מר נדל"ן מסביר: למה אתם בכלל זקוקים לליווי של מתווך?

אלעד גורל, מר נדל"ן המתמחה באזור הרצליה ורמת השרון, מצליח לשלב בין יסודות מוצקים של מקצועיות לבין עולמות המדיה החדשים והוולוגים שמעניקים תובנות מפתיעות על התחום שמעסיק רבים

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד הגורל
מר נדל"ן – אלעד הגורל: התמחות באזור הרצליה ורמת השרוןצילום: ישראל כהן
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

אלעד גורל, המוכר בשמו מר נדל"ן, יודע הרבה מאוד על התחום שמעסיק רבים בישראל ובעולם. כמי שמכיר את עולם הנדל"ן לעומק, הוא מפתיע לא פעם בתובנות ובתפיסה חדשנית וייחודית, שמשלבות בין הידע המקצועי הרחב לבין עולמות המדיה והמסר החדשים, כאשר מעל לכל אלה מנצח העיקרון של יחס ושירות אישי ללקוח.

כדי להבין את הייחודיות של אלעד כדאי לחזור קצת אחורה. לפני 19 שנים הוא הקים את "מר נדל"ן", וייבא מארצות הברית וקנדה את "שיטת המאסטר", שמטרתה לתת ללקוח את השירות המקצועי, הנרחב והאדיב ביותר שיש. כיום, כשהוא עומד בראש סוכנות נדל"ן מצליחה כאשר מסביבו צוות תומך ואיכותי שגייס בעצמו, אלעד יכול להסתכל לאחור ולהבין שהשיג עבור לקוחותיו תוצאות עסקיות טובות ומוצלחות. "גם כיום, כמו בכל יום ואחרי כל עסקה גדולה ככל שתהיה, חובת ההוכחה היא עליי", הוא אומר.

אין שקרים בנדל"ן. כל הסודות נחשפים עם ד"ר אמיר הלמר מומחה לשפת גוף #13 VLOGקרדיט: הפקה: אלעד גורל ומירן גורל עריכה: אלברט שמייב

לאלעד, המתמחה בנדל"ן באזור הרצליה ורמת השרון, יש קשרים ענפים והוא מקפיד על אמינות, דבר שמוביל אליו גם לקוחות מאזורים אחרים. לא פעם הוא מפנה אותם לקולגות שלו שעליהם הוא סומך. "הלקוחות סומכים עליי ואני מקשר אותם למישהו שאני עובד איתו, ובטוח שהוא יעניק להם את רמת השירות והיחס הטובים ביותר", מסביר מר נדל"ן.

למה צריך סוכן נדל"ן?

הסוד של מר נדל"ן טמון בתשוקה. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, כשאת האהבה לשוק ההון החליף בעולם הנדל"ן. אלעד יצר שיטת עבודה ייחודית, הכוללת בין השאר גם צילום והפצה של סרטונים מקצועיים (וולוגים) המעניקים הסברים ומידע על אספקטים שונים הקשורים בעולם הנדל"ן וכל זאת בצורה קריאטיבית, משעשעת, נגישה ועכשווית.

הסרטונים הללו מסייעים להבין את התחום המורכב שמשפיע על החיים של כולנו: נדל"ן. בכל יום חמישי בשעה 21:00 הוא מעלה "וולוג" חדש לערוץ היוטיוב שלו ובכך הוא מעשיר את הצופים בתוכן איכותי באמצעות סרטונים מושקעים במיוחד המופקים על ידי אנשי קריאייטיב, שיווק ודיגיטל מובחרים. הסרטונים מעניקים למתעניינים בעולם הנדל"ן מידע רב באופן ייחודי, קליל וישיר כפי שלא תמצאו בשום מקום אחר.

אלעד גורל מצליח להסביר בצורה קולחת ומדויקת את כל הסוגיות החשובות בתחום הנדל"ן, כולל תשובה מאוד מפתיעה לשאלה מדוע יש צורך באיש מקצועי ומיומן להשלמת העסקה. כדי להדגים את הדרך שכל מוכר נדרש לעבור עד למציאת הרוכש המתאים, בהיעדר אנשי מקצוע כמוהו, החליט אלעד גורל לתת תשעה טיפים למכירת הבית ללא סוכן נדל"ן. "אני מבין אנשים שמעדיפים לדלג על הסוכן כדי להימנע מתשלום עמלה, אך הם גם צריכים לזכור שמחיר כל טעות במסגרת העסקה עלולה לפגוע בהם ולהסב להם נזק כספי בגובה עשרות אלפי שקלים, אם לא יותר", הוא מסביר ומעניק שורה של עצות:

להוציא נסח טאבו ולערוך בדיקה משפטית של הנכס - את נסח הטאבו, המהווה את תעודת הזהות של הנכס, ניתן להוציא מאתר משרד המשפטים. הוא יאפשר לכם לדעת שהנכס לא משועבד, שאין חובות ועיקולים. אל תתחילו את תהליך המכירה בלעדיו, והימנעו מעוגמת נפש.

בדיקה הנדסית של הנכס - חשוב מאוד לבדוק בעירייה ובמשרד המשפטים את היתר הבנייה של הנכס ושל הבניין (במידה ומדובר בבניין מגורים). בדרך זו תוודאו שהכל סימטרי ותואם לתשריט המקורי ואין שינויים שנעשו במהלך השנים. במידה ויש עיוותים, תידרשו לשכור אדריכל ולאחר מכן שמאי שיסבירו לכם כיצד לפתור את הבעיה ומה תהיה העלות.

מיסוי מקרקעין - החלטתם למכור? בדקו באמצעות עו"ד המתמחה במקרקעין מהי חבות המס על המכירה. ייתכן ותגלו כי המסים לעירייה או למדינה בהיטלים שונים (מס שבח, מס תשתיות וכדומה) נאמדים במאות אלפי שקלים, וישאירו אתכם עם סכום נמוך בהרבה ממחיר המכירה. אל תחכו לסוף התהליך כדי שלא תופתעו.

תמחור הנכס - לפני התמחור, בדקו בכמה נמכר נכס דומה לשלכם בסביבה הקרובה ותמחרו בהגיון. תמחור גבוה מדי יבריח קונים רציניים ופוטנציאליים, תמחור נמוך יוביל להצעות נמוכות עוד יותר. לכן, דייקו את התמחור כדי שתהליך המכירה יהיה אפקטיבי ויתקדם בהתאם לרצונכם.

איך למכור את ביתך ללא סוכן נדלן | דירה למכירה בהרצליה | יד 2 דירה למכירה בהרצליה.קרדיט: הפקה: אלעד גורל ומירן גורל עריכה: אלברט שמייב

הכינו את הבית למכירה מוצלחת - קניית בית מונעת לרוב מרגשות, אמוציות. ככל שתצליחו להשפיע יותר על רגשותיו של הקונה הפוטנציאלי – כך הסיכוי למכור יהיה גבוה יותר. הדגישו בעת הביקור בבית את כל היתרונות שיש לו להציע. יש לכם נוף ירוק ומרענן? פתחו את החלונות. האירו את הבית, העניקו לבית ארומה מושכת כמו ריח של אפייה והפעילו אצל הרוכש את כל החושים שיגרמו לו להתאהב בנכס שלכם.

פרסום ושיווק הנכס - תמונה שווה אלף מילים, לכן הקפידו לצלם את הבית מזוויות מחמיאות וכך להשפיע על רגשות המוכר לחיוב. דייקו את התיאור השיווקי והדגישו את כל היתרונות של הנכס: מספר חדרים, מטראז', מספר מעליות, כמה כיווני אוויר, קומה גבוהה או נמוכה, חנייה פרטית, קרבה לפארקים, למוסדות חינוך, למוסדות תרבות, גינות, קרבה ליציאה מהעיר, למרכזים מסחריים ועוד. חשוב: כל פרט שתכתבו ימנע שאלות מיותרות וגם יסנן עבורכם לקוחות שאינם רלוונטיים.

שיחות הטלפון - פרסמתם את המידע, קיבלתם טלפון מלקוח שרוצה לראות את הבית? לא כל כך מהר. קודם ודאו שהוא ראה את הפרסום שלכם, שהוא מכיר את כל הפרמטרים שפרסמתם, שהתמונות עניינו אותו, ושהוא הוא מבין לאן הוא מגיע. נסו להבין אם הוא באמת רוצה את הנכס או רק "רוצה לראות". אם כל התשובות חיוביות, זה הזמן לפגישה איכותית.

פגישה נינוחה לסגירה - אם הבנתם שהקונה מעוניין בבית, קבעו איתו פגישה שבמסגרתה תדונו על הדברים החשובים באמת: המחיר, מועד הפינוי, פריסת התשלומים הדרושה לכם ואת יכולתו של הלקוח לשלם בכל פעימה את הסכום הדרוש לכם , וגם רשימת דברים ניידים שאתם יכולים להשאיר בדירה. את הכל תעדו במסמך והעבירו לעו"ד שלכם.

בחירת עו"ד - זכרו שמכירת נכס היא אחת העסקאות הכלכליות הגדולות בחייכם, ולכן יש לבחור אנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם ושימנעו מכם טרחה וכאבי ראש. עורך דין, כמו סוכן נדל"ן מומחה ומקצועי שאתם סומכים עליו, יוכל ללוות אתכם בבטחה כל הדרך אל המכירה הבטוחה.

להשקיע בנדל"ן עכשיו ?! #9 VLOG | דירה למכירה בהרצליה | יד 2 דירה למכירה בהרצליהקרדיט: הפקה: אלעד גורל ומירן גורל מר נדלן עריכה: אלברט שמייב

הסרטונים של מר נדל"ן מדגישים עד כמה חשוב הליווי המקצועי. לכן, מלבד השירות שהוא מעניק באמצעות הסרטונים שהוא מצלם ומפיץ, מר נדל"ן דואג להקיף את עצמו באנשי מקצוע שלכל אחד מהם תפקיד בדרך להשלמת עסקה לשביעות רצון הלקוחות: אנשי שיווק, דיגיטל וסוכנים מיומנים ומקצועיים.

סימן מובהק להצלחתו הוא החברות במועדון היוקרתי HALL OF FAME של רשת רימקס העולמית, ובו חברים רק סוכנים שהגיעו למחזורי מכירות גבוהים. הוא חבר גם במועדון ה- CHAIRMAN ובו סוכנים שרשמו היקפי עמלות של מעל מיליון שקל, וכן חבר מועדון הזהב של רימקס ישראל ולשכת המתווכים.

איזה סרט? דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה? | דירה למכירה בהרצליה | יד 2 דירה למכירה בהרצליה.קרדיט: הפקה: אלעד גורל ומירן גורל עריכה: אלברט שמייב

היתרונות של מר נדל"ן, מלבד היכרות מעמיקה ויסודית עם הרצליה ורמת השרון שבהן הוא פועל, הם בהיותו ראש צוות ולא סוכן בודד או משרד תיווך "רגיל". לדבריו, חלוקת העבודה בתוך הצוות מאפשרת לכל אחד מחבריו להתמקד בתחום עבודתו ולהתמחות בו. בכך, הסינרגיה שנוצרת מעצימה את כולם לטובת עבודה איכותית יותר, שמובילה לתוצאות העסקיות הטובות ביותר שיש. "לכל אחד בצוות יש תפקיד, ואני כראש הצוות הוא זה שמרים את הטלפון ללקוחות ומנהל איתם את הפגישות באמפתיה וברגישות גבוהה", הוא מסביר.

מהי הבחירה הנכונה עבורך? לקנות או לשכור? | דירה למכירה בהרצליה | יד 2 דירה למכירה בהרצליה.קרדיט: הפקה: אלעד גורל ומירן גורל עריכה: אלברט שמייב

"גם אני הייתי בסיטואציה של רוכש נכס, ואני מבין את החששות ואת הפחדים כי בכל זאת מדובר בעסקה של מיליוני שקלים", מסכם מר נדל"ן, "זו אולי העסקה הכלכלית הגדולה בחייהם, ומגיעה להם מלוא תשומת הלב. כל סוכן יכול לסגור עסקה, אני מעדיף להגדיר זאת כמערכת יחסים עם הלקוחות שלי עד מציאת הנכס שיהיה לשביעות רצונם וגם לאחר מכן. מבחינתי, אמון זה שם המשחק, ועצם העובדה שאני מקבל המלצות רבות מלקוחות, מכרים או סוכנים שעבדתי איתם בעבר מדברת בעד עצמה".

מר נדל"ן. אלעד גורל
כתובת: סוקולוב 79, רמת השרון
טלפון: 054-430-3585
למעבר לאתר מר נדל"ן >>
למעבר לעמוד הפייסבוק של מר נדל"ן >>

למעבר לעמוד האינסטגרם של מר נדל"ן >>