יתרון פיננסים סוכנות לביטוח: האם אתם ערוכים ליום שבו לא תוכלו לעבוד?

"חברות סטארט אפ עם עשרות עובדים ועובדי הייטק שמרוויחים מעל הממוצע, חייבים להכין את עצמם למחר הלוא ידוע", אומר קינן אמסלם, מנכ"ל יתרון פיננסים סוכנות לביטוח, ומציג את שיטת הרמזור הדואגת לשמור על הכסף

מיכל ברקו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קינן אמסלם במשרדו
יתרון פיננסים סוכנות לביטוח: "עובדים ללא תיק ביטוחי מסודר עלולים לאבד כל יכולת לדאוג לעצמם ולמשפחתם". קינן אמסלםצילום: רומן לוינגארד
מיכל ברקו
תוכן שיווקי

אתם עובדים קשה, מרוויחים לא מעט אך עלולים לאבד הכל ברגע אחד רק משום שלא דאגתם לתיק הביטוחי שלכם. נכון, ביטוחים בכלל וביטוחי בריאות בפרט הם לא הנושא החם שאתם אוהבים להתעסק בו. מדובר במוצרים פיננסיים מורכבים שרבים מאתנו מעדיפים להימנע ולדחות עד כשכבר אין ברירה, אלא שאז אתם עלולים לגלות שכבר מאוחר מדי, ובמקרה הטוב, מיצרנים של כסף - הפכתם לצרכנים של כסף. לדבריי קינן אמסלם, מנכ"ל יתרון פיננסים סוכנות לביטוח, תיק ביטוחי הוא כזה שנוגע לחיי היומיום ומשפיע באופן ישיר על הרווחה הכלכלית של כל אדם. "ואם לא תטפלו בו היום, מחר זה כבר עלול להיות מאוחר מדי", הוא אומר, ומסביר כי: "תדמיינו אדם שנוסע בכביש הפתוח. כל עוד הרמזורים ירוקים הנסיעה היא חלקה ובטוחה. מעבר באור כתום כבר מעמיד אתכם בסכנה וחציית רמזור אדום מעלה את הסיכון לתוצאה בלתי נמנעת שאין ממנה דרך חזרה", מסביר קינן. "כך, עובדים ללא תיק ביטוחי מסודר המותאם לצרכים האישיים שלהם, עלולים לאבד כל יכולת לדאוג לעצמם ולמשפחתם ולמצוא את עצמם מדרדרים במדרון חלקלק שהדרך למעלה היא כמעט בלתי אפשרית".

אז מה זה בעצם עולם הביטוח והפיננסים שכולם מדברים עליו בכזו יראה? על פניו זה נשמע מסובך ומורכב, אבל קינן מסביר כי בסופו של דבר הוא מתחלק לשלושה חלקים, ומוסיף כי "הדרך הקלה לזכור זאת היא בעצם בשיטת הרמזור".

חיים בעולם האור הירוק מתחילים עם הכניסה שלנו לשוק העבודה בגילאי 20 ועד הפרישה. "בשנים האלו המטרה שלנו היא לייצר כסף וכמה שיותר. כדי להגיע לזה יש כמה מוצרים פנסיונים שיעזרו לנו, ביניהם קרן פנסיה, קופת גמל, ביטוח מנהלים וקרן השתלמות", אומר קינן ומוסיף כי מאחורי הרעיון עומדת התפיסה שבתמורה להפקדה חודשית ניתן לקבל הטבות מס מהמדינה, שדואגת שאנשים לא ישענו על הביטוח הלאומי בגיל פרישה.

"זה לא הכסף היחיד שאנחנו חיים ממנו", אומר קינן, "חוץ מהכסף שאנחנו חוסכים לפנסיה, יש לנו את הכסף הפנוי שלנו כמו פיקדון בבנק, השקעות בנדל"ן וקניית ניירות ערך. ישנה אפשרות נוספת שרוב אנשים לא מכירים אותה או שמעו עליה והיא פוליסה פיננסית שהיתרון שלה הוא כסף נזיל שניתן למשוך אותו בכל עת".

צילום: באדיבות יתרון פיננסים

הוא מוסיף כי האור האדום מתייחס לכל מה שבעצם עוצר לנו את החיים. זה יכול להיות יציאה ממעגל העבודה לצמיתות או מקרה טרגי שמערער את המשפחה, מותיר אותה עם הכנסה קטנה יותר ובמקרים מסוימים ללא הכנסה כלל. זאת, בזמן שהוצאות הבית הקבועות אינן משתנות. "במקרה זה, הדרך היחידה שלנו להגן על עצמנו היא באמצעות ביטוח חיים שתפקידו לדאוג שיהיה מספיק כסף להרים את הראש מעל המים", אומר קינן.

האור השלישי הוא האור הכי מבלבל. האור הכתום. זה בעצם אומר שכל מה שיקרה בדרך יוביל אותנו או לאור האדום או לאור הירוק. בעולם הביטוח זה משול לתאונות או מחלות, כשבעצם אנחנו תלויים בתוצאה. לטובת זה יש לא מעט ביטוחים שיעזרו לנו להימנע מכך, אם ביטוח רפואי, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, תאונות אישיות וביטוח סיעודי. הרעיון הוא לא להגן רק על עצמנו אלא בעיקר על הכסף שלנו. "מי שאין לו תיק ביטוח שכזה לוקח הלוואות מבנקים או מלווה מחברים ומשפחה. אך מי שיש לו כסף פשוט מושך אותו באופן טבעי", מסביר קינן, "אולם, כדי שיהיה לנו מספיק ממה למשוך יש שני תרחישים שעלולים לקרות, אחד גרוע והשני גרוע יותר. המקרה הראשון הוא שמשכנו את הכסף אבל לא הצלחנו להחלים או להתאושש ואז אנחנו נוסעים במהירות אל עבר האור האדום. השני, הוא דווקא שהחלמנו והתאוששנו, אך בגיל הפרישה יישאר לנו הרבה פחות כסף. תיק ביטוחי שלם ומוסדר מבטיח שמה שלא יקרה בדרך אנחנו לא ניגע בכסף שאותו חסכנו לגיל הפרישה. וכאן בדיוק נכנסת המקצועיות והמיומנות של סוכנות הביטוח 'יתרון פיננסים'".

ממצב מצוי לרצוי

לאחר שהבנו עד כמה חשוב לדאוג לתיק הביטוחי, עולה מיד השאלה על מה שילמנו עד היום. לרבים יש ביטוח בריאות דרך קופת החולים, ביטוח חיים בלקיחת משכנתא או ביטוחים מטעם העבודה. אז איך בכל זאת דואגים לכיסוי בלי לשלם כפול? בסוכנות הביטוח יתרון פיננסים עוברים הנכסים הביטוחים, בודקים אותם בכל ערוצי המידע הקיימים, בוחנים את התיק הפנסיוני, ודואגים לביטול במישה שיש כיסויים ביטוחיים כפולים. בנוסף, עורך הצוות אופטימיזציה של תנאי הכיסויים, פועל להפחתת עמלות מול חברות הביטוח, מנפיק דו"ח מסודר ובו פירוט על המוצרים הפיננסים ולבסוף דואג למזער עלויות.

צילום: באדיבות יתרון פיננסים

"מספר הפוליסות הכפולות בישראל יכול להגיע למיליוני שקלים", אומר קינן. "לפי רשות שוק ההון אנחנו עדים ליותר מ-600 אלף בתאונות אישיות, כ-87 אלף בהשתלות, 220 אלף במחלות קשות, כמעט חצי מיליון בתרופות וכ-400 אלף על ניתוחים מהשקל הראשון", אומר קינן, "המומחיות שלנו היא לאתר ביטוחים כפולים גם בשירות שאנחנו מעניקים לחברות המעוניינות בביטוחים קולקטיביים וגם לעובדים עצמם. רוב האנשים כלל לא מודעים למה מציע או כולל התיק הפנסיוני שלהם, וקל וחומר אם הם משלמים כפול ועל מה. אנחנו דואגים לעבור על המצב המצוי שבו נמצא המבוטח ובונים לו תכנית פנסיונית למצב הרצוי שבו הלקוח או החברה רוצים וצריכים להיות".

סוכנות הביטוח יתרון פיננסים נותנת את המענה הכולל בכמה אופנים. אופציה ראשונה היא הצעות משתלמות לביטוחים קולקטיביים לחברות סטארט אפ והייטק עם יותר מ-20 עובדים. "חברות סטארט אפ עם עשרות עובדים ועובדי הייטק שמרוויחים מעל הממוצע, חייבים להכין את עצמם למחר הלוא ידוע", אומר קינן.

קהל היעד השני הם הלקוחות הפרטיים שיש להם חסר ביטוחי. וכן, בניית תיק מותאם אישי לעובדים המקבלים פוליסות מטעם העבודה אך כזו שלא תואמת במדויק את צרכיהם.

"במסגרת השירות שלנו אנחנו מעניקים פתרון פנסיוני ובריאותי לכולם", אורמ קינן, "אנחנו בודקים את הקופות והתיק הביטוחי עבור כל מבוטח, מנהלים את הסליקה ואת ההפרשות הפנסיוניות, מוציאים דו"ח מסודר בכל רבעון ללא עלות ומפרטים מהם המוצרים והתמהיל שהלקוח או החברות משלמים. יש לנו מעל 96 אחוזי הצלחה בתביעות של לקוחות מול חברות הביטוח וחסכנו ללקוחות שלנו אלפי שקלים. האינטרס שלנו הוא נטו לדאוג ללקוחות שלנו".

"שיטת העבודה היא הצבת מעין 'מנהל אישי' לכל לקוח". צוות יתרון פיננסיםצילום: רומן לוינגארד

בנוסף לביטוחים פנסיונים עוסקת סוכנות הביטוח יתרון פיננסים גם בתחומי רכבים, עסקים, דירות ועוד. החברה היא מהוותיקות והמקצועיות בתחומה שהוקמה עוד בשנת 76 על-ידי אביו של קינן. לפני 14 שנה הצטרף קינן לעסק המשפחתי כשכל העת הערכים עליהם קמה החברה - טובת הלקוח, הוגנות ואמינות, עומדים לנגד עיניו.

"בעזרת מודל המעטפת האישית - התאמת שירותי הביטוח והפיננסים לטובת לקוחותינו הפרטיים והעסקיים, אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מומחים בתחומם, אם בסיכונים, פיננסים ואלמנטארי", מסכם קינן, "שיטת העבודה היא הצבת מעין 'מנהל אישי' לכל לקוח, שמלווה אותו משלב התאמת התוכנית הביטוחית או הפיננסית, כך שהלקוח מקבל מענה מלא לכל צרכיו במקום אחד. ראיית טובתם האישית של לקוחותינו היא שיקול מרכזי ואנחנו נבדוק, נחקור, נשפר תכניות קיימות, נדאג לעדכן בתוכניות או תקנות חדשות ונספק ליווי אישי, מקיף ומקצועי".

יתרון פיננסים סוכנות לביטוח
טלפון משרד: 04-3005030
וואטצאפ משרד: 052-3832544
פקס: 072-3359641
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן