משרדי תיווך בבית שמש: ביקוש גובר מצד משפחות ומשפרי דיור

עם קצב גידול באוכלוסייה של יותר מחמישה אחוזים, גובר הביקוש למגורים בפרט בשכונות החדשות. בעלי משרדי התיווך בבית שמש מנתחים את שוק הנדל"ן המקומי ומסבירים כיצד הם מתאימים נכסים לאופי המשפחות

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תיווך בית שמש ראשית
משרדי תיווך בבית שמש: לאתר הזדמנויות בשוק המקומיצילום: shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

קצב גידול האוכלוסייה בבית שמש עלה בשנים האחרונות, בשיעור של יותר מחמישה אחוז. בשל כך, בעיר שבה מתגוררים יותר מ-120 אלף תושבים, הביקוש למגורים גובר.

לצד דירות יד שנייה, העיר מציעה דירות מפרויקטים חדשים שנבנים, לצד התפתחות מרכזי המסחר והקהילה והרחבת ובניית מוסדות חינוך. כאשר כמו בערים אחרות, לכל שכונה יש את המאפיינים ואת הייחודיות שלה.

מי שמכירים היטב את אופי השכונות והרחובות, מעודכנים בנכסים ובלקוחות הם בעלי משרדי התיווך בבית שמש. כמי שעובדים בעיר ומכירים לעומק את שוק הנדל"ן לאנשי התיווך המקומיים יש יתרון שמאפשר להם להוביל בהצלחה העסקאות של קניית ומכירת נכסים, הן למגורים והן למסחר. בעלי משרדי התיווך בעיר מסבירים מה מאפיין את הנדל"ן המקומי.

נריה נדל"ן

"נכס טוב הוא כזה שעונה על הצרכים של הלקוח, מבחינת מפרט הנכס, מיקום, התקציב שעומד לרשותו ועוד. ההכרות ארוכת השנים שלי עם בית שמש, על שכונותיה השונות, היא שמאפשרת לי להתאים לכל לקוח את הנכס לו הוא זקוק", אומר נריה מזרחי, בעלי סוכנות התיווך נריה נדל"ן, המשווקת דירות ובתים יד שנייה וכן שטחי מסחר בבית שמש.

מלבד היכרות עם העיר, לנריה ניסיון מקצועי רב. "את דרכו בתחום הוא החל כבר לפני 11 שנה, לאחר שהצטרף לאחת מסוכנויות התיווך הגדולות בבית שמש, והצטיין בעבודתו שנה אחר שנה.

בשנת 2015 החליט נריה לצאת לדרך עצמאית והקים משרד התיווך נריה נדל"ן. זאת, כאשר לדבריו, המוטו שמעד לנגד עיניו הוא הקפדה על אמינות, חריצות, תוצאות משביעות רצון וטובת הלקוח.

נריה מזרחיצילום: איציק מימון

"אחת הסיבות שהחלטתי לפתוח סוכנות תיווך קטנה, סוכנות בוטיק, היא על מנת שאוכל להעניק לכל לקוח ליווי אישי ומענה מדויק", מסביר נריה, "כמו שתמיד עדיף לקבל טיפול מרופא מומחה שנותן יחס אישי למטופל, כך כדאי לפנות למומחה נדל"ן".

לקוחותיו של נריה מעידים על שירות אישי ושביעות רצון גבוהה מהתהליך, החל משלב הפנייה ועד להשלמת העסקה. כך, למשל, במקרה של דירה ברחוב ינאי ייצג נריה קונים ומוכרים ארבע פעמים מאז שנכנס לשכונה. זאת לאחר שהקונים החליטו למכור את הדירה, וביקשו את שירותיו. דבר המצביע על אמון רב מצדם.

"יש חשיבות קריטית בהכרות עם הלקוח", מסביר נריה, "זיהוי הצרכים שלו והבנה מה הוא מחפש, מה חשוב לו שיהיה בנכס ובאזור המגורים. כל אלה מסייעים בתהליך של מציאת נכס המתאים ביותר עבורו".

בכל זמן נתון משווקים בנריה נדל"ן עשרות נכסים למכירה ברחבי העיר. בעלי נכסים רבים מגיעים למשרד בזכות הידע, הניסיון והמוניטין שצבר נריה בבית שמש.

היכרות עמוקה עם העיר

בית שמש שנמצאת על קו התפר שבין ירושלים לתל אביב, הפכה לאטרקטיבית עבור משפחות רבות. לצד ההיסטוריה של העם היהודי השזורה במקום, היא מוקפת במרחבים ירוקים, כאשר פארק בריטניה, עדולם, עמק האלה ואחרים, נמצאים במרחק נסיעה קצרה - מקומות שמאפשרים בילוי משפחתי עם הילדים.

גם בכל הנוגע לתחבורה ציבורית ולנגישות תחבורתית, עברה בית שמש בשנים האחרונות פיתוח תשתיות וכבישי גישה המקלים על הכניסה והיציאה מהעיר. זאת, לצד תחנת רכבת, המשמשת רבים מתושבי העיר שעובדים מחוצה לה. כל אלה הובילו לכך שבשנים האחרונות גדלה העיר פי שלושה, ועקב כך נוספו

אזורי מסחר חדשים, מסגרות חינוך, מרכזים קהילתיים ופארקים.

הביקוש למגורים הוא מצד משפרי דיור, ומשפחות מחוץ לעיר שמבקשות להתגורר בפרויקטים החדשים שבשכונות חדשות. נריה שלאורך כל שנותיו במקצוע התמקד בשיווק נכסים בבית שמש, צבר ניסיון וידע רב בכל מה שקשור בעיר.

הוא מכיר את בת שמש לעומק: אופי השכונות השונות, האוכלוסייה המתגוררות בכל שכונה, תמהילי הבנייה והפרויקטים השונים שנבנו, רמת איכות החיים וחוויית המגורים. בכך הוא מכוון את לקוחותיו לאזור, לשכונה, לבניין ולדירה המתאימה לאופי המשפחה וצרכיה.

שקיפות ומקצועיות לכל אורך התהליך

מלבד ההיכרות עם העיר והידע ונסיון המקצועי, לאורך השנים ביסס המשרד קשר קרוב עם הבנקים ועם מגוון אנשי מקצוע, וביכולתו לחבר את הקונים במידת הצורך ליועצי המשכנתאות, שמאים, עורכי דין ועוד.

ערך נוסף שמלווה את נריה הוא הדרך שבה הוא מעניק שירות ללקוחות. בכל הנוגע לליווי מוכרים, נריה שם דגש על יוזמה ואקטיביות, המתבטאת בין היתר ביצירת קשר עם רוכשים פוטנציאליים, פרסום הנכס במגוון ערוצים ושמירה על קשר רציף עם בעליו. בשל כך, רבים מלקוחות המשרד הם לקוחות חוזרים, שביצעו בעבר עסקה מוצלחת באמצעות נריה.

"חשוב לי לקדם עסקה שתהיה נכונה ומדויקת עבור הלקוח, ולכן תמיד אתן לו את כל המידע על הנכס והאזור, על מנת שיוכל לקבל החלטה מושכלת", מסכם נריה, "רכישת נכס היא אחת העסקאות החשובות והמשמעותיות בחיים וחשוב לי שהלקוח ירגיש רגוע ובטוח, ושתהיה בידיו את התמונה המלאה".

נריה נדל"ן
כתובת: מורדי הגטאות 15, בית שמש
טלפון: 054-6761007
לעמוד הפייסבוק >>