שירותי אינטגרציה לעסקים: לייעל את העבודה ולשדרג את חוויית המשתמש

שירותי מחשוב יציבים וניהול תקין מרחוק הם המפתח לעבודה רציפה. בזכות שירותי אינטגרציה ואוטומציה לעסקים ניתן להמשיך לנהל את העסק ברמה גבוהה מכל מקום ובכל זמן

לידור יעקב, שרית שיר ולירון גולן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סייבר עסקי
שירותי אינטגרציה לעסקים: איכות חיים גבוהה לעסק שלךצילום: Shutterstock
לידור יעקב, שרית שיר ולירון גולן
תוכן שיווקי

החודשים האחרונים העבירו עסקים רבים שיעור חשוב בהתנהלות והתייעלות מרחוק. הרבה אנשים הבינו שהבית יכול להפוך למשרד ברגע והמחשב האישי מסוגל לעשות הכל – זאת בתנאי שקיימים פתרונות תקשורת מתקדמים שמאפשרים תנאים אופטימליים לעבודה. על מנת להצליח להפיק פתרונות יצירתיים, לחבר מערכות חזקות לעסק ולשפר את חוויית המשתמש, ניתן להיעזר באוטומציה ואינטגרציה. בין החברות שמספקות את השירות: נטקור פתרונות תקשורת, G-MEL ו-ITA פתרונות.

nullנטקור פתרונות תקשורת

"עסקים מבינים כיום יותר ויותר את היתרון הטמון בקבלת כל פתרונות התקשורת להם הם זקוקים מגורם מרכזי אחד", אומר דן נייבידל, מנכ"ל ובעלים בנטקור פתרונות תקשורת. "יש ברשותנו את הכלים, הידע והניסיון למתן מענה מקיף לכל צרכי המחשוב, התקשורת ואבטחת המידע של עסקים", הוא מוסיף.

נטקור פתרונות תקשורת, אחת החברות הוותיקות בתחום, מעניקה פתרונות לעסקים בארבעה תחומים עיקריים: שירותי מחשוב הכוללים אינטגרציה ופתרונות ענן, אבטחת מידע לרבות ניהול ויישום, תשתיות תקשורת ומערכות מתח נמוך וכן, התקנה ומתן שרות למרכזיות IP של חברת Avaya. צוות עובדי החברה מורכב מכוח אדם מקצועי, שרותי ובעלי עשר שנות ניסיון לפחות בתחומים אלו. על לקוחותיה נמנים רשויות מקומיות, תאגידי מים, ארגונים ממשלתיים, חברות תעשייה, משרדי עו"ד, רו"ח ועוד.

דן נייבידלצילום: עולם הצילום של צביקה

'חליפת' שירותים מותאמת לצרכי הלקוח

נטקור מעניקה ללקוחותיה שירות מקצה לקצה, הכולל ליווי צמוד של הלקוח החל משלב אפיון הצרכים, דרך הטמעת פתרונות התקשורת ועד למתן שרות שוטף לכל אורך הדרך. החברה הינה בעלת הסמכות של מגוון יצרני התוכנה והחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם מייקרוסופט, Vmware, Veeam, Fortinet, Ruckus וכן מהווה שותף Silver partner של חברת Sophos.

עובדה זו היא שמאפשרת לנטקור לתפקד כ'סופר-מרקט של פתרונות תוכנה', ולהתאים לכל עסק את הפתרון המקצועי הנכון עבורו. זאת תוך התחשבות בתקציב העומד לרשות העסק ומבלי להתפשר על מקצועיות ואיכות הפתרון. יתרון נוסף של נטקור מתבטא בידע ובניסיון הרב שברשותה במתן פתרונות אבטחה לרשתות תקשורת לרבות פריסה, ניהול המדיניות הארגונית ואבטחת רשתות אלחוטיות WiFi (Ruckus ו-Aruba).

פתרונות ענן להבטחת רציפות עסקית

"אם בעבר עסקים שמו דגש על החומרה: סוג המחשב, השרת, הקונפיגורציה וכו, כיום ישנה הבנה ששירותי המחשוב ופתרונות יציבים במיוחד בענן הינם משמעותיים יותר עבור הצלחת הארגון", מספר דן. אחד השירותים החשובים והנדרשים ביותר, שהדרישה להם עלתה לאור מגפת הקורונה, הינם פתרונות ענן וחיבור מאובטח מרחוק לשרתי הארגון.

פתרונות ענן וחיבור מאובטח מרחוק לשרתי הארגוןצילום: Shutterstock

עסקים רבים נאלצו בחודשים האחרונים לעבור לעבודה מהבית וחיפשו אחר פתרונות שיאפשרו לעובדיהם לעבוד באופן רציף ומלא מרחוק. צוות נטקור פעל להתאמת פתרונות ענן ללקוחותיו, כמו גם לפתרונות התאוששות מאסון (DR). כך, כאשר אחת החברות הגדולות במשק ביקשה לאפשר לעובדיה לעבוד מהבית, פעלה נטקור להקים לכל עובד חיבור מאובטח מרחוק לשרת הארגוני ובכך אפשרה לו עבודה רציפה, בכפוף לנהלי אבטחת המידע שבארגון. עבודה בשירותי ענן מאפשרת גמישות, במסגרתה ניתן להגדיל או להפחית את משאבי מערך המחשוב בענן במקרה הצורך, דבר המייעל את הארגון בלחיצת כפתור.

ממונה אבטחת מידע ויישום אבטחת מידע בעסקים

ארגונים המעוניינים לעמוד בתקן ISO או נדרשים לעמוד ברגולציה בתחום אבטחת מידע, נדרשים למנות אחראי אבטחת מידע. נטקור מספקת ללקוחותיה שירות זה. כך, לכל ארגון מצוות ממונה אבטחת מידע בהכשרתו, הפועל כממונה אבטחת מידע לכל דבר ועניין, אחראי על כתיבת נהלי אבטחת המידע, כמו גם בקרה אחר יישום הנהלים בארגון.

צוות החברה מלווה גם עסקים המעוניינים ביישום פתרונות אבטחת מידע, באופן המותאם לצרכי הארגון: אנטי וירוס, חומת אש, הפרדת רשתות, אשרור כפול בחיבור חיצוני לארגון ועוד.

נטקור פתרונות תקשורת
03-6327722
מעבר לאתר >>
שירותי מחשוב >>
אבטחת מידע וסייבר >>
אחסון וגיבוי בענן >>

----------------------------------

nullG-MEL פתרונות מחשוב לעסקים שמחפשים ראש שקט

"פונים אלינו לא מעט לקוחות שנפלו קורבן למתקפות. היום בגלל שהרבה מידע מאוחסן בענן, ברגע שתוקף מצליח להשיג סיסמא של משתמש, הוא מקבל גישה לכל המערכות הארגוניות. הפעלה של אמצעי הזדהות נוסף היא מאוד פשוטה, ויכולה לחסוך עוגמת נפש במקרה הטוב, או השמדת נתונים חשובים במקרה הרע" משתף גיא מלמד, מנכ"ל חברת G-MEL, המעניקה פתרונות מחשוב לעסקים בכל הגדלים מזה 15 שנה.

גיא מלמד, העוסק בתשתיות מיקרוסופט עם התמחות במערכות דואר אלקטרוני, בעל יותר מ-25 שנות ניסיון. גיא הקים את החברה מתוך אג'נדה ורצון להעניק שירות מקצועי ותמיכה טכנית לאורך זמן עבור חברות קטנות ובינוניות. "המטרה שלנו היא להעניק ללקוחות קטנים ובינוניים שירות ותמיכה מקצועיים לפחות באותה רמה כמו בארגונים גדולים. תמיכה במחיר קבוע מאפשרת לעסקים לתכנן את תקציב המחשוב שלהם. חברות שעובדות בלי תקציב מחשוב קבוע יכולות למצוא את עצמן עם הוצאות לא מתוכננות, העלולות לפגוע בתכנון התקציב השנתי שלהן" מסביר גיא.

גיא מלמדצילום: שרון הורוביץ

תמיכה במערכות מחשבים, פתרונות גיבוי ושירותי ענן, ניטור תקלות, הגנה ואבטחת מידע

חברת G-MEL (שותפי Silver של חברת מיקרוסופט), מספקת מעטפת טכנולוגית רחבה ופתרונות מחשוב יעילים וחדשניים לאורך זמן עבור חברות מוכרות במשק הישראלי, כמו: חברת NICE, קבוצת UMI, חברת Neuroderm, ההסתדרות הרפואית בישראל, האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה, עמותת יד שרה, דרור וידוצ'ינסקי - משרד עורכי דין, מרקיט מוצרי ניהול בע"מ, Data scope ועוד. בנוסף, היא מציעה שירותי תחזוקת רשתות, מגוון שירותי IT, תמיכה טכנית ופתרונות ענן. החברה בעלת האופי המשפחתי חרטה על דגלה: שירות אישי לכל לקוח ולקוח המקבל את הטלפון הישיר של הטכנאי ללא צורך בהמתנה לשירות לקוחות. גיא מלמד, מנכ"ל החברה, דוגל ביחס אישי ובתקשורת בגובה העיניים הן כלפי הצוות הטכני והן כלפי לקוחותיו, שבמקרה הצורך ובאין מענה מוזמנים להתקשר ישירות אליו.

כיצד העבודה מהבית השפיעה על המחשוב העסקי?
"העבודה מהבית מעניקה מצד אחד לעובדים ולמעסיקים דרך להתגבר על מכשולי המגיפה, אבל מצד שני פוגעת באבטחת המידע של העסק ומגדילה את הסיכון ליפול קורבן למתקפות דיגיטליות. ברגע שפועלים בצורה לא מספיק מאובטחת, הדבר מקל על גורמים עוינים לנצל חולשות בשביל לפגוע במערכות המחשוב. חברה שמעניקה תמיכה לשירותי מחשוב צריכה לדאוג לחיבור מרחוק מאובטח במיוחד. פעולה פשוטה של הוספת הזדהות מרובת שלבים עוזרת לסכל מתקפות רבות. גם אם התוקף מצליח להגיע לסיסמא, זה לא מספיק לו כדי לחדור למערכות המחשוב של הארגון. שירותי תמיכה מקבלים חשיבות יתרה בתקופה זו. הניגוד בין אבטחת המידע מצד אחד, והנגשת מערכות המחשוב לכלל העובדים מצד שני מהווים אתגר, שאם נעשה באופן מקצועי, ישפר באופן משמעותי את יעילות העבודה ויחסוך זמן וכסף למעסיקים, שיכולים להמשיך ולמנף את הצלחת העסק ולהתעסק בדברים החשובים באמת".

גיא מלמד, מנכ"ל חברת G-MELצילום: שרון הורוביץ

מהי הייחודיות שלכם?
מעבר לפן המקצועי והניסיון רב השנים של הצוות הטכני, אנחנו מתמקדים בהקשבה אמתית לצורכי הלקוח ולבעיות שהוא מציג. יכולה להיות חברה סופר מקצועית שמספקת פתרונות מובילים, אך אם לא השכילו להבין את הכאבים של הלקוח, עשויים למכור לו מערכת שלא תיתן מענה מדויק לבעיה. העובדה שיש לנו ניסיון רב שנים בתמיכה ומתן שירות למערכות מחשוב של חברות גדולות, מעניקה לנו יתרון, שכן אנחנו מעניקים ללקוח הבינוני והקטן מקצועיות ומתודולוגיות עבודה, שבדרך כלל מיושמות רק בארגונים גדולים. באופן זה לקוחות קטנים ובינוניים מרוויחים מקצועיות ושירות ברמה גבוהה ביותר".

G-MEL פתרונות מחשוב לעסקים
טלפון: 1-700-50-60-23
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>

-------------------------------------

nullITA פתרונות - אינטגרציה ואוטומציה לחברות

השנה האחרונה עמדה בסימן מהפך בהרגלי הצריכה הגלובליים והמקומיים עקב משבר הקורונה. המסחר המקוון הפך לשחקן מרכזי בשוק וכתוצאה מכך נולד צורך בניהול וייעול עסקים באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים, שיעניקו פתרונות יצירתיים ויחברו את המערכות הממוחשבות בעסקים השונים. מדובר בעיקר על שתי מילים שהופכות בעיות לפתרונות: אוטומציה ואינטגרציה. שתי מילים שיכולות לשפר את חווית הלקוח, אבל גם את יעילות העסק וניהולו.

האוטומציה שבאינטגרציה

כדי להשיג את שתי המטרות – חווית לקוח טובה יותר וייעול העסק –"ITA פתרונות" מציעים שירותי ייעוץ ויישום בתהליך חיבור כל המערכות השונות הקשורות לעסק עם התמחות בחנויות באינטרנט, באופן שיאפשר להגיע לניהולו האופטימלי; כך, המרכיבים השונים - כולל אלו הקשורים למערכות חיצוניות - יסונכרנו באופן אוטומטי והעסק כולו יתייעל באמצעות אינטגרציה של כל המערכות וכל המחלקות: הלקוחות, הספקים, העובדים ומערכות חיצוניות.

קליטת הלקוחות החדשים הופכת לאוטומטית ומחברת את כל המחלקות בעסק לכרטיס הלקוח – כל מחלקה לפי הצרכים שלה. באופן זה, הספקים יקבלו אוטומטית וישירות את רשימת המוצרים שעליהם לספק, ומערכת המלאי תעדכן את החנויות המקוונות לגבי מלאי שנגמר או חזר. המערכת מאפשרת גם התממשקות למערכות מכירה כמו וואלה-שופס, עזריאלי או אמזון – כך ששידור ההזמנות, הפניות ועדכון המלאי יתבצעו באופן אוטומטי.

אנאל ואיתמרצילום: באדיבות החברה

אינטגרציה של מערכת החיובים עם מערכת שליחת הודעות ומיילים

מהלך זה מאפשר למערכת לבדוק באופן רציף את החיובים ולשלוח אוטומטית ללקוחות הודעת תזכורת לתשלום שלא התקבל עדיין. בנוסף, המערכת יכולה להזכיר ללקוחות שהגיע מועד החיוב באמצעות הודעות מותאמות אישית. בדרך זו ניתן לחסוך זמן ולשפר את תזרים התשלומים.

מעבר לשיפור בניהול העסק, תהליך האינטגרציה משפר את חווית הלקוח הודות לאוטומציה של תהליך הקנייה - מרגע ההזמנה ועד לקבלת המוצר. אוטומציה זו אף מונעת טעויות מיותרות, שכן הזמנת המוצר המבוקש תגיע מידית למערכת הניהול שתפיק חשבונית, תקבע זמן למשלוח המוצרים ותשגר הודעה לחברת השליחויות. במקרה שבעת ההזמנה מתברר כי המוצר אינו במלאי, ניתן לבקש מהמערכת לשלוח הודעה עם שובו למלאי. הלקוחות יוכלו גם לקבל הודעות על ירידת מחירים או על מכירה מוקדמת של מוצרים.

ניהול זמן יעיל: אימון בשיטת GTD

זמן הוא אחד המשאבים היקרים ביותר, ולכן ניהול נכון שלו משמעו חיסכון, התייעלות ושיפור באיכות החיים. שיטת GTD שפיתח דיוויד אלן נחשבת לכלי יעיל ועוצמתי לארגון משימות וניהול זמן. המשתמשים בשיטה זו מוצאים כי גם חיים מורכבים ביותר יכולים להיות פשוטים ומאורגנים באמצעות שימוש בעזרים הנכונים. השיטה, שמיושמת ברחבי העולם, מציעה אימון לניהול נכון של הזמן וממקדת את המתאמנים באמצעות מערכת ניהול משימות המתאימה את עצמה לצרכי המשתמש בה. מערכת כזו יכולה לתרום לכל בעל עסק ולסייע לגבש נהלי עבודה שיטתיים ומקצועיים בניהול זמן וביצוע משימות.

ITA פתרונות מציעה ללקוחותיה להתנסות בסדנאות, הרצאות וליווי על פי שיטת GTD, ומי שחש שאין לו זמן להתעמק עוד ביתרונות שיטה שכזו, הרי זו בדיוק הסיבה מדוע כדאי לו ללמוד אותה.

ITA זה איתמר

איתמר שלח, הבעלים והמייסד של ITA פתרונות, עבד במשך שש שנים כמנהל המוצר בחברת קונימבו (הפלטפורמה לבניית אתרי סחר גדולה בארץ), שם היה אחראי על מציאת פתרונות ללקוחות ופתרונות פנימיים לחברה.

מגוון התהליכים והפתרונות המוצעים על-ידי ITA מהווים למעשה מעטפת ייחודית לניהול התייעלות, או כמו שאיתמר אומר, במקום שאחרים רואים בעיות – הוא רואה את הפתרונות. בסופו של דבר, הבעיה של הלקוחות היא העסק שלו.

ITA פתרונות: ייעוץ, שדרוג ופיתוח לעסקים קטנים ולחנויות מקוונות
טלפון – 054-6308860
מעבר לאתר >>