שילוט דיגיטלי לעסקים: להציג את העסק שלך בצבעים הנכונים

אנחנו מוקפים במסכים מכל עבר וגם כשאנחנו יוצאים מהבית אנחנו נתקלים בהם בכבישים ובמתחמי קניות. התחרות על עינו של הלקוח יכולה להוית קשוחה, אולם בעזרת חברות המתמחות בתחום תוכלו לבלוט מעל המתחרים

שרית ליבנה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלט פרסומת דיגיטלי
שילוט דיגיטלי לעסקיםצילום: shutterstock
שרית ליבנה
תוכן שיווקי

כל מי שביקר בטיימס סקוואר או בטוקיו מכיר את התחושה המסחררת של עשרות שלטים דיגיטליים שמציגים פרסומות בלופ אין סופי. המסכים הפכו להיות נוכחים לא רק במכשירים הסלולריים האישיים, וכיום נתקלים בהם כמעט בכל יציאה מהבית - בנסיעה לאורך איילון או בביקור בקניון. שילוט דיגיטלי לעסקים הפך פופולרי גם בבתי מלון, אולמות כנסים ואפילו משרדים.

החברות המתמחות בתחום יכולות ליצור עבור בעלי עסקים מערכת שילוט חכמה בטכנולוגיה מתקדמת ובשילובים הרמונים של מסכים, כך שהמסר הפרסומי או המידע יגיעו לעינו של הלקוח בצורה הטובה ביותר.

ינון דיגיטל

"בעידן בו כל אחד מאיתנו מוצף במסרים מכל עבר, יש חשיבות עצומה לבולטות. אנחנו מייצרים תצוגות דיגיטליות שאי אפשר להתעלם מהן", אומר צח מגר, מייסד ובעלים של "ינון דיגיטל". "יש לנו את הניסיון והידע להתאים לכל עסק את המסך והתצוגה המתאימים לו ביותר"

למעשה כמעט בכל עסק כיום, יש מסך. אם המסך מותקן בצורה סטנדרטית או אם התוכן סטטי ולא מעניין, אנחנו לומדים מהר מאוד להתעלם ממנו כמעט לחלוטין. בינון דיגיטל יודעים להתקין מסכים בתצורות שונות ומעניינות ולשלב בהם תוכן מעניין, שיבטיח בולטות ונראות מקסימלית. "בבחירת המסך והתצורה אנחנו מתחשבים במשתנים שונים, כמו: עוצמת האור במקום, זוויות הצפייה, משך ההפעלה ועוד", מפרט צח. "במסכים שאנחנו מתקינים ללקוחותינו - מסכים מקצועיים ממיטב היצרנים בעולם כדוגמת סמסונג, LG, פיליפס ועוד, הכל קורה בצורה אוטומטית לחלוטין ולא נדרשת שום התערבות של בעל העסק בכדי להפעיל אותם. "המומחיות שלנו היא במתן שירות מלא ללקוח כ- One stop shop, מבחירת תשתית המסכים המתאימה והתקנתה, מקורות וידאו , ומערכות ניהול תוכן חכמות המאפשרות את עדכון התוכן וניהולו מרחוק וללא תלות בנו, והפקות סטודיו וקריאייטיב, שיבטיחו תוכן מעניין ויצירתי ש'יתפוס את העין'".

כמעט בכל עסק כיום, יש מסךצילום: ינון דיגיטל

בתצוגות של שילוט דיגיטלי הרמוניה היא מילת מפתח, על אחת וכמה כשמדובר בסרטון או תמונה שמוצגים באמצעות מספר מסכים המחוברים זה לזה. לשם כך, נדרשים מסכים מיוחדים בעלי מסגרת דקה במיוחד, התקנה קפדנית ומדויקת שלהם בדיוק של מילימטרים, ומערכת ניהול תוכן שתבטיח סנכרון מושלם בין המסכים.

יחד עם זאת, היכולת לבלוט ולהרשים בתצוגה דיגיטלית לא מחייבת בהכרח התקנה מרובת מסכים. כך למשל, במלון הילטון בתל אביב יש מעל 20 מסכים בתצורות שונות. "המסכים באולמות הכנסים מציגים תוכן משתנה, המתעדכן על-ידי מחלקת האירועים במלון וללא תלות בנו. בלובי הותקנו מסכי 'פוסטר דיגיטלי', אותם ניתן לנייד בקלות לכל מקום במלון. המסכים בלובי מנוהלים על-ידי מספר מחלקות במלון, שלכל אחת מהן הרשאות עדכון שונות" ממשיך צח. "מערכת ניהול התוכן שלנו פשוטה ונוחה מאוד להפעלה. הלקוחות שלנו נהנים מליווי והדרכה שוטפים 24/7 וללקוחות המעוניינים בכך אנחנו אף מנהלים את התוכן עבורם באופן שוטף, כך שהלקוח רק מספק לנו את התוכן לעדכון ואנחנו דואגים שיופץ במסכים. בנוסף, אנחנו גם מנטרים ומוודאים בשוטף ובאופן יזום שהכל עובד כמו שצריך".

בתצוגות של שילוט דיגיטלי הרמוניה היא מילת מפתחצילום: ינון דיגיטל

ינון דיגיטל היא חברת 'בוטיק' משפחתית שהוקמה לפני למעלה משני עשורים. בין לקוחותיה הרבים ניתן למנות את מכון התקנים הישראלי, חברת התרופות קמדע, רשת מטרו מוטורס, רשת גולברי, רונית רפאל, בתי המלון הילטון וולדורף אסטוריה, וחברות ועסקים מובלים בתחומם. "הלקוחות שלנו מאוד מגוונים ומגיעים מעולמות תוכן שונים. היכולת שלנו להתאים לכל אחד מהם את המוצר המתאים לו ביותר ממלא אותי בסיפוק בכל פעם מחדש. שילוט דיגיטלי זה לא עוד מסך על הקיר, זה עולם ומלואו בו משולבים מקצועיות, מיומנות והמון יצירתיות", הוא מסכם.

ינון דיגיטל מטלון סנטר, המגשימים 20, פתח תקווה טלפון: 077-9968764מעבר לאתר