חידוש רהיטים: הכירו את האיש מאחורי "עמית עיצובים"

בלי לצאת מהבית ובלי להסתבך בחיפוש אחר רהיטים חדשים: עמית ליפסון, שגדל בעולם הריהוט, מגיע לבית הלקוח, מייעץ, מעצב ומחדש

שחר בן פורת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונת המחשה לחדר מעוצב
עיצוב לפי בקשת הלקוחצילום: Shutterstock by Africa Studio
שחר בן פורת
תוכן שיווקי

כל חייו, עמית חי את עולם הרהיטים. תחום שאותו הוא מכיר מקרוב. עמית נולד בכפר אז"ר. סבו היה יבואן רהיטים וכאשר אביו הצטרף, העסק התרחב לחנות ולמפעל לייצור רהיטים.

כילד עמית בילה, לא מעט, מזמנו הפנוי, בעסק המשפחתי, ומאוחר יותר השתלב בפעילות. כיום, עמית, בגיל 57, עדיין פוגש קולגות ואנשי מקצוע מעולם הרהיטים, שזוכרים אותו כילד. עקב השינויים שחלו בענף ובעסק המשפחתי, המפעל והחנות נסגרו והפעילות התמקדה בחידוש רהיטים. כך נוסד לפני 25 שנים "עמית עיצובים" - שירות ייחודי בעולם הריהוט.

מבחר של בדים וסגנונותצילום: "עמית עיצובים"

שירות מקצועי ואישי עד הבית

עמית אינו מארח לקוחות בבית המלאכה, אלא מגיע לבית הלקוח, מצויד במבחר גדול של דוגמאות בדים, בסגנונות שונים, ממיטב היבואנים וקולקציה פרטית ובכך נותן מענה לכל טעם, מודה, בחירה או בקשה..

זה לא רק עניין של נוחות עבור הלקוחות", הוא מסביר, "אלא גם עניין פרקטי. בחנות ישנה תאורה שעלולה להטעות, וכך נבחרים לפעמים בדים שלא בהכרח מתאימים לעיצוב הכללי. בבית אפשר ליצור התאמה מדויקת בין הבד החדש לבין החלל כולו, כמו וילונות, שטיחים, תאורה וצבע הקירות".

לעצב הכל מחדשצילום: "עמית עיצובים"

עמית שמביא אתו ידע נרחב, ניסיון רב שנים ומגע אישי, שחסר בעולם הריהוט, מוביל את כל התהליך כולו: החל מהאיסוף ועד האספקה, כולל כל מה שנדרש לחידוש הרהיט, כמו החלפת ספוגים, קפיצים או רצועות, תיקון וצביעת העץ.

לא מתרוצצים בין החנויות

השירות הייחודי של "עמית עיצובים" מתאים לכל מי שמבקש לחדש את הרהיטים, לשמור על הסביבה, להימנע מהתרוצצויות בין חנויות בדים ורפדים ועדיין ליהנות ממראה מעוצב, ייחודי וחדש.

המרפדייה המשפחתית של עמית היא בעלת מסורת של דורות בשחזור וחידוש רהיטים, המחדשת בהצלחה כל מערכת ישיבה. הרהיטים מתחדשים לגמרי עם חומרים מאיכות גבוהה, לצד עבודה מקצועית ומאוד מוקפדת. לכן, עדיף לחדש במקום לקנות חדש.

"עמית עיצובים"
טלפון: 054-4493249
מעבר לאתר