פתרונות אריזה לעסקים: יוצאים מהקופסה

בעלי עסק או ארגון? מחפשים אחר פתרונות לייעול שיטות האריזה בזמן קצר ובעלויות מוזלות? בכתבה הבאה תוכלו להכיר היצע מרשים ואיכותי של פתרונות אריזה לעסקים, חלק אף לא דורשים מגע יד אדם

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירותי אריזה לעסקים
שירותי אריזה לעסקיםצילום: YP_Studio - Shutterstock
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

מנהלים מסעדה עם שירות משלוחים או טייק אווי? מוכרים מוצרים בחנות? מייצרים מוצרים במפעל? עבור עסקים בעלי נפח פעילות בינוני עד גבוה, קיצור תהליכי האריזה ומציאת פתרונות ייעול יכולים להביא לחסכון משמעותי בעלויות ולשיפור ניכר בביצועי העסק. אריזות המוצר מהוות גם כלי מיתוגי המאפשר לבטא מסרים שיווקים ולסייע בהטמעת שם המותג.

מחפשים פתרון חכם לייעול תהליכי האריזה ועיצוב האריזות? הכירו את: D.C Pack, קונטאל MMTS, אור פק 22 בע"מ

קונטאל MMTS

חברת קונטאל mmts, שהיא חברת בת של חברת קונטאל טכנולוגיות, הוקמה בשנות ה-80 ומונה היום כ-30 מהנדסים מנוסים, המתמחים בכל הקשור לייצור של תהליכי אריזה אוטומטיים לחברות בינוניות וגדולות. מומחיות החברה מתבלטת ביכולתה להפוך תהליכי אריזה לאוטומטיים לחלוטין, ללא מגע אדם, תוך שהיא משלבת בין יכולתה למצוא ולספק מכונות אריזה ייעודיות, לייצר תוכנה שתקשר בין המכונות, וליצור תהליך שלם ואוטומטי הנע החל מקבלת המוצר ועד לשלב בו הוא ארוז, מתויג, וממתין לשילוח על משטח.

החברה היא בין החברות הגדולות והמובילות בארץ בתחום פתרונות האריזה לעסקים, ולקוחותיה נעים החל מלקוחות בינוניים ופחות מוכרים, ועד גופי ענק כמו שטראוס, קוקה קולה, כתר, אדמה ועוד.

הזדמנות להשאיר בצד תהליכי עבודה ישנים, ולהחליפם בתהליכי עבודה חדשניים ואוטומטיים שחוסכים זמן עבודה יקר, כח אדם, ומשאביםצילום: צילום עצמי

״היתרון האמיתי שאנחנו מציעים ללקוחותינו הוא ההזדמנות להשאיר בצד תהליכי עבודה ישנים, ולהחליפם בתהליכי עבודה חדשניים ואוטומטיים שחוסכים זמן עבודה יקר, כח אדם, ומשאבים״, משתף נועם מיטב, מנכ״ל החברה.

״על ידי למידה דקדקנית של אופי עבודת האריזה בעסק, והבנה של הפעולות השונות המרכיבות את מערך האריזה הידני שלו, אנחנו מסוגלים לבנות מערכת אוטומטית שלוקחת דוגמה מעבודת האריזה שהייתה קיימת עד כה במקום, ולהכניס בה שיפורים שהופכים אותה להרבה יותר יעילה ואפקטיבית״.

יתרונות במספר נקודות

להסבת תהליך עבודה מידני לאוטומטי ישנם שלושה יתרונות מרכזיים: הספקים גבוהים, נראות אחידה והוזלת עלויות.

קרדיט: MMTS - End of Line Systems

ראשית, באמצעות תהליך עבודה אוטומטי, שממזער את כמות הטעויות ומייצר זרימת עבודה מדויקת יותר, ניתן להגיע להספיק גבוהים בהרבה. במקום לארוז בכל יום X מוצרים, ניתן להגדיל את כמות האריזות פי כמה, מבלי לאבד מאיכות האריזה.

שנית, התהליך האוטומטי מאפשר לייצר אריזה אחידה ויפה, ללא הבדלים, מה שמעניק לאריזה מראה מדויק ומקצועי.

ולבסוף, בעזרת תהליך אריזה אוטומטי ניתן להביא לחיסכון עצום בעלויות. הגברת ההספק מורידה בתורה את מחיר העלות לכל מוצר ומאפשרת בין השאר להסב עובדים ידניים לעבודות אחרות, דבר המשפיע באופן ניכר על עלות ייצור המוצר. עם הירידה בעלויות הייצור ליחידה, הרווח הגדול ביותר עבור החברה הוא האפשרות לחדור לשווקים זרים, שבעבר היו סגורים כתוצאה מתחרות גדולה מדי ומחירים שלא ניתן היה להתחרות בהם.

מתחילים מהבסיס

כדי לייצר תהליך אריזה אוטומטי, ללא רבב, מגיע תחילה צוות של קונטאל mmts לבית העסק. במהלך הביקור בבית העסק נבחנים במשך תקופה כל הפרמטרים והפעולות שנעשות בדרך לאריזת המוצר, החל מהרגע שהוא סיים את תהליך הייצור ועד הכנתו באריזה למשלוח. לאחר מכן עובד צוות המהנדסים של החברה על יצירת תוכנה שתחבר בצורה סינרגית בין כל המכונות, כשבמקביל פונה הצוות ליצרנים מכל העולם המייצרים מכונות ייעודיות המתאימות לפעולות השונות של קו האריזה. עם סיום התהליך, הצבת המכונות, והטמעת המערכת, מקבלים עובדי העסק הדרכה על תפעול המכונה במקרה הצורך, ומשם יכולים כבר להתחיל לעבוד בצורה אוטומטית לגמרי מבלי שאף עובד יהיה צריך להיות נוכח בשטח.

ייצור פתרונות לכל אורך תהליך האריזה

בשונה מחברות רבות, היודעות לקחת פעולה אחת ספציפית בתהליך האריזה ולהסב אותה לאוטומטית, היתרון הענק שמספקת קונטאל MMTS מתבטא ביכולת שלה לייצר תהליך רוחבי המוליד פתרון שלם ואחיד. במקום לחסוך עובד אחד בלבד, מייצרת החברה תהליך הוליסטי שמשתלט על כל מערך האריזה: מקבלת המוצר, אריזתו באריזה קטנה, העברת האריזה לאריזת מאסטר, תיוג של האריזה וסריקה שלה למטרת בקרת איכות, סידור האריזות על המשטח, הדבקת מדבקה למטרת זיהוי תכולת המשטח והכנה מלאה שלו למשלוח ללקוחות.

יצירת קו אריזה אוטומטי אצלכם בעסק לא רק חוסכת לכם בכוח אדם, בכסף, ובמשאבים, היא מאפשרת לכם להוזיל משמעותית בעלויות ולהיכנס לשווקים תחרותיים שבעבר גישתכם אליהם הייתה חסומה. אם אתם רוצים לשנות את פני העסק וליהנות מתהליך אריזה חכם שיאפשר לכם לרכז את המשאבים בנקודות אחרות בעסק, תוכלו לדבר עוד היום עם קונטאל mmts שתשמח לעמוד לשירותכם.

כתובת: הזית 20, כפר תבור
טלפון: 04-6767688
לאתר >>>

פתרונות האריזה של MMTS
פרוייקטים מצולמים MMTS

---------------------------------------------

חברת D.C.Pack

כשאנחנו קונים מוצר חדש, הדבר הראשון שפוגש אותנו הוא האריזה. אך אריזת המוצר, למי מאיתנו שכבר הספיק לשכוח, היא לא כלי שיווקי. רק שנים מאוחר יותר, לאחר שבעלי חברות כבר ארזו את מוצריהם באריזות מסודרות, הם החלו להטביע חותמם על האריזה. במקור הייתה האריזה משמשת להגנה מפני כל מה שיכול לקלקל את המוצר, בין אם מדובר בזרם סטטי, לחות, מכות, או כל דבר שמהווה לו איום.

כיום אנחנו משתמשים באריזות המוצר ככלי שיווקי וככלי להגנה על המוצר גם יחד – שתי ציפורים במכה.

כיום אנחנו משתמשים באריזות המוצר ככלי שיווקי וככלי להגנה על המוצר גם יחד – שתי ציפורים במכה. צילום: D.C Pack

חברת D.C.Pack אשר מתמחה בפתרונות אריזה עבור עסקים וחברות, פועלת בתחום עוד מ-1984, ומספקת מענה מושלם לכל מי שרוצה אריזות ממותגות שיעמדו על המשמר וישמרו על המוצר מכל פגע.

נעים להכיר: D.C.Pack

חברת D.C מחלקת את עבודתה בין חברת D.C.Pack שאמונה על הצד המכירתי והשיווקי, לחברת D.C תעשיות, האחראית על ייצור המוצרים. החברה משרתת לקוחות בישראל וכן מייצאת חלק נכבד מהתוצרת שלה ל-5 יבשות נוספות.
כיום פועלת D.C.Pack עם התמקדות בשני מגזרים, האחד הוא חברות מכל הסוגים, בדגש על חברות היי-טק, השני הוא בתחום ההסעדה.

אריזות לחברות היי-טק ועוד

חלק גדול מהאריזות אותן מספקת החברה, הן אריזות המותאמות בין השאר למוצרים ורכיבים עדינים שצריכים הגנה מפני מכות, לחות וזרם סטטי. האריזות האיכותיות אותן מייצרת החברה אצלה במפעל, מבטיחות שמירה אבסולוטית על המוצרים.

כל מוצר דורש אריזה ייעודית עבורוצילום: D.C Pack

טרם בחירת אריזה נערכות בדיקות שונות שמטרתן לוודא כי המוצר מקבל את כל ההגנה שהוא צריך בתוך האריזה שלו. בין הבדיקות הנערכות ישנו גם מבחן הפלה, במהלכו מפילים את האריזה מגבהים שונים ובזוויות משתנות כשהמוצר בתוכה, כדי לבדוק כי האריזה אכן מבצעת את עבודתה.

ניתן לרכוש אריזות ומעטפות בכל הגדלים ומכל הסוגים היישר מהמדף, כשזמן האספקה נע לרוב בין 24-72 שעות. כאשר מדובר באריזה בהתאמה אישית, זמן האספקה נע לרוב עד עשרה ימים.

אריזה בהתאמה אישית

כל מוצר דורש אריזה ייעודית עבורו. אם לא מצאתם בקטלוג החברה אריזה שלדעתכם תתאים בצורה מושלמת למוצר שלכם, תוכלו לשלוח את מידות המוצר או לתאם פגישה עם צוות D.C.Pack שיבצעו את המדידות ויקבלו מכם את כל הדגשים לייצור האריזה.

שירות מיתוג של מוצרי נייר זמין למסעדות ועסקים גדולים אך גם לעסקים קטנים שצריכים כמויות קטנות יותרצילום: D.C Pack

כל אריזה אותה מעצבת החברה עוברת תהליך התאמה מורכב שמטרתו להבטיח כי האריזה אכן תשמש כמגן על המוצר, אך גם תהיה נוחה לקיפול ולהכנה, לסגירה ולפתיחה.
חברות רבות, בעיקר בתחום ההיי-טק, נוהגות לשלוח מוצרים מוגמרים באריזות, ולאחר מכן לבצע בדיקות איכות נוספות עם רגע הגעת הסחורה ליעד. לכן חשוב שיהיה ניתן לפתוח בקלות את האריזה, לבצע את הבדיקה על המוצר ולאחר מכן להחזירו פנימה ולאטום את האריזה בצורה מושלמת.

מוצרי נייר כפתרון מושלם למסעדות

מסעדות רבות עושות שימוש בכלים חד פעמיים מנייר, בכוסות נייר, וכמובן בשקיות נייר, בהן משתמשים כדי להוציא משלוחים ללקוחות הרעבים. בעזרת החברה ניתן להזמין את מוצרי הנייר שאתם צריכים עבור המסעדה, ולמתג אותם ככה שיישאו את שמכם בכל מקום אליו הם מגיעים.
שירות מיתוג של מוצרי נייר זמין למסעדות ועסקים גדולים אך גם לעסקים קטנים שצריכים כמויות קטנות יותר. ניתן למשל להזמין כוסות ממותגות לבתי עסק, למשרדים, לתערוכות, לאירועים או לכל מקום בו תרצו להשאיר חותם.

עלויות נוחות

D.C תעשיות היא החברה היצרנית שמייצרת ומחזיקה את חומרי הגלם במפעל, מה שעוזר לה לעבד אותם בצורה יעילה ועמידה יותר. אך היתרון האמיתי ניכר בתג המחיר. בזכות כך ששילבה החברה בין הפקת חומרי הגלם לשימוש בהם, היא הצליחה להוריד משמעותית בעלויות, מה שמתבטא בסוף בחיסכון כלכלי בצד הלקוח, שנהנה ממחירים נוחים לכל כיס על מוצר איכותי וברמה הגבוהה ביותר שקיימת.

סוגרים לכם פינה, סוגרים לכם אריזה

לצד כל האריזות שתמצאו במקום, ובאמת שלא חסר כאלה, תשמחו וודאי לשמוע שהחברה מספקת גם את כל הציוד המשלים שתצטרכו עבור האריזות, בין אם מדובר בקרטונים, באנדים לקשירת קרטונים, מדבקות, סטרצ' לסגירת משטחים, עשרות סוגים שונים של שקיות שמגיעות במאות מידות ונמצאות תמיד במלאי, ועוד.

לא משנה כמה טוב ואמיד המוצר שלכם, אם אתם מתכוונים לשלוח אותו כך שיתרוצץ בכל המדינה או בכל העולם, אתם חייבים לדאוג לו להגנה טובה. בעזרת פתרונות האריזה של D.C.Pack תוכלו להיות בטוחים שהמוצר שלכם יוכל להתמודד עם כל אתגר שיקרה בדרכו, עד להגעה סופית ללקוח הקצה.

כתובת: קיבוץ חורשים
טלפון: 03-9005555
למעבר לאתר

---------------------------------------------

אור-פק 22 בע״מ

אריזת המוצר בה אנחנו משתמשים למוצרים שלנו היא שטח פרסום מובחר עבור עסקים וחברות. רבים מהעסקים משתמשים כיום באריזות שעליהן מוטבע לוגו העסק, כדי ליצור בראשו של הקונה מודעות מתמדת למותג. על הדרך משמשות האריזות גם כאמצעי להעברת מסרים לעוברי אורח סקרנים, שנחשפים לשקיות ולאריזות המוצר. בסופו של יום, ככל שהאריזה נראית יותר אטרקטיבית ומשדרת בצורה נכונה יותר את המסר שהמוצר רוצה להעביר, כך גדלים הסיכויים שלקוח מזדמן ירכוש את המוצר.

כשאנחנו, כבעלי עסק, מעצבים אריזת מוצר, חשוב לנו להבין לפני הכל, מה המסר שאנחנו רוצים לשדר ללקוח. חברות כמו ״אור-פק 22 בע״מ״, המתמחות בייצור של אריזות מוצר, מספקות ללקוחותיהן מענה מושלם בכל הקשור לאריזת המוצר. החל משלב הבנת צרכי הלקוח, דרך בחירת סגנון עיצובי ומיקוד המסר שיועבר באמצעות האריזה, ועד ייצור האריזה ושליחתה לבית העסק.

״אנחנו עובדים מול כל ענפי המשק: מפעלים, בתי מלון, תעשיית המזון, מסעדות, בתי אריזה, חברות שילוח ועוד. ההתמחות שלנו, שמגיעה עם הניסיון והוותק שלנו בתחום, מגיעה תודות להבנה שאריזת המוצר היא הדבר הראשון בו נתקל הלקוח, ועל כן היא חייבת לתת אימפקט משמעותי כבר מהרגע הראשון. כמו שאומרים, אין שני לרושם ראשוני״, משתף איטן שלום, מנכ״ל אור-פק 22 בע״מ.

אריזות לכל שרשרת האספקה

כל מוצר עובר שרשרת אספקה, החל מהרגע בו המוצר נארז באריזה המיועדת ללקוח הקצה, דרך אריזת המוצרים בשקיות גדולות לשינוע של המוצר לבית האריזה, ולאחר מכן אריזה מחדש בקופסאות מאסטר המכילות את אריזות המוצרים. בכל אחד מהשלבים חשוב להבין למה משמשת האריזה וכיצד ניתן לייצר אותה כך שתעמוד במשימתה בצורה האידיאלית.

מעצבים לכם אריזה מהסרטים

השירות שמציעה ״אור-פק 22 בע״מ״, מתחלק לשני קבוצות לקוחות: כאלה שכבר יש להם אריזות כמו שקיות למשל, ורוצים לבדוק כיצד ניתן לשפר בעלויות, באיכות או בעיצוב המסר, ולקוחות שצריכים עיצוב אריזה מאפס.

לוגו

אם אתם כבר בעלי עסק ותיק, רוב הסיכויים שיש לכם שקיות ואריזות של העסק, אבל ייתכן שאתם מחפשים לבצע השוואות כדי למצוא מוצרים איכותיים ומשתלמים יותר. בעזרת ״אור-פק 22 בע״מ״ תוכלו להשוות את האריזה איתה אתם עובדים כיום, ולבדוק כיצד ניתן להוריד את עלויות הייצור שלה, לשפר את האיכות ולתת לה טאצ' עיצובי חדש שיתפוס ללקוחות את העין ואת הלב.

אם לעומת זאת אתם בעלי עסקים חדשים, תוכלו להתייעץ עם צוות החברה, שיכווין אתכם על עיצובים שידברו את רוח העסק שלכם בצורה מושלמת, ויעבירו ללקוחות הקצה מסר חד משמעי אודות המוצר שלכם ומאפייניו.

אריזות שונות, מסרים שונים

כצרכנים אנחנו קולטים מהסביבה את המידע העדין ביותר שנתפס אצלנו בעיניים, ומיד מעבדים אותו להפקת תובנות. כך למשל כשניתקל בשקית נייר חומה, ייתכן ונרגיש שבתוכה ישנו מוצר ״טבעי״. אם ניתקל בשקית פלסטיק מפוליאתילן אולי נדמיין שמדובר במוצרי טקסטיל כמו בגדים, מגבות וסדינים. אם נראה מוצר שארוז באריזה קטנה מלאה בעיטורים שמוטבעים בכיתוב זהוב, כנראה שהדבר הראשון שיקפוץ לנו לראש הוא שמדובר במוצר יוקרתי.

החומר, הגודל, העיצוב, הצבעים, הגופן המודפס, אלו הם רק חלק מהאלמנטים שיעזרו לכם לעצב אריזה שתדבר ללקוח, תתפוס את תשומת הלב שלו, תגרום לו לקנות את המוצרים שלכם, ואף תחזיר אותו לרכישות נוספות בעתיד. יחד עם הצוות המקצועי של החברה, תוכלו לעצב שקיות, קופסאות ואריזות, מחומרים כמו נייר, קרטון, חומרים מתכלים וממוחזרים, פוליאתילן (ניילון) ופוליפרופילן (צלופן).

אור-פק 22 בע״מ: כל מוצרי האריזה שתצטרכו

החברה מספקת מוצרי אריזה לכל צרכי העסק ומעמידה לרשותכם מבחר גדול של סוגי אריזה, חומרים, סגנונות, ועיצובים. בין אם אתם מחפשים שקיות פשוטות או ממותגות, מוצרים לתעשייה כמו יריעות, כיסויים ולמינציה, או כל דבר אחר שיעזור לכם לארוז את המוצרים שלכם בצורה מושלמת.

רוצים להגדיל את המכירות בעזרת מיתוג נכון וקולע של אריזות המוצרים? צרו קשר עוד היום עם ״אור-פק 22 בע״מ״ לפרטים נוספים.

כתובת: מושב משמר השבעה
טלפון: 03-9494222
שעות פעילות שירות הלקוחות:
א-ה: 17:30-08:30
למעבר לאתר