"מגזרים שלמים של נדל"ן בארצות הברית נעלמים מעיניהם של המשקיעים הישראלים"

את הדברים האלו אמר תומר חי, מנכ"ל ובעלי רילקו השקעות נדל"ן, באירוע המשקיעים הכשירים של TheMarker Labels בשיתוף החברה, בו נחשפו להזדמנויות השקעה ייחודיות הפתוחות עבורם, לצד ארוחת שף והרצאה מרתקת מפי נדב אייל

בשיתוף רילקו השקעות נדל״ן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"מגזרים שלמים של נדל"ן בארצות הברית נעלמים מעיניהם של המשקיעים הישראלים"
צילום: סרדין הפקות
בשיתוף רילקו השקעות נדל״ן
תוכן שיווקי

מועדון ההשקעות האלטרנטיביות החדש של TheMarker Labels יצא לדרך באירוע השקה מיוחד בשיתוף רילקו השקעות נדל״ן. למועדון הצטרפו עד כה מאות משקיעים כשירים, העומדים בקריטריונים שקבעה רשות ניירות ערך, המוזמנים לאירועי תרבות ונטוורקינג ונחשפים להזדמנויות השקעה ייחודיות הפתוחות בפניהם.

האירוע התקיים ב-29 במאי במסעדת פסטל שבמוזיאון תל אביב. המשתתפים נהנו מסקירה מיוחדת של העיתונאי נדב אייל (ידיעות אחרונות, חדשות 13), העוסקת בארצות הברית בעידן החדש. זאת לצד ארוחת שף מיוחדת של השף גל בן משה, בעל כוכב מישלן ממסעדת פריזם בברלין. לקינוח, נהנו המשתתפים מחוויה ייחודית של קינוחים משכרים מבית הסטארט-אפ הקולינרי CreamCol.

צילום: סרדין הפקות

באירוע השתתפו ריקו פיטרו, שותף מנהל בחברת הברוקרים המובילה בקליבלנד, קושמן ו-וויקפילד, שדיבר על יציבות ותשואה באקלים העסקי הנוכחי; ותומר חי, מנכ"ל ובעלי רילקו השקעות נדל"ן, וירון קנדלקר, שותף מנהל בבלו סטון אינבסטמנט, שהציגו את ההזדמנויות החדשות בשוק הנדל"ן המסחרי בארצות הברית.

לדברי תומר חי, מנכ״ל ובעלי רילקו השקעות נדל"ן, המתמחה בהשקעות מניבות בארה"ב קרוב לעשור ומלווה מאות משקיעים בתחום, מגזרים שלמים של נדל"ן בארה"ב נעלמים מעיניהם של המשקיעים הישראלים – שממשיכים לפעול באמצעות השקעות פרטניות בבתי מגורים. זאת, אף שהתשואות הגבוהות ביותר נמצאות דווקא בנדל"ן למשרדים, נדל"ן למבני תעשייה ונדל"ן למסחר.

"בעוד שבאופן מסורתי למשקיע הבודד היה קשה להשיג גישה להשקעות בתחומים אלה, כיום יש השקעות קבוצתיות שמאפשרות את זה. השקנו לאחרונה את קהילת המשקיעים, מודל השקעות חדש המבוסס על קהילה וסובב סביב תכני העשרה, פרסום דו"חות מיוחדים, פגישות Town-Hall והשקעות כקבוצה מגובשת".

צילום: סרדין הפקות

ירון קנדלקר, שותף מנהל ב-INVESTMENT STONE BLUE, הציג באירוע את המגמות בשוק הנדל"ן המסחרי, את האסטרטגיות של החברה וכיצב התאימה את עצמה לשינויים בשוק בין השנים 2020-2022.

משקיע כשיר? להצטרפות למועדון ההשקעות האלטרנטיביות לחץ כאן >> (הכניסה לאירוע לחברי המועדון בלבד, בכפוף לקבלת אישור הזמנה. מספר המקומות מוגבל)

בשיתוף רילקו השקעות נדל״ן