"לימוד אנגלית הוא הכרחי בכל תחומי חיינו"

חיילים משוחררים לקראת לימודים בחו"ל, צעירים שמבקשים לבנות קריירה וגופים עסקיים שמעוניינים להרחיב את הקשרים הבינלאומיים: אלה חלק מתלמידי ברלינגטון אינגליש – רשת בתי ספר בינלאומית ללימודי אנגלית, באמצעות לימודים אישיים ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת

ניבה שור, בשיתוף ברלינגטון אינגליש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אישה מול לפטופ
"לימוד אנגלית הוא הכרחי בכל תחומי חיינו"צילום: Shutterstock
ניבה שור, בשיתוף ברלינגטון אינגליש
תוכן שיווקי

השימוש בשפה האנגלית הפך הכרחי כמעט בכל אחד מתחומי החיים, בין שמדובר בקשרים עסקיים, לימודים, עבודה, גלישה ברשתות החברתיות או צריכת תוכן כמעט מכל סוג. על כך יכול להצביע קהל הלקוחות המגוון שבחר ללמוד אנגלית בברלינגטון אינגליש – רשת בתי ספר בינלאומית, בעלת 35 סניפים ברחבי הארץ, מקרית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום. התלמידים ברשת ברלינגטון אינגליש כוללים צעירים שמבקשים להתקבל ללימודים, עבודה חדשה או להתחיל במסלול לקריירה מצליחה, מבוגרים שרוצים לדבר עם הנכדים שגרים בחו"ל, תלמידים המבקשים לראות עולם – פיזית וברחבי הרשת, להתמצא בתכנים בינלאומיים וגם עובדים בחברות ובארגונים שונים.

"בכפר הגלובלי לימודי שפות, ובפרט השפה האנגלית, הם כרטיס כניסה של רבים בדרך להגשמת המטרות, כמו רכישת השכלה אקדמית בארץ ובחו"ל, בניית קריירה במקצועות ההיי–טק והרפואה, יצירת קשרים עסקיים עם גורמים בינלאומיים ועוד. "היום זה ברור לכולם שללא ידיעת השפה האנגלית קשה מאוד להתנהל", מסבירה אפרת באך, מנהלת השיווק של רשת ברלינגטון אינגליש. "הנתונים שמגיעים אלינו מצביעים על כך שמשרות בכירות יותר דורשות ידיעה ושימוש תכוף באנגלית. בנוסף, אנו עדים לאנשים רבים שרוצים לדעת אנגלית כדי לשפר את חיי היומיום שלהם בפעילויות פנאי, בטיולים לחו"ל ואפילו כדי להבין טוב יותר את הסדרות שהם רואים בנטפליקס".

באך מוסיפה כי המטרה המרכזית של תלמידים רבים שמגיעים לברלינגטון אינגליש (בפרט בקרב הצעירים העומדים לקראת בניית חיים מקצועיים) היא להבין ולדבר אנגלית ברמה גבוהה וללא מבטא ישראלי. זאת במטרה להשתלב בעבודה או בלימודים בחו"ל.

"רבים מהתלמידים שלנו הם חיילים משוחררים המנצלים את הפיקדון כדי לשפר את יכולותיהם באנגלית, ובכך להגדיל את הסיכוי שלהם להתקבל למוסדות אקדמיים ולסיים את לימודיהם. גם להם ברור שהיום לימודי אנגלית הם המפתח לקריירה מצליחה"

גמישות היא שם המשחק

שיטת הלימוד בברלינגטון אינגליש היא בינלאומית, ולדברי באך מוכיחה את עצמה בארצות רבות ברחבי העולם. בכל המדינות לומדים באותה שיטה עם המערכת המקוונת הייחודית, BurlingtonEnglish, המותאמת לשפה המקומית, במקביל ללימודים עם מורה בכיתה או באונליין. "הקהל הישראלי אוהב מאוד להגיע ולפגוש פיזית את המורה, אך גם מי שרוצה להשתתף בשיעורים באונליין יכול לעשות זאת", היא אומרת. "בשני הפורמטים הלימודים מתבצעים בקבוצות קטנות עם מורה שנותן יחס אישי לכל תלמיד, מסביר את החומר בהתאם לרמת המשתתפים, עונה לשאלות, מתקן טעויות ועוקב אחרי ההתקדמות האישית של כל אחד מתלמידים".

בכל אחד מהשיעורים המשתתפים לומדים כיצד לדבר ולקרוא באנגלית וגם את כללי הדקדוק. לתלמידים ניתנת אפשרות לבחור את הנושאים הנלמדים, שדרכם הם יתרגלו את השפה ויעשירו את אוצר המילים שברשותם. מעבר לנושאים שבוחרים המשתתפים בעקבות עניין או צורך, ניתן לקבל שיעורי הרחבה הכוללים את אוצר המילים ועולם המושגים הנפוצים בתחומים מסוימים, כמו למשל עולם הרפואה, היי-טק, משפטים, הוראה, הגירה, תיירות, רילוקיישן ועוד. "גמישות היא שם המשחק בברלינגטון אינגליש", אומרת באך ומסבירה כי "מאחר שרוב התלמידים שלנו הם אנשים עובדים המשלבים את לימודי האנגלית בין יתר עיסוקיהם, השיעורים שלנו אינם בנויים לפי רצף מחייב או תלויים זה בזה, כך שכל תלמיד יכול להיכנס לאפליקציה, לקבוע את לוחות הזמנים שלו ולהירשם לכל שיעור בכל זמן שירצה".

מרכיב נוסף בגמישות של שיטת הלימוד בברלינגטון אינגליש הוא האפשרות לקחת קורסים מתוגברים באופן פרטי, אחד על אחד, לחיזוק הידע והנושא הרצוי. "לכל תלמיד אנו בונים את התמהיל המתאים ביותר עבורו, לפי הרקע והמטרות שלו. רוב התלמידים שלנו רוכשים את הקורס ההיברידי המשלב לימודים פרונטליים ואונליין וחלקם גם בוחרים להיעזר בקורס פרטי מקוצר לאחר מכן או במקביל", אומרת באך.

להרחיב קשרים עסקיים

ידיעת השפה האנגלית חשובה ואף הכרחית ללא מעט חברות וארגונים שמבקשים לחזק את הקשר עם הקהילה הבינלאומית, במגוון רחב של מקצועות. כדי להעניק לאותם גופים אפשרות ללמוד את השפה באופן מוסדר ומאורגן, פיתחו בברלינגטון אינגליש מחלקה מיוחדת המציעה קורסים וסדנאות מותאמות לחברות ועסקים, בהתאם לצורך וללוח הזמנים של כל חברה. כל הקורסים והסדנאות שניתנים במסגרת זו, מתקיימים אונליין במחשבי העובדים או יחד בחדר הישיבות. "מערכת ה-BurlingtonEnglish נותנת פידבק לכל תלמיד על קצב ההתקדמות והלמידה שלו. כאשר מדובר על חברות, איש הקשר או מנכ"ל החברה יכולים להפיק דוחות מעקב אחר ההתקדמות והרמה של כל עובד, בעזרת המערכת", אומרת באך ומוסיפה כי "ההתאמה של לימודי האנגלית בברלינגטון אינגליש לעולם העסקים באה לידי ביטוי גם ברמה הגבוהה של צוות המורים והאוריינטציה שלהם לעולם העסקי ולמושגיו".

"המפתח לידיעת השפה האנגלית ולדיבור נכון וללא מבטא טמון בהרבה מאוד תרגול, הליווי האישי של כל תלמיד על ידי צוות המורים שלנו, כמו גם התרגול שמאפשרת מערכת ה-BurlingtonEnglish לפני ואחרי כל שיעור, תורמים לשיפור משמעותי ביכולת של התלמידים שלנו להבין ולדבר אנגלית ולהצליח בלימודים, בעסקים ובחיים בכלל", מסכמת באך.

מעבר לאתר
5878*

בשיתוף ברלינגטון אינגליש