מערכת דיוור לעסקים: כך תקרבו אליכם את הלקוחות העסקיים

לכל עסק יש את הסיפור שלו וכבעלי עסק אתם אלה שיודעים כיצד לספר אותו בצורה הטובה ביותר. בעזרת מערכת דיוור אוטומטית תוכלו להעביר אותו הלאה אל הלקוחות שלכם, ליצור איתם חיבור, להפוך אותם לחברים ולהזמין אותם להשתמש בשירותים ובמוצרים שלכם

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דיוור
מערכת דיוור לעסקים: כך תקרבו אליכם את הלקוחות העסקייםצילום: sebdeck, מאתר freepik
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

עולמות השיווק והפרסום מציעים לא מעט דרכים חדשות ומעניינות להפתיע לקוחות ולתפוס את תשומת ליבם. יש משווקים קריאטיביים מאוד שיהפכו עולמות כדי לעניין ולסקרן אותנו, וישנם את אלה השמרניים יותר שבשבילם מבחן התוצאה הוא הדבר היחיד שחשוב. שליחת הודעות דיוור היא סוג של הכלאה בין הקריאטיבי לשמרני, קצת כמו ביצת הפתעה – כולנו מכירים את השוקולד וכולנו מכירים את הביצה הצהובה, אבל ההפתעה שבפנים תמיד משתנה ותופסת אותנו לא מוכנים.

meserGO

״כשבעלי עסקים חושבים על איך המערכת שלנו תשתלב אצלם בעסק יש להם איזו פנטזיה בראש, וכשהם מתחילים להשתמש בה בפועל הם מגלים שהמציאות עולה על כל דמיון. הרגע שבו הם מתחילים לשחק עם המערכת לדיוור היא בשבילם כמו להוריד פלסטר מהפה – בפעם הראשונה יש להם הזדמנות לדבר באופן ישיר אל הלקוחות שלהם. המחשבות שקופצות להם לראש מציפות אותם בשצף של רעיונות, הם מבינים שבעזרת הודעה קצרה אחת לכמה זמן הם יכולים להפוך לחלק קבוע מחיי הלקוחות שלהם ולחזק את הקשר איתם״, משתף שלומי קקון, הבעלים של חברת meserGO שמאפשרת לבעלי עסקים לשלוח הודעות ומסרים באמצעות רוב פלטפורמות השיווק הקיימות היום בשוק.

להוציא את הלקוח לטיול

החברויות שלנו עם האנשים שקרובים אלינו מבוססות על מפגשים חוזרים ושיתוף של חוויות ודעות. אם תזכרו בפעם הראשונה שהגעתם לחוג חדש או למקום עבודה חדש, כנראה תיזכרו שפגשתם שם אנשים שהתחלתם להתיידד איתם. בכל פעם שנפגשתם נפתחתם עוד ועוד עד שיום אחד זרקתם לאוויר ״אולי נעשה איזה קפה ביחד, נשב כמו בני אדם״.

ככל שאנחנו באים במגע עם אנשים יותר פעמים, כך אנחנו מתקרבים אליהם יותר ועולה הסבירות שהם יענו לבקשות ולהצעות שלנו. לקוח שרגיל לקבל מכם אחת לתקופה מייל עם מידע מעניין כמו טיפים או חידושים על התחום שלכם, מרגיש שנוצר ביניכם קשר חברי ולכן כשתציעו לו להתנסות במוצר חדש או במבצע ששחררתם הוא ישמח לזנק על ההזדמנות, לעיתים מבלי לחשוב אפילו פעמיים.

״הקסם של מערכת meserGO הוא ביכולת שלה להעביר לקוחות מסע שבמהלכו העסק הופך לדמות מוכרת בחייו של הלקוח. כמובן שכמו בחיים האמיתיים בהם אנחנו מדברים על רעיונות שונים עם החברים שלנו בהתאם לתחומי העניין שלהם, גם כאן אנחנו מתאימים את המסרים לכל לקוח באופן ספציפי".

״ניתן לנסח ולבחור מסרים ייחודיים לכל לקוח ולקוח. לדוגמא, שלחנו ללקוחות עדכון על מוצר חדש שהגיע לחנות וראינו שחצי מהנמענים פתחו את המייל. כעת אנחנו כבר יוצאים מנקודת הנחה שהם מבינים מהו המוצר ואיך הוא יכול להשתלב בחייהם, אבל אולי הם זקוקים לעוד דחיפה קטנה כדי לקנות אותו. לכן נתכנן מייל נוסף אותו יקבלו אך ורק הנמענים שפתחו את המייל הראשון, ובמייל נצרף קופון הנחה של 5% על קניית המוצר. עבור הנמנעים שלא פתחו את המייל הראשון, נוכל להמתין מספר ימים ולשלוח להם מייל חדש עם מוצר אחר או עם אותו מוצר לצד מסר חדש. כל הודעה מחזקת את הקשר עם הלקוח וככל שהקשר מתחזק כך גם האמון שלו בנו ובמוצרים שלנו״.

ואיזה סיפור הדיוור שלכם מספר?צילום: natanaelginting, מאתר freepik

על פי נתונים מאתר השיווק hubspot כ-59% מהמשווקים מדווחים כי שיווק באמצעות האימייל הוא המקור הטוב ביותר שלהם כהחזר השקעה, וכ-35% אחוז מהמשווקים דואגים לטפח את התקשורת עם לקוחותיהם ושולחים להם בין 3-5 הודעות בשבוע. כמה הודעות אתם שולחים בשבוע ללקוחות שלכם?

נפלאות מערכת הדיוור meserGO

אחד הפחדים שמשתקים בעלי עסקים הוא שהם חושבים שהם לא יודעים לשווק. אך אם תחשבו על זה, צד אחד של שיווק מסתכם בהעברה פשוטה של מסרים ועדכונים שיכולים להיות רלוונטיים ללקוח, קצת כמו כשאנחנו משתפים חברים שלנו בפייסבוק בכל פעם שאנחנו רואים פוסט על נושא שרלוונטי להם.

הפשטות של המערכת מאפשרת למשתמשים לשחק בה ממש כמו לוח גיר שחור שמציבים מחוץ למסעדה, שעליו כתובות כל המנות המיוחדות של היום. כל יום ניתן לנסח מסר חדש, לעדכן על מבצע, לתת טיפ מועיל, לשתף בחוויה אישית של אחד הלקוחות או פשוט להזמין לקפוץ לבקר. ״הרעיון הוא להפוך את בעל העסק לאיש השיווק של עצמו ולאפשר לו להפוך לחבר טוב של הלקוחות. לא צריך שום הבנה או ידע מיוחד בשיווק, אבל מי שעדיין מרגיש קצת מבולבל יכול להתייעץ אתנו, או להשתמש בשירותי התוכן שאנחנו מציעים כליווי נוסף לעסקים״, משתף שלומי.

לשים את המערכת על קרוז קונטרול

עד כה דיברנו על כך שהמערכת יכולה לחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות, והסברנו שלא צריך שום ידע מיוחד בשיווק או היכרות מעמיקה עם המערכת כדי להפוך את עצמכם למשווקי על. אבל האם זה אומר שתצטרכו להשקיע את כל זמנכם בתפעול המערכת? התשובה היא ״ממש לא״. מערכת meserGO בנויה לעבוד בצורה אוטומטית לחלוטין – אתם קובעים את סדר הפעולות שאתם רוצים והמערכת דואגת לבצע אותן בזמנים שהגדרתם.

נגיד לדוגמא שניסחתם ארבעה מיילים, תוכלו לקבוע שכל אחד מהם יישלח ביום ראשון ב-10 בבוקר ללקוחות, ושכל לקוח שפתח את המייל יקבל כעבור יומיים מייל נוסף ובו הצעות שמתקשרות למייל הראשון. כך תוכלו לתכנן תוכנית עבודה למיילים (גאנט) כבר בסוף חודש, ולשכוח מהטיפול במערכת עד לסוף החודש הבא. במקום להשקיע את כל זמנכם בשיווק, תוכלו להשקיע קצת זמן אחת לתקופה ולתת למערכת לרוץ על אוטומט בזמן שאתם קוצרים הצלחות ונהנים מגידול בלקוחות, במכירות ובהכנסות.

meserGO
כתובת: בר כוכבא 21, בני ברק (קומה 18)
טלפון: 072-3306060
meserGO הפצת מסרים בקליק>>>
דברו עם הבוט וואטספ שלנו!>>>