פורצים את גבולות האריזה

התערוכה הבינלאומית Interpack 2023 , שתציג את החדשנות בתחום האריזות, צפויה למשוך אליה 300 אלף מבקרים. גם לישראל תהיה נציגות מרשימה

שחר אמאנו, בשיתוף איטקס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
001389
פורצים את גבולות האריזהצילום: Messe Düsseldorf, Constanze Til
שחר אמאנו, בשיתוף איטקס
תוכן שיווקי

בתערוכת Interpack 2023 שתצא לדרך ב-4 במאי 2023 בדיסלדורף גרמניה ותימשך שבעה ימים, צפויים לקחת חלק 2,866 מציגים וחברות מכל רחבי העולם, שיציגו פתרונות חדשניים בתחום האריזות. גם לישראל תהיה נציגות מרשימה של 12 חברות, כשלכל אחת מהן מוצר או פתרון ייחודי בתחום.

היצרניות והחברות מודעות לכוחה של האריזה, כשפה מיתוגית וכקשר הבלתי אמצעי מול הלקוחות. האריזה היא זו שמשפיעה על הרושם הראשוני מהמוצר, ומכריעה לעיתים רבות האם הלקוחות יושיטו יד למדף וייקנו את המוצר. התערוכה שמתקיימת אחת לשלוש שנים, תקיף את כל הנושאים בתחום האריזה, לרבות פתרונות לתעשייה ולשימושים הנרחבים.

ייחודה של התערוכה הבינלאומית לאריזה Interpack 2023 נעוץ בכך שהיא לא תתמקד באריזות עצמן, אלא במכונות, בציוד ובחומרים שמהם הן עשויות והטכנולוגיות המקדמות המאפשרות זאת. אם תרצו, הדור הבא של האריזות בעידן הטכנולוגי-דיגיטלי.

המציגים בתערוכה ידגימו באמצעות המכונות והציוד כיצד לייצר את האריזה, ואיך להפוך את הדגם שנעשה באמצעות הטכנולוגיה - לממשי. בנוסף, בשונה מתערוכות אחרות, תתאפיין התערוכה בחומרים ייחודיים ולא רק באריזות מחומרים דוגמת פח, קרטון, נייר, ואקום ועוד, לצד הצגת שיטות ייצור חדשניות.

התערוכה הגדולה והעוצמתית צפויה למשוך אליה כ-300 אלף מבקרים מ-169 מדינות בעולם, וכבר כעת נבנית התשתית שתסייע להגיע לכל המציגים שיפעלו בשטח של 250 אלף מ"ר. בפעם האחרונה, שהתקיימה התערוכה, לפני פרוץ הקורונה, הגיעו אליה כ-2,000 מבקרים מישראל, והצפי הוא שהמספר יגדל משמעותית בתערוכה הנוכחית, בשל הסקרנות שהיא מעוררת מבחינה טכנולוגית וחדשנית.

הגב של הישראלים

את הנציגות בישראל של מרכז התערוכה מהגדולים והבולטים בעולם, מובילה כבר 40 שנה חברת איטקס שירותי תערוכות בינלאומיות בע"מ. החברה הוותיקה מתמחה בארגון תערוכות בינלאומיות בחו"ל עבור יצרנים ישראלים.

במסגרת פעילותה, חברת איטקס מאתרת עבור התערוכות והירידים את היצרנים הישראלים ומשווקת את התערוכות לאנשי מקצוע וקניינים. כמו כן, איטקס מספקת ליצרנים הישראלים שירותי איתור קניינים, בינוי ועיצוב ביתנים, תיירות, דרכים להזמנת בתי מלון וצימרים ועוד.

גודלה של תערוכת Interpack 2023 , מספר המציגים והיקף המבקרים, כבר הובילו להכנה מוקדמת מצד הישראלים לא רק בשריון טיסות, בתי מלון וכרטיסי כניסה לתערוכה, אלא גם לקשר מוקדם עם מציגים וקביעת פגישות בתערוכה, שירות שניתן בעזרת מנוע חיפוש המוטמע באתר התערוכה Interpack 2023 , כמו גם כל יתר התערוכות המאורגנות על ידי יריד דיסלדורף בגרמניה וברחבי העולם, מיוצגת על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ.

איטקס - שירות תערוכות
טלפון: 054-8060330
לפניה במייל >>
למעבר לאתר >>
למעבר לאתר Interpack >>

בשיתוף איטקס