסכם רומן ומוסיף "חיוך יפה ומלא בטחון – זה כרטיס הביקור שלנו בעידן הזום".

DSI Dental Solutions
רח' העבודה 59, אשדוד
טלפון: 08-9317235, וואטסאפ: 050-3499350
מעבר לאתר >>
אתר מפיץ - רויאל דנט >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
לערוץ היוטיוב >>