משרדי תיווך ברעננה: איך לבצע עסקה מוצלחת כששוק הנדל"ן רותח?

בעקבות הביקוש הגובר לנכסים ב"פנינת השרון", משרדי תיווך ברעננה מרחיבים את השירות, הכולל ייעוץ, ליווי ואיתור לקוחות, עד להשלמת העסקה

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משרדי תיווך ברעננה
משרדי תיווך ברעננה: איך מאתרים הזדמנויות ב"פנינת השרון"?צילום: shutterstock
אבי יופה
תוכן שיווקי

העיר הצעירה רעננה הפכה בשנים האחרונות בכלל ובשנה האחרונה בפרט ליעד מבוקש עבור משפחות ומשפרי דיור. המיקום והגישה לצירים וכבישים מרכזיים, לצד איכות חיים בעיר שמספקת אווירה רגועה ונינוחה מגבירים את הביקוש לנכסים.

הערנות שמאפיינת את שוק הנדל"ן לאחר שנת סגרי הקורונה, מורגשת בעוצמות גבוהות בשרון וברעננה. מי שמכיר לעומק את השוק המקומי ואת הייחוד שלו, הם משרדי התיווך ברעננה, שמסבירים איזה שירות הם מעניקים ללקוחות שמבקשים למכור נכס או לקנות דירה, עד להשלמת העסקה.

U נכסים

כאשר שוק נדל"ן נמצא בנקודת רתיחה, בדיוק כמו המצב כיום ברעננה, כדאי לפנות למשרד תיווך מתאים שיידע למקסם את המחיר ויוביל לכך שניתן יהיה לקבל על הנכס למכירה הרבה יותר ממחיר השוק.

זו בדיוק העבודה של משרד תיווך הנדל"ן U נכסים היושב ברעננה, ומהווה למעשה One Stop Shopשכולל בתוכו ייעוץ מקיף לסגירת עסקה בטוחה ואחראית, ייעוץ משפטי, שמאות, משכנתאות, אדריכלות, בדק בית וקבלן שיפוצים.

"השוק הפך להיות שוק של מוכרים", מסבירה שני ליבר, אחת מהשותפות והבעלים במשרד יחד עם ערן שוצמן וענת ביטון. "אין הרבה נכסים ועד שיוצא אחד חדש וטוב, שמגיע גם למתווך הנכון, אפשר למקסם את המחיר מעל השוק".

"אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל המתווכים בעיר, לא מסתמכים רק על מאגר הקונים שלנו גדול ככל שיהיה, ובדרך הזאת מכוונים לביצוע עסקה מהירה במחיר גבוה יותר משהלקוח היה יכול לקבל לבדו. האינטרס העליון שלנו הוא טובת הלקוח, גם אם לעיתים אנחנו יכולים להרוויח פחות", ממשיך ערן, "יותר לקוחות פוטנציאליים מגיעים אלינו למשרד, וזו גם הסיבה לכך שיש לנו הרבה נכסים שאפשר להשיג רק אצלנו".

ערן מוסיף כי אל המשרד מגיעות פניות רבות, כאשר צוות המשרד מסייע, מלווה ומכוון את הלקוחות לנכס החדש והנכון עבורם. לצורך כך, שני מנהלת קבוצת וואטסאפ גדולה לשיתופי פעולה בין מתווכים ברעננה, ובאמצעותה היא מפיצה את הנכסים של המשרד לכולם. "רוב הנכסים שלנו ייחודיים וכאלו שלא היו בשוק לפני כן", אומר ערן.

מסגרת בוטיק ייחודית

שלושת הבעלים והשותפים ב-U נכסים חשבו כיצד ניתן להציע משהו אחר בתחום הנדל"ן האזורי שייתן ללקוחות חוויה נעימה ומדויקת, במינימום זמן וללא "כאבי ראש". המטרה היתה לגדול ולהתפתח על בסיס התאמה אישית של דרך הטיפול לכל לקוח ולקוח, לצד שמירה על מסגרת בוטיק ייחודית.

שנת הקורונה האחרונה שעצרה את הבנייה והפחיתה את כמות הנכסים הזמינים ברעננה גרמה לעליית מחירים. במצב שכזה לקונים מאוד קשה להשפיע על מחיר הנכס מהעמדה שבה הם נמצאים, וכאן נכנסים לתמונה שני וערן, שמנהלים את המו"מ בחכמה ובמקצועיות עוזרים ללקוח להגיע לדירה המתאימה לו.

U נכסים: מכירים מקרוב את שוק הנדל"ן המקומיצילום: באדיבות משרד התיווך

"כשהתחילה ההשפעה של הקורונה היו קונים שחיכו שהשוק ייפול, בעוד שאנחנו אמרנו להם שהטלפונים ממשיכים להגיע והפגישות מתקיימות כרגיל אצלנו במשרד. בסופו של דבר לאחר כשנה אותם לקוחות שהמתינו נאלצו לקנות את הנכס שלהם במחיר גבוה יותר", מדגיש ערן, "השוק המשיך לעבוד למרות הקשיים ובסופו של דבר הסתיימה שנה שהיתה אפילו טובה יותר מקודמתה".

"לעומת זאת", מוסיפה שני, "אנחנו מחכים לראות עכשיו מה יקרה עם השוק. עוד מעט אנשים יבינו טוב יותר את המצב, הנכסים ייצאו למכירה ואז יהיה קשה למקסם מחירים".

מה אופי הלקוחות שמגיעים אליכם בחיפוש אחר נכס ברעננה?
שני:
"מה שיפה ברעננה שהיא מגוונת. יש כאן חילונים ודתיים, מבוגרים וצעירים. אין קו אחד שאפשר לרוץ איתו כשרוב האוכלוסייה מעורבת. כל השכונות בעיר טובות, החינוך טוב. הרבה רוצים לעבור לכאן".
ערן: "שכונות המגורים כאן נהדרות. התושבים זוכים מצד אחד לחיים של עיר ומצד שני לרוגע, שלווה וביטחון לילדים. העיר שקטה, קרובה למרכז, רבע שעה מתל אביב. מי שמחפש לגור בשכונות טובות ובשקט בעיר עם רמה סוציו אקונומית גבוהה, רעננה היא המקום עבורו. ברעננה גם אין הבדלי מעמדות משמעותיים בין השכונות, מה שלעיתים קורה בערים גדולות יותר".

איך מתבצע תהליך העבודה מול לקוח כשהוא מגיע לראשונה למשרד?
שני:
"בראש ובראשונה אנחנו מבצעים בירור צרכים, שואלים שאלות מנחות ומתייחסים להבדל בין קונה למוכר. מקיימים פגישה ראשונה ללא תשלום ובמקביל מפעילים מערך ייעוץ משלים במידת הצורך של שמאים, חברות לבדק בית, אדריכלים, יועצי משכנתאות, בנק מלווה. הלקוח מקבל מאיתנו עזרה והמלצה באיזה מחיר כדאי לצאת לשוק אחרי שביקרנו בנכס וראינו את כל הנתונים שלו. אנחנו מכירים את השוק ויודעים מה המחיר האמיתי שבו נמכרו נכסים דומים בסביבה. הליווי הצמוד שלנו ללקוחות מגיע עד לחתימת החוזה וגם לאחריו. הכל כדי שהלקוח יהיה בראש שקט".

U נכסים
כתובת: אחוזה 70, רעננה
טלפון שני ליבר: 052-4892355
טלפון ערן שוצמן: 054-6280542
למעבר לעמוד הפייסבוק של ערן שוצמן >>
למעבר לעמוד הפייסבוק של שני ליבר >>