עורכי דין לגירושין במודיעין: כיצד נפרדים במינימום נזקים?

פירוק חיים משותפים לא פעם הופך לסאגה סבוכה ומורכבת, בפן הרגשי והכלכלי, בפרט כשיש ילדים. אולם יש מי שמאמין ויכול להוביל להסכם גירושין גם בלי מאבקים קשים ומכוערים

מיכל גילת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה מסירה את טבעת הנישואים
עורכי דין לגירושין במודיעיןצילום: shutterstock
מיכל גילת
תוכן שיווקי

פרידה וגירושין הופכים לא פעם לסאגה משפטית לא פשוטה ומורכבת, הכרוכה במחירים אישיים, רגשיים וכלכלים. לכן, כבר עם תחילת התהליך, יש צורך במשרד עו"ד שמתמחה ומנוסה בתחום הכל כך עדין ולא פשוט של דיני משפחה, המסוגל לנתב את המקרים הסבוכים להסכם שיהיה מקובל ונוח לשני הצדדים, בפרט כאשר גם ילדים מעורבים.

איך אפשר לעבור את הגירושין בשלום? האם אפשר להימנע ממאבקים מכוערים? ולמה כדאי לקבל ייעוץ וליווי משפטי ממי שבקיאים בתחום ובחוק? עורכי הדין שעוסקים בתחום – משיבים. הכירו את משרד עו"ד חגית הלוי ואת עו"ד ומגשר אבי לוי.

משרד עו"ד חגית הלוי

לעו"ד רון הלוי (30) היה ברור שהוא יילך בעקבות אמו ויעסוק בעריכת דין. עוד בצבא שירת כמשפטן בנציבות קבילות החיילים במשרד הביטחון, ומיד עם שחרורו, החל לעבוד כטרום מתמחה ולאחר מכן כמתמחה בתחום דיני המשפחה. אחיו הגדול, עו"ד בן הלוי (32), ששירת בצבא ביחידה מובחרת, התלבט מעט יותר בשאלה "מה הוא יהיה כשיהיה גדול", אבל בסופו של דבר, גם הוא בחר לעלות על המסלול המשפחתי. היום שניהם מוכיחים כי התפוח נפל הכי קרוב לעץ ועובדים לצידה של אמם, עו"ד חגית הלוי, במשרד חגית הלוי – עורכי דין ונוטריונים, העוסק בדיני משפחה ומעניק טיפול משפטי בסוגיות משפחתיות מורכבות. המשרד מתמחה בנושאים הקשורים לענייני משפחה לרבות גירושין, גישור, חלוקת רכוש, צוואות, מאבקי ירושה, משמורת, מזונות, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ואלימות במשפחה.

"אנחנו תמיד בעד הסכם וגישור". עורכי הדין רון, חגית ובן הלויצילום: באדיבות משרד חגית הלוי

התאמת תהליכים לצרכים האישיים

עו"ד חגית הלוי היא בעלת תואר L.L.B במשפטים, מגשרת משפחתית, בוררת מוסמכת, נוטריון מנוסה וחברה בוועדת הנוטריונים של לשכת עורכי הדין וכן בוועדת משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל. שמה של עו"ד הלוי הולך לפניה בזכות מקצוענותה חסרת הפשרות. עו"ד הלוי נחשבת לעורכת דין מוערכת מאוד בקהילת עורכי הדין בישראל, בזכות יכולתה לנהל הליכי גירושין בצורה היעילה ביותר ותוך התאמת ההליכים המשפטיים לצרכיו האישיים של הלקוח בהתאם לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה ומקרה.

עו"ד בן הלוי הוא בעל תואר L.L.B במשפטים, סיים את לימודיו בהצטיינות, ומיד עם הסמכתו, החל לעבוד בתחום דיני המשפחה והגירושין. הוא משמש חבר ועדת משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל.

עו"ד רון הלוי הוא בעל תואר L.L.B במשפטים, סיים את לימודי המשפטיים בהצטיינות, חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ומתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה.

משפיעים באופן ישיר על חייהם של אנשים

"מה שמשך אותי לתחום תחום דיני המשפחה זאת האפשרות שיש לעורך הדין להשפיע באופן ישיר על חיים של אנשים", אומרת עו"ד הלוי, "בכך אני יכולה להביא לידי ביטוי, הן את הידע והמקצועיות והן את הרגישות ואת ניסיון החיים שלי, וכך לעזור לאנשים הנמצאים ברגעים הקשים בחייהם".

צוות עורכי הדין במשרד הוא בעל ניסיון רב בייצוג בערכאות שיפוטיות שונות לרבות בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים וכן ערכאות הערעור: בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון. כל לקוח ולקוחה של המשרד זוכים למענה אישי ולליווי מקצועי צמוד, כל אחת ואחד בהתאם לנסיבותיו, והנסיבות, כשמדובר בדיני משפחה, אף פעם לא קלות. תמיד יש מאחוריהן סיפור מורכב, שמצריך הקשבה, סבלנות והרבה ידע מקצועי.

מגשרת משפחתית ובוררת מוסמכת. עו"ד חגית הלויצילום: באדיבות המשרד

"לא אחת מגיעים אלינו לקוחות שששים אלי קרב", אומרת עו"ד הלוי, "ובדרך כלל זו לא הדרך הנכונה עבורם. לכן, כבר בפגישה הראשונה, אנחנו מסבירים להם שכדאי להם להגיע להסכם שטוב לכל הצדדים. אנחנו מסבירים להם שחבל על האנרגיה, הכוחות והמשאבים שיבזבזו לשווא. גם אם זה בעל שאשתו בגדה בו. במי הוא פוגע? במי שעד לא מזמן הייתה אשתו? באם ילדיו? אנחנו אומרים לו שיש דברים שבהחלט נתדיין עליהם כסוגיה משפטית בבית הדין הרבני או בבית המשפט, אבל טוב הוא יעשה, אם יחסוך את הריקושטים מאשתו ובעיקר מהילדים. לכן, אנחנו תמיד בעד הסכם וגישור".

הלקוחות הופכים לחלק מהמשפחה

הגישה הזו של המשרד מלמדת רבות על האנושיות שבה הוא פועל, שכן ככל שההליך ארוך יותר ומסובך יותר, הרווח הכלכלי שבצידו גדול יותר. "אנחנו לא באים 'לגזור קופון' על הלקוחות שלנו", אומרת עו"ד הלוי, "הדרך שלנו היא של יושרה ואמינות. אנחנו משרד משפחתי, והלקוחות שלנו הופכים להיות חלק מהמשפחה שלנו. אנחנו לא נגרור אותם להליכים מיותרים, שאין להם בהם שום סיכוי. בסופו של דבר בהליך הגירושין, כמה זמן שהוא לא ייקח, שני בני הזוג תקועים זה עם זה, באופן כזה או אחר, כי יש באמצע ילדים משותפים. אלה אנשים שמגיעים אלינו ברגעים הכי קשים בחייהם, מבולבלים, כועסים, ממורמרים ומתוסכלים. האושר הכי גדול שלנו הוא לפגוש אותם חצי שנה-שנה אחרי שההליכים שלהם הסתיימו, כשהם פתחו דף חדש והם שמחים ומאושרים".

חגית הלוי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון
דיני משפחה, גירושין, צוואות וירושות
כתובת: קניון עזריאלי, מודיעין
טלפונים: 077-2306101, 054-5487178
למעבר לאתר משרד עו"ד חגית הלוי >>>
למעבר לדף הפייסבוק >>>
לפנייה בדוא"ל>>>

----------------------------------------

עו"ד ומגשר אבי לוי

אבי לוי עו"ד ומגשר הוא בעליו של משרד בוטיק ייחודי לענייני משפחה וגירושין. המשרד ממוקם בביתו הפרטי ברעות, ולא במקרה. "כמי שעוסק בדיני משפחה וגירושין, בנושאים אישיים, רגשיים ורגישים, חשוב לי להעניק ללקוחותיי תחושה ביתית, חמימה ותומכת ולא פחות חשוב מכך - חשוב לי להעניק להם זמינות", מציין עו"ד לוי, "האנשים שמגיעים אליי הם במצב רגשי לא פשוט, לעיתים נסערים, יש הרבה אמוציות באופי הסכסוך המשפחתי, שלפעמים בנקודות זמן מסוימות אפילו מחריף, ובמיוחד במצב כזה, צריכים לנהוג בחוכמה וברגישות רבה, על מנת לתת ללקוח את ההגנה המשפטית הנכונה והיעילה למקרה שלו".

"אני מרגיש - וגם הלקוחות אומרים לי – שמיקומו של המשרד, הפרטיות והשקט משפרים את הביטחון ומצב הרוח שלהם, שזה בפני עצמו דבר חשוב מאוד בעיניי ללקוחות שלי יש את מלוא הפרטיות", מוסיף עו"ד לוי, "לא פעם לקוח מגיע אליי, יושב שעות, ואנחנו עובדים ביחד על נושא, בדרך כלל גם אישי ורגשי ואני מרגיש שהלקוח פשוט לא רוצה לעזוב את המשרד וללכת. חשוב לי שהלקוחות יקבלו טיפול אישי, שירגישו שהם רצויים ולא מגיעים למקום קר ומנוכר, אלא לבית חם".

"אין נכס חשוב ויקר יותר מהמשפחה והילדים"

עו"ד לוי הוא בוגר תואר ראשון ושני במשפטים, בוגר תואר שני במינהל עסקים, מילא מגוון תפקידים בכירים במערכות ציבוריות ואזרחיות, ואת ניסיונו רב השנים בתחום יישוב סכסוך ומתן פתרון, גם אלטרנטיבי, הוא מציע גם במסגרת

"אני רואה בעבודתי שליחות ולא פחות מכך". עו"ד אבי לויצילום: יגאל דוד חכמון

עו"ד לוי: "חשוב לדעת שהלקוחות שלי מגיעים אליי, כשהם בשיא המצוקה עם רגשות מעורבים וכעס. אז בשלב הראשון אני מנסה להבין את מהות הסכסוך, ובמקביל להרגיע את הרוחות. אני מבקש ומציע שייתנו לי הזדמנות לסייע להם באמצעות יישוב סכסוך (גישור) ולא בדרך של בתי משפט. כמובן שזכותו של כל אדם לבחור את הדרך לפתרון הסכסוך האישי והמשפחתי, ואני מכבד כל החלטה, שכן תפקידי הוא לעזור ללקוח בהתאמה לרצונו במסגרת הכלים שהחוק מאפשר לי. כמובן שיישוב סכסוך אלטרנטיבי (גישור) מחייב נכונות ורצון של כל הצדדים".

עו"ד לוי משתף במקרה חדש יחסית על משפחה עם ארבעה ילדים שנכנסה לסכסוך קשה. "הבעל הגיע אליי בשעות הערב נסער מאוד לאחר שנתבע על ידי בת זוגו", הוא מספר, "ישבתי עם הלקוח ואיתרתי את מהות הסכסוך, וביקשתי ממנו אישור לדבר עם בת זוגו. לאחר שיחה טלפונית עם בת זוגו, היא ביקשה ממני לבוא להיפגש איתה. כמובן שהפגישה התקיימה. למחרת היא התקשרה אליי וביקשה ממני לבנות להם הסכם גירושין ואמרה שהיא מבטלת את רצונה להגיש תביעות".

בסופו של דבר, הוא מוסיף, בני הזוג הגיעו אליו יחד, ולאחר מספר מפגשים נערך הסכם גירושין שהיה מקובל על שני הצדדים. "ישבנו עד אחרי שיצא עשן לבן", מספר עו"ד לוי, "בהמשך ליוויתי אותם לבית המשפט ולבית הדין הרבני, והסיפור הסתיים כך ששני הצדדים היו מרוצים. זה הסיפוק הכי גדול בעבודה בתור עו"ד לענייני משפחה וגירושין. אחרי הכל, אין נכס חשוב ויקר יותר מהמשפחה והילדים".

בין שלל תחומי העיסוק של משרדו, עוסק עו"ד לוי בכל מה שקשור לדיני משפחה וגירושין, בהסכמה ו/או באמצעות בית משפט ו/או בית הדין הרבני, סידור גט, משמורת, זמני שהות, מזונות, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, אלימות במשפחה, ניכור הורי, צוואות וירושות, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך ועוד.

"אני רואה בעבודתי שליחות ולא פחות מכך", מצהיר עו"ד לוי, "בענייני משפחה, קל וחומר בגירושין, אני מקפיד באופן מיוחד על רגישות, מקצועיות, יחס אישי ומסירות בכל תיק שבו אני מטפל. דיני המשפחה, מעבר להיותם נושאים מאוד אישיים ורגשיים הם תחומים ייחודיים הכוללים גם מגוון נושאים משפטיים נוספים – מדיני חוזים, מקרקעין, נזיקין, מסחרי, חוקתי, פלילי ועוד. בנוסף, תחום דיני המשפחה כולל גם היבטים חברתיים, סוציולוגיים ופסיכולוגיים".

"בדיני משפחה צריך לעסוק אדם, שעבר דבר או שניים בחיים"

על השאלה מה עשתה הקורונה לזוגות והאם ההסתגרות בבתים הגדילה את מספר המתגרשים, אומר עו"ד לוי: "בניגוד למה שמקובל לחשוב, המגפה עשתה לתא המשפחתי גם משהו טוב. אומנם האויב של הטוב הוא הטוב מאוד, וזה מאוד נכון, אבל כאשר יש בעיה או איום קיומי על החיים, אפילו על דברים מאוד בסיסיים שהיינו רגילים – מגפת הקורונה במובן מסוים היא איום קיומי-בריאותי, ומטבע הדברים קודם כל דואגים לבריאות ולהישרדות המשפחה. בקורונה למדנו להעריך גם את חשיבות הקשר המשפחתי, שהפך להיות משמעותי הרבה יותר. לדעתי, אנשים הבינו את חשיבות שלמותה של המשפחה הגרעינית".

"בגירושין מעורבים הרבה רגשות". עו"ד אבי לויצילום: יגאל דוד חכמון

אבי לוי עו"ד ומגשר הוא אב לשלושה וסב לארבעה נכדים. בעבודתו כעורך דין הוא מביא הרבה ניסיון אישי עשיר, ועל כך הוא אומר: "בדיני משפחה צריך לעסוק אדם, שעבר דבר או שניים בחיים. זה צריך להיות אדם בוגר, רגיש ומקצועי שיודע לתת את הפתרון הנכון תוך התחשבות והבנה מהי החשיבות של המשפחה והילדים. בגירושין מעורבים הרבה רגשות והרבה אמוציות, לכן עורך דין צריך להיות עם ניסיון עשיר בתחום".

עו"ד לוי מקפיד לקחת לטיפולו מספר מצומצם של תיקים, על מנת לתת מענה מקצועי, אישי ומסור, להיות קשוב, זמין ונגיש ללקוח על מנת לתת לו את ההגנה המשפטית הנכונה והיעילה למקרה.

עו"ד ומגשר אבי לוי
כתובת: רחוב ארז, מודיעין מכבים רעות
טלפונים: 08-6905888, 052-2353449
למעבר לאתר>>>
לפנייה בדוא"ל>>>