משרדי תיווך וניהול נכסים באילת שכדאי להכיר

סוכני הנדל"ן המנוסים באילת מכתיבים מחדש את כללי האיכות, וחדורי מטרה אחת בלבד - איתור הנכסים הטובים והמניבים ביותר לרכישה עבור אנשים פרטיים ומשקיעים. הכירו את סוכנויות ומשרדי התיווך באילת שאסור לכם לפספס

דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אילת
צילום: Aliaksandr Mazurkevich | Dreamstime.com
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

בעידן העסקי המתקדם של היום, עולם תיווך הנדל"ן הפך להיות הרבה מעבר לאיתור דירה לקניה או פרסום דירה למכירה.

סוכני הנדל"ן, ברובם, עובדים מול משקיעים מכל רחבי העולם וכן מישראל, לצד עבודתם השוטפת, ונדרשים לידע ושליטה מקצועית בכלל האלמנטים של עסקאות הנדל"ן המניב. הם מחזיקים בידע על הנכסים האולטימטיביים להשקעה וגובה התשואות הפוטנציאלי, ומספקים עבור לקוחותיהם ייעוץ מתקדם ומקיף ברכישת ומכירת דירה. מעבר לכך, מרבית סוכנויות הנדל"ן מספקות שירות ייעודי של ניהול הנכס מ- א' ועד ת', עבור בעליו שאינו מתגורר באזור. אספנו לכם חמש סוכנויות ומשרדי תיווך שאסור לכם לפספס אם אתם שוקלים עסקה בעיר הדרומית בישראל.

קורנפלד נכסים אילת

משרד תיווך "קורנפלד נכסים" באילת מהווה One stop shop לכלל השירותים הנדרשים למשקיעי הנדל"ן. המשרד צבר מוניטין וניסיון מקצועי במשך שלושת עשורי פעילותו, בהתמחות בתיווך וייעוץ נדל״ן באילת, ניהול נכסי נדל״ן, ייעוץ וביטוח למשכנתאות.

הוא פועל על פי סטנדרטים גבוהים ומקצועיות ללא פשרות, ומייעד צוות של סוכני נדל״ן מקצועיים המחויבים לפעול ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה כלפי הלקוחות, תוך שמירה והקפדה על חוקי התיווך בישראל. המשרד בעל תו איכות ברוקר, ארגון מתווכים בישראל.

"כל אחד מלקוחותינו מקבל ליווי בהשקעה בהתאם ליעדי ההשקעה שלו", עידן קורנפלד ממשרד "קורנפלד נכסים אילת".צילום: אליסה בראון

משרד קורנפלד נכסים מתמחה בנכסים למכירה באילת שמרביתם בבלעדיות למשרד, ביניהם וילות, דירות ומגרשים וכן נכסים להשקעה, כשעיקר פעילות המשרד היא מול משקיעי נדל"ן, בהתמקדות עיקרית בדירות להשקעה יומית (Airbnb).

מתוך מחויבות מתמשכת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של השירות האישי, צוות המשרד מאפשר למשקיעי הנדל"ן להשיג הרבה יותר באמצעות שירות איכותי, וותק מקצועי, והיכרות רב שנים עם שחקני הנדל"ן המובילים באילת. כל אלו מאפשרים למשקיעים להיות הראשונים לזכות בנכסים המניבים והעסקאות המשתלמות ביותר.

"על מנת לספק את פלטפורמת ייעוץ השקעות הנדל"ן החזקה ביותר בתעשייה, אנו מספקים למשקיעי הנדל"ן אסטרטגיה מנצחת ומוכחת להשגת הנכסים הטובים והמניבים ביותר שימשיכו לייצר תשואות מבטיחות גם בעתיד". אומר עידן קורנפלד. "כל אחד מלקוחותינו מקבל ליווי בהשקעה בהתאם ליעדי ההשקעה שלו, מאת המומחים בתחומם. אנו ממשיכים מדי יום בפיתוח אסטרטגיות מקיפות על בסיס מחקר מודיעיני מתמיד של שוק הנדל"ן באילת וקשרים ענפים עם השחקנים הגדולים בעיר, ליצירה והגדלת הערך בכל סוגי הנדל"ן.

"אנו מספקים שירות One stop shop למשקיעי הנדל"ן: ייעוץ השקעה, ייעוץ משכנתאות, חיבור לאנשי המקצוע: עורכי דין מומחים בתחום הנדל"ן, שמאים, קבלנים, מהנדסים, מהטובים בתחומם. מספקים ייעוץ בביטוח הנכס, ביטוח משכנתא, ביטוח תכולה, וכן שירות מקצועי מתקדם של ניהול נכסים - כל מה שמשקיע נדל"ן רוצה וזקוק לו, והכל במשרד אחד".

מדוע מומלץ להשקיע בנדל"ן באילת?
"אילת היא עיר תיירות ונופש המשלבת ים ומדבר, ומושכת אליה מבקרים מהארץ ומרחבי העולם. היא מציעה שפע של פעילויות ואטרקציות, נוף מקסים, חופים אטרקטיביים ואקלים יבש ומיוחד. המשקיעים, אשר השכילו להבין את היתרונות שהעיר המיוחדת הזו מציעה, עוברים יותר ויותר מהשקעות בנכסים בערי המרכז לכיוון העיר הדרומית".

כמומחים בתחום, לאילו נכסים יש את הביקוש הגבוה ביותר להשקעה?
"הדירות עם הביקוש הרב ביותר הן דירות של 2-4 חדרים שמחירן באילת עומד על כחצי מיליון – עד מיליון ש"ח בלבד. ניתן למצוא מגוון דירות כאלו ברחבי העיר, המשמשים בעיקר לשכירות ע"י זוגות צעירים, עובדי מלונות וחיילים משוחררים המגיעים לאילת לעבוד בעבודה מועדפת.
"שכירות של דירות אלו יכולה להניב תשואה יפה מאוד, כאשר מחירי השכירות מתחילים מ- 3,000 לחודש ומעלה".

משרד "קורנפלד נכסים" מספק גם שירות ניהול נכסים איכותי ומתקדם ללא פשרות. יוסי קורנפלדצילום: אליסה בראון

בשנים האחרונות, אנו עדים לתופעה חדשה יחסית: תיירות הלאו קוסט. "מדיניות השמיים הפתוחים הביאה עמה תיירות חדשה לארץ ובמיוחד אילת" מוסיף קורנפלד. "לא עוד תיירים שמחפשים הכול כלול, לא עוד משחקי בריכה רעשניים לתוכניות בידור ברמה ירודה אלא חדרים נקיים מאובזרים במחירים זולים ללא ארוחות. התייר מבקש מקום בסיסי ברמה נאותה ובמחיר סביר".

"בחורף האחרון, הבחנו בכך באילת במידה משמעותית, כאשר המוני תיירים מילאו את העיר, לא מראה אופייני לתקופת החורף, וזה הוביל לגל מחודש של משקיעים בדירות להשכרה יומית (airbnb) ובמגוון רמות.

"משרדינו זיהה את הפוטנציאל, וצבר מאגר גדול של דירות להשכרה יומית, ובנוסף הבטחנו מענה לרוכשים וקישרנו אותם לחברות ניהול – מצב של win win לשני הצדדים .
"בעקבות התופעה, אנו שומעים על משקיעים שרוכשים מבנים ומכשירים אותם להוסטלים ללינה בלבד, לאור הביקוש".

משרד "קורנפלד נכסים" מספק גם שירות ניהול נכסים איכותי ומתקדם ללא פשרות. "רוב פעילותנו בניהול הנכסים והדירות באילת, הינה בעבור תושבי חוץ שרכשו דירתם בעבר ואינם מתגוררים כיום באילת וכמו כן בעבור אנשי עסקים ובעלי נכסים ודירות הגרים מחוץ לגבולות העיר אילת" אומר קורנפלד. "שירות ניהול הרכוש שלנו נועד לספק שקט נפשי לבעלי הבית שלנו, בידיעה כי הנכס שלו נמצא בידיים בטוחות, ומשחרר את הזמן שלו בכדי שיוכל לעסוק בענייניו השוטפים בידיעה שהנכס והדיירים שלו מטופלים היטב".

"הבנה המעמיקה של אופן ניהול הנכסים ועבודה מול דיירים, מאפשרת לנו לנהל ביעילות את נכסי המשקיעים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר במהלך השכירות. אנו עובדים לצד לקוחותינו על מנת שיזכו להחזר הגבוה ביותר האפשרי על ההשקעה. חלק מהעניין הוא לאתר שוכרים פוטנציאליים לנכס ולטפל בכל עניין השכירות שלהם עבור המשקיע, תוך בדיקת הרקע שלהם, האשראי, והבטחת התשלומים בזמן. אלו הקווים המנחים להצלחה כלכלית של נכס מניב לטווח הארוך.

"המטרה שלנו היא לשמור על הדייר מרוצה כשהוא זוכה למענה אישי ומהיר לכל בעיה ועניין בנכנס, תוך כדי שמירה על הנכס עצמו ואחזקתו מול נותני השירותים הטובים והמקצועיים ביותר. הכול מתוך הבנה כי דייר מרוצה יישאר בנכס לאורך שנים.

"בין שירותי ניהול הנכס אנו מבצעים: שיווק דירות באילת על חשבון חברת ניהול נכסים, הכנת דירות להשכרה לכניסת דיירים חדשים הכולל שירותי ניקיון וצביעה לנכס ותיקון פגמים, תיעוד מצולם של מצב הדירה ותכולתה טרם השכרתה לשוכרים חדשים, וידוא ערבים לשוכרים ובדיקת מהימנות, איתור והחתמת דיירים אידאליים ואיכותיים ווידוא תשלומים במועד לצד קבלת פיקדונות וביטחונות מתאימים. תיקוני אינסטלציה, צבע, וחשמל בהתאם לצורך, הפקת דו"חות תשלומי שוכרים לבעל הנכס, איתור דיירים חדשים במקרה של עזיבה, ועוד".

במשרד קורנפלד נכסים עובדים סוכני תיווך מוסמכים הפועלים על פי חוק תיווך המקרקעין, כאשר לנגד עיניהם עומדת טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות, ועבודתם נעשית תוך שמירה והקפדה על כללי האתיקה המחייבים של הענף.

העבודה נעשית תוך גמישות מחשבתית ויצירתיות עסקית ליצירת פתרונות אופטימליים לכל לקוח ולקוח. הדגש במשרד הוא על מסירת מידע רלוונטי ואמין ללקוחות, רמת שירות גבוהה ואיכותית ומטרה ליצור ערך מוסף לכל עסקה.

לאתר האינטרנט של המשרד

לעמוד הפייסבוק של המשרד

לעמוד היוטיוב, האינסטגרם והטוויטר של המשרד

כתובת המשרד: מרכז רכטר 5 אילת

טלפונים: 08-6344514, 050-4269331

לוואטסאפ האישי של עידן קורנפלד

ניסים הרוש: אנלימיטד נכסים והשקעות אילת

משרד תיווך נכסים והשקעות 'אנלימיטד' באילת, בעל וותק ומוניטין של 16 שנה, מנוהל בידי ניסים הרוש וכולל צוות סוכני נדל"ן מקצועיים הפועלים במטרה לספק שירות יוצא דופן ופתרונות מותאמים אישית למשקיעי נדל"ן.

צוות המשרד, ברשותו של ניסים הרוש, הם בעלי אחריות אישית, חדורי מוטיבציה גבוהה למקצוע וחתומים על קוד אתיקה המחייב יושרה ואמינות. הם מספקים ללקוחותיהם שירותים במציאת נכס לרכישה, סיוע במכירה והשכרה, וכן שירות ניהול נכסים בכל היבטי ניהול הנכס.

ניסים הרוש עוסק בתחום למעלה מ 16 שנה, והמשרד הוקם בשנת 2003. טרם לכן שימש ניסים כזכיין של רשת תיווך גדולה בפרישה ארצית. "אנו פועלים במטרה שתהליך המו"מ ינוהל בצורה הגונה ושכל לקוח יקבל את מלוא התמורה עבור הנכס שלו", אומר ניסים הרוש.

שירות עבור בעלי דירות באילת אשר גרים בחו"ל או באזורים שונים ברחבי הארץ. אנלימיטד נכסים והשקעות אילתצילום: באדיבות אנלימיטד נכסים והשקעות אילת

עוד מוסיף הרוש: "במשרדינו סוכני נדל"ן דוברי עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית, מה שמאפשר לנו לתקשר עם לקוחותינו בשפתם ולהגיע לעסקה ביתר קלות ומקצועיות".

"שוק הנדל״ן בעיר אילת הוא יוצא דופן", הוא מספר. "מחירי הדירות נמוכים ביחס למחירים במקומות אחרים בארץ, כך שניתן לרכוש דירה בזול ולאחר מכן למכור אותה ביוקר, ולהניב רווחים משמעותיים. כמו כן, רבים משקיעים בנכסים אשר אינם מיועדים למכירה אלא להשכרה, וזו החלטה נבונה שאף היא מניבה תשואות טובות".

חברת אנלימיטד נכסים והשקעות, מציעה ללקוחותיה מגוון בתים ונכסי נדל״ן אחרים באילת, המיועדים להשקעה. "על מנת לזכות בתשואה גבוהה, לא חייבים לרכוש נכסים יוקרתיים ומפוארים" אומר ניסים הרוש, "בהחלט ניתן להניב רווחים יפים מרכישת בתים בעלי גודל סטנדרטי ועממיים יותר. אפשר לומר כי שוק הנדל״ן באילת פורח, הפוטנציאל לרווחים הוא גבוה, אפילו בהשוואה ליישובים אחרים בארץ, וחשוב מאוד לבחור את חברת התיווך הנכונה, אשר מכירה היטב את שכונות העיר, ואשר יודעת באיזו שכונה להשקיע ובאיזו לא כדאי. ישנן דירות הדורשות שיפוץ אותן ניתן לרכוש במחירים זולים במיוחד, ולאחר שיפוץ הבית, לזכות בתשואה נאה ביותר.

"בעלי הנכסים מרגישים בנוח בידיעה כי אנו זמינים לטיפול בנכס שלהם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע". ניסים הרושצילום: באדיבות אנלימיטד נכסים והשקעות אילת

"מכיוון שאילת היא עיר תיירות, ישנו ביקוש רב להשכרת דירות במיוחד בתקופת הקיץ. בחורף, בהחלט ניתן למצוא בתים להשקעה במחירים נמוכים יותר, אשר בעתיד הקרוב יניבו רווחים נאים למשקיעים".

מחלקה ייחודית לניהול נכסים באילת

במשרד אנלימיטד נכסים והשקעות, יעדו מחלקה ייחודית לניהול נכסים בעיר. השירות ניתן עבור בעלי דירות באילת אשר גרים בחו"ל או באזורים שונים ברחבי הארץ וכאלו שאף חיים באילת ומעדיפים להעביר את אחריות ניהול הנכס לגורם מקצועי ומנוסה. ניסים מספר: "המחלקה מנהלת נכסים רבים בעיר עבור בעלי הנכס, מה שמבטיח עבורם חסכון כספי ושקט נפשי. כל נכס מגורים או נכס מסחרי דורש ניהול קפדני ומקצועי החיוני להצלחתם של בעלי נכסים לטווח ארוך, כאשר הניהול המקצועי שאנו מבצעים מאפשר יד מכוונת ועין מפקחת על תפקודו של הנכס. השכרה ואחזקה שוטפת מצריכים זמן יקר ומשאבים מבעל הנכס, ואנו כחברה לניהול נכסים, מבצעים פיקוח שוטף על הנכס, ומבטיחים תשואה גבוהה ועקבית עבורו לאורך שנים".

אילו שירותים אתם מספקים במסגרת ניהול הנכסים?
"אנו מנהלים עשרות נכסים להשכרות ולקוחותינו – בעלי הנכסים, מרגישים בנוח בידיעה כי אנו זמינים לטיפול בנכס שלהם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אנו דואגים לניקיון הנכס, צביעה, ותיקון הפגמים שנותרו מהשוכר הקודם במידת הצורך. אנחנו גם מוודאים השכרה מקצועית של הנכס בסכום מקסימאלי לצד קבלת פיקדונות וביטחונות מתאימים במועד חתימת השוכרים על חוזה השכירות ודואגים להעברה חודשית של דמי השכירות לחשבון הלקוח.

"בנוסף, המחלקה מטפלת בגביית ארנונה ומים וכן בהתקנת שעוני חשמל מיוחדים בגביה מראש, דבר החוסך בעיות עם גביית החשמל. אנחנו מבצעים אחזקה שוטפת לאורך כל זמן השכירות, ומטפלים בכל בעיה ועניין בנכס, אם זה נזילת מים, בעיה במזגן, בחשמל, אינסטלציה וכן הלאה. אנחנו גם מכינים את הנכס להשכרה, מבצעים בדיקה תקופתית על ידי בעל מקצוע, ובסיום חוזה השכירות מעבירים את הנכס במצב אופטימלי בחזרה לבעליו.

"במידה והשוכרים בחרו לסיים את החוזה ולפנות את המושכר, משרדנו פועל לאתר שוכרים מתאימים שיכנסו למושכר מיד עם פינוי הדיירים ובכך למקסם את ההכנסה לבעלי הנכסים ולחסוך להם הוצאות מיותרות של התשלומים השוטפים".

משרד אנלימיטד נכסים והשקעות בקיא ומנוסה במקסום הרווחיות עבור לקוחותיו ושמירה על רצף שוכרים מבלי שהנכס יעמוד ריק. צוות המשרד פועל לווידוא תשלום עבור הנכס, תשלומי חובות שוכרים, פיקוח על כל תיקוני הנכס, ומתן מענה מהיר 24 שעות לכל בעיה ועניין.

לאתר האינטרנט של המשרד

לעמוד הפייסבוק של המשרד

כתובת המשרד: שדרות התמרים 4, אילת

טלפונים: 08-637-1007, 052-895-0245

ג'ורנו נכסים והשקעות אילת

"הדגש שלנו הוא על שירות ואמינות ללקוח", שי ג'ורנו.צילום: באדיבות ג׳ורנו נכסים והשקעות

סוכנות הנדל"ן "ג׳ורנו נכסים והשקעות" היא סוכנות בוטיק מתקדמת באילת, המספקת שירותי תיווך בסטנדרטים גבוהים ותוך מקצועיות בלתי מתפשרת.

הסוכנות נוסדה ע"י שי ג׳ורנו, מתווך ויועץ נדל"ן העוסק בתחום משנת 2008, מכיר היטב את המטריה הנדל"נית ובעל ידע וקשרים ענפים מול כל השחקנים הגדולים בעיר. צוות המשרד פועל במתכונת בוטיק להבטחת יחס אישי וזמינות מידית לכל לקוח, תוך הקפדה על סוכני נדל"ן מורשים, מקצועיים ומומחים בתחומם.

סוכנות "ג'ורנו נכסים והשקעות" מספקת שירותי קניה, מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן לפרטיים ומשקיעים. סוכניה צברו ידע וניסיון מוכח באינספור עסקאות מוצלחות לאורך השנים, אשר מיצבו את מעמדה כאחת הסוכנויות המובילות בתחום הנדל"ן באילת.

"הסוכנים במשרד מקצועיים וייצוגיים". אומר שי ג'ורנו, "הדגש שלנו הוא על שירות ואמינות ללקוח. השירות מסופק בגובה העיניים, באופן אותנטי ותוך יחס חם ללקוחות המשרד. השקענו רבות בבניית אתר אינטרנטי יפיפה ומעוצב, הפועל בהצלחה לקידום שיווק הנכסים של לקוחותינו, וכן בשיווק מקצועי ובולט של הנכסים בגוגל".

סוכנות "ג׳ורנו נכסים והשקעות" מתמחה בדירות המתאימות במיוחד להשקעה באילת ופיתחה דרך מתקדמת תוך ניתוח מעמיק ותמידי של השוק, לצורך איתור הנכסים הטובים והמניבים ביותר עבור משקיעים. צוות המשרד מספק ייעוץ למשקיעי נדל"ן והתאמת הנכסים המתאימים והמדויקים לצרכיהם, ומקסום שיעורי התשואה. "השירות שאנו מספקים למשקיעי הנדל"ן הוא ברמה הגבוהה ביותר של הביצוע והתשואות האופטימליות, ותוך הערכות שווי שוק ואנליטיקה מתקדמת", אומר ג'ורנו. "באילת יש כמה דרכים להשיג תשואות טובות: אייר בי אנד בי (דירות המתאימות להשכרה יומית), וכן דירות מפוצלות המניבות תשואות גבוהות. אנחנו מייעצים ומתאימים ללקוח את העסקה המושלמת עבורו.

"אנו מלווים את הלקוח, המשקיע, יד ביד ומתאימים עבורו את הנכס הרצוי. היתרונות שלנו ברמת המומחיות הגבוהה לאור הניסיון שצברנו עם השנים וההיכרות האינטימית עם שוק הנדל"ן באילת, ובהתאמה אישית של הנכס הייעודי עבור כל משקיע בהתאם לדרישותיו ורצונותיו ומבטיחים שיעורי הצלחה גבוהים לכל עסקה".

סוכנות "ג׳ורנו נכסים והשקעות" מספקת שירות מתקדם נוסף למשקיעים ולבעלי נכסים ככלל, של ניהול הנכס מא' ועד ת' בכלל ההיבטים הרלוונטיים. "אנו פועלים לטובת האינטרסים של בעלי הנכסים בשמירה על הנכס, דאגה לכך שיושכר באופן תמידי, טיפול בדמי השכירות במידת הצורך, וביצוע תיקונים ואחזקה שוטפת.

"שירות ניהול הנכסים כולל: שיווק הנכס המושכר בכלל האמצעים הרלוונטיים; איתור שוכרים ובדיקות רקע כגון ערבויות ואשראי בנקאי; טיפול בדמי השכירות – גבית השקים והפקדתם בחשבון של בעל הנכס, טיפול בתשלום דמי הוועד, פיקוח על האחזקה שוטפת של הנכס המושכר – גינון, גגות וכד', טיפול בתקלות בזמינות מידית: חשמל, מים, אינסטלציה, תוך התקשרות קבועה עם בעלי מקצוע וספקי שירותים מהטובים בתחומם.

"אנו מבינים כי שוכרים מרוצים יישארו בנכס לאורך זמן ויניבו תשואות מספקות עבור בעל הנכס, ומספקים את השירות הטוב והמספק ביותר על מנת להבטיח את שביעות רצונם. איתנו הלקוחות מרגישים בבית, וכל עסקה שנסגרת במשרד היא בשיתוף פעולה מלא עם הצדדים והתחושה היא שיש על מי לסמוך. חוות הדעת וההמלצות בדף הפייסבוק מעידות על כך. מסכם שי ג'ורנו.

מאז הקמתו, ביסס משרד 'ג׳ורנו נכסים והשקעות' את מעמדו כמשרד תיווך מוביל בתחום. הניסיון המקצועי של הצוות והידע הרב שצברו מאינספור עסקאות הביאו אותם לעמדה של עליונות מקצועית.

לאתר האינטרנט של המשרד

לעמוד הפייסבוק של המשרד

כתובת המשרד: שדרות התמרים 13, מרכז מסחרי רכטר, אילת

טלפונים: 08-6370183, 053-8821197

תיווך נשיא

משרד "תיווך נשיא" באילת פועל מזה 33 שנים, מנוהל בידי בני נשיא ומציע שירותי תיווך למגוון רחב של נכסים בכל העיר וסביבתה למכירה, קניה והשכרה של כלל סוגי הנכסים: דירות יד שנייה, דירות יוקרה, קוטג'ים, ווילות ועוד.

משרד תיווך נשיא מתמחה בשירות ייעוץ מקיף למשקיעי נדל"ן והתאמת הנכס הייעודי האידאלי לצרכיהם ורצונותיהם. בני נשיאצילום: גביר נשיא

המשרד מתמחה בשירות ייעוץ מקיף למשקיעי נדל"ן והתאמת הנכס הייעודי האידאלי לצרכיהם ורצונותיהם. מתוך ההבנה ששוק הנדל"ן מתקדם ודינמי, צוות המשרד מתאים את שירותי הייעוץ והליווי על פי השוק המשתנה ובהתאם ליעדי ההשקעה הרצויים של הלקוח. הצוות המקצועי המנוסה שולט במרכיבי שוק הנדל"ן באילת ומספק ניתוח שוק מפורט לכל תקופה בכדי להתאים את היעדים הרצויים לכל ללקוח.

בין אם הלקוח מעוניין לקנות או למכור נכס, צוות משרד נשיא אילת מצוידים במומחיות ובהבנה מקיפה בנדל"ן המקומי, יסייעו לו בהשגת העסקה הטובה והמשתלמת ביותר האפשרית. כבר למעלה משלושה עשורים שהם מסייעים למשקיעים למצוא שוכרים ורוכשים פוטנציאליים.

צוות המשרד, בניהולם של בני נשיא ובנו גביר, כולל אנשי מקצוע מתווכים מורשים המשמשים מומחי נדל"ן אסטרטגי ומובילים בתעשיית הנדל"ן באילת עם רקורד מרשים של עשרות שנות עשיה. הם מחויבים לספק ללקוחותיהם מידע מודיעיני מדויק וספציפי לעסקאות העכשוויות והעתידיות המשתלמות ביותר, תוך ניתוח מפורט של השוק התנאים הכלכליים והנסיבתיים אשר ישפיעו על העסקה.

"ניהול הנכס ע"י חברה מקצועית ומומחית בתחום הנדל"ן והנכסים המניבים, מסיר את הלחץ מבעל הנכס", מספר גביר נשיא.צילום: גביר נשיא

"ייצוג האינטרסים של לקוחותינו ומילוי דרישות הייעוץ המקצועי תמיד עומדים לנגד עינינו לפני הכול והם העקרונות המנחים אותנו להשגת תוצאות מוצלחות", אומר בני. "אנו מחויבים לספק שירות מקצועי, אישי ואדיב ללקוחותינו ולעמוד עם אצבע על הדופק בכל רגע נתון לאיתור עסקאות משתלמות. אנו מקפידים על ראיית הלקוח במרכז ורואים בכל התקשרות כזו הזדמנות של ממש לבניית מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות ולהמשיך לשרת אותם גם בעתיד".

משרד נשיא אילת מספק שירות ייעודי של ניהול נכסים באילת הכולל את כלל השירותים לניהול תקין ואיכותי של הנכס עבור בעליו, החל מאיתור ובדיקת רקע לשוכרים פוטנציאליים, דרך ווידוא תשלומי השכירות במועד ועד לתפעול ואחזקה של הנכס בכל רגע נתון. השירות מוצע מתוך הבנה כי ניהול תקין של הנכס הוא חלק בלתי נפרד מההגנה על ההשקעה והבטחת התשואה המקסימלית לבעל הנכס. "ניהול הנכס ע"י חברה מקצועית ומומחית בתחום הנדל"ן והנכסים המניבים, מסיר את הלחץ מבעל הנכס ומאפשר לו להמשיך לעסוק בענייניו תוך הבטחה כי גורם מומחה מטפל בנכס עבורו". אומר גביר נשיא. "אנו פועלים בכל פרט ופרט הקשור בניהול הנכס בכדי להמשיך ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של לקוחותינו ושביעות רצון השוכרים שלהם.

"בין השירותים שאנו מספקים בניהול הנכס: הכנת הנכס להשכרה: שיווק הנכס ומציאת דיירים מתאימים וראויים, בחינת הרקע של הדיירים, האשראי שלהם וקבלת בטחונות וערבויות, מתן יעוץ משפטי לחוזה מול השוכר, אחזקה שוטפת של הנכס ועבודה מול בעלי מקצוע מובילים בתחומם לטיפול מהיר ויעיל בכל בעיה ותקלה כמו כן בקרת עלויות אחזקה, הפקדת השקים של הדייר לחשבון בעל הכנס באופן שוטף, ועוד. שירות ניהול הנכסים מבוצע מתוך כוונה להמשיך ולדאוג לתשואה מוגברת עבור בעל הנכס בכל רגע נתון".

לעמוד הפייסבוק של המשרד

כתובת המשרד: סיטי סנטר 14, אילת

טלפון: 08-6326616, גביר – 052-8409977 בני – 050-3901201

תיווך אדלר מלכה

משרד תיווך "אדלר מלכה" באילת נוסד בשנת 1995, והוא משרד וותיק ואיכותי בעל מוניטין.
המשרד מספק שירותי תיווך לדירות ועסקים לקניה, מכירה השכרה ובעיקר מתמחה בניהול ואחזקת דירות ועסקים עבור משקיעים.

המשרד בבעלותו של יעקב מלכה, העוסק בעולם הנדל"ן מזה כ-25 שנים ומכיר היטב את שוק הנדל"ן המקומי. יעקב מלכה מספק שירותי תיווך למשקיעים וקונים למגורים בהבטחת העסקאות משתלמות ומניבות . למשרד "אדלר מלכה" מאגר גדול של דירות, חלקן בבלעדיות.

"אנו מקפידים על מתן שרות הוגן לכל לקוחותינו וניהול המשרד באווירת בוטיק", מספר יעקב מלכה בעל משרד תיווך "אדלר מלכה"צילום: באדיבות משרד תיווך "אדלר מלכה"

הניסיון והידע הנצבר במשרד תיווך 'אלדר מלכה' מאפשר למשקיעים לקבל את מידע מהימן ומקיף , על נכסים העומדים למכירה ואו השכרה. "האתגר טמון בביצוע ההשקעות הנכונות וקנייה בזמן הנכון", אומר מלכה. "רכישת הנכסים הנכונים שיבטיחו את ייעודם וייצרו תשואות בטוחות לאורך שנים. משרד תיווך מנוסה וותיק יכול לעשות עבורם את כל ההבדל, וזה מה שאנחנו מספקים.

"המטרה שלנו היא לשמור כל הזמן את מאגר הדירות המצומצם והמאוד פעיל שלנו באילת לטובת כלל לקוחותינו, ואנו מייעצים להם לגבי הנכסים הטובים והמתאימים ביותר עבורם, בהתאם לרצונותיהם ולתקציב".

שירות ייעודי במשרד "אדלר מלכה" הוא שירות ניהול נכסים עבור משקיעים ובעלי דירות.
שירות ניהול הנכסים של המשרד, מספק לבעלי הנכסים שקט וביטחון בידיעה כי הנכס שלהם מנוהל מקצועית , באמצעות מגוון מלא של שירותי ניהול הנכס החל מרמות בסיסיות של תחזוקת הנכס ותאימותו לשוכרים ועד לאיתור וגיוס שוכרים פוטנציאליים.

המשרד מספק שירותי תחזוקה מונעת ותחזוקה בעת הצורך לנכס. לבחירת בעל הנכס ואף ביקורים בנכס במידת הצורך, בכדי להבטיח כי הכול פועל בצורה חלקה, וכן לבצע בדיקת סימני בלאי וטיפול מתאים בכדי שלא יובילו להוצאות גבוהות יותר. צוות "אדלר נכסים" משתדל לאתר עבורכם את הדיירים הטובים ביותר, תוך בדיקה ואישור מועמדים מתאימים.

המשרד מספק פרסום מקיף למציאת שוכרים לנכס, ומטפל בהסכם השכירות מתחילתו ועד סופו, מבצע טיפול כולל עבור בעלי הנכסים, ואספקת דוח מפורט של הכנסות והוצאות, תיקונים וטיפול שוטף בנכס, ביצוע תחזוקה שוטפת ותגובה בפרקי זמן קצרים לטיפול בתקלות לשביעות רצונם של הלקוחות.

העבודה נעשית מול קבלני משנה בכדי להבטיח עבודה איכותית, טיפול מהיר ותמחור תחרותי.
צוות המשרד זמין בשעות הבוקר בין - 09:00-14:00 ואחה"צ 7:00-20:30, בימים א-ה'
ובמקרי חרום טלפונית במשך כל השבוע, כדי להגן על הנכס ולדאוג לדיירים המרוצים.

יעקב מלכה, מציין: "אנו מקפידים על מתן שרות הוגן לכל לקוחותינו וניהול המשרד באווירת בוטיק עבור מספר לקוחות מצומצם במכוון, בכדי לוודא שכל אחד מלקוחותינו יקבל את השירות הטוב והאישי ביותר שיש".

לאתר האינטרנט של המשרד
כתובת המשרד: מרכז רזין, אילת (שדרות התמרים 37 אילת בוויז)
טלפונים: 08-6376020 , 08-6326229 פקס : 08-6326230
יעקב מלכה 052-8006020 ולדי וירגביצקי 054-2107070

בחזרה למדור