אפיון ועיצוב UX: ראייה אל העתיד

הצלחתם של מוצרים ושירותים דיגיטליים תלויה באיפיון ועיצוב UX ובחוויית השימוש שהם מספקים, כך שאפליקציות ואתרים שלא תוכננו כראוי עלולים לגרום לנטישה של המשתמשים – ואף להפסדים כספיים

ניבה שור ושרית ליבנה אשכנזי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים מדביקים פתקאות על הלוח
איפיון ועיצוב UX: ראייה אל העתידצילום: shutterstock
ניבה שור ושרית ליבנה אשכנזי
תוכן שיווקי

אפיון ועיצוב UX עוסק בתכנון מוקדם של האינטראקציה בין המשתמש למערכת המחשב או האפליקציה. התכנון כולל חקירה של קהל היעד והבנה של צרכיהם, לצד עיצוב של מבנה הממשק בהתאם למסקנות. כל זאת על מנת לספק חוויית משתמש נוחה, פשוטה ויעילה. היצע האפליקציות, האתרים והשירותים הדיגיטליים כיום הוא רחב ומגוון, אך כדי לשמר את המשתמשים ובמקביל למשוך קהלים נוספים, חשוב לבנות פלטפורמה חכמה, נוחה ומזמינה. בין החברות הפועלות בתחום: MOUSE UX, קומרקס, ספארק ו-Dezion.

MOUSE UX: עיצוב ואפיון UX ו-UI שהופכים מדע בדיוני למציאות

"עיצוב ואפיון UX ו-UI הם תחומי מומחיות המשלבים יחד יכולת ניתוח מעמיקה של המצב הקיים ושל צרכי המשתמשים, עם ראייה רחבה אל העתיד ויכולות ביצוע מתקדמות שמסוגלות ליישם היום את המחר", קובע משה שחם, מייסד ומנכ"ל חברת MOUSE UX המתמחה בפתרונות UX, UI, יישום VR ו-AR ופיתוח Front-End למערכות מורכבות.

השלב הראשון, העוסק באפיון חוויית המשתמש UX, מצריך ניתוח נתונים מעמיק, הן במישור הכמותי והן במישור האיכותי: "הניתוח הכמותי של המשתמשים הופך אותם למדידים וכולל הבנה של הפעולות, המטרות, הקשיים והבעיות שלהם, ומסייע לנו להבין את המשימות וכיצד לבצע אותן. הניתוח האיכותי שאנו עורכים כולל תיאור של דמויות אמיתיות עם מאפיינים אישיים כמו שם וסדר יום, היוצרים אמפתיה ומאפשרים לנו להתחבר אליהן ולהבין כיצד הן רואות את העולם", אומרים בחברה.

"מדע בדיוני הוא השראה מדהימה"

שחם, בעל ניסיון רב שנים כמפתח טכנולוגיות עתידניות במסגרת מפא"ת של משרד הביטחון, מוביל את צוות החברה לאור ההשראה שהוא שואב מסרטים ומשחקי מחשב העוסקים במדע בדיוני. "אני אוהב לחקור וללמוד, להיות כמה צעדים קדימה בכל הקשור לטכנולוגיות ולרעיונות עתידניים. ההיסטוריה מלמדת כי הרעיונות שאנו רואים בסרטים והטכנולוגיה שבה הם משתמשים – באים לידי ביטוי בעתיד".

מדע בדיוני שהופך למציאותצילום: MOUSE UX

הלקוחות של MOUSE UX, הצועדים איתה לאורך שנים - מספקים הוכחות בשטח. אחת מהם היא חברת ביטוח אמריקאית העוסקת בסטודנטים, שכבר לפני קרוב לעשור הציעה לציבור המשתמשים שלה אתר המתאים גם לדסק טופ וגם למובייל. מה שהיום נראה לנו כמובן מאליו, היה אז תולדה של הבנה מעמיקה של התנהגות המשתמשים וראייה טכנולוגית עתידית. האפיון והעיצוב המתקדמים העלו את נפח הפעילות של חברת הביטוח במאות אחוזים וממשיכים להתעדכן גם היום.

מגוון הלקוחות עמם עובד הצוות כולל חברות מעולמות הסייבר, הפיננסים, הבנקאות והביטוח, כמו גם חברות אי-קומרס, חברות ביטחוניות ותעשיות הייטק מתקדמות. בין היתר, מתמודדות חברות אלו עם הסוגייה של תצוגת ריבוי נתונים בזמן אמת, כמו למשל מידע המתקבל ממצלמות חכמות עבור חברת סייבר או מידע המוצג לנהגי רכבת ישראל במשך הנסיעה. "הודות להשראה שאנו שואבים מהסרטים, אנו יודעים ליצור פורמט חדשני המאפשר להציג את המידע הנכון בכל רגע נתון, בצורה בהירה ומדויקת", מספרים בחברה.

ידע יישומי בפרמטרים קוגניטיביים

כדי לחבר בין הווה מדויק לעתיד חדשני על-ידי פתרונות UX ו-UI, נדרשים אנשי מקצוע מומחים בתחומם. לצורך כך, גייס שחם לשורותיו צוות מובחר, כולם בעלי תארים מתקדמים במקצועות מגוונים: מדעי המחשב, פסיכולוגיה ונוירופסיכולוגיה, מדעים קוגניטיביים, הנדסת גורמי אנוש, ועוד. על הפיתוח והיישום אמונים מעצבים בכירים בוגרי שנקר, בצלאל והדסה. כל אנשי המקצוע בחברה מתמחים גם ב-Virtual Reality וב-Augmented Reality.

Edgibeesקרדיט: MOUSE UX

הידע הרחב של צוות החברה בא לידי ביטוי גם ביכולת ליישם טכנולוגיות עתידיות באופן שיענה במדויק על צרכי המשתמשים. בצוות החברה אומרים כי: "כדי ליישם את מסקנות השלב המחקרי, נדרש ידע יישומי בפרמטרים קוגניטיביים כמו חשיבה, תפיסה, זיכרון, קשב ולמידה, המשפיעים על פעולת המשתמש. דוגמה לכך הוא השימוש שאנו עושים בתנועה, שהיא מרכיב תפיסה המושך קשב. באופן הזה, השימוש שאנו עושים באנימציה איננו רק לצרכי עיצוב, אלא כדי ליצור תנועה מתאימה על המסך, שתמשוך קשב למידע ולמקומות הנכונים ותאפשר להבין שינויים מורכבים במסך בצורה קלה".

לצד העבודה המחקרית, השימוש האינטליגנטי בידע המקצועי והקריאטיביות הבלתי נדלית של מומחי החברה, עומד תיקוף אמפירי המבוסס של ניסויים קליניים מוכחים. "כאשר הקונספט שאנו מציעים ללקוח מבוסס על מחקרים ובדיקות, הוא יכול להיות רגוע ולדעת שיש לו על מי לסמוך", הם מסכמים.

MOUSE UX זרחין 13, רעננה טלפון: 054699920לפנייה במייל >> למעבר לאתר >> למעבר לעמוד הלינקדין >>

--------------------

קומרקס: טרנספורמציה דיגיטלית - שילוב בין טכנולוגיה לחוויית לקוח (UX)

20 שנות הניסיון שמביא איתו מנכ"ל חברת קומרקס יהורם דהאן, יחד עם צוות הסיירת של קומרקס, מאפשר לחברה לייצר חדשנות טכנולוגית לצד הבנה אסטרטגית מול לקוחותיהם. החברה מייצרת מוצרים ותשתיות דיגיטליות המאפשרות לחברות ולעסקים להתקדם בהתאם ליכולות והמטרות שלהם. "כשאנחנו מייצרים פרויקט דיגיטלי/טכנולגי שאמור לשרת את הלקוחות לאורך שנים, אנחנו חוקרים, מבינים, ואז לומדים ומשתנים יחד עם הלקוח. כל זאת בהתאם לשינויים הדיגיטליים בעולם הטכנולוגיה והמרחב האינטרנטי. חשוב לנו להוציא מוצר מדויק ככל האפשר בזמן הקצר ביותר, לייצר את המפגש בין הפלטפורמה ללקוח ומשם לדאוג לצמיחה משותפת של השניים", אומר דהאן.

"חשוב לנו להוציא מוצר מדויק ככל האפשר בזמן הקצר ביותר, לייצר את המפגש בין הפלטפורמה ללקוח ומשם לדאוג לצמיחה משותפת של השניים"צילום: באדיבות קומרקס, צילומי מסך מתוך האפליקציה

פרויקטים דיגיטליים רבים בישראל הם למעשה פרויקטים גלובליים. כך לדוגמה נבנה האתר הגלובלי של קבוצת חיפה (חיפה כימיקלים לשעבר) שכלל תחקיר חקלאים גלובלי, יצירת פרסונות ייחודיות עבור המשתמשים ברחבי העולם, אפיון, עיצוב ותכנות של אתר המשרת חקלאים בכ – 15 מדינות שונות. גם כאן, העבודה לא נעצרה בסיום עליית האתר לאוויר, וקומרקס, יחד עם קבוצת חיפה ממשיכים וחוקרים, לומדים, ומתכננים את הפיצ'רים והחידושים הבאים כל הזמן.

חיפוש תמידי אחר חדשנות, קיימות ויציבות

"טרנספורמציה דיגיטלית, כמו גם חווית לקוח (UX), הפכו למונחים לוהטים ביותר בשנים האחרונות, וכיום יש לא מעט חברות שמעניקות שירותים כאלו. אך כדי לנהל תהליך כזה שבאמת יהיה אפקטיבי עבור העסק ועבור המשתמשים, חשוב לבוא אליו בגישה הוליסטית אסטרטגית הכוללת הבנה וידע טכנולגי נרחב בשילוב אלמנט של UX/CX שמתאימות את המוצר ללקוח ולא ההיפך ", מדגיש דהאן. דוגמה מעניינת לפרוייקט בהקשר זה הוא הטרנספורמציה הדיגיטלית של כל מערך החטיבות של חברת קק"ל, פרוייקט אותו מובילה קבוצת ONEבשיתוף חברת קומרקס בתחום ה-UX . "לאחר שנים רבות של ריבוי מערכות, החליטו בקק"ל לצאת לתהליך בו כלל המערכות הופכות למערכת אחת המסוגלת לתקשר עם חלקים שונים, כך נוצרים חיסכון בזמן ובמשאבים לצד ייעול תפקודים שונים. בימים אלו אנו עמלים על אפיונים שונים של המחלקות הרבות בקק"ל, כך שהתוצאה תאפשר לכל מי שבא במגע עם המערכת את הנגישות הקלה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר".

איך מביאים פתרון הולסיטי המשלב בין טכנולוגיה לפסיכולוגיה? "כדי לעשות זאת נכון, בקומרקס לומדים קודם כל את לקוח הקצה ברמה המעמיקה ביותר. זה אומר לעסוק בפסיכולוגיה צרכנית. הן מול הלקוח שרכש מאיתנו את השירות אך בעיקר מול הלקוח הסופי. כאן נכנסים אנשי האפיון שתפקידם לחקור, להכיר ולדעת לתרגם את הצרכים לפתרונות, להתאים מוצרי מדף קיימים לסביבת העבודה שלו ורק במידת הצורך מפתחים עבורו מוצרים משלימים".

"כדי ללמוד את הלקוח, אנחנו עוסקים בפסיכולוגיה צרכנית"צילום: באדיבות קומרקס, צילומי מסך מתוך האפליקציה

דוגמה לדרך העבודה ההוליסטית הזו, הוא פרויקט שביצעה קומרקס עבור דואר ישראל, שם החליטו שהגיע הזמן שהדוורים יתקדמו משימוש בעט ועיפרון לאפליקציה ייעודית - כדי לנהל את עבודתם ולחסוך להם זמן.

בשלב הראשון, המיקוד היה בהבנת נקודות התורפה של הדוורים – מחד, רבים מהם לא אנשים טכנולוגיים ולא תמיד יש להם סבלנות להתעסק עם האפליקציה. מאידך, בשיטה הישנה, הם נדרשו להמתין זמן רב כדי להשתמש במחשב אחד שמשמש צוות של בין 16 ל-20 דוורים ובכך הוסיפו שעות רבות ומיותרות לעבודתם. "בפרויקט כזה, לאחר שאנחנו עושים תצפית על עובדי הדואר, אנחנו בונים דמות שלמה שבעבורה אנחנו מפתחים את האמצעי הטכנולוגי. במקרה הזה שמנו לנו מול העיניים את יוסי - דוור שעובד בדואר ישראל, בן 40, ממעמד הביניים, עם מיומנויות טכנולוגיות חלשות. בנוסף לפרטים היבשים, הגדרנו לו תחביבים ברורים וסיפור אישי. כך כשעומד מולנו אדם, אנחנו הולכים לתת לו את הפתרון האולטימטיבי עבורו".

בזכות הלמידה הזאת, הבינו בקומרקס אילו פיצ'רים יהיו מועילים ואילו פחות. לדוגמה,על מנת לקרב את העובדים לאפליקציה, הוסיפו קומרקס פניה אישית שמשרה תחושה נעימה בתחילת העבודה, הטמיעו דירוג של "מצטייני החודש" כדי להעלות את המוטיבציה ושיפרו את מיקום הכפתורים והמראה שלהם לאחר פידבקים מהמשתמשים עצמם. "התוצאה הייתה ייעול משמעותי של עבודת הדוורים, קיצור זמנים בעבודה וחסכון בעלויות התפעוליות של הארגון", מסכם דהאן.

קומרקס – Comrax: טרנספורמציה דיגיטלית לארגוניםמעבר לאתר >> לפנייה במייל >> טלפון: 03-5631319

בשיתוף קומרקס

---------------

SPARK: יחידת העילית של העיצוב הישראלי

זוכרים את הספינה הענקית שנתקעה בתעלת סואץ בחודש מרץ 2021 וגרמה לנזק חסר תקדים בתחום התובלה הימית? המקרה הבהיר עד כמה חשוב לערוך ביטוח ימי. אבל כבר לפני שתובנה זו חלחלה בעולם כולו, התמודד הצוות של חברת העיצוב והמיתוג הדיגיטלי SPARK עם הניסיון להפוך את הביטוח הימי לנושא חשוב שלא כדאי להתעלם ממנו.

ספרק היא חברה העוסקת בעיצוב ומיתוג דיגיטלי שבנויה כמו יחידת עילית של Mission Impossible. עבור כל משימה מולה היא ניצבת, נבנה צוות שתפקידו לייצר אימפקט בזמן קצר עם ROI מדיד וגבוה, בין אם מדובר במיתוג וזהות, אפיון UX, עיצוב UI, אתרים ואיורים, אנימציה ותלת מימד, סרטי תדמית ועוד. לדבריו של עמיחי אורון, מעצב תעשייתי ומנכ"ל החברה: "כשאנשים רואים בתיק העבודות שלנו את החברות המובילות במשק בעולמות המדיקל, האגרוטק, AI, ביטוח, נדל"ן, ועוד - הם לא מאמינים שצוות כל כך קטן יוצר כל כך הרבה impact. אני תמיד מזכיר להם שיחידות עילית הן קטנות". בשנים האחרונות גייסו לקוחות החברה מעל למאה מיליון דולר לפיתוח מוצריהם, ביניהם: טבע, סונול, NYM, NCR, ו-VIRIDIX.

הכוח הסודי של הסיירת

כדי שצוות כל-כך קטן יצליח לאפיין בזמן קצר את צרכי המשתמש ולהוביל פרויקט או מוצר בתחילת דרכו לנכס דיגיטלי מניב, נדרשת לו יכולת להבין מהר את המשולש של העסק-הטכנולוגיה-והלקוחות ולעשות לו StoryTelling דרך המוצר. "בתהליך העבודה של ספרק הכולל עיצוב ואפיון UX, אנחנו משתמשים בסטורי-טלינג כדי להבטיח שכל העבודה תתמקד בצרכי המשתמשים ובערך שהחברה רוצה לתת להם, תוך יצירת חיבור אישי, הזדהות ונוכחות שנותנות ללקוח מענה מדויק לצרכיו", מסביר עמיחי. "בנוסף, אנו מחפשים את 'הפרה הסגולה' - הדבר הייחודי ויוצא הדופן שיהפוך את המוצר לזכיר, ימשוך את תשומת הלב של הלקוח ויבליט את הפתרון המיוחד שהוא מציע".

"אנחנו משתמשים בסטורי-טלינג כדי להבטיח שכל העבודה תתמקד בצרכי המשתמשים"צילום: עמיחי אורון

הניסיון הממושך של ספרק בתכנון, אפיון ופיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות משוכללות מאפשר לה לתת ערך גם במימד העסקי ולוודא שהמוצר יכול להתייצב, להתקיים ולהעביר ערך ללקוחות. כדי לעשות זאת, הם בודקים את ה-GEM שלה: צמיחה, שימוש יומיומי ומוניטיזציה - ומטמיעים במוצר מנגנונים המסייעים לחברה להצליח.

"חשיבה מרובדת היא הדרך שלנו לפרוץ גבולות"

"האנשים הם ההצלחה שלנו", קובע עמיחי, "יחידת עילית שמצטיינת בחקירה והבנה מעמיקה של חווית המשתמש – הן ברמה הפונקציונלית והן ברמה הפסיכולוגית של איך זה מרגיש. כדי להצליח ולעצב משהו ממש טוב, צריך להיות סקרנים ואובססיביים לדבר. המעצבים שלנו מחברים ניסיון חיים מרובד ורב תחומי ויודעים כיצד להעניק לו פרספקטיבה רחבה ושונה. למשל, לנה – המעצבת הראשית של החברה היא עיתונאית ואני מעצב תעשייתי. כל חברי הצוות שלנו הם אנשים רב תחומיים שיכולים להתחבר לכל נושא ולהפרות אותו במגוון עולמות תוכן".

"חשיבה מרובדת היא הדרך שלנו לפרוץ גבולות, לקחת ידע מעולמות אחרים ולממש אותם בתוך אפליקציות"צילום: עמיחי אורון

"ככל שגדלה ההבנה של החוויה האנושית, כך נוכל לעצב טוב יותר", הוא מוסיף. כחלק מגישה זו, עיצב עמיחי אפליקציה לחברת איקאה שיכולה לנווט ולזהות מוצרים ברחבי החנות גם ללא GPS. את הרעיון לאפליקציה, שנראית כאילו נלקחה מסרט של איירון מן - שאב מלא אחרת מאשר נמלת המדבר. לדבריו, "חשיבה מרובדת היא הדרך שלנו לפרוץ גבולות, לקחת ידע מעולמות אחרים ולממש אותם בתוך אפליקציות".

הכל מסתכם בסופו של דבר במבחן התוצאה. "ספרק נמצאת בראש הטבלה, עם מוצרים טובים וחוויית משתמש שקופה – כזו שמוטמעת כל-כך טוב שכמעט ולא מרגישים בה. בסופו של יום אתה רוצה לדעת שהכסף שהשקעת הצליח להזיז את המחט, וזה תלוי רק במספר קטן של אנשים", מסכם עמיחי, "אפילו כשמדובר בארגון של 1000 איש, בכל פרויקט יש 3-4 אנשים שבאמת עשו את ההבדל. הסוד שלנו זה לדאוג שהאנשים המיוחדים האלה יהיו מסביב לשולחן שלך כשאתה עושה את הצעד הבא".

SPARK Creations כתובת: בבלי 3 תל אביב טלפון: 0547775609למעבר לאתר >>

---------------------

nullDezion.today: משלבים יצירתיות עם שימושיות

"אנחנו נמצאים בתחומי ה- UX UI עוד לפני שקראו להם כך", אומרים תומר פיירשטיין ואיריס דוידי, בעלים משותפים של סטודיו Dezion, המתמחה בעיצוב ותכנון חווית משתמש. "את הסטודיו הקמנו לפני כעשור, אחרי שצברנו ניסיון בחברה גדולה בה עבדנו יחד. מיומו הראשון של הסטודיו האמנו שיש להתייחס לעיצוב ולתכנון חווית המשתמש, כמו שניגשים לעיצוב כיסא, למשל. בסטודיו לעיצוב מוצר, כשמעצבים רהיט, אין הפרדה בין השלב הפונקציונאלי והשלב החזותי/אסתטי - יש ראיה כוללת של עיצוב ותכנון השזורים אחד בשני. כך גם צריכה להיות הגישה למוצרים דיגיטליים".

לדבריהם, בתחום ה- UX UI בישראל, במרבית המקרים קיימת הפרדה מוחלטת בין האפיון לעיצוב. "לשיטתנו, הפועל היוצא של זה הוא סירוס תהליך העיצוב, דבר שיצר מוצרים אחידים וחסרי מעוף - כל המערכות נראות אותו דבר. המשתמשים לא רובוטים, הם בני אדם שצריכים לקבל יחס ויזואלי/רגשי לצד האספקטים הפונקציונאליים. אנחנו עובדים אחרת וזה מוכיח את עצמו - שילוב של ניסיון של למעלה מ- 14 שנה בתחום חווית המשתמש, עם יכולות עיצוב מאוד גבוהות, יוצר לסטודיו הבדלה ברורה בכל מוצר שיוצא מהסטודיו, ביחס למוצרים מקבילים בשוק".

Dezion הוא סטודיו בוטיק, המתאפיין ביכולת ורסטילית לעסוק בסוגים מגוונים של פרויקטים מתחומים מאד שונים. כך למשל, בין הפרויקטים והלקוחות של הסטודיו: בצלאל – אקדמיה לאמנות ועיצוב, להם עיצבו את הארכיון הדיגיטלי; הדקה ה- 90 וקווי חופשה, אותם הם מלווים כבר מספר שנים ואחראים לעדכון, שיפור, וחידוש כל המוצרים הדיגיטליים, כולל של חווית המשתמש שלהם; מערכות מורכבות של עיריית תל אביב, המשרד להגנת הסביבה וגופים ממשלתיים נוספים. בנוסף, סמסונג, רשת מלונות דן, אל על, גופים פיננסים, סייבר, גופים טכנולוגיים כ-AT&T, ולא מעט סטארטאפים מתחומים שונים.

אתגר הקריפטו: פיצוח ממשקים בעולם החדש של מסחר בקריפטו

לאחרונה עבדו בסטודיו על מספר פרויקטים בתחום הקריפטו, תחום שמעניין מאוד את הצוות, ונושא שצובר תאוצה רבה. "מדובר באתגר של ממשקי פעולות בתחום חדש ותהליכים שאינם פטורים מבחינה אפיונית. היתרון הגדול, שלרוב הגופים שעובדים מולם הם לא שמרניים כמו גופים פיננסיים מסורתיים".

"ראיה כוללת של אפיון ועיצוב השזורים אחד בשני מתחילת התהליך יוצרים מוצרים טובים יותר"צילום: תיק עבודות dezion

Dezion showreelקרדיט: תומר פיירשטיין

הסטודיו מלווה רבים מלקוחותיו לאורך שנים לא רק באיפיון ועיצוב, אלא גם בפיתוח מוצרים חדשניים. "לפני מספר שנים פיתחנו עבור צ׳מפיון מוטורס ובשיתוף חברת BrainStorm, קונספט למערכת שתיתן פתרון לשימור לקוחות. איפיינו ועיצבנו דשבורד שמיועד ללוח הבקרה של הרכבים. היום זה דבר טריוויאלי, אבל לפני כמה שנים זה היה כמו להציע לבנות חללית".

הופכים חוויית משתמש לחווייה מרגשת

אחד הפרויקטים יוצאי הדופן שהסטודיו היה מעורב בו הוא עיצוב ממשק לרובוט עבור חברת אינטואישן רובוטיקס. "היה מרגש לקחת חלק בפרויקט הזה, כי לא כל יום יוצא לעצב ממשק למוצר פיזי וממשי. הרובוט הביתי מיועד לשמש קשישים ולעזור להם במשימות פשוטות במהלך היום ובעיקר לסייע בהפגת הבדידות - הרובוט יודע להגיב לשאלות וגם ליזום שיחות. מלבד עיצוב ממשק, התבקשנו לאפיין ולעצב את ההבעות של הרובוט, וזאת בעזרת פס של נורות לד, שבאמצעות מקצבים שונים של הבהוב, ממחישים הבעות ותגובות שונות של הרובוט, כגון: שמחה, עצב ועוד. עיצבנו סט של אנימציות שעל-פיהן יושמו המקצבים של ההבהוב".

לקוחה נוספת של הסטודיו היא החברה הסינגפורית Kyber, שפיתחה פלטפורמה ייחודית למסחר במטבעות דיגיטליים Cryptocurrency. טיפול בחוויית המשתמש של מערכות מסוג זה הוא מאד מורכב. "החברה הגיעה אלינו בשלב בו היה מיתוג די ברור שהגיע מחו"ל, אבל המוצר סבל מהרבה בעיות, וברובו נוצר על-ידי המפתחים (משהו שקורה לא מעט). בנקודה הזו היה להם מצבור די גדול של פידבקים של משתמשים והמשימה שלנו הייתה לתכנן ולעצב את חווית המשתמש ולשפר תרחישים שהמשתמשים לא הבינו. וכמובן שבמקביל לכל זה, הקפדנו שהפלטפורמה תיראה מודרנית ובולטת. מדובר רק בדוגמאות מפרויקטים רבים שאנחנו מבצעים, פרויקטים שבזכותם הלקוחות חוזרים אלינו שוב".

Dezion כתובת: גרנדוס 13, רמת גן טלפון: 077-7116644מעבר לאתר >> לפנייה במייל >>