אטרקציות לאירועים וחתונות: חוויות שיחרטו בזיכרון שלכם

החיפוש אחר הפעילות המיוחדת, זאת שתשאיר רושם על האורחים זמן רב לאחר תום האירוע לא נגמר לעולם, למרות ההיצע הרחב. ובכל זאת, יש חברות שהצליחו לפצח את הקושי ומציעות אופציות מקוריות שישדרגו את החוויה

שרית שיר
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים באירוע בחוץ
אטרקציות לאירועים וחתונות: חוויות שיחרטו בזיכרון שלכםצילום: shutterstock
שרית שיר
תוכן שיווקי

פעילות מקורית ומיוחדת היא חלק חשוב מהחוויה הכוללת של כל אירוע, בין אם מדובר בחתונה, אירוע עסקי או מסיבת בת מצווה. אטרקציות לאירועים וחתונות יש בשפע, אך החיפוש אחר זו שתשאיר רושם, תיזכר לטובה ותשמח את המשתתפים יכול להיות ארוך ולא פשוט. חברות רבות מצליחות לצאת מחוץ לקופסא המוכרת ומציעות להתנסות באטרקציות חדשניות וקצת פחות שגרתיות.

מגנטולי – למגנט את האורחים באירוע שלכם

קונספט של צילום מגנטים באירועים אינו חדש, כולנו מכירים את המגנטים המבריקים שמקשטים את המקרר אחרי שהשתתפנו באירוע חתונה, בת מצווה, אירוע מהעבודה ומיהרנו להדביק על המקרר כמזכרת.

לחברת מגנטולי יש אטרקציה חדשנית להכיר לכם: עמדת צילום הסלפי (פוטופון), הלוקחת את החיבה לסלפי שכולנו מכירים ומעניקה לטרנד הממגנט טוויסט מעניין. לעמדה יתרונות רבים, אחד מהם הוא מיקומה הקבוע במהלך כל האירוע, מה שמאפשר לאורחים את החופש להגיע אליה מבלי לרוץ ולחפש את הצלם בשביל לקבל מגנט.

עיצוב העמדה הוא יוקרתי ונאמן לסטנדרט האמריקאי: כשגיא מאיר, הבעלים והמפתח של מגנטולי, ניגש למשימת העיצוב, הוא ראה לנגד עיניו עמדה שתהיה אסתטית, מדליקה ומושכת תשומת לב, ועם זאת גם קומפקטית, לא תופסת מקום רב בחלל בו נערך האירוע, ולא פחות חשוב – תחסוך את הצורך בצלם.

קומפקטית ולא תופסת מקום רב בחלל בו נערך האירועצילום: מגנטולי

הרעיון למכשיר צילום סלפי מבוסס על קונספט PhotoBooth של אירועי יוקרה בחו"ל - תערוכות, השקות, ירידים, חתונות ועוד – בהם ממוקמת עמדה המפיקה תמונות, סרטונים, גיפים ועוד.

כך נוצרה העמדה הדיגיטלית לצילום סלפי, ידידותית להפליא ולא מהווה איום גם על האורחים המאותגרים טכנולוגית. בסלפי כמו בסלפי, אין כמו לאהוב את התוצאה הסופית. מי שלא מתחבר לתמונה שצולמה יכול פשוט לבטל את הצילום ולעשות אחד חדש. כל תהליך ההפעלה, הצילום ובחירת המגנטים הוא קל, פשוט ומתאים לכל אחד.

אחרי שהתמונות האיכותית מצולמות על-ידי מצלמת Dslr, הן מודפסות על מגנטים בגדלים שונים ומשוגרות לאוויר העולם ממדפסת תרמית מיוחדת ששומרת על איכות המגנטים. כך, הם לא דוהים עם הזמן ושומרים על זיכרון חי וססגוני, בדיוק כמו האירוע בו צולמו.

GIF it a chance

למי שרוצה לראות לראות את מיטב חבריו ובני המשפחה משתוללים מול המצלמה, משתחררים לחלוטין, נכנסים לאווירה והופכים לכוכבים לרגע, יש הזדמנות מצוינת בעזרת האטרקציה הנוספת שמפיקה עמדת הצילום - הפקת סרטוני GIF (המלצה של צוות מגנטולי: ספקו להם הרבה אלכוהול, זה יהפוך את החוויה למשעשעת יותר).

מבוסס על קונספט PhotoBooth של אירועי יוקרה בחו"ל צילום: מגנטולי

המכשיר של מגנטולי מצלם סרטוני GIF בומרנג. עבור מי שאינו מצוי דיו במדיה הדיגיטלית, נסביר שסרטוני בומרנג עושים שימוש בקטע וידאו קצר המורץ בלופ קדימה ואחורה. סרטוני ה-GIF מצולמים מכמה תמונות בתנוחות שונות על פי בחירת המצולמים והופכות לסרטון קצרצר המתקבל בלחיצת כפתור ישירות למייל או לרשתות החברתיות.

וכדי שלא רק האורחים יתמוגגו מצפייה בעצמם, גם המארחים יקבלו בתום האירוע את כל הקבצים – התמונות והקבצים המצולמים – ויוכלו להיזכר לנצח איך גם הדודה המגונדרת נראית כשהיא מחייכת ושמחה, ומתייחסת לעצמה יותר בקלילות.

הזדמנות לפסוע על השטיח האדום

עמדת הצילום מספקת לאורחים לא רק מגנטים וסרטונים, היא מייצרת גם חוויה. כדי להגיע אל נקודת הצילום, האורחים פוסעים על שטיח אדום, וכדי להשלים את התחושה שהם כוכבים הוליוודיים, ניתן להיעזר ברקעים משתנים, תחפושות ואביזרים המסופקים עם העמדה ומותאמים לסוג האירוע.

עמדת הצילום הדיגיטלי של מגנטולי מתאימה לכל סוגי האירועים, בין השאר: בת מצווה/בר מצווה, ימי הולדת, חתונות, אירועי חברה והשקה ועוד. כמו כן, בעמדה ניתן לבחור הדפסה של משפטים למזכרת, מיתוגים או לוגואים על מסגרת המגנטים, מה שהופך אותם לערוץ פרסום יעיל עבור אירועי חברה.

המוטו העיקרי והבסיסי של מגנטולי הוא לייצר עבור האורחים חווית צילום, אך לא על חשבון התוצר הסופי - מגנטים איכותיים שלא ידהו עם הזמן.

מגנטולי – מגנטים ואטרקציות לאירועים
טלפון: 052-811-2724
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
סרטון תדמית >>