א. יונייט ניהול פרויקטים בע"מ: יוצרים סביבת עבודה אידאלית

אריק ניסימוב, המנהל והבעלים של החברה, מספר על עבודת ניהול וייעוץ נכונה בביצוע פרויקטים, האתגרים שיש לקחת בחשבון לאורך התהליך והפתרונות שהוא מציע בתחום שמתפתח תדיר

בשיתוף א. יונייט ניהול פרויקטים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משרד מואר
א. יונייט ניהול פרויקטים בע"מ: יוצרים סביבת עבודה אידאליתצילום: shutterstock
בשיתוף א. יונייט ניהול פרויקטים
תוכן שיווקי

קצב הגידול המהיר והצרכים המשתנים בתעשייה ובחברות ההיי-טק והפרמצבטיקה בפרט, מחייבים גידול בכמות עמדות העבודה ובתשתיות הנדרשות לשטחי מעבדות מחקר ופיתוח. כאן נכנסת לתמונה חברת א.יונייט, חברת בוטיק אשר מביאה איתה ניסיון רב שנים בניהול תכנון וביצוע מוקפד של עבודות גמר ומערכות עבור חברות גלובליות. ייחודה של החברה טמון בשימוש בשיטות וכלי ניהול מתקדמים לקידום המשימות, בקרות הפרויקט והשגת יעדיו באופן המיטבי, ידע מעמיק בתכולות המבנה והמערכות.

צוות החברה פועל ליצירת סביבת עבודה מזמינה, מתקדמת טכנולוגית ובטוחה, המעודדת קידום, למידה ויצירת תשתית מתאימה לשמירה על הקניין הרוחני ומתן דגש לנוחות וחיסכון התפעול. אריק ניסימוב, המנהל והבעלים, מספר על עבודת ניהול וייעוץ נכונה והמשתנים שיש לקחת בחשבון בעבודות בנייה שונות מסוגים שונים.

איזה סוג של פרויקטים החברה שלכם מנהלת?
"החברה מתמחה בניהול התכנון והביצוע של שטחי משרדים ומעבדות, משלב המעטפת ועד למסירת עבודות הגמר והמערכות. כשאנחנו ניגשים לפרויקט חדש, נקפיד תמיד לשבת יחד עם נציג הלקוח, להבין את צרכיו ולדייק אותם, כך שניתן יהיה בתיאום מלא מולו לתכנן את תכולות הפרויקט, לוחות הזמנים לתכנון וביצוע, ואת נגזרות התקציב".

תוכל לתת לנו דוגמה להיצע הלקוחות שלכם?
"עיקר ניסיוננו הוא בעבודה מול חברות גלובליות מעולמות ההי-טק, סמי-קונדקטור והפמברצטיקה, בהן קיים דגש מיוחד לניהול תכולות הפרויקט, ניהול לוחות זמנים קפדני ובקרה תקציבית. החברות אשר פונות אלינו מכירות בערך המוסף שאותו אנו נותנים.

"אנו מבצעים לדוגמה בימים אלה מגוון פרויקטים עבור אחד מלקוחותינו, חברה ציבורית בינלאומית מובילה בתחומה, אשר כוללים ניהול תכנון-ביצוע עבור מתחמי משרדים בהיקף של אלפי מ"ר, אולמות פיתוח ומפעל ייצור. במסגרת פעילות זו מבוצעת מלאכת תכנון וביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לרבות בקרת מבנה ומערכות, אדריכלות פנים, מיתוג, מערכות אלקטרו-מכניות, חדרי שרתים, נגישות, אקוסטיקה וכיו"ב".

בין לקוחות החברה נמנות בין השאר חברות מובילות דוגמת אינטל, מייקרוסופט, מובילאי והיא רשומה כספק של משרד הביטחון ומשרד הבריאות. הצוות פועל לבניית קשרים מקצועיים ארוכי טווח עם הלקוחות והספקים. "אנו רואים ערך בעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על אמינות, שקיפות, מקצועיות ותודעת שירות גבוהה, זאת תוך מינוף הניסיון שלנו והקפדה על סטנדרטים בינלאומיים מחמירים כאמצעי ליצירת מוצר מנצח, שהוא השירותים המותאמים שלנו.

"פרויקט גדול נוסף שסיימנו לאחרונה בחברת מיקרוסופט כלל ניהול ופיקוח צמוד בהקמת חדר המחשב וחדרי תקשורת עבור כלל הקמפוס במתחם החדש של החברה בהרצליה פיתוח. ניהלתי את הקמת חוות שרתים של חברת מובילאי בירושלים (תכנון וביצוע). בנוסף, אציין כי אנחנו עובדים גם עם חברות מחוץ לישראל ומגדילים שיתוף פעולה והשירותים שנותנים".

התייעלות אנרגטית וחיסכון גדול

מגמה בולטת נוספת שקורית בשנים האחרונות היא המודעות הגוברת לחשיבות החיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה, ולדברי ניסימוב, החיסכון באנרגיה מתבטא גם בפן הכלכלי: "אחד מן השירותים שאנחנו מציעים נקרא 'התייעלות אנרגטית'. יש לנו מודלים שמאפשרים לנו להנפיק עבור העסק נתונים מדויקים ושוטפים שגם נגישים אונליין, בכל שעות היממה ונותנים תמונה מדויקת וכוללת של צריכת האנרגיה במערכות החשמל השונות. בהתאם לנתונים שמתקבלים אנחנו מפיקים המלצות לחיסכון האנרגטי המסייע לעסק להתייעל ולחסוך בעלויות".

מה מגדיר את א. יונייט בעינייך?
"את חברת א. יונייט. הקמתי לפני שנתיים ומאז היא גדלה בהתמדה. כיום היא כוללת שישה עובדים קבועים שהם אנשי מקצוע מנוסים, איש איש בתחומו, וכן מספר יועצים, ספקים וקבלני משנה המנוסים והאמינים ביותר בשוק, עימם אנחנו עובדים בשותפות. החברה שלנו מתמחה בניהול ותכנון פרויקטים שונים בתעשייה, ממשרדים, מפעלים ומעבדות ועד למבני ציבור מסוגים שונים. א.יונייט היא חברה מובילה בתחום ניהול התכנון והביצוע. הסוד שלנו טמון בניסיון הרב של כל אחד מאיתנו בתחום, ביכולות הניהול הגבוהות אותם אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ובהיכרות ארוכת השנים שיש לנו עם אנשי המקצוע הטובים והמתאימים ביותר".

מאיזה רקע אתה מגיע ומה הוביל אותך להקים את החברה?
"בהכשרתי האקדמית למדתי הנדסת חשמל, סיימתי את התואר לפני כעשרים שנה. בשנים שלאחר מכן ניהלתי מפעל לתכנון ויצור לוחות חשמל. לאחר מכן, עברתי לתחום הפרויקטים וניהלתי פרויקטים באתר אינטל קריית-גת במשך שש שנים. בהמשך התמניתי לתפקיד מהנדס חשמל ראשי של מרכזי הפיתוח באינטל ישראל. בתפקידי האחרון באינטל, ניהלתי פרויקט גדול - הפיכתו של מפעל אינטל בירושלים לאתר מרכז פיתוח הכולל מעבדות ומשרדים".

בשנת 2019, כשמאחוריו עשרים שנות ניסיון, הקים את חברת א. יונייט ייעוץ ויזמות. "מאז הקמתה, החברה גדלה בקצב שהפתיע גם אותי, ומוסיפה להתרחב. אנחנו עובדים עם החברות הגדולות ביותר ומובילים פרויקטים בכל רחבי הארץ. מלבדי, עובדים בחברה במשרה מלאה שני מנהלי פרויקטים, מנהלת טכנית שמרכזת את כל נתוני התיעוד, המפרטים ובקרת המסמכים, שני מהנדסים ושרטטת מקצועית. מלבד העבודות בפרויקטים השונים אנו גם שוקדים על הפיתוח העסקי באופן שוטף. אין לי ספק שנהפוך להיות שחקן מוביל בתחום גם בשנים הבאות".

א.יונייט ייעוץ ויזמות בע"מ
מעבר לאתר >>
טלפון: 054-7884523