ציפויי חרסינה: הפתרון לשיניים לבנות במראה טבעי

שיניים לבנות משדרגות את החיוך שלנו בכמה רמות. השאלה המתבקשת היא - מהי השיטה המומלצת להלבנה שתעניק מראה טבעי ולא מלאכותי לשיניים? והתשובה לפניכם - ציפויי חרסינה

דניאל דותן, לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ציפויי חרסינה: הפתרון לשיניים לבנות במראה טבעי
ציפויי חרסינה: הפתרון לשיניים לבנות במראה טבעיצילום: Shutterstock - Syda Productions
דניאל דותן, לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

הטכנולוגיה הרפואית מצליחה להמציא את עצמה מחדש שוב ושוב, והפעם - שיטה יעילה ומדויקת להלבנת שיניים המעניקה תוצאות לטווח ארוך - ציפויי חרסינה.

בעזרת שיטה זו תוכלו ליהנות מחיוך מושלם שגם נראה טבעי. בכתבה הבאה תכירו את המרפאות שעובדות לפי שיטה זו; מרפאת שיניים Dolev Aesthetics, ד"ר יוסי פיש, יוסי אינדיג ו-רעננה דנטל קייר, שיעניקו לכם את הבטחון בטיפול, את היתרונות הנלווים לשיטה ואת החיוך שתמיד רציתם:

מרפאת שיניים Dolev Aesthetics

ד"ר קובי דולב, בעל מרפאת השיניים Dolev Aesthetics מתמקצע, מנוסה ובעל שם ומוניטין ברפואת שיניים אסתטית וציפויי שיניים. מרפאתו מתמחה ביצירת מהפכים אסתטיים דנטליים למטופלים ויצירת חיוכים מושלמים. במרפאתו מקבל ד"ר דולב לקוחות מראשון לציון ומכל רחבי הארץ, המגיעים בזכות הידע והמומחיות שלו ביצירת מראה פה נקי, אסתטי ולבן.

"חיוך מייצר את הרושם הראשוני של האדם ומה שהוא משדר לסביבה, וכשאדם מחייך חיוך יפה עם שיניים לבנות ואסתטיות, הסביבה מקבלת ומשלבת אותו בתוכה באהדה", אומר רופא השיניים ד"ר קובי דולב. "מנגד, כשאדם מחייך וחושף שיניים צהובות, עקומות, חלקן מרקיבות, הוא עשוי להידחות בשל כך, ומעבר לזה, הדבר עלול לגרום לו לירידה בביטחון העצמי. מעבר לאסתטיקה דנטלית, העבודה שלנו במרפאה מעניקה לנו תחושה של שליחות – באמצעות ציפויי השיניים ויצירת חיוכים בריאים ויפים אנחנו משיבים לאנשים את הביטחון העצמי ומסייעים להם לקטוף הצלחות".

ד"ר דולבצילום: צילום: רביב שטיין

מרפאת השיניים Dolev Aesthetics בראשון לציון, היא בבעלותם של האחים ד"ר אלי וד"ר קובי דולב. ד"ר קובי דולב עוסק בתחום האסתטיקה הדנטלית מזה שש שנים, התמחה בתחום וצבר ידע וניסיון מקיף כאחד הרופאים הטובים והאיכותיים בתחום. הוא מתמחה בציפויי חרסינה באיכות גבוהה המעוצבים בהתאמה אישית במעבדה מתקדמת על פי תכנון והכנה מראש בדיוק מושלם לפה המטופל. כל עבודה שלו נעשית בהשקעה וביסודיות רבה ומייצרת שיניים יפות וצחורות המדמות את הלובן הטבעי ושקיפות השן האותנטית.

למי מתאימים ציפויי חרסינה?

"ציפויי חרסינה מתאימים לכולם, החל מגיל 18 ועד למבוגרים מאוד. המטרה בציפויי חרסינה היא לצפות את השיניים הטבעיות כדי לספק להן צבע לבן יפהפה ושקיפות של שן טבעית, וכן ליישר שיניים עקומות בלי הצורך בטיפול אורתודנטי. באמצעות ציפויי חרסינה ניתן להשיג יישור, הלבנה ושיפור הצורה".

איך הטיפול מתבצע?

"הטיפול נעשה בשלושה מפגשים בלבד. במפגש האבחון הראשוני אני פוגש את המטופל, מכיר אותו ולומד את צרכיו ורצונותיו, ומה היה רוצה לשנות במראה השיניים.

"המפגש השני הוא שלב הטיפול וההכנה. אני מבצע השחזה מינימלית של השיניים בחלק החיצוני של השן בלבד, בעובי 0.5 מ"מ (דקות של עדשת ראייה), שזהו העובי של ציפויי החרסינה. אם צריך ליישר שיניים גם זה נעשה במהלך הטיפול.

"אני מבצע למטופל סריקה דנטלית באמצעות סורק אינטרה-אוראלי, שמייצר מודל תלת ממד, כולל צבע השיניים, המנח, הצורה והמידות אשר נשלחות למעבדה ליצירת ציפויי החרסינה באופן מדויק על פי התכנון. המטופל יוצא מהמרפאה עם ציפויים זמניים מחומר מיוחד עשוי פלסטיק המדמה את ציפויי החרסינה הקבועים, עד שאלו יתקבלו מהמעבדה.

"המטופל רואה בלייב בפה שלו כיצד העבודה הסופית תיראה, ואם יש לו בקשות להאריך ולקצר וגם לשנות את הצבע, ניתן לבצע הכל בשלב זה. אני שולח למעבדה את המידות וההוראות לעבודה, וכעבור שבועיים ציפויי החרסינה נשלחים חזרה למרפאה.

"במפגש השלישי אני מדביק את ציפויי החרסינה הקבועים. הציפויים נעשים בהדבקה עם דבק מיוחד וחזק מאוד כך שהטיפול יכול להחזיק עשרות שנים".

מהם היתרונות בציפויי חרסינה?

"היתרון הגדול הוא כל מה שניתן לקבל בתהליך זה, כאמור: יישור שיניים, הלבנה ושיפור צורת השיניים. את הצבע הלבן הבוהק והשקיפות המדמה שן טבעית ניתן להשיג רק על ידי ציפויי חרסינה, לא ניתן להשיג זאת בטיפולים אחרים".

ד"ר דולב. שנים של ניסיון ועבודה מדויקתצילום: צילום: רביב שטיין

מהם יתרונות מרפאתך?

"אנו מובילים בתחום האסתטיקה הדנטלית. צברנו ידע, ניסיון ומוניטין רב בתחום ולקוחות מגיעים אלינו מפה לאוזן לאחר ששמעו עלינו מלקוחות מרוצים אחרים. יש לנו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שכמעט אין באף מרפאה אחרת, ואנו מקדישים את חיינו לתחום האסתטיקה הדנטלית, משתתפים בהשתלמויות, כנסים והרצאות, ולומדים אותו עוד כל הזמן".

ד"ר קובי דולב Dolev Aesthetics
כתובת המרפאה: ז'בוטינסקי 51, ראשון לציון
מעבר לאתר>>>
טלפון: 073-7400350

------------------------------------------

ד"ר יוסי פיש - ציפויי חרסינה לחיוך מושלם

האם אתם מחייכים בקלות וללא חשש, או שמא אתם מעדיפים להמנע מכך ולא לחשוף את השיניים?

לאסתטיות הפה השפעה גדולה על הבטחון העצמי שלנו. שיניים עקומות, שבורות או צהובות עלולות לגרום לנו לתחושת חוסר בטחון. כיום, קיים לכך פתרון אסתטי פשוט ויעיל, בדמות ציפויי חרסינה.

ציפויי חרסינה הינם אחד מטיפולי האסתטיקה לשיניים שמציעה מרפאת השיניים הוותיקה של ד"ר יוסי פיש, דור שלישי לרופאי שיניים ובעל ניסיון של למעלה משני עשורים כרופא שיניים.

ד"ר פיש עצמו הינו בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, חבר באגודת השתלים הבין לאומית, ובעל הסמכה Expert In Oral Implantology, מטעם איגוד רופאי השיניים הגרמני.

צוות המרפאה של ד"ר כולל רופאי שיניים מקצועיים ומובילים בתחומם והמרפאה מהווה One Stop Shop לטיפולי שיניים.

מהו ציפוי חרסינה?

ציפוי חרסינה הוא ציפוי המולבש על השיניים הקיימות. הרעיון מאחורי הטיפול הינו להביא לתוצאה אסתטית טובה, מבלי לפגוע בשן.

יתרונותיו של ציפוי החרסינה רבים. מדובר למעשה במעין "שריון" מלאכותי לשן, היוצר מראה של שיניים לבנות, אינו משנה את צבעו ואינו מוכתם כתוצאה ממאכלים וממשקאות, ולצד זאת מגן על השיניים הקיימות.

ציפויי חרסינה הינו פתרון המתאים למגוון בעיות אסתטית, החל משן קדמית שבורה, שן שהצהיבה או האפירה, ועד לפתרון חלופי ליישור שיניים.

"ציפויי חרסינה הינם טיפול אסתטי הנמצא במגמת עלייה משמעותית בשנים האחרונות", מדגיש ד"ר פיש, "ניתן לייחס זאת לעלייה הכללית במודעות לאסתטיקת הפנים והפה. במרפאתנו מבצעים ציפויים לכל שכבות הגיל, מתבגרים, מבוגרים, וקשישים, נשים וגברים כאחד מגיעים אלינו לטיפול".

על התהליך הטיפולי מספר ד"ר פיש: "מדובר בטיפול קל וקצר, שאינו דורש הרדמה מקומית, ויכול יכול להתאים לרוב האנשים".

בשנים האחרונות התקין צוות רופאי השיניים במרפאה מאות רבות ציפויי חרסינה למטופלים מרוצים.

למינייטס

בשיטה זו, קיים צורך בהשחזת שכבה מזערית מחומר השן בטרם הדבקת ציפויי החרסינה, זאת על מנת לאפשר את הדבקת הציפוי מבלי להגדיל את נפח השן בפה.

השיטה משמשת לציפוי שן בודדת, לדוגמא כאשר מדובר בשן שבורה או בשן שהאפירה או הצהיבה.

שימוש נוסף ופופולארי יותר הינו ציפוי חרסינה על כל קשת השיניים, ככלי ל'יישור' השיניים וכתחליף לטיפול אורתודנטי.

בחירת חומר הציפוי (או בשמו המקצועי ה-Case selection) הינו חשוב ביותר בתהליך, ומשתנה בהתאם לצורך בציפוי וכן בהתאם לצבע השן. כך, כאשר מדובר בשן בהירה, ניתן לבחור בציפוי חרסינה שקוף. לעומת זאת, כאשר שיניי המטופל עברו שינוי צבע משמעותי, הציפוי שייבחר יהיה מחומר אטום.

השלב הראשון בתהליך ציפוי חרסינה בכל קשת השיניים, הינו לקיחת מידות פה מהמטופל. הדבר מאפשר לרופא השיניים לבצע הדמיית שעווה לאופן שבו תראה קשת השיניים על דגם השיניים מגבס של המטופל. הדמיה זו נקראת Diagnostic wax up ומטרתה למעשה תיאום ציפיות בין הרופא והמטופל, כאשר המטופל מוזמן להעיר ולבקש לבצע שינויים בהדמיה, לשביעות רצונו.

השלב הבא בתהליך הינו Diagnostic mock up – העתקה של הדמיית השעווה, שניתן להרכיבה בפה המטופל לצורך התרשמות. רק לאחר אישור המטופל את תוצאת ההדמיה, נלקחות מידות לייצור הציפויים עצמם.

"בתוך שתי פגישות במרפאה ניתן להגיע לדגם הציפוי הרצוי, ולהדביק אותו בפה המטופל, לקבלת תוצאה מושלמת", אומר ד"ר פיש.

לומינירס (lumineers)

בשיטה זו, מתבצעת הדבקת ציפוי החרסינה על השיניים הקיימות, מתוך מטרה להביא לניפוח עובי השן ומתיחת השפה. התוצאה הסופית מביאה להפחתת קמטי הגיל המופיעים סביב השפתיים.

היות ומטרת הטיפול הינה עיבוי השן, הוא אינו דורש הסרת חומר שן ומכאן יתרונה של השיטה – ניתן בכל שלב להסיר את הציפוי ולהמשיך לתפקד עם השיניים הקיימות כבעבר.

ד"ר פיש הינו מורשה לומינירס בארץ, לאחר שעבר השתלמות בתחום בבוסטון, ארה"ב.

"כיום, בזכות החומרים החזקים מהם עשויים הציפויים וכן בזכות הדבקים האיכותיים, ציפויי חרסינה הפכו לטיפול אסתטי מבוקש ונוח, בעל אורך חיים ארוך במיוחד. הדבר מאפשר למטופלים חיוך מושלם ויפה לאורך שנים", מסכם ד"ר פיש.

צור קשר
ד"ר יוסי פיש – מרפאת שיניים
03-6969123
נייד: 052-3330456
השופטים 41, תל אביב

מעבר לאתר>>

-------------------------------

ד"ר יוסי אינדיג

ד"ר יוסי אינדיג הוא מנהל מרפאת שיניים פרטית מצליחה בתל מונד, בה צוות של מומחי שיניים מקצועיים ומנוסים המתחייבים לטיפולי שיניים באיכות גבוהה ובטכניקות מגוונות ומקיפות. ד"ר אינדיג מבצע במרפאתו טיפולי כירורגיה, שיקום ואסתטיקה דנטלית מתקדמת.

"אסתטיקה הפכה לחלק חשוב ומרכזי בחיים שלנו", אומר ד"ר אינדיג. "פעמים רבות, לקוחות מגיעים למרפאה לאו דווקא בגלל בעיות רפואיות אלא אסתטיות. לטיפולים אסתטיים כיום אין גיל או נסיבות מיוחדות בהכרח. אנשים הבינו שהחיוך פותח דלתות בכל תחום, והמראה האסתטי חשוב ביותר – החל מקידום הקריירה ופגישות עבודה, דרך מציאת זוגיות ומערכות יחסים, ועד לרצון להיראות טוב עבור עצמך".

מהן השיטות העיקריות לשיפור האסתטיקה של הפה והשיניים?

ד"ר יוסי אינדיגצילום: צילום: מילי אינדיג

"קיימות מספר שיטות לשיפור המראה האסתטי, לרוב שיטות הציפויים הדנטליים – ציפויי שיניים, לצורך קבלת מראה לבן, נקי וטבעי. הציפויים הדנטליים שאני מבצע במרפאה נעשים בשתי שיטות עיקריות:

"ציפויי חרסינה – שיטה מתקדמת ומובילה לציפוי שיניים על ידי חזיתיות חרסינה. בשיטה זו, משייפים מעט מהשכבה הקדמית של השן בעובי 1-1.5 מ"מ, ומדביקים את חזיתיות החרסינה לחלק של הקדמי של השן שנראה בזמן החיוך והדיבור.

"בשיטה זו, ניתן להשתמש במגוון סוגי חרסינה וטכניקות ייצור של החזיתיות, והמחירים משתנים בהתאם. בישראל, אין הרבה מעבדות בארץ שמתמחות בייצור חזיתיות חרסינה (Laminate Veneers) ולכן אין הרבה רופאים שעוסקים בכך".

מהי השיטה השניה לציפוי שיניים?

"השיטה השניה שאני מבצע במרפאה היא ציפויי שיניים באמצעות קומפוזיט משולב חרסינה (כתר היברידי). בשיטה זו, מסלקים רק את החלקים העששתיים, הלא אסתטיים מכותרת השן, לוקחים מידה של שיניי המטופל ובעזרת תבנית שהמעבדה מייצרת (tray) על פי המידות המדויקות, אני מבצע את השלמת החלקים הלא בריאים שהוסרו מחומר קומפוזיט משולב בשבבי חרסינה.

"השיטות שונות אחת מהשניה ונבחרות על פי צרכיו ורצונו של המטופל ומצב הפה שלו. מומלץ לבצע הלבנת שיניים לפני הציפויים, על מנת שניתן יהיה לייצר חזיתיות בעלת מראה בהיר יותר, כאשר הדרישה המרבית של הפציינטים היא לקבל שיניים בהירות הרבה יותר מהרגיל, כמו שאנחנו רגילים לראות אצל כוכבי קולנוע".

מה ההבדל המשמעותי בין שתי השיטות לציפוי השיניים?

"ההבדל המהותי בין שתי השיטות הוא שיטת הייצור והחומר שממנו מבוצעות החזיתיות. בשיטה הראשונה – חזיתיות חרסינה, הציפויים מיוצרים מחומר חרסינה שעובר שריפה בתנור והוא בעל מראה זכוכיתי יותר. בשיטה השניה של קומפוזיט משולב חרסינה, הציפויים נעשים מחומר שנקרא קומפוזיט שמכיל בתוכו שבבי חרסינה וזו שיטה חדשה ויעילה גם כן.

"לכ- 65% ומעלה מהפציינטים, השיטה השניה מתאימה יותר כיוון שהיא פחות פולשנית. הקומפוזיט משתלב עם צבע השיניים הטבעיות בצורה טבעית והוא ופחות 'זכוכיתי'".

כיצד התהליך מבוצע?

"בשתי השיטות מבצעים לפני הכל תיאום ציפיות עם המטופל. אני מראה למטופל הדמיה ממוחשבת לפני הטיפול, כדי להמחיש לו כיצד התוצאות ייראו בסיום העבודה. רק לאחר קבלת אישור מהפציינט שראה את ההדמיה ואישר אותה, אנו מתחילים בעבודה.

"בשיטה הראשונה של חזיתיות החרסינה, ניתן לבצע גם יישור שיניים קל באמצעות ה- Laminate Veneers. כדי לקבל מראה אחיד של התוצאה האסתטית הטובה יותר, יש לבצע ציפויים על מספר גדול יחסית של שיניים (4-8 שיניים) כדי שלא יראו את ההבדל בין המראה הזכוכיתי של החרסינה ובין מראה השיניים הטבעיות.

"בשיטה זו לוקחים מידה ושולחים למעבדה לייצור חזיתיות החרסינה על פי המידות המדויקות ובינתיים המטופל יוצא מהמרפאה עם ציפויים זמניים. כשהציפויים הקבועים מגיעים מהמעבדה, הוא מגיע לטיפול נוסף להדבקתם בפה.

"בשיטה השניה, קומפוזיט בשילוב חרסינה, ניתן לצפות שתי שיניים ומעלה. השיטה השניה מאפשרת לסגור רווחים בין השיניים בקלות מרבית כמעט מבלי להשחיז מהשיניים הקיימות. אין צורך לעשות ציפויים זמניים, וכשהמעבדה מכינה את התבנית ועושה השלמות של שעווה להדמיה, אפשר להדביק את הציפויים בפגישה אחת".

כמה זמן מחזיק הטיפול?

"בשיטה הראשונה הממוצע הוא כשמונה עד עשר שנים, ובשיטה השניה גם כן, כשצריך לעשות ליטוש קל ותחזוק, אחת לשלוש שנים".

מרפאת שיניים ד"ר יוסי אינדיג

היהלום 35, תל מונד
למעבר לאתר>>
טלפון: 09-7966632

----------------------------------

רעננה דנטל קייר

חולמים על חיוך מושלם שחושף מראה אסתטי של שיניים לבנות ואחידות? הודות להתפתחויות משמעותיות בתחום הטכנולוגיה הדנטלית, הליך ציפוי חרסינה לשיניים הפך נגיש ובר השגה, כך שגם אם אתם עדיין לא כוכבי הוליווד, אתם יכולים לזכות בחיוך מהסרטים.

השן נסדקה? השיניים מוכתמות? הרווח בין השיניים מציק לכם בכל בוקר? אם אתם בעלי שיניים וחניכים בריאות, יש לנו בשורה מעולה עבורכם, זוהי איננה גזרת גורל. בהליך פשוט, קצר, אמין ולא פולשני תוכלו לזכות בשיניים לבנות, אחידות ויפות, כאלו שיתנו לכם חשק לחייך עוד ועוד.

"ציפויי חרסינה עשויים מחומר המאפשר לדמות באופן מעולה את מראה האמייל הטבעי", מסבירה ד"ר אנה יוטקוביץ, רופאת שיניים מוערכת בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה במרפאת השיניים רעננה דנטל קייר, הממוקמת ברעננה ומספקת מגוון טיפולי שיניים בין היתר: שיקום הפה, רפואת שיניים כללית, השתלות שיניים, הלבנת שיניים, ציפוי חרסינה, טיפולי חניכיים וטיפולי שיניים.

מרפאה שהיא משפחה

ד"ר אבי קלנר-קוטנו, ד"ר אנה (חנית) יוטקוביץ וד"ר דינה נאה הן חלק מסוד ההצלחה של המרפאה שהפכה למוקד עליה לרגל לכל אלו המבקשים לבצע טיפולי שיניים נרחבים תחת קורת גג אחת, באווירה רגועה ונעימה. שלושתן מנהלות את מרפאת רעננה דנטל קייר שהיא מודל לשיתוף פעולה מוצלח. את פירות ההצלחה קוטפים המטופלים שזוכים למענה איכותי ומקצועי ובזמינות חסרת תקדים.

כשכואבת לך השן, אתה רוצה לדעת שיש לך כתובת. בדיוק לשם כך המרפאה פתוחה משעות הבוקר ועד הערב, ומספקת מענה בכל שעות היום. גם במקרי חירום – בשבתות וחגים, המטופלים במרפאה יודעים שיש להם מענה.

לא רק הזמינות יוצאת הדופן, המענה המקצועי והצוות הרפואי הנרחב הכולל גם ארבע שינניות ואורתודנטית מעולה, הופך את מרפאת רעננה דנטל קייר לכה אהובה. "זה היחס האישי לו זוכה כל מטופל שעושה את כל ההבדל. ציפוי חרסינה יש להתאים לכל מטופל בהתאמה אישית, מה שנכון לאחד, לא בהכרח נכון לאחר". מסבירה ד"ר דינה נאה, שחתומה כבר 25 שנים על הצלחות בתחום רפואת השיניים.

"לכן בתחילת כל תהליך תהיה פגישה הכוללת ייעוץ מקצועי, אבחון המצב ותיאום ציפיות", מסבירה דר' אבּי קלנר-קוטנו, רופאת שיניים ששמה הולך לפניה כרופאת שיניים רגישה ומקצועית, שמקשיבה ובונה תכנית טיפול בשיתוף המטופל שמתאימה לצרכיו. ד"ר קלנר-קוטנו מוסיפה: "על מנת לשקף את תוצאות התהליך כלפי המטופל, נערוך סריקה מקצועית ונבנה מודל מותאם אישית המדמה באופן מוחשי את השינוי, כך המטופל יכול לראות כבר את התוצאות הרצויות ולהחליט לגבי היקף הטיפול – האם לצפות גם את השיניים האלו והאלו או שלא. כשהתוצאות מולך, זה הרבה יותר פשוט ויעיל".

ציפוי שיניים שיגרום לך לחייך

ציפויי חרסינה מספקים גם חוזק וגם אסתטיקה מצוינת שעם הקפדה וטיפול נכון, יכול להישמר לשנים ארוכות. "החיסרון" היחיד, הוא שנדרש לתהליך ידיים מקצועיות ומיומנות טכנית גבוהה מאוד וגם הבנה ניכרת של חומרי דנטלי השונים. למעשה זוהי אומנות של ממש על מנת להגיע לתוצאות רצויות.

מהמרפאה שלהן תצאו בוודאות עם חיוךצילום: צילום: Rony Yankovitz

בדיוק לשם כך אתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם ברופאה מיומנת, מקצועית ומנוסה בתחום. בדיוק כמו ד"ר נאה, ד"ר יוטקוביץ או ד"ר קלנר-קוטנו. לשלושתן יש רזומה של מאות מטופלים מבוגרים וילדים שמחייכים חיוך רחב, ולא בכדי. ככה זה כשמשלבים בריאות ויופי המעניקים חיוכים טבעיים ויפים יחד עם גישה שמרנית ומניעתית.

השקיפות והאמינות הן נר לרגליהן, לכן הן מדגישות לקראת סיום: "ציפוי חרסינה אינו תחליף ליישור שיניים, מדובר בטיפול אסטטי בסטיות ובמרווחים מינוריים בשיניים. ציפוי חרסינה מתאים במספר מרשים של תיקונים קוסמטיים, החל מהלבנת שיניים ועד להתאמה אורתודונטית (במקרה של שן ׳סוררת׳ שצריך ליישר)".

"בתהליך זה מודבקים על השיניים הטבעיות ציפויי חרסינה דקים ומינימליסטיים בצורה מדויקת בזכות מכשירים כמו משקפי הגדלה, סורק אינטראורלי ועוד. זהו הליך של מספר מפגשים, בדרך כלל ללא התערבות כירורגית, כאבים או הנחיות מיוחדות, כל זאת במטרה להעניק לשיניים מראה אסתטי מבחינת צורה וגוון. שיטה זו נחשבת לאחד ההליכים האמינים ביותר בתחום הקוסמטיקה הדנטלית ומביאה לתוצאות מצויינות".

ד"ר אבי קלנר-קוטנו, ד"ר אנה (חנית) יוטקוביץ וד"ר דינה נאהצילום: רוני יקנוביץ

מרפאת רעננה דנטל קייר
אחוזה 141, רעננה, ישראל
טלפון: 09-9577660
מעבר לאתר>>>
מעבר למייל>>>
מעבר לעמוד הפייסבוק >>>