עפולה מוטורס: מקצועיות של מותג ולב של בית

התמהיל המיוחד, הניסיון והידע, השירות האישי והמשפחתי והחדשנות הבלתי פוסקת הפכו את עפולה מוטורס מרכז שירות מורשה מיצובישי ויונדאי, לאחד ממרכזי השירות הבולטים והמובילים

אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכבי יונדאי עומדים באולם תצוגה
עפולה מוטורס - סוכנות ומרכז שירות מורשה מיצובישי ויונדאיצילום: משה בוינג'ו
אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי

"מבחינתנו, חוויית השירות מתחילה ברגע שכף רגלו של הלקוח דורכת על מפתן מרכז השירות. אחת החוזקות שלנו היא כוח האדם הוותיק. יש לנו צוות שעובד איתנו יותר מ-20 שנה. מן הסתם, אחרי כל כך הרבה שנים אני יכול לומר שזה צוות מנצח שהולך איתנו כל הדרך יחד, גם בטוב וגם ברע", כך מסביר בר רגב המנהל את אולם התצוגה בעפולה מוטורס, מרכז שירות מורשה מיצובישי ויונדאי.

כדי להבין את התמהיל המיוחד שהפך את עפולה מוטורס, המייצגת את קבוצת כלמוביל, לסוכנות מובילה בבירת העמק – כדאי לחזור להתחלה. לפני 28 שנה הוקמה הסוכנות במבנה שכור, תחילה כמורשית של מיצובישי. שלוש שנים אחר כך הצטרף לעפולה מוטורס גם המותג יונדאי שבאותה תקופה הגיע לישראל. בסוף אותה השנה הוקם מרכז שירות אזורי לשני המותגים המובילים, ובהתאם עברה הסוכנות מהמקום השכור למבנה גדול ומושקע במיוחד שמשרת באופן המקצועי והאיכותי ביותר את שני המותגים באמצעות אולם תצוגה ומרכז שירות שבבעלותם של עופר רגב וגיא שוורץ.

סטנדרטים מחמירים של מותגי הרכב החזקים

כשגרירים של שני מותגי הרכב החזקים, בסוכנות של עפולה מוטורס עובדים על פי סטנדרטים מחמירים ומוקפדים. הצוות, המיומן בטיפול ברכבי מיצובישי ויונדאי, עובר כל העת הכשרות והשתלמויות מקצועיות ומתעדכן תדיר בידע מקצועי ובכל המתחדש בעולם הרכב. "הרכבים כיום מתוחכמים יותר, עם מערכות בטיחות מרובות שדורשות ידע נרחב בתחזוקה ובטיפול בהן. כל הידע הנדרש והניסיון הרב נמצאים אצלנו", מסביר בר רגב.

לצד ההסמכות, הידע המקצועי והניסיון הרב, משתמש הצוות בציוד טכנולוגי חדיש שמאפשר איתור תקלות באופן המדויק ביותר, ובהמשך טיפול מותאם, יעיל, מהיר ומקצועי. השילוב של הצוות האיכותי והציוד המתקדם מאפשר להעניק מניפה שלמה של כל השירותים במגוון מחלקות לטיפול ברכב שבהן מכונאות, פחחות וצבע, חשמל, מיזוג אוויר, אלקטרוניקה ועוד. הציוד המתקדם משמש גם את מחלקת הדיאגנוסטיקה הכל כך משמעותית בתהליך שאמונה על איתור תקלות מכל סוג ובצורה שתאפשר את המשך הטיפול בצורה מדויקת.

"הרכבים כיום מתוחכמים יותר, עם מערכות בטיחות מרובות שדורשות ידע נרחב בתחזוקה ובטיפול בהן". עפולה מוטורסצילום: משה בוינג'ו

מחלקה מובילה נוספת במרכז השירות עפולה מוטורס היא פחחות וצבע שמעניקה שירותים לכל תיקוני הצבע, שילדה ופחחות באמצעות צוות העובדים הוותיק והמיומן המשתמש בציוד, בטכניקות ובצבעים המתקדמים ביותר בשוק לשם התאמת צבע מושלמת. כל זאת תוך הקפדה על איכות הסביבה ושימוש בצבעים על בסיס מים.

הוכחה נחרצת לרמת המקצועיות וההתמקצעות הגבוהה בעפולה מוטורס ולשירות המקיף והאיכותי שהסוכנות מציעה ניתן למצוא בתואר שקיבלה: המרכז המצטיין של רשת כלמוביל לשנת 2020 במכירות ובשירות.

"כולנו פה נולדנו וגדלנו בעפולה"

הלקוחות של עפולה מוטורס לא נהנים רק מהמקצועיות ומהשירות העוטף והמותאם אישית, אלא גם מהאווירה המאוד אישית ומשפחתית של סוכנות ומרכז שירות שהפכו לבית. "כולנו פה נולדנו וגדלנו בעפולה, כך שעם השנים גם הצוות וגם הלקוחות הפכו עבורנו למשפחה", מספר בר רגב. "כיום מגיעים אלינו הדור השני של הלקוחות. אנחנו מכירים את האזור היטב משום שגדלנו כאן ואנחנו מטיילים המון בשטח. כך יוצא שמדי פעם אנחנו מקבלים טלפון מלקוח שנתקע עם הרכב בגלבוע ואנחנו שולחים אליו מיידית חילוץ".

עפולה מוטורס: נבחר למרכז המצטיין של רשת כלמוביל לשנת 2020 צילום: משה בוינג'ו

רגב מסביר את הקסם: "עפולה היא עיר קטנה שבה כמעט כולם מכירים את כולם. "מאוד חשובה לנו התחושה המשפחתית, גם בין העובדים וגם כלפי הלקוחות. בתקופת הקורונה הבנו שיצירת השינויים היא קריטית והקמנו שירות ייחודי שייתן ללקוח אפשרות להתקשר ולהזמין טיפול, לקבל הצעת מחיר ולקבוע מועד שבו יגיע נהג מטעמנו לאסוף את הרכב. אנחנו מבצעים ברכב טיפול או תיקון ליקויים, ולאחר מכן הלקוח מקבל את הרכב אליו עד הבית אחרי שטיפה כשהוא נקי ומצוחצח. לעתים אנחנו אפילו מבצעים מיוזמתנו בדיקות ללא עלות לקראת החורף או הקיץ על מנת לשפר את תפקוד הרכבים של הלקוחות. אנחנו מאמינים באמפתיה ובמשפחתיות ואלה היתרונות והחוזקות שלנו".

אמינות ושירות הם שניים מהערכים המרכזיים שמלווים את עפולה מוטורס במשך שנים. "חשוב לנו שהלקוחות שלנו ירגישו שהם קיבלו את הטיפול הנחוץ והמיטבי תמורת הכסף שהם שילמו. אנחנו מטפלים רק במה שצריך ומנסים תמיד למצוא את הדרך להקל עליהם בתשלום. הם איתנו לאורך שנים רבות וחשוב לנו שהם יסמכו עלינו. אנחנו ממוקדים בלוודא לאורך כל הדרך שהלקוחות שלנו נוסעים ברכב בטיחותי ללא רבב שמעניק להם חוויית נהיגה ונסיעה נעימה ומפנקת".

עפולה מוטורס - מרכז שירות מורשה מיצובישי ויונדאי
כתובת: קדרון 1 עפולה
טלפון: 04-609-3000
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
שעות פעילות: ימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:30-16:00
שישי - 07:30-13:00

סייע בהכנת הכתבה: משרד הפרסום אלון סוזי