מתווך שהוא נכס: האיש שמאחורי משרד הנדל"ן Design-Realestate

עומר צמח הקים את משרד הבוטיק הייחודי, המשלב בין שירותי תיווך לעיצוב פנים - כחלק מהצורך הבסיסי אותו הבין מהמסע האישי שלו בין משרדי התיווך השונים ברחבי הארץ. מה סוד הקסם של המקום ומהי שיטת העבודה לאורך השנים?

שרה שוורץ, בשיתוף Design-Realestate
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עומר צמח
מתווך שהוא נכס: עומר צמח, האיש שמאחורי משרד הנדל"ן- Design-Realestateצילום: עדן חלמיש
שרה שוורץ, בשיתוף Design-Realestate
תוכן שיווקי

"תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך", אמר קונפוציוס וכיוון לאותם יחידי סגולה שמתעוררים בבוקר עם תשוקה אדירה לעבודה, כאלו שרואים שליחות בעשייה, אלו שניתן לראות את הניצוץ בעיניים שלהם כשהם עושים את מה שהם נועדו לעשות. "החיבור בין אנשים ובתים, הוא עולם ומלואו. למצוא עבור משפחה את חלקת האלוקים שלה, או לסייע לזוג להגשים את החלום לבית משלהם זוהי זכות", אומר בכנות עומר צמח, האיש מאחורי משרד הנדל"ן "Design-Realestate", משרד בוטיק ייחודי ומעט שונה בנוף הישראלי המתמחה בשיווק נכסים למכירה והשכרה בשיטה המשלבת שירותי תיווך ועיצוב פנים. כל זאת תוך הקפדה על הענקת ערך מוסף ללקוחות, בניית אמון הדדי וליווי והתאמה אישית לצרכים בשיטה אמריקאית. "הלקוחות זוכים ליחס אישי וצמוד יחד עם מקצועיות ללא פשרות, מתן תמיכה, עזרה וייעוץ לאורך כל התהליך תוך שמירת מסגרת תקציב הפרויקט".

עומר, יליד ותושב רמת גן, בן 42, נשוי + 4, תמיד נמשך לענף המכירות והשיווק וסיפור החיים יוצא הדופן שלו כילד יתום שידע לקחת את הקלפים שהעולם נתן לו בעקבות אובדן אימו בגיל 9, ולהפוך כל אתגר להזדמנות. את הכאב והקושי הוא תיעל בתבונה וברגישות לכדי אישיות אהובה במיוחד שמצליחה לגעת בכל אדם, ולסייע לו להגשים חלום. לקוחות רבים של עומר צמח יכולים להעיד כי הוא הרבה מעבר ל"עוד מתווך". יכולת ההקשבה היא עולם מופלא עבורו כמו גם היכולת להכיל עם סבלנות אין סופית ובאופן כה מעמיק לבירור המוצר הנכון ביותר עבור הלקוחות אותם הוא מלווה ובעזרת השילוב הייחודי של רגישות ואנושיות שכמעט וכבר לא קיימים בימינו.

"איש מקצוע אמיתי יתרגם את הידע והניסיון שלו לכדי בחינת הנכס וטיבו"צילום: עדן חלמיש

"אני נשוי 3 פעמים", משתף עומר. "הראשונה היא לאשתי ולילדיי, השנייה לעולם הרכב, והשלישית היא לעולם הנדל"ן בכלל ולבייבי האישי שלי ולמשרד אותו הקמתי מאפס Design-Realestate בפרט". הכל התחיל בשנת 2001 לאחר שחרורו מצה"ל כאשר עומר לא נסע בדומה לכל חבריו "לטיול אחרי צבא" אלא מימש את אהבתו השנייה והתחיל לעבוד בענף הרכב כאיש מכירות באחת מיבואניות הרכב בארץ. הקולגות קראו לו "איש המכירות הטוב ביותר שהכירו" והם לא מפריזים במחמאות. צמח מספר שקטף 4 שנים ברציפות את תואר סוכן הרכב המוצלח ביותר בכל הרשת, וזאת הודות ליכולות בינאישיות נדירות.

את המעבר לעיסוק בנדל"ן, אהבתו השלישית כפי שציין, ביצע שכבר היה בתפקיד מנהל מכירות ארצי ואשתו הייתה בחודש ה- 9 להריונה. הוא חיפש אחר נכס, ונדהם לגלות כי שיטת התיווך בארץ עובדת בצורה הפוכה, בה מתווך מציע את הדירות שקיימות אצלו "על המדף" מבלי באמת להכיר לעומק את האדם שמולו ולחפש עבורו את הנכס המתאים, גם אם הנכס לא קיים כרגע במאגר הדירות הנוכחי. לאחר שמצא ורכש נכס שנזקק לשיפוץ - הוא הבין שאפשר וניתן לבצע את התהליך אחרת.

"הלקוחות זוכים ליחס אישי וצמוד יחד עם מקצועיות ללא פשרות"צילום: עדן חלמיש

צמח בחר לקפוץ ישר למים העמוקים ולפתוח משרד בבעלותו, כדי להגשים את החזון והערך המוסף אותם רצה להעניק לכל לקוח. החלום קרם עוד וגידים ומשרד "Design-Realestate" הוקם בשנת 2011 כמשרד בוטיק וייחודי מסוגו בארץ המשלב בין שירותי תיווך לעיצוב פנים ובנוסף וכחלק מהצורך הבסיסי אותו הבין מהמסע האישי שלו בין משרדי התיווך השונים. המטרה הייתה להעניק ליווי אישי וייחודי ללקוחות שרוצים למצוא נכס ולא יודעים כיצד ומה נכון עבורם ולתת מענה גם לאנשים שהתעייפו מלחפש בעצמם על-ידי השיטה האמריקאית שמאפשרת להם ליווי דיסקרטי ואמין ע"י חשיפה מלאה, מידע שקוף ובעיקר נטול אינטרסים בצורה האופטימלית ביותר.

ראיון בשידור חי בתוכנית "פותחים יום" בערוץ 13 על השיטה האמריקאית - ליווי לקוחות לרכישת דירהקרדיט: Omer Zemah

לפי בדיקת הסטטיסטיקות של כלל העסקאות בשנים האחרונות במשרד Design-Realestate עולה כי זמן המדף של נכס במשרדו לא עולה על 30 יום, זמן שיא במונחי נדל"ן. "כל זה מתאפשר ע"י הליך מהיר ופשוט כאשר ליבת התהליך עיקרה בירור צרכים ממוקד במיוחד, יכולת הקשבה, רמת האמון שנוצרת ובעיקר הערך המוסף שאני מביא כמתווך, כמעצב פנים ובעיקר כאדם לבבי שמעניק מעטפת שירותים שאין לה מתחרים".

יתרון משמעותי נוסף שמביא עימו עומר צמח, הוא היותו מעצב פנים מופלא. היכולת שלו לראות בכל חלל את הפוטנציאל הגלום בו הופכת לשובר שיווין ולדבריו מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. קונים פוטנציאלים מקבלים בצורה מפורטת את כל פרטי הנכס על שלל מעלותיו ומגרעותיו כאשר האתגרים נאמדים בצורה מהימנה. "אם לעיתים רבות נקבל הערכות גסות מאותם 'יועצים' שאוהבים לתת ביקורת שלא תמיד תואמת את המציאות, אז הודות לניסיון רב השנים אני כבר יודע להעריך מהו האומדן האמיתי, לפרט, לנמק, להסביר ולהרגיע שלא כך הם פני הדברים ואפשר גם אחרת". מאידך, מוכרי נכסים מתפעלים מהיכולת שלו לצלול לתכנון ולהציג חלוקת נכס אידיאלית שתטיב עם כל חלל. כך שהידע והמקצועיות של עומר נאמד בשווי של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים, כאשר הוא מקפיד לספק לכל מוכר או קונה לא רק את השווי האמיתי של הנכס על פי שלל מאפייניו אלא הרבה מאוד מעבר.

"השבחת נכסים היא אחת הדרכים החכמות למקסום תשואות. שיפוץ קטן יכול להחזיר תמורה גבוהה ומספקת. עבור השקעה של 3%-1% משווי הנכס, ניתן למקסם ולהרוויח לעיתים גם כ' 10% במועד מכירתו. השבחת הנכס באמצעות שדרוגים והתאמות לא רק יגדילו משמעותית את המחיר שתקבלו הם לעיתים רבות גם יביאו למכירתו במהירות רבה יותר", מדגיש עומר.

עומר צמח - בעלים, מעצב פנים ומשווק נדל"ן Design-Realestateצילום: עדן חלמיש

"הנכס שלי ממוקם בלוקיישן מרכזי בגבעתיים, דירה ישנה אבל עם פוטנציאל אדיר. היחיד שידע לזהות את ערך הדירה האמיתי היה עומר צמח, הרושם הראשוני שקיבלתי בפגישת ההיכרות כי לפניי עומד מקצוען אמיתי קיבל גושפנקא. בכל תהליך המשא ומתן מול קונים פוטנציאלים עומר גילה רגישות מופלאה יחד עם בקיאות אין סופית עבור 2 הצדדים והשיח סבב אודות הדרישות של הדיירים אל מול הרצונות שלי כמוכר, וכיצד ניתן לגשר עליהם. גם את האתגרים בדירה, במקרה שלי – שדורשת שיפוץ, הוצגו בצורה אמיתית וללא הפרזות. כאשר הקונים הבינו את התמונה המלאה ומולם עמד חזיון ברור של הבית העתידי שלהם, לא רק שלא הייתי צריך לשכנע אותם, אלא העסקה נעשתה בהסכמה ובהדדיות מוחלטת, במהירות ועל הצד הטוב ביותר. הרגשתי שאומנם מכרתי בית, אבל התחושה הייתה של סיפוק ושלמות, עומר הוא ללא ספק האיש שלי" אומר איתי אדמון, לקוח המשרד.

כמוהו, גם לקוחות נוספים של המשרד בעשור האחרון מעידים על שירות וייעוץ אישי שונה, אחר וייחודי לאורך כל התהליך ולדברי עומר שמחים להמליץ בכל פורום או דיון עלDesign-Realestate ככתובת מועדפת למכירה ו/או רכישת נכס. "אל תפחד להיות שונה, תחשוש מלהיות כמו כולם", מסכם עומר.

Design-Realestate
כתובת: עוזיאל 79 רמת גן
טלפון: 050-6399333
טלפקס: 03-6914848
לפנייה במייל >>
למעבר לאתר >>
למעבר לכרטיס הדיגיטלי >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

בשיתוף Design-Realestate