בין אנשים לבין עסקים

ידיעת השפה הערבית היא הבסיס לקשר טוב עם השכנים שלנו וכלי משמעותי בעולם העסקים החדש שפתחו הסכמי אברהם. בשפה1 פיתחו שיטת לימוד ייחודית ללימוד ערבית

ניבה שור, בשיתוף שפה1
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים מול לפטופ
בין אנשים לבין עסקיםצילום: באדיבות שפה1
ניבה שור, בשיתוף שפה1
תוכן שיווקי

"שפה היא קשר בין אנשים. כאשר מכירים את השפה והתרבות של האחר – הכל הופך לנעים ופשוט יותר", כך אומר ניר גד, סמנכ"ל השיווק של שפה1 - פלטפורמה אינטראקטיבית ללימודי השפה והתרבות הערבית. "התרבות היא חלק בלתי נפרד מהשפה הערבית. למשל, יש לברך 'אהלן וסהלן' רק אם מזמינים מישהו לתוך הבית או למשרד, ואילו ברחוב או בטלפון יש לומר 'מרחבא', שימוש נכון בשפה מייצר תקשורת טובה יותר בין אנשים".

"כמו שתינוק לומד לדבר"

גד מספר כי לאחרונה הצטרפו לעשרות אלפי הלומדים של שפה1 אנשי עסקים רבים הפועלים באיחוד האמירויות ובמדינות נוספות החתומות על הסכמי אברהם. את שיטת הלימוד הייחודית של שפה1 פיתח צוות מומחים בראשותה של אלה ולסטרה, ממובילות תחום הוראת הערבית בישראל, והיא מבוססת על שנים של מחקר וניסיון. "אנו מלמדים שפה בשיטה טבעית, כמו שתינוק לומד לדבר. הקורס שלנו מתמקד בערבית שימושית יומיומית, עם דגש על הכרה של התרבות הערבית: ברכות, ניהול שיחה, סיטואציות יומיומיות, מנהגי אירוח ועוד, ביותר ממאה אינטראקציות למידה שונות", מסביר גד.

ניר גדצילום: באדיבות שפה 1

הקורס השלם לערבית מדוברת של שפה1 כולל יותר מ-300 שעות של תוכן, תרגילים אינטראקטיביים, קטעי וידאו, שירים, סאטירה, תרגילי הקלטה שנותנים משוב על ההגייה ופודקאסטים שעוזרים ללמוד ערבית מכל מקום ובכל עת, בעלות של 650 שקל "לכל החיים", כפי שמציין גד. "התוכנה הייחודית היא שמובילה את הלומדים כמו מורה פרטי, בזמן ובקצב של כל אחד. את התוכנה מלווה 'מודל הכיתה ההפוכה', המאפשר למי שמעוניין לתרגל את הערבית שלו בקבוצה קטנה עם מורה, לפי רמתו".

ללמוד ערבית ולהצליח בעולם

את החשיבות של הכרת השפה הערבית, הן ככלי לפיתוח הזדמנויות עסקיות חדשות והן כדי לייצר אקלים נעים בין עובדים יהודים וערבים, הבינו כבר בלא מעט חברות וארגונים. גם הם הצטרפו לשפה1 במטרה להעניק לעובדים שלהם העשרה תרבותית ואפשרות ללמוד לדבר ערבית בביטחון. גד מספר כי עם הארגונים שכבר לומדים עם שפה1 נמנים אינטל, מיקרוסופט, שטראוס, בנק הפועלים, בתי חולים רבים, אוניברסיטאות ומוסדות מדינה.

"הקשר והחיבורים האנושיים שעומדים בבסיס פעולתה של שפה1 ממשיכים ללוות את הלומדים לאורך כל החיים, והם מוזמנים להמשיך ולתרגל את השפה הערבית ביחד במסגרת מועדון החברים שלנו עם שפע של תכנים מהתרבות הערבית", מסכם גד, "לאחרונה ערכנו ללומדים שלנו סיור בנצרת שלפני חג המולד. בילינו יחד והשתמשנו בכל מה שלמדנו במערכת השיעורים באונליין. הדברים הקטנים האלה מייצרים קשר טוב בין אנשים, חיבורים והצלחה בעסקים".

לפרטים נוספים ולהתנסות בשיעור ראשון בחינם: 09-9560746
מעבר לאתר

בשיתוף שפה1