Wolfpack אילת: משרד תיווך שהוא להקה שלמה

משרד התיווך Wolfpack אילת, בבעלותו של מתווך הנדל"ן שלומי נחמיאס, פועל על עיקרון של עבודת צוות ושיתוף. סוכני הנדל"ן המוכשרים במשרד עובדים יחד וורתמים את הידע, הניסיון ותודעת השירות הגבוהה שלהם לטובת הלקוחות

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלומי נחמיאס
משרד התיווך Wolfpack אילת: מקצוענות, כלים טכנולוגים וצוות מגובשצילום: חיים דויד צלמים
דניאל דותן
תוכן שיווקי

משרד התיווך Wolfpack ממש כשמו, מורכב מקבוצה מקצועית ומאוחדת של סוכני נדל"ן מוכשרים בהובלתו של הבעלים שלומי נחמיאס. יחד כל הקבוצה, מעניקה שירות מקצועי למוכרי ורוכשי דירות ומשקיעי נדל"ן באילת.

Wolfpack בולט במודל העבודה המיוחד שלו: מתווכים העובדים כצוות חזק ומיומן, ומאחדים כוחות על מנת לספק את השירות המקצועי והאיכותי הטוב ביותר ללקוחות, תוך איתור הזדמנויות ועסקאות המשתלמות ביותר. זאת, כאשר לצד נחמיאס עובדת פרלה אברהם, מנהלת המשרד, המשקיעה את כל כולה ומרצה לטובת הסוכנים והלקוחות. להקת הנדל"ן מונה בנוסף שלושה זאבים מקצועיים ומנוסים: אלירן וקנין, יצחק אברג'ל ואתי יוסף

כל הלהקה יחד

המשרד הוקם לפני כשנתיים על ידי מתווך הנדל"ן שלומי נחמיאס, אחר שעבד בתחום יותר משש שנים וצבר ידע וניסיון רב לצד הצלחות ניכרות. נחמיאס עבד כמתווך נדל"ן ברשת רימקס ולאחר מכן פיתח פתרון בשם "מציאות מדומה", להצגת נכסי נדל"ן עתידיים כפי שייראו, עוד בטרם בנייתם.

את שם המשרד – Wolfpack, הוא בחר מתוך תפיסת עבודה הנשענת על הצוות. "המודל שחשבתי עליו ורציתי להנחילו במשרד הוא של כמו להקת זאבים שצדים יחד ודואגים לזקני הלהקה", מסביר נחמיאס, "המתווכים במשרד התיווך Wolfpack עובדים בעבודת צוות ולמרות שלכל אחד מהם יש לקוחות משלו ותחומי אחריות משלו. כולם נעזרים זה בזה ומאחדים כוחות כדי לייצר 100 אחוז הצלחה ללקוחות".

מהם השירותים העיקריים שמשרד התיווך Wolfpack מספק?
"השירותים הם קנייה ומכירת דירות חדשות מקבלן, דירות יד שנייה, נדל"ן מסחרי, מגרשים לבנייה רוויה ומגרשים בכלל, השכרות נדל"ן מסחרי, עבודה מול משקיעים מהארץ ומחו"ל וניהול נכסים ללקוחות".

מהם שיטות המכירה שאתם מבצעים למכירת דירות עבור הלקוחות?
"אנו פועלים בכל הזירות האפשריות כדי למקסם את שיווק הנכס ללקוח. אנו משווקים דיגיטלית תמונות וסרטונים מקצועיים של הנכס לצד הפרטים הרלוונטיים ומשתפים את הפוסטים בעמוד הפייסבוק של המשרד, בעמודי הפייסבוק העסקיים של הסוכנים וכן בקבוצות ועמודים רלוונטיים באינסטגרם ובכל ערוצי המדיה הדיגיטלית הרלוונטיים. בנוסף, אנחנו מפיצים מאות פלאיירים מודפסים לכל דירה שמשווקת דרכינו. אנחנו בונים ללקוח תוכנית שיווקית מותאמת עבור סוג הנכס אזור ולפי פרמטרים נוספים".

"אנו פועלים בכל הזירות האפשריות כדי למקסם את שיווק הנכס"צילום: shutterstock

נחמיאס מוסיף כי מתוך הרצון לכבד את הזמן של בעלי הנכס, צוות המשרד מבצע סינון קונים קפדני. תחילה נעשה בירור בנוגע לרצינות כוונותיהם, צורכיהם, אפשרויות המימון ורק לאחר מכן מוזמנים הלקוחות הפוטנציאליים לבקר בנכס.

מה לגבי לקוחות שרוכשים נכס באמצעותכם?
"אנו עורכים איתם פגישה ומבררים את צורכיהם ורצונותיהם מבחינת כל מה שקשור לנכס – הגודל, המיקום, הסביבה, התשתיות החשובות כמו תחבורה ציבורית ועוד. עבור משקיעים אנו עובדים בצמוד ומכינים להם תוכנית אסטרטגית של ערך התשואה הפוטנציאלי, כמה הדירה צפויה להחזיר להם תמורת ההשקעה. אנחנו עובדים בצמוד לעורך דין ויועץ משכנתאות ובונים עבור הלקוחות תוכנית פיננסית במידה הרצון והצורך. כשאנו מוצאים דירה מתאימה עבורם מבחינת הצרכים, אנו עורכים בדיקה מלאה לדירה, כולל נסח טאבו וכל היסטוריית הנכס".

איזה שימוש נעשה במשרד בטכנולוגיה מתקדמת? מה לגבי מחקר שוק?
"אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו תוכנות לסיור וירטואלי בנכסים, בלי שהקונים יצטרכו להגיע פיזית לשטח, לפחות בפעמים הראשונות. אנו עובדים עם דו"ח CMA לקונים ולמוכרים, ועובדים עם מאגר לקוחות ממוחשב המצליב בין הנכס ובין הלקוח הפוטנציאלי המתאים".

בין השטח לבין הלקוחות

מלבד הכלים המקצועיים, לנחמיאס ולצוות המשרד יש יתרון נוסף: היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן המקומי. "מאחר שאנו עובדים הרבה עם מגרשים – מסחרי, מגרשים לבנייה רוויה, השכרות מסחרי ועוד - יש לנו ידע רב בנושא. ניתן לראות בתחום המגרשים התחזק מאוד לאחרונה באילת, ויש בו הרבה עניין. כיום המחיר למגרש עבור בנייה באילת נע בממוצע סביב ה-7,000 שקל למטר".

נחמיאס מוסיף כי אחרי משבר הקורונה הביקוש לבתים פרטיים עלה גם באילת. זאת, לאחר שבאחרונה החל קידום של שני פרויקטים של תמ"א באילת ואת שדה התעופה שנסגר ובעל שטח עם פוטנציאל גבוה לבנייה.

"החזון שלנו הוא להיות חלק מלהקת נדל"ן ששולטת בשוק האילתי"צילום: shutterstock

אבל מעל הכל מה שעומד לנגד עיניי הצוות זו תפיסה המקצועית בכל מה שנוגע לשירות לקוחות. "החזון שלנו הוא להיות חלק מלהקת נדל"ן ששולטת בשוק האילתי ופועלת יחד בשיתוף כדי למנף את הידע והקשרים להצלחה", אומר נחמיאס, "הדגש שלנו במשרד הוא לפני הכל על אמינות, יושרה ושירות ללקוח. אנו מקפידים על למידה יומיומית של השוק וכלי השיווק החדשים, ניהול מו"מ מתקדמים, הכרת נפש הלקוח ומרדף אין סופי אחר טכנולוגיה מחקר ופיתוח".

"אנו להקה שגדלה ומתרחבת ומספקים לסוכני הנדל"ן שלנו מעטפת מנהלתית מקיפה לפיתוח העסק האישי והמקצועי שלו, וזה חוזר אלינו חזרה ועוזר ללהקה להתפתח ולהצמיח ידע ומוניטין", מסכם נחמיאס.

משרד תיווך Wolfpack אילת
כתובת: הבל"ן 2, פארק אמת"ל אזור תעשיה, אילת
למעבר לאתר >>
טלפון: 052-8702321, 08-6656750