סימן טוב לרוכבי הקטנועים: כיצד להוזיל את מחירי האביזרים והחלפים?

"קטנוע הוא אמנם כלי שנגיש לכולם, אבל חלק גדול מהמוצרים הנלווים יקר במיוחד", אומר בעלי חברת "צור חלפים" צור סימן טוב, שבאמצעות יבוא מקביל מצליח לספק אביזרים וחלקי חילוף באיכות גבוהה ומחירים מוזלים 

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צוות צור חליפים
צוות צור חליפים
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

הרכיבה על קטנוע דורשת לא מעט השקעה כספית, בפרט בשנים האחרונות. לצד פיתוח התחביב והרצון לתרגם את האהבה לכלי הרכב הדו—גלגלי לחוויה של ממש, הרוכבים מתמודדים עם עלויות נוספות: דמי הביטוח גבוהים, הטיפול במוסכים גורם לעתים לאובדן ימי עבודה, אבזור כולל שיש להשקיע בו לא מעט כסף כדי לקבל את המוצר האיכותי והבטוח ביותר והצפת השוק בחלפים זולים.

ב"צור חלפים", היבואן המקביל הראשי בישראל לחלקי חילוף לכל סוגי הקטנועים, בהם קטנועי סאן-יאנג וקימקו, מודעים לקשיים שאיתם מתמודדים הרוכבים. לכן מיום הקמת "צור חלפים" ובמשך שלושים שנות פעילותה, נוקטת החברה שיטה המאפשרת לה להוזיל באופן משמעותי את עלויות האבזור והחלפים ובלי להתפשר על האיכות והבטיחות ההכרחיים. בשיטה זו גם מוצרי הפרימיום לקטנועים, שהיו נחלתם הבלעדית של מי שיש בידם לשלם, הפכו נגישים עבור כל דורש. "באמצעות חוק היבוא המקביל, יש לי אפשרות להשיג את אותם מוצרים בטיחותיים שמביא היבואן הרשמי עם עוד מגוון תוספות ואביזרים מחברות ומותגים טובים אחרים, ובכך להעניק לרוכב את חוויות הרכישה במחיר אטרקטיבי במיוחד", מסביר סימן טוב.

"הכלי נגיש — האבזור כבד"

אחד המאפיינים הבולטים של חברת "צור חלפים" הוא ההיכרות האישית וההזדהות עם צורכי משתמש הקצה, הרוכב. סימן טוב, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, ינק את האהבה לתחום ממוסך הקטנועים של אביו שבו שימש כמכונאי בסיסי, רכש מיומנויות טכניות ויכולת לאתר ולטפל בבעיות ותקלות. הוא החליט לתרגם את אהבתו לקטנועים למקום שיוכל לתת לרוכבים ליהנות ממוצרים יוקרתיים ואיכותיים במחירים שפויים. כיום את מוצרי האיכות שהחברה מייבאת היא משווקת למאות מוסכים ברחבי הארץ וממוקמת בבית צור חלפים בדרך שלמה 103 בתל אביב, שהפך בית לרוכבי הקטנועים.

"קטנוע הוא אמנם כלי שנגיש לכולם, אבל המוצרים הנלווים, האבזור, המנועים וחלקי החילוף נמכרים ברמות מחירים משתנות וחלקם הגדול יקרים במיוחד", מסביר סימן טוב. "באמצעות היבוא המקביל אנחנו מעניקים לרוכב את מוצרי הפרימיום באותה איכות ובאותה רמת בטיחות תחת שם המותג - 'צור'".

צור סימן טוב

המותג של "צור חלפים" כולל קסדות; מעילים וחליפות ארבע עונות שהופכות קריטיות ומצילות חיים במקרה של החלקה או תאונה; מנועים בתו תקן מחמיר ביותר של החברות העולמיות סאן-יאנג וקימקו; רצועות הנעה של כל החברות; כפפות חורף, קיץ וכאלה שמולבשות באופן קבוע (כפפונוע) על ידיות הקטנוע ומגנות בכל תנאי מזג אוויר; קסדות המצוידות בתקשורת בלוטות': צמיגים ורפידות בלם עם תו תקן מחמיר, מגוון נורות ופנסים לרוכב וגם ארגזים של מותגים איטלקיים יוקרתיים כמו "קאפה", שניתן לקנות במחיר נוח במיוחד. "השילוב של אביזרים וחלקי חילוף במקום אחד, יחד עם המחיר והצוות המקצועי, הופכים אותנו לכתובת עבור כל רוכב קטנוע", אומר סימן טוב.

בעולם המשתנה והדינמי של הקטנועים והעיכובים בשוק השילוח הבינלאומי, צור מקפיד על נגישות מרבית ואספקה מהירה ללקוחות וחי את התחום מקצה אל קצה. סימן טוב, שבעצמו רוכב על קטנוע, מפעיל שירות שליחים שמעניקים מענה מיידי לרוכבים ברחבי הארץ ומקצר את זמן האספקה, מתוך הבנה כי הזמן הוא קריטי. הוא גם אחד היבואנים הבודדים שמייבאים חלקי חילוף ומנועים מטייוואן.

יתרונה הבולט של "צור חליפים", מלבד הידע הנרחב של הצוות בתחום, טמון בהיותה יבואנית המחזיקה מלאי רחב וגדול של אביזרים וחלפים. "אנחנו מקפידים על איכות כי אנחנו רואים את הלקוח ואת מה שנחוץ לו", אומר סימן טוב, "אנחנו רואים את הרוכב שמנסה להתניע את הקטנוע ביום קר ולא רוצה להתאכזב, ולכן אנחנו מייבאים רק מוצרי פרימיום מהיצרנים הטובים בעולם, המתמחים במוצרי After Market. המוצר מגיע עד ללקוח או למוסך בלי מאמץ מצדו".

אתה בטח יודע שאנשים יותר חשופים לרשתות הגדולות, ויכולים לרכוש מהן ישירות.
"אפשר לומר שבתחום האבזור יש כאלה שמעדיפים לבד אבל זה לא תמיד משתלם, בין היתר בגלל זמני האספקה, המחיר והאחריות למוצר שנקנה. באופן כללי, תמיד שווה יותר לראות בעיניים ולחוש את המוצר. בתחום המנועים זה מורכב יותר כי צריך ידע ממשי, כמו למשל על צילינדרים ובוכנות, כך ש-99 אחוז מהרוכבים סומכים עלינו בתחום הזה גם אם נחשפו למוצר אחר ברשתות".

יוצאים מהפקקים

כמי שחי את תחום כלי הרכב הדו–גלגלי, סימן טוב מצביע על עלייה מתמשכת במספר הנהגים שנוטשים את המכוניות לטובת קטנועים. הסיבות ברורות: הפקקים בכבישים כתוצאה מעודף כלי רכב, העובדה שהקטנוע יכול לשמש גם ככלי עבודה, רפורמות ואגרות חדשות לבעלי מכוניות, מצוקות החניה שמחריפות ומזג האוויר הנוח בישראל במרבית ימות השנה.

"קטנוע הוא פתרון פרקטי, אידאלי וחסר תחליף בפרט באזורים אורבניים, וכאוהבי קטנועים אנו גם מבינים את צורכי ודרישות לקוחותינו", הוא מסכם, "הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון רב בתחום בחברתנו. לצד זה, איכות המוצרים שאנחנו מייבאים היא ללא פשרות ובאיכות גבוהה וזאת כדי לשמור על הרוכבים וגם על הקטנועים שלהם בזמן אמת. האמון המתמשך של הרוכבים בנו הופך אותנו למי ולמה שאנחנו מייצגים עבורם כבר שלושה עשורים כספק החלפים הכי משתלם ואמין בשוק החלפים היום".

דרך שלמה 103, תל אביב
054-5508023
מעבר לאתר