החברה שתדאג למשלוח שלכם בכל שעות היממה

הרצון לדעת מה מצב חבילה או מוצר שנמצא בדרכו מכרסם בכל אחד מאתנו החל משלב ההזמנה או השילוח. דליה סימגי, מנכ"לית ובעלים של קבוצת געש – שילוח בינלאומי ועמילות מכס, מספרת על השינויים החיוביים בתחום, האתגרים והפתרונות

גיא כספי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משאית סחורה של קבוצת געש
קבוצת געש: החברה שתדאג למשלוח שלכם בכל שעות היממהצילום: באדיבות החברה
גיא כספי
תוכן שיווקי

עולם השילוח נמצא כיום בפאזה אחרת לגמרי, יש שיגידו פאזה עתידנית כמעט, בהשוואה למה שהיה קיים בשטח רק לפני 30 שנה. הביקוש הגובר של לקוחות פרטיים ועסקיים לסחורות המגיעות מכל העולם יצר במקביל גם ביקוש גובר לשקיפות ולמעקב אחר כל שלבי השילוח – כבר לא מספיק שמעדכנים כל לקוח שהמשלוח יצא לדרכו, קיים רצון לדעת מתי הוא יצא, איפה הוא נמצא ובאיזה שלב בתהליך הוא.

כיום עובדות חברות שילוח בינלאומי ועמילות מכס מסביב לשעון בניסיון להדביק את קצב המשלוחים, לספק את הסחורות לכל העולם בכמה שפחות זמן ולעדכן את הלקוחות על כל התקדמות בתהליך השילוח. קבוצת געש, אחת מחברות המשלוחים הבינלאומיים ועמילות המכס המובילות בישראל, קיבלה גם היא את הקדמה הטכנולוגית בזרועות פתוחות. "בינואר 2018 נעשה מעבר למערכת שער עולמי של המכס. מערכת זו, שתוכננה במשך שנים רבות, מהווה פריצת דרך מרחיקת לכת של המכס הישראלי ועיקר הצלחתה טמון בכך שהיא נטולת מסמכים (PAPERLESS). היא מחברת בצורה דיגיטלית מידית בין כל הגורמים העסקיים והממשלתיים הקשורים לתחום סחר החוץ בישראל. העבודה שלנו הפכה באחת מעבודה מרובת ניירת ובירוקרטיה לעבודה מהירה המבוססת על מסכים. רמת הדיווח שלנו מהלקוחות ואל הלקוחות השתנתה פלאים. נכון להיום יש לנו יכולת לספק מידע און ליין ולקצר זמני הגעה עד לבית הלקוח", משתפת דליה סימגי, מנכ״לית והבעלים של קבוצת געש.

מחברים כל לקוח לתהליך

"חברת געש" הוקמה ב-2002, על-ידי דליה ורונן סימג'י. השניים הקימו חברה לשילוח בינלאומי ועמילות מכס ובהדרגה הוסיפו שירותים תומכים נוספים כדי להקל על הלקוחות ולהעמיד לטובתם מעטפת שירותים שלמה. כיום מונה סל השירותים של הקבוצה שירותי שילוח בינלאומי באוויר ובים, ייבוא וייצוא מכל נקודה ולכל נקודה, שירותי עמילות מכס לשחרור הטובין, שירותי ביטוח מטענים (נותנים כיסוי במקרים ביטוחיים שונים), שירותי אחסון למטענים ומשלוחי E-Commerce.

דליה סימגי, מנכ"לית ובעלים של קבוצת געשצילום: אופיר וויס

הדגש הרב ביותר עליו מקפידה הקבוצה הוא ברמת השירות והליווי בתהליך. לדברי דליה, השינוי שהביא עמו המעבר למערכות דיגיטליות, מאפשר להם לעדכן בצורה אוטומטית את הלקוחות על כל מה שקורה מבלי להשאיר אותם משוטטים באפלה, "אנחנו פועלים בענף מאוד דינמי שדברים משתנים בו כהרף עין. מדובר בטיפול לוגיסטי בקנה מידה אדיר ולכן תמיד צץ משהו. ישנם עומסים, עיכובים, סחורות בלי אישורים תקפים, ואפילו הקורונה שנכנסה לחיינו בחודשים האחרונים תורמת את חלקה בדינאמיות שיודע הענף שלנו. מכיוון שהכל משתנה בכזו מהירות הלקוחות תמיד רוצים לוודא שהכל בסדר עם המשלוח שלהם, ולכן אנחנו דואגים לעדכן אותם בכל צעד".

מעטפת שירותים מלאה

שרשרת האספקה של כל משלוח בינלאומי כוללת שלבים שונים, החל מרגע הכנת המשלוח, העברתו לספק, שילוחו בים או באוויר, שחרורו במכס והעברתו עד לבית הלקוח או בית העסק. קבוצת געש מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי התהליך ומציעה מעטפת שירותים מלאה העומדת לצרכי הלקוחות.

"אנחנו יודעים לספק את כל מעטפת השירותים, החל מהרגע שהמשלוח יוצא לישראל או מישראל, דרך שחרור במכס ועד העברתו ללקוח. תנאי המכר משתנים מלקוח ללקוח בהתאם לספק איתו הוא עובד ולתנאים שעליהם הם החליטו, יש כאלה שצריכים שנלווה אותם לאורך התהליך כולו וישנם אלה שצריכים שנעזור להם רק בשליחות או בעמילות המכס. אנחנו יודעים לספק להם את כל השירותים להם הם זקוקים והכל בזמן הקצר ביותר, במחיר נוח ותוך ליווי ומענה לכל שאלה או אתגר שצץ בדרך. הלקוחות שלנו יודעים שכשאנחנו מטפלים להם במשלוח אנחנו עושים הכל בשביל שהוא יגיע כמובטח".

בין אם יש לקוח המעוניין לייבא טובין לישראל ובין אם הצורך הוא ייצוא סחורה ללקוחות בחו״ל, קבוצת געש מציעה מעטפת שירותים בתחום, תדאג לעדכן לאורך כל שלבי תהליך הייבוא והייצוא, ותעזור בכל בעיה או אילוץ.

קבוצת געש – שילוח בינלאומי ועמילות מכס
כתובת: אברהם גרון 6, יהוד
טלפון: 03-5391800
לכתובת המייל >>