המדריך השלם למרפאה החכמה

במרפאה דיגיטלית חכמה, המציעה מעטפת מקיפה של שירותים למטופלים, נהנה הצוות המטפל מפתרונות טכנולוגיים חדשניים על-מנת לעבוד ביעילות מירבית. כזו היא מערכת MEDSOFT, מבית חברת 'ר.ר. מערכות מידע וטכנולוגיות', המותאמת לניהול של כל קליניקה, מרפאה או מכון רפואי: היא מעניקה פתרון תוכנה באופן ארגוני ואפקטיבי, בנגישות מכל מקום ואתר, ובזמינות גבוהה בכל שעות היממה

אור חי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רופאה עם מכשיר תוכנה
כאשר בוחרים תוכנת ניהול למרפאה, חשוב להתייחס לגורמים רבים כגון כלי ניהול, פונקציות, נוחות השימוש, גיבוי, נגישות, התאמה לצורכי המרפאה, דוחות ואנליטיקה צילום: צילום: Shutterstock
אור חי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

בשל התחרות העצומה כיום בין מרפאות המומחים, יש חשיבות רבה להשקעה בפתרונות תוכנה מקצועיים לניהול מרפאה אשר יעניקו את הפתרון הנכון והאיכותי ביותר להתמודדות עם האתגרים הניצבים בפני צוות המרפאה. זה מאפשר בידול של המרפאה ולמתג אותה כמקצועית, לשווק אותה נכון מבחינה עסקית ולשמור על קשר רציף עם המטופלים.

לתוכנה לניהול מרפאה יש כמה תפקידים חשובים, ובראשם מתן שירות וחוויית מטופל מיטבית, חיסכון בעלויות כוח-אדם, זמן וכסף. תוכנה כזו מאפשרת לעובדים להתמקד בנושאי הליבה של המרפאה, ובזכות כלי ניהול מתקדמים וחכמים היא מאפשרת שליטה מלאה ובקרה על העבודה במַקום, ובנוסף להגדיל את רווחיות המרפאה.

בשוק הפתרונות מוצעות כיום מגוון מערכות, ולכן מומלץ לפנות לחברת תוכנה שמתמחה בפיתוח מערכות ותוכנות לזימון תורים ולניהול של כל סוגי המרפאות. כזו היא מערכת MEDSOFT, מבית חברת 'ר.ר. מערכות מידע וטכנולוגיות', המותאמת לניהול חכם של כל קליניקה, מרפאה או מכון רפואי ומעניקה פתרון תוכנה באופן ארגוני ואפקטיבי, בנגישות מכל מקום ואתר, ובזמינות גבוהה בכל שעות היממה.

התוכנה מותאמת לניהול מרפאות עיניים, מרכזי דימות (ממוגרפיה, מכון רנטגן, מכון הדמיה דנטלי), חנויות ורשתות אופטיקה, כמו-גם במגוון רחב של תחומי הרפואה כגון חדרי ניתוח, מכונים ורשתות אסתטיקה, מרפאות לבריאות האישה, מרפאות מומחים וכן לטיפול בתביעות רפואיות.

מתורים Online עד כלי רפואה היברידית

פתרון התוכנה MEDSOFT הינו מערכת חכמה ומתקדמת אשר משלבת בין פתרונות לניהול מרפאה בעידן המודרני, לבין פתרונות מקצועיים בעולם הרפואה, וכוללת כלי ניהול חשובים וידידותיים למשתמש - בהתאמה אישית מלאה לצורכי המטופלים, המרפאה, צוות הרופאים והעובדים.

בין השאר, כוללת תוכנת MEDSOFT מערכת לזימון תורים Online הפועלת 24/7 וכוללת שירות עצמי (Self Service) על-ידי המטופל, תיק רפואי ממוחשב; יומן רופא, עם אפשרות לניהול מקביל של מספר יומני רופא; מאגר נתונים רפואי ממוחשב (Big Data), דוחות ניהוליים וייעודיים בהתאמה לסגנון העבודה ולצורכי הצוות (Dashboards & Analytics), והעברת תשובות ייעוץ ומסמכי התחשבנות - בלחיצת כפתור מהתוכנה בצורה מאובטחת

לתוכנה לניהול מרפאה יש כמה תפקידים חשובים, ובראשם מתן שירות וחוויית מטופל מיטבית, חיסכון בעלויות כוח-אדם, זמן וכסףצילום: צילום: יח"צ

(Cyber Data Security & Privacy). בנוסף, קיימת אפשרות להדפסה של רשימת תורים בפורמטים שונים וכן להציג ולכרוז תור על-גבי מסכים המותקנים ברחבי המרפאה.

אופציה נוספת שקיימת במערכת MEDSOFT היא של פתרונות וכלים ברפואה ההיברידית ('פרונטלי משולב בדיגיטלי'), תחום שנחשב כיום לחדשני ומתקדם. כך, למשל, יכול המטופל לערוך ביקור דיגיטלי באמצעות שיחת וידאו עם הרופא המטפל, לפנות אליו ישירות Online לכל עניין רפואי או להזמין תור בפניית Online לצורך בדיקות וטיפולים פנים אל פנים. כך, את התור לבדיקה או לטיפול יוכלו הלקוחות לקבוע מכל מכשיר ובכל זמן, גם כאשר הם נמצאים בחופשה.

כמו כן, בגישת הביקור הדיגיטלי יכול המטופל לבצע בביתו בדיקות בעזרת מכשור וציוד רפואי, ונתוני הבדיקה משודרים בזמן אמת אל הרופא (Internet of Medical Things) על-מנת שיוכל להציע אבחון ראשוני וסיוע רפואי בהתאם לצורך.

חיסכון בעלויות וגידול ברווחים

כאשר בוחרים תוכנת ניהול למרפאה, חשוב להתייחס לגורמים רבים כגון כלי ניהול, פונקציות, נוחות השימוש, גיבוי, נגישות, התאמה לצורכי המרפאה, דוחות ואנליטיקה שאפשר להפיק באמצעות המערכת, זמינות תמיכה טכנית, התממשקות למערכות אחרות, הרחבות אפשריות. מבחינה זו, תוכנת MEDSOFT מספקת מענה מצוין לכל מרפאה.

כלי הניהול של המערכת מבית 'ר.ר. מערכות מידע וטכנולוגיות' מסייעים להפוך את המרפאה לחכמה, לרווחית ולמתקדמת יותר, ובאמצעותה הופך ניהול המרפאה לפשוט וקל יותר גם מבחינה עסקית. היא מייעלת את העבודה, משפרת חוויית מטופל, חוסכת זמן ומשאבים, ומונעת טעויות אנוש בתיאום תורים, במילוי גיליון טיפולים, במרשמים, בהתחשבנויות ובדוחות.

במקביל, התוכנה גם מחזקת את נאמנות הלקוחות בכך שהיא מציעה להם חוויית מטופל מיטבית, שירות מתקדם וייחודי של זימון תורים וקבלת ייעוץ באמצעות האינטרנט, מכל מכשיר ובכל שעות היממה. גם מבחינתה של המרפאה, מדובר בפתרון win-win לכולם משום ששירות להזמנת תורים Online מאפשר לה לחסוך משמעותית בהוצאות התקשורת, כמו-גם בהעסקת צוות נרחב של עובדים, כפי שנהוג כיום במרפאות רבות בארץ.

למידע נוסף על MEDSOFT, תוכנה לניהול מרפאה >>

בחזרה למגזין אופטיקה >>