חוגגת יובל וממשיכה לכבוש שערים

ניסיון של כחמישה עשורים בייצור שערים ואלפי לקוחות ברחבי הארץ, הפכו את עופר שערים לשם דבר בענף השערים. עם היצע מגוון של מוצרים, העומדים בתהליכי בקרה מתקדמים ובתקנים מוקפדים, ממשיכה החברה להוביל את הענף ולפתח פתרונות יצירתיים העומדים בחזית הטכנולוגיה

לימור קלר, בשיתוף עופר שערים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שער ענק בכניסה למתחם תעשייה
שער ענק בכניסה למתחם תעשייהצילום: באדיבות עופר שערים
לימור קלר, בשיתוף עופר שערים
תוכן שיווקי

שערים ומחסומים חשמליים הם הדרך היעילה להסדיר כניסה ויציאה ממבנים ולמנוע גישה לא מורשית למקום. אחת השחקניות המובילות בתחום הדלתות והשערים האוטומטיים על כל סוגיהם היא חברת עופר שערים, המציעה מגוון מוצרים רחב ומקיף. החברה ידועה בשערי הענק שהיא מייצרת, שיכולים להתאים לפתחים של כ-40 מטר, ומאמינה בפיתוח וייבוא המוצרים הטובים והחדשניים ביותר בעולם. "חשוב לנו להיות בחזית הטכנולוגיה, כפי שאנו פועלים כעת עם שיווק מערכת LPR לפתיחת שערים על ידי זיהוי לוחיות רישוי וניהול מתקדם של חניונים מורכבים", אומרת סמנכ"לית התפעול מיכל שני על המערכת שפותחה ע"י מיטב המתכנתים בענף ומוצעת ללקוחות החברה בתנאים מועדפים. בנוסף, רושמת לעצמה החברה פיתוחים ייחודים כגון שערים מתקפלים עם מנועי סרבו ייחודיים, המתאימים לעבודה רציפה ומהירה ולפתחים גדולים במיוחד. "גם המחסומים שלנו מגיעים עם מנועי סרבו בלעדיים, שהינם מערכות ההנעה המתקדמות ביותר בשוק, המיועדות לעבודה מאומצת ומחזיקות זמן על פני שנים".

מפעלצילום: באדיבות עופר שערים

עופר שערים פועלת בשוק המקומי כבר למעלה מ-50 שנה, כשמוצריה פזורים ברחבי הארץ ומשרתים אלפי לקוחות בשנה, עימם נמנים לקוחות פרטיים, ועדי בתים, כל חברות הבנייה המובילות במשק, אדריכלים ומהנדסים, לקוחות מוסדיים, כגון תל השומר, איכילוב, הטכניון, אוניברסיטת ת"א, הביטוח הלאומי, מכבי אש, מד"א, משטרה, חברת החשמל ואלפי חברות בכל תחומי הפעילות במשק. את החברה מוביל המנכ"ל עודד שני, היוצר יחד עם עשרות העובדים שילוב של צוות מקצועי, עתיר ידע וניסיון, מוצרים איכותיים ואמינים ותודעת שירות גבוהה, ההופכים את החברה למועדפת בקרב הצרכנים. מפעל הייצור של החברה ממוקם בחולון ועובד בסטנדרטים גבוהים ולפי תהליכי בקרה מתקדמים. במקביל לייצור המקומי, החברה מייבאת מוצרים מוכנים מחו"ל וכן מנגנונים ומערכות הנעה מחברות מובילות בעולם אותן היא מייצגת באופן בלעדי.

אילו פתרונות אתם מציעים לכניסה?
"יש לנו מגוון רחב של פתרונות כניסה לסקטורים שונים – לבנייני מגורים, למשרדים, למוסדות ולתעשייה וכן למושבים ולשטחים פתוחים. אנו מציעים שערים חשמליים מסוגים שונים – שערי הזזה על מסילה ושערי הזזה צפים (קונזוליים), שערי כנף ושערים מתקפלים, מגוון רחב של מחסומים חשמליים, תריסים לחניונים ולחדרי אשפה, דלתות זכוכית אוטומטיות לבניינים ולמשרדים, דלתות PVC מהירות למפעלים, קרוסלות ומעברים מהירים לחדרי כושר ומשרדים, בולרדים לחניונים, רמזורים ואמצעי פתיחה מגוונים".

מה הערך המוסף של החברה?
"בנוסף לניסיון רב השנים שלנו ולמוצרים הבלעדיים שלנו, מערך השירות של החברה הינו הגדול, היעיל והמקצועי ביותר בתחום. אנחנו מעסיקים את האנשים הטובים והמיומנים בענף וחורטים על דגלנו מצוינות בשירות. עופר שערים היא החברה היחידה שמחזיקה מעבדת תיקונים מקומית. מדי יום יוצאים צוותי שירות והתקנה לעשרות לקוחות וניתן לומר שהיא מבין הבודדות בענף שנותנת שירות מהיום למחר".

שירות ללא פשרותצילום: באדיבות עופר שערים

כיצד אתם מבטיחים את בטיחות המוצרים?
"יש לנו זיקה מיוחדת לנושא הבטיחות, עופר שערים היא ממובילות ויוזמות התקינה בישראל. מנכ"ל החברה ישב בוועדות תקינה רבות ושימש כיועץ חיצוני למכון התקנים. אנחנו מקפידים על כללי זהירות ובטיחות מחמירים ובין החברות היחידות בעלות תו תקן ישראלי ת"י 900 חלק 21.03 לכל סוגי המחסומים והשערים. החברה מוסמכת ארגון אמון הציבור ובעלת מערכת ניהול איכות 9001ISO".

בשיתוף עופר שערים