להתגבר בהצלחה על מחסום השפה

כל מי שמנהל קשר עסקי בחו"ל מבין את החשיבות של השליטה באנגלית. ב-Burlington English מציעים שיעורים פרטיים אונליין המתאימים לצרכיו, לרמתו ולקצב ההתקדמות של כל תלמיד

עינב בן יהודה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם יושב מול לפטופ
להתגבר בהצלחה על מחסום השפה
עינב בן יהודה
תוכן שיווקי

בעולם גלובלי לשליטה באנגלית יש חשיבות רבה. היכולת לא רק להבין את הנאמר אלא גם לתקשר ברמה גבוהה עם גורמים בחו"ל, בין שמדובר בהתקשרות מקצועית ובין שאישית - היא משמעותית.

אלה המנהלים קשרים עסקיים עם חו"ל מבינים את ההכרח הזה. כבר לא מספיק לתקשר עם לקוחות, ספקים או קולגות ברמה של האנגלית הנלמדת בבית הספר התיכון. חשוב להבין את הניואנסים ולהבחין בהבדלים בין האופן שבו כותבים הודעת מייל או הודעת ווטסאפ, ואיך נכון להציג את עצמך בפגישה עסקית פנים אל פנים.

"פעמים רבות אנשים לא יודעים כיצד לפנות נכון לאנשים בחו"ל עמם הם עובדים", אומר עומר סהר, סמנכ״ל המכירות של הרשת ללימוד אנגלית ברלינגטון אינגליש, "ויכולות להיות לכך השלכות עסקיות משמעותיות".

בברלינגטון אינגליש מציעים פתרונות ממוקדים למי שזקוקים לשיפור רמת האנגלית העסקית שלהם. הרשת, הגדולה בישראל בעלת 35 סניפים בפריסה ארצית, מציעה קורס אנגלית פרטי בזום - אחד על אחד, בדגש על הצרכים האישיים של כל לומד, רמתו וקצב ההתקדמות שלו.

השיעורים האלו מאפשרים למי שמנהלים קשר עסקי עם חו"ל להתמקד בתחומים הרלוונטיים להם, להעשיר את הידע השפתי בתחום עסקי מסוים ואת אוצר המילים הנדרש בתחום העיסוק הספציפי שלהם. השיעורים גמישים, וכל לומד יכול, באמצעות אפליקציה ייעודית, לבחור מתי הוא רוצה לקיים את השיעור, באופן שישתלב בסדר היום שלו. מכיוון שמדובר במוצר המאפשר גמישות רבה, הוא מתאים במיוחד לאנשים עובדים.

ברשת, שהיא חלק מקבוצה המנהלת פעילות בינלאומית ענפה של עשרות מיליוני לומדים ברחבי העולם, שמים דגש רב על השפה המדוברת ומאפשרים ללומדים לתרגל את הדיבור שלהם בהזדמנויות רבות. "אנחנו נתקלים בלא מעט אנשים שחוששים לדבר כשהם עוברים לתקשורת באנגלית. כאשר מתקשרים במייל או בהודעות כתובות ניתן להתעכב, לבדוק אם כתבנו נכון, בדיבור זה אחרת", אומר סהר, "אופן הלימוד שלנו מאפשר התנסות רבה בדיבור". לכן, יחד עם הלמידה עם מורה מציעה הרשת שילוב לימודי אנגלית באופן עצמאי באמצעות תוכנה מיוחדת. התוכנה מאפשרת ללומדים לתרגל את הדיבור באנגלית, כשהיא מתקנת את הגיית המילים, וכך הלומד מקבל משוב מיידי על התקדמותו. לצד השיעורים הפרטיים הנלמדים אונליין מציע בית הספר לאנגלית גם כיתות לימוד קטנות, עד תשעה תלמידים, המתקיימות במפגשים פיזיים וגם אונליין.

"התוכנה והשיעורים הם חלק ממערך שלם שאנחנו מפעילים במטרה לסייע ללומדים להגיע למטרות שהציבו לעצמם", אומר סהר, "אנחנו מאמינים שכדי להצליח צריך את התמהיל שמשפר את כישורי השפה וגם עוזר לצבור ביטחון".