איגלו תערוכות: ביתנים מודולריים והלבשת קירות לתערוכות

עם שובן של של התערוכות המקצועיות, מסבירה מירב אגין, מנכ"לית מייסדת, כיצד יכול עסק להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת השתתפותו בתערוכה או כנס ומה כדאי לקחת בחשבון כשמתכננים ביתן או עמדה

אור איזקסון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ELCAM
איגלו תערוכות: ביתנים מודולריים והלבשת קירות לתערוכותצילום: באדיבות החברה. עיצוב הביתן: ozglobalb2b
אור איזקסון
תוכן שיווקי

כנסים מקצועיים ותערוכות שיווקיות הם אחת הדרכים האפקטיביות עבור עסקים לשווק את שירותיהם וכן להציג ולחשוף את תוצרתם אל מול לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים. חברת 'איגלו' מתמחה בבינוי והקמת ביתנים מודולריים לתערוכות ועמדות מכירה עבור עסקים, בהתאם למפרט אשר מותאם לצרכיו של הלקוח, תוך התאמה לשווקים בינלאומיים.

כעת, עם שוך מגפת הקורונה ושובן של התערוכות המקצועיות, מסבירה מירב אגין, מנכ"לית מייסדת, כיצד יכול עסק להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת השתתפותו בתערוכה או כנס ומה כדאי לקחת בחשבון כשמתכננים ביתן או עמדה.

לא יריד שעשועים

"נקודת ההנחה הבסיסית שצריכה לעמוד מול עיניו של בעל העסק הוא שכל אחד ואחד מן המבקרים בתערוכה הוא לקוח פוטנציאלי", אומרת אגין. "לא מדובר כאן ביריד שעשועים לכל המשפחה, אלא בכנסים מקצועיים ואירועים בינלאומיים שמתמקדים בתעשייה ספציפית (כמו טכנולוגיה, מזון, תעשייה ביטחונית ועוד) ומושכים אליהם לקוחות, משקיעים ונציגים מכל רחבי העולם. בכנס ממוצע כזה מבקרים בין אלפים בודדים לעשרות אלפים של אורחים מקהל היעד של התעשייה והוא נמשך לפעמים למעלה משבוע ימים.

"זו הזדמנות מצוינת עבור עסקים להציג את מוצריהם ושירותיהם ואף יותר חשוב, להכיר אנשי תעשייה, לקוחות ומשקיעים באופן אישי ופנים אל פנים. לא אחת זהו גם המקום לקיים ישיבות עסקיות שתואמו מראש ולסגור עסקאות, ולכן חיוני שה'סט-אפ' של העסק בתוך התערוכה ישדר מקצועיות ויתאים באופן ספציפי לצרכיהם של כל חברה ומוצר".

"הדרך לעשות זאת היא על ידי הקמת ביתן או עמדה המותאמת במדויק לצרכי הלקוח ולוקחת בחשבון מספר אלמנטים כמו גודל, אביזרים, תצוגת מוצרים ועוד. העמדות הקטנות מתחילות מביתן בגודל של שלושה מ"ר עם מסך ורול-אפ, והביתנים הגדולים הם ממש קומפלקסים עם חדרי ישיבות, מזנון, מחסן, פתרונות תאורה מתקדמים, אפליקציות אינטראקטיביות, עמדות מכירה, פינות ישיבה עם ריהוט מסוגנן, מסכי ענק, וויטרינות לתצוגת מוצרים ועוד. לא משנה מה תחום העיסוק של הלקוח ומהו גודל הביתן שלו הוא זקוק, ההתמחות שלנו לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות מקיפים ויצירתיים, שיהיו גם קלים להרכבה ולתפעול עצמאי, תוך מתן ליווי מ-א' ועד ת', והקפדה יתירה על יחס אישי. כמו כן אנו מציעים שירות של הקמה מלאה של העמדה או הביתן על ידנו באופן מקיף, והלקוח יכול להגיע היישר אל יום הכנס הראשון ולהתחיל לעבוד".

ביתנים מודולריים

מה שמייחד את 'איגלו' הוא הביתנים המודולריים, אשר מאפשרים גמישות מרבית ואף חשוב מכך, מהווים אופציה לשימוש רב פעמי. "המעבר לביתנים מדולריים רב פעמים הוא מגמה בולטת בתחום, ואי אפשר להתעלם ממנה", טוענת אגין. "ביתנים מודולריים מאפשרים הן חסכון בכסף בשל שימוש חוזר וידידותי יותר לסביבה והן התאמה מלאה של המבנה לצורכי הלקוח. לאחרונה הוספנו שירות השכרות ייחודי לעסקים שאינם מעוניינים להתחייב מראש על השתתפות בכנסים רבים בעתיד ופחות מתאים להם להשקיע בביתן קבוע.

"הביתנים אלגנטיים למראה וקלים להקמה למי שרוצה לבנות באופן עצמאי ולחסוך עלויות. הם בנויים מפרופילים של אלומיניום, שבהם משולבות מערכות בדים איכותיים או הדפסות על לוחות PVC, עליהם מוצגים חומרים גרפים באיכויות גבוהות. גם הרצפה משחקת תפקיד מפתח וניתן לעצב אותה באמצעות טפטים ושטיחים ובמקרים בהם הרצפה מוגבהת, גם באמצעות חומרים נוספים. בסופו של דבר, לתערוכה מקצועית יש קווי דמיון לשוק ססגוני, כל בעל דוכן רוצה למשוך את הלקוחות אליו, אלא שכאן אין צעקות של רוכלים. הכול מתנהל בנחת ובאווירה מקצועית, ולכן קריטי שהביתן יעמוד בקריטריונים מחמירים של נראות ועיצוב, על מנת שיהיה מזמין.

איגלו TOGOקרדיט: איגלו תערוכות

"לעתים קרובות, עסקים מנצלים תערוכות לצורך השקה של מוצר חדש. שימוש בביתן מודולרי יאפשר התאמה של הביתן להשקה הספציפית של המוצר ואחר כך ניתן להשיבו בקלות למצב הרגיל שלו, בו מוצגים כל המוצרים והשירותים לתערוכה הבאה".

התאמה לצורכי הלקוח

אגין מפרטת כי "חלק מהעבודה שלנו נעשית מול מעצבים ומשרדי עיצוב, אנחנו מקבלים מהם את הסקיצה של המבנה ויודעים להעביר אותה בדיוק רב מן הדף אל הלוגיסטיקה שבשטח. עם זאת, לאחרונה חיזקנו את יכולות העיצוב העצמאיות שלנו, ואנו מספקים את מכלול השירותים, החל מעיצוב ייצור, לוגיסטיקה, ועד להקמה ופירוק ביתנים. עוד בטרם יוקם הביתן בתערוכה עצמה, אנו מקימים אותו בגודלו המקורי אצלנו במתחם החברה ומזמינים את הלקוח להתרשם ממנו ולאשר אותו. אם עולה הצורך נוכל בשלב זה גם לערוך התאמות סופיות בהתאם לבקשתו".

"המטרה בעיצוב הביתן היא לייצר אווירה המבוססת על הגדרת הצרכים והמטרות העסקיות של הלקוח. "כאשר עסק משתתף בתערוכה עליו לשאול את עצמו כמה שאלות מהותיות. האם אני משווק מוצר או משווק מותג? האם אני מגיע במטרה למכור או במטרה לרקום קשרים? האם אני עסק וותיק בתחום או חדש יחסית? הבנה של המרכיבים הללו תסייע לעצב ולהקים עבורו את הביתן המתאים. למשל, ברוב הביתנים נדרש דלפק. חשוב לברר מהי הגדרת השימוש בו? האם כדאי שיהיה גבוה או נמוך? מואר או אפלולי? אטום או בעל וויטרינה? דוגמא נוספת היא שימוש במסך, האם רוצים להקרין לכל העוברים והשבים על מסכי ענק? או להציג באופן אינטימי יותר, על גבי מסכים קטנים או טאבלטים, רק למבקרים שניגשים לביתן ומביעים עניין? בתכנון של חלל פגישות וישיבות, האם הולכים על כורסאות מרווחות, שיותר מתאימות ל'סמול טוק' והיכרות או על שולחן ישיבות גבוה עם כיסאות מנהלים, שיותר מתאימות לניהול משא ומתן וסגירת עסקאות? אלו הן רק דוגמאות בודדות לאופן שבו הגדרת המטרות העסקיות של התערוכה ישפיעו על עיצוב הביתן.

"כתשעים אחוז מהלקוחות שלנו מוציאים את הביתנים שלהם מאיגלו לתערוכות בינלאומיות, בעיקר לארצות הברית, ולכן אנחנו מכירים את השוק הזה על בוריו. תערוכות וכנסים בארה"ב הם עולם נרחב בפני עצמו .אנחנו מהווים כתובת מקומית מובילה להרכבה וליווי של הקמה והפעלה של ביתנים בהתאמה אישית לתערוכות בארצות הברית. נציגים מטעמינו מלווים את הלקוחות מישראל לתערוכות מעבר לים ואחראיים על כל הלוגיסטיקה של הקמת הביתן ואחזקתו. כל לקוח שלנו מצויד בפורטפוליו מסודר שכולל את כל האישורים הדרושים, מפרט ציוד והוראות הקמה ופירוק מסודרות".

יחד עם זאת, ישנן חברות שאינן מעוניינות בהשקעה בביתן גדול, מעוצב ומרוהט מטעמי תקציב או אחרים. "לצורך העניין אנו מספקים פתרונות לתערוכות גם לעסקים קטנים בצורת 'קיטים'. אלו הן ערכות בסיס בגדלים שונים שכוללים דלפק, קיר ממותג עם גרפיקה בהתאמה אישית, אופציה למסך, פינת ישיבה. אנו מציעים את החבילות הללו להשכרה ולמכירה".

משדרגים את חללי העבודה

שירות נוסף באיגלו, שאינו מיועד רק לענף התערוכות והכנסים הוא "הלבשת" קירות במשרדים. "השירות מיועד בעיקר לחברות ולמשרדים ששואפים לעצב ולרענן את הקירות בחלל העבודה באופן שיבליט את מהותה של החברה ואת אופייה. תוך שיתוף פעולה עם מעצבים, נגרים וגרפיקאים, אנחנו יוצרים ומתקינים טפטים מיוחדים, לוגואים מוארים ותלת ממדים, ארגזי אור ועוד, ומייצרים מהפך בחלל העבודה, שמשדרג את האווירה הן לעובדים והן ללקוחות".

שירות מקצועי באווירה משפחתית

חברת 'איגלו' הוקמה בשנת 2008 בקיבוץ יגור, ומאז בונה ומקימה ביתנים ומעניקה ליווי בהכנה לתערוכות לחברות מקומיות מובילות רבות, בתחומי התעשייה הביטחונית, רפואה, טכנולוגיה, חקלאות ועוד.

"החברה הייתה רעיון משותף שלי ושל בעלי, יונתן", נזכרת אגין. "הוא היה נגר למעלה מעשרים שנה, ולי היה סטודיו לצילום. רצינו לשלב את שתי הדיסציפלינות, וכך הקמנו את איגלו. כיום עובדים איתנו שורה של בעלי מקצוע רציניים, בעלי יכולות טכניות גבוהות מאוד, ידע טכני נרחב והכי חשוב חדורי מוטיבציה ונכונים לכל אתגר גדול כקטן. כשהמפגש בין החומרים מתלכד לכדי ביתן יפיפה שעומד בזכות עצמו הוא מאפשר ללקוח ליצוק לתוכו תוכן ומוצר באופן הטוב ביותר, וזה מה שבסופו של דבר עושה את ההבדל", היא מסכמת.

איגלו תערוכות
מעבר לאתר >>
קיבוץ יגור
טלפון – 0779976160