יישור שיניים שקוף: הסוד הטיפולי שרק אתם תדעו עליו

יישור השיניים השקוף מאפשר למטופלים לעבור את ההליך הרפואי במינימום זמן ולקבל בתמורה תוצאה מקסימלית, וכל זאת מבלי שהאנשים שתפגשו במהלך היום ידעו בכלל שאתם מתהלכים עם פלטות שקופות בפה שלכם – במיוחד אם תבחרו לגשת לטיפול אצל המומחים שבכתבה הבאה

אבי יופה, ניבה שור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שיניים תותבות
יישור שיניים שקוף: הסוד הטיפולי שרק אתם תדעו עליוצילום: Shutterstock - REDPIXEL.PL
אבי יופה, ניבה שור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

פעם גשר המתכת על השיניים היווה מעין סמל סטטוס שלילי שהעיד על בעיה רפואית בפיו של אותו אדם שנשא אותו יחד עם הבושה. אלא שעם השנים, וככל שהטכנולוגיה הלכה והתפתחה, אותה תחושה של חוסר נעימות הלכה ונעלמה לה.

יותר ויותר אנשים החלו ללכת ברחוב עם הגשר וקוביות המתכת, בעיקר ילדים ובני נוער. ומה בנוגע למבוגרים? בדיוק בשבילם, אבל לא רק, מציעות היום מרפאות השיניים המתקדמות את שיטת יישור השיניים השקוף שמאפשר חיוך מושלם בלי שאיש ישים לב לשינוי שהולך אתכם בין השיניים שעה אחר שעה.

בכתבה הבאה תקראו על רשת מרפאות המומחים ויישור השיניים של ד"ר שמואל עיני , על מרפאת השיניים והאסתטיקה הדנטלית של ד"ר ענבל שפיים הבר, על הקליניקה של ד"ר עומרי קראוס ועל ד"ר ליאון בלוסטוקי מחלוצי האורטודנטיה בישראל, ותבינו איך אנשי המקצוע יכולים להביא אתכם לתוצאות האידיאליות לפה שלכם במינימום זמן.

יישור שיניים בגרסת ההיי טק במרפאות של ד"ר שמואל עיני

רבים מאיתנו חוו גשר ליישור שיניים מהסוג הישן, המורכב מקוביות ומחוטי מתכת. בשיטה הזו הופיעו בעיות רבות כמו חוט דוקר או קובייה שנפלה, ומעבר לכך הגשר בלט לעין ולא הוסיף למראה האסתטי של הפנים, היה קושי בצחצוח השיניים והמטופל לא יכול היה להסיר את הגשר כשרצה בכך.

לשמחתנו, היום קיימת טכנולוגיית הייטק חדשנית המביאה ליישור שיניים מהיר ובריא יותר ושמה אינויזליין או במילים אחרות: יישור שיניים בלתי נראה.

מהי שיטת יישור השיניים של "אינויזליין":

"מדובר בפלטות שקופות בלתי נראות העשויות פלסטיק דק", מסביר ד"ר שמואל עיני, המנהל של רשת מרפאות מומחים ויישור שיניים ברמת גן ובראש העין. "הפלטות נשלפות ומאפשרות לצחצח את השיניים ולהגיע לניקוי יעיל יותר מאשר הניקוי סביב הקוביות בגשר הישן. כך מושג יישור שיניים ללא מחלות חניכיים, ופחות פגיעה בשיניים".

"השיפור מתקבל מפלטה לפלטה"צילום: צילום: ניואימייז ישראל

ד"ר עיני מנהל את תכנית ההתמחות ביישור שיניים בבית החולים רמב"ם בחיפה, פעיל באגודה האורתודונטית בישראל - שימש כיו"ר האגודה וכיום משמש כיו"ר ועדת הביקורת, וכן משמש כבוחן מתמחים באורתודנטיה בבחינות ההתמחות הממשלתיות מטעם משרד הבריאות ושימש כיו"ר ועדת הבחינות.

"מהניסיון הרב שצברתי לאורך השנים ניתן להגיד בביטחון מלא שמדובר בשיטת טיפול שמבטיחה את בריאות השיניים והחניכיים, בקרב ילדים ובני נוער וגם במבוגרים. תוסיפו לכך את הסריקה שמתבצעת בחלל הפה טרם הכנת הפלטות באמצעות סורק מיוחד וחדשני, ותקבלו העתקה מושלמת של צורת השיניים (במקום התהליך הישן שבו הוכנסה לפה כף מידה עם חומר בתוכה שהוצמד לשיניים) אשר הופכת את כל התהליך לנעים, נוח ומדויק הרבה יותר".

איך הטיפול בשיטת "אינויזליין" מתבצע?

"הסורק מציג לרופא ולמטופל בצורה מושלמת את המצב התלת מימדי של השיניים ומציע הדמיה של נראות הפה בסוף הטיפול. אפשרות כזו של הדמיה אינה קיימת בשיטת היישור הרגילה והמוכרת. על סמך הסריקה, הרופא מתכנן את שלבי הטיפול עד לקבלת התוצאה הסופית, ונותן לחברה המייצרת את הפלטות השקופות (בארה"ב) הוראה לייצר סדרת פלטות שקופות המותאמות במיוחד למטופל".

ד"ר עיניצילום: ד"ר עיני

כל פלטה מורכבת על ידי המטופל במשך שבוע עד שבועיים לפי קביעת ד"ר עיני, ומייצגת את אחד השלבים בדרך לתוצאה הסופית.

היתרונות הבריאותיים של שיטת אינויזליין:

"השיפור מתקבל מפלטה לפלטה, מבלי שאחרים יבחינו שהמטופל עובר טיפול בשיניים, והדבר יוצר אצל המטופל מוטיבציה לשמור על הפלטות ועל ניקיונן כדי שימשיכו להיות שקופות ולא להיראות ולצחצח את השיניים על בסיס קבוע, כך שהשקיפות של הפלטות לא תחשוף לכלוך על השיניים", מדגיש ד"ר עיני. "יתרון חשוב נוסף הינו שמשך הטיפול בשיטה החדשה קצר יחסית ומושגות תוצאות מושלמות".

יש משהו שהמטופל צריך להקפיד עליו?

"שנים הייתה אגדה שאי אפשר לסמוך על ילדים בהרכבת מכשירים אורתודונטים כמו פלטות שיכולות להישלף החוצה מהפה, ושאין הם נשמעים לחלוטין להוראות הרופא. המציאות מוכיחה שהילדים ובני הנוער מבינים את היתרונות של שיטת הטיפול ומקפידים מאד על הרכבת הפלטות".

למי מתאימה שיטת "אינויזליין"?

עד לפני כעשור, יישור השיניים הבלתי נראה באמצעות פלטות שקופות לא היה מתאים לכל מקרה שמצריך יישור שיניים או לסתות. אך לד"ר עיני יש בשורה בעניין ההתאמה של "אינויזליין" גם למקרים ה"מסובכים":

"בשנים האחרונות נוסף המון ידע, השיטה השתכללה ונותנת מענה כמעט לכולם", מדגיש ד"ר עיני. "אני אורתודונט כבר 30 שנה ועבדתי בכל השיטות של יישור השיניים, כולל האסתטיות והבלתי נראות, וזו השיטה שיכולה להביא לתוצאות מצוינות בזמן הקצר ביותר.

"מי שבונה את תוכנית הטיפול הוא המומחה לאורתודונטיה ולא טכנאי השיניים של החברה, כלומר האורתודונט מתכנן את רצף הטיפול, מחליט בעזרת תוכנה מיוחדת איזה כוחות להפעיל על השיניים כדי להזיז אותן ובאיזה קצב ולכן הוא בלבד אחראי לתוצאות המוצלחות אצל המטופל.

"האורתודונט מצייד את המטופל בסדרת הפלטות שתוכננה במיוחד עבורו, ומנחה אותו כל כמה זמן עליו להחליף לפלטה הבאה בתור. לרוב המטופל נדרש להחליף פלטה כל שבוע, ומוזמן לביקורת במרפאה אחת לחודש וחצי עד חודשיים. במרפאה בודק הרופא את התקדמות הטיפול וקובע את האופן שבו ימשיך. לאורך כל הטיפול יש צורך במעקב חניכיים ובטיפול חניכיים אצל שיננית, בתדירות דחופה יותר מהשגרה.

"אין ספק שהידע, המומחיות והניסיון הרב כמומחה ליישור שיניים הינם קריטיים להצלחת הטיפול, אבל המומחה צריך גם ניסיון וידע בשיטת הטיפול של פלטות שקופות נשלפות כי שיטה זאת מצריכה רמת מיומנות גבוהה במיוחד, כדי שהמטופל יקבל תוצאה אידאלית".

אז אם אתם מחפשים יישור שיניים בשיטה החדשנית ביותר, שמאפשרת יעילות מקסימלית במינימום זמן, כדאי שתפנו למומחה מהשורה הראשונה שיידע לתת לכם בדיוק את מה שאתם צריכים ולא דבר אחר. או במילים אחרות כדאי שתגיעו למרפאות של ד"ר שמואל עיני.

איפה ד"ר עיני מטפל:
ב"מרפאות מומחים ויישור שיניים ד"ר שמואל עיני"
מרפאת רמת גן - הרב לוין 9, טלפון: 03-6778859
מרפאת ראש העין - משה דיין 4 מרכז טל, טלפון: 03-9012012
לאתר של מרפאות ד"ר שמואל עיני

-------------------------------------------

שמים סוף לבושה: יישור שיניים שקוף במרפאה של ד"ר ענבל שפיים הבר, בוגרת האוניברסיטה העברית, הדסה ירושלים

עד לא מכבר היינו רואים בני נוער רבים שמתהלכים עם אותו גשר מתכת בפיהם וסמכים (קוביות) על השיניים, וככל שהמראה הפך נפוץ כך נעלמה גם הבושה. אבל מה בנוגע למבוגרים שנאלצים ללכת עם הגשר הישן ההוא וקצת חוששים מהמראה? האם הטכנולוגיה של היום יודעת להציע להם פתרון? התשובה היא כן, והפתרון הוא מהפכני בפשטותו.

"יש שיטה שמאפשרת הרבה יותר אסתטיקה וזו שיטת הפלטות השקופות או יישור השיניים השקוף", מסבירה ד"ר ענבל שפיים הבר, הבעלים של מרפאת שיניים ואסתטיקה דנטלית בפתח תקווה. "בשיטה הזו יוצרים בעזרת טכנולוגיה דיגיטלית הדמייה תלת מימד של תנועות השיניים של המטופל בכל שלבי הטיפול, כשכל אחד מקבל את סדרת הקשתיות השקופות המותאמת לו אישית".

שיטת יישור השיניים השקוף שמאפשר חיוך מושלםצילום: מתן שפיים

אותן פלטות שקופות מתלבשות על השיניים בדיוק אופטימלי ובקושי אפשר להבחין בהן, מה שהופך אותן לנפוצות בעיקר בקרב מבוגרים שנאלצים לעבור יישור שיניים אבל לא רק. בנוסף אותן פלטות ניתנות להורדה לפני, למשל, פגישה חשובה ומהוות את כרטיס הביקור הטוב ביותר שלכם עם חיוך מושלם בלי סימנים. אז אנשים רק יכולים להתפעל ולבקש לעבור הליך כזה בעצמם.

"הקשתיות צריכות להיות עלינו כל שעות היממה, אבל באוכל ובצחצוח אפשר לשלוף אותן ולהחזיר לאחר שטיפה קלה", מוסיפה ד"ר שפיים הבר. "אנשים מאוד אוהבים את השיטה גם כי היא קצרה יותר לעומת אחרות, ומסתיימת לרוב בתוך כמה חודשים. מרכיבים כל קשתית עד שהשיניים מתיישרות בסיום הטיפול. אפשר לשפר עם הקשתיות שיניים בולטות, שיניים עקומות, לסגור רווחים או לפתוח צפיפות".

קשתית שקופהצילום: ד"ר עיני

פרט לסיבות מקצועיות כמו יישור שיניים בלי שאיש יידע על כך, שליפה במהלך אכילה או פגישה והיגיינה טובה יותר, יש עוד יתרונות ליישור השיניים השקוף במידה והוא מבוצע אצל ד"ר שפיים הבר.

אחרי יישור שינייםצילום: מתן שפיים

מאחוריה למעלה מ-10 שנות ניסיון ברפואת שיניים ומרפאה שהפכה חמה וביתית ומטופלים אוהבים לחזור אליה שוב ושוב, גם אם מדובר בטיפול שהתוצאות נראות בו בפרק זמן קצר יחסית. היא מציעה גם הסדר עם קופת חולים לאומית ועם חברות הביטוח.

כולם יעברו יישור שיניים או יש כאלה שההליך לא יתאים להם?

"כשמגיע מטופל הוא עובר בדיקת התאמה. הקשתיות השקופות לא מתאימות לכל אחד. לרוב מטופלים מבוגרים שסיימו את שלב הגדילה צריכים לעבור בדיקת התאמה ולראות אם הטיפול מתאים להם. אין מקרה מוגדר שלא מתאים, כשהכל תלוי גם במבנה הלסתות. יש מקרים למשל שחייבים להשתמש דווקא בסמכים הישנים".

מה מייחד את המרפאה שלך מאחרות?

פלטות שקופותצילום: מתן שפיים

"אנחנו מאוד קשובים לבקשות של המטופל. היום יש לאסתטיקה קו מנחה, ובכל זאת לכל מטופל הדברים החשובים לו. זה הדבר החשוב ביותר מבחינתנו: לעשות תיאום ציפיות עם המטופל כדי שהוא ייצא בסיום התהליך מרוצה ושיוכל להגיד שהוא הגיע למה שביקש".

יש מטופלים שיצטרכו לעבור יישור שיניים כי המנח שלהן מפריע בתפקוד, יהיו שיבחרו לעשות זאת רק כדי לקבל חיוך של אינסטגרם ולשמור על אסתטיקה מבלי שבאמת יצטרכו זאת.

כך או כך חשוב שהטיפול יהיה בידיים המקצועיות והנאמנות של רופאה מהשורה הראשונה כמו ד"ר ענבל שפיים הבר. ואם אפשר כבר לעבור אותו במקום שהוא כמו בית, אז הרווח הוא כפול.

מרפאת השיניים של ד"ר ענבל שפיים הבר,
פתח תקווה, גליס 18 צומת סגולה
טלפון: 03-7704767
לאתר של ד"ר ענבל שפיים הבר:
עשו לייק:

-------------------------------------------

ד"ר עומרי קראוס - יישור שיניים שקוף

”אחד הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר בתהליך של יישור שיניים, הוא ביסוס קשר של אמון ותקשורת ישירה בין המטופל לרופא השיניים", אומר ד"ר עומרי קראוס, בעלים של מרפאת השיניים קראוס קליניק בתל-אביב.

לאחר שסיים את מסלול לימודיו ברפואת שיניים בהונגריה, ד"ר קראוס השלים קורס מאסטר באורתודנטיה (POS) בו רכש ידע והכשרה מקצועית מעמיקה בתחום. בשנים האחרונות, במסגרת תפקידו כמנהל מרפאת שיניים גדולה ומוכרת בהולנד, ד"ר קראוס טיפל וליווה למעלה מ-500 מטופלים בתהליך יישור שיניים.

במרפאה החדשה שבניהולו, מציע ד"ר קראוס את מירב שירותי וטיפולי השיניים, החל מטיפולים משמרים (סתימות, ביקורות, שימור וטיפולי שורש), טיפולי אסתטיקה לשיניים, עקירות כירורגיות וטיפולי חירום בשעות הערב והלילה, כמו גם טיפולי אורתודנטיה בשיטת יישור שיניים שקוף. צוות מרפאת קראוס קליניק כולל שיננית, כירורג, מומחה בהשתלות שיניים ושני רופאי שיניים.

אמון ותיאום ציפיות בתהליך יישור השיניים

"אני שם דגש גדול על התאמת תכנית הטיפול למטופל עצמו. המפתח לכך הוא תיאום ציפיות. חשוב לי להכיר את המטופל לפני שיוצאים לדרך, להבין מה חשוב לו בתהליך, למה הוא מוכן להתחייב ומה הוא לא יעשה". בהתאם לכך ובהתחשב בפרמטרים נוספים כדוגמת גיל המטופל, צילומי הפנים וצילומי רנטגן של השיניים, בוחר ד"ר קראוס את תכנית הטיפול האופטימלית עבור המטופל.

יישור שיניים הוא תהליך לא קצר שמשכו עשוי להשתנות מכמה חודשים ועד שנה ואף יותר. "טיפול אורתודנטי הוא תהליך שלוקח זמן וחשוב לקחת זאת בחשבון", מדגיש ד"ר קראוס, "אמון בתהליך וברופא השיניים חשוב ביותר להצלחת הטיפול, כמו גם התמדה בטיפול עצמו".

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף מתבצע באמצעות קשתיות. מדובר בשיטה מתקדמת המציעה יישור שיניים יעיל ובעל תוצאות טובות מאוד, בדומה לסמכים (הנקראים לעתים גם 'טבעות' או 'קוביות'). הקשתיות פועלות למעשה להזזת השיניים באופן איטי ומבוקר למקום הרצוי בהתאם לתוכנית הטיפול, כאשר אחת לכמה שבועות מגיע המטופל לביקורת ולמעקב אחר התקדמות הטיפול.

לד"ר קראוס שלושה עקרונות מובילים בעבודתו: יחס אישי, חדשנות ואמינותצילום: אשלי דה הייר

יתרונה הגדול של השיטה טמון באסתטיות שהיא מאפשרת למטופלים. "לא פעם מגיעים אליי מטופלים מבוגרים ואף בני נוער שהעניין האסתטי חשוב להם", מספר ד"ר קראוס, "בניגוד לסמכים, כאן מדובר בקשתיות שקופות שכמעט לא ניתן להבחין בהן".

"תהליך יישור השיניים בשיטה זו הינו ידידותי מאוד. מעבר לעובדה שמדובר בטכנולוגיה מותאמת אישית לפה המטופל, מדובר בתהליך יישור שהינו כמעט בלתי נראה, ולכן אינו פוגם באסתטיות הפה", אומר ד"ר קראוס.

תחילתו של התהליך במפגש ייעוץ עם המטופל

"אני מבין מהמטופל מה הסיבה שלשמה הגיע, ולאחר בדיקה מקיפה, צילומים ואיתור בעיות קיימות, אני מציג בפניו תמונת מצב של חלל הפה ואת תכנית הטיפול המתאימה עבורו", מספר ד"ר קראוס. לאחר מכן נלקחות מידות של שיניי המטופל לצורך הכנת הקשתיות.

ד"ר עומרי קראוסצילום: צילום: אוניברסיטת סמלוייס

תכנית הטיפול בשיטת יישור שיניים שקוף כוללת הכנת סדרת קשתיות, כל קשתית הינה שלב נוסף בתהליך יישור השיניים ומטרתה להזיז את השיניים צעד נוסף למיקומן הרצוי, בהתאם לתוכנית הטיפול. כאשר מושגת התוצאה של שלב הטיפול הנוכחי, עובר המטופל, בהנחיית ד"ר קראוס, לשימוש בקשתית הבאה בתהליך.

הקשתיות בהן נעשה שימוש במרפאה מיוצרות על ידי Invisiline, אחת החברות המובילות בתחום יישור שיניים שקוף. ייצור הקשתיות מתבצע בהתאם לדגם ממוחשב של שיניים המטופל, המיוצר במרפאה.

לצורך הצלחת הטיפול, על המטופל לשהות עם הקשתית בפיו לפחות עשרים ושתיים שעות ביום. ד"ר קראוס מדגיש כי יישור שיניים שקוף הינה שיטה הדורשת התמדה מצד המטופל, לצורך השגת התוצאה הרצויה. בשנים האחרונות טיפל ד"ר קראוס בהצלחה גדולה במאות מטופלים בשיטה זו. "התוצאות מצביעות על כך שמדובר בשיטה קלה ונוחה, אסתטית ויעילה מאוד ליישור שיניים", הוא מסכם.

צור קשר
קראוס קליניק - Krauss Clinic
שאול המלך 41, ת"א
טלפון: 050-4980802
לשליחת וואטסאפ>>

למעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
למעבר לעמוד האינסטגרם >>

---------

ד"ר ליאון בלוסטוקי: אורתודנט מומחה בכיר

ד"ר ליאון בלוסטוקי הוא אורתודנט מומחה מחלוצי תחום האורתודנטיה בישראל, הפועל לקידום התחום בארץ על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והנגשתן לציבור הרחב.

ד"ר בלוסטוקי הוא בוגר לימודי רפואת שיניים בדרום אפריקה ותואר שני באורתודנטיה באנגליה. לאחר עלייתו ארצה, שירת כאורתודנט הראשי של צה"ל ולאחר מכן ייסד את המרפאה האורתודנטית לילדים עם צרכים מיוחדים בבית החולים שיבא תל-השומר. לצד עבודתו כאורתודנט בכיר, משמש ד"ר בלוסטוקי כיועץ וחונך לרופאי שיניים בתחום האורתודנטיה ברשת כללית סמייל.

כחלק מהמגמה החברתית שמייצג ד"ר בלוסטוקי, במטרה להנגיש טכנולוגיות מתקדמות של יישור שיניים לציבור בישראל, הוא מקדם את תחום ההדפסה הדיגיטלית, המאפשרת שימוש בקשתיות לצורך יישור שיניים שקוף.

Klear Aligners by K Technology 3D: ייצור וליווי חדשני בתהליך יישור שיניים שקוףצילום: Shutterstock

מי יכול לקבל טיפול של יישור שיניים שקוף?

"כיום, רוב הלקוחות שבוחרים ביישור שיניים שקוף הם מבוגרים, חלקם אנשים בעלי א-סימטריה מינורית בשיניים שכעת יכולים לקבל טיפול מהיר, יעיל ונסתר וניגשים לטפל בבעיה. טיפול זה מתאים במיוחד לאנשים עם פגם באמייל, שטיפול רגיל יכול לפגוע להם בשיניים.

"גם ילדים יכולים ליהנות מיישור שיניים שקוף, לעיתים עם תוספת של גומיות".

איך אוכל לדעת אם יישור שיניים שקוף מתאים לי?

"תהליך האבחון והייעוץ הראשוני הוא ללא עלות וגם אין צורך להגיע אלינו למרפאה. המטופל שולח לנו בסך הכל 4 תמונות של הפה שלו, שצולמו אצלו במכשיר הסלולרי, ואנו עורכים לו בדיקת התאמה והצעת מחיר בהתאם למצבו".

האם ניתן לראות איך יראה הפה לאחר הטיפול?

"בוודאי. לאחר שהמטופל החליט להתחיל בטיפול, הוא נשלח למכון הדמיה לצורך מספר צילומים של חלל הפה. את כל הנתונים הללו אנו מעבדים בתוכנה מיוחדת ויוצרים סרטון הדמיה אישי המדגים למטופל את מהלך הטיפול ואת התוצאה הסופית. רק לאחר שיאשר את התוצאה האפשרית, נתחיל בטיפול עצמו".

מהו מהלך הטיפול עצמו?

"מהלך הטיפול כולל סדרה של קשתיות שקופות שיש להחליף מידי שבועיים. הקשתיות שקופות ואינן נראות ומקדמות את השיניים בכל פעם עוד שלב בדרך לתוצאה הסופית. טיפול במבוגרים אורך בדרך כלל 6-9 חודשים ואילו אצל ילדים משך הטיפול מעט ארוך יותר".

האם יש צורך להגיע למרפאה כל שבועיים לאורך הטיפול?

"הודות למערכת מעקב והחלפת מסרים מיוחדת שפיתחתי (אפליקציה ייעודית), ניתן לבצע ביקורת מרחוק ואין צורך להגיע מידי שבועיים למרפאה. בחודשיים הראשונים אני ממליץ להגיע למרפאה לביקורת ולאחר מכן ניתן להסתפק בתמונות שדרכן אוכל לבדוק את המצב ולאבחן האם ניתן לעבור לקשתית הבאה בסדרה ולהגיע למרפאה רק מידי חודש וחצי בלבד.

"בכל שאלה או חלילה בעיה המתעוררת לאורך הטיפול, אני עומד לרשות המטופלים ויכול לתת להם מענה מהיר מרחוק באמצעות האפליקציה ועזרה ראשונה בקשתיות, המיוצרות בארץ".

מה עושים כאשר הטיפול מסתיים?

"כאשר הטיפול מסתיים, אני ממליץ על טכניקה של הגנה כפולה השומרת על השיניים במקומן החדש. טכניקה זו בנויה משילוב בין קיבוע נסתר המודבק על השיניים מצידן הפנימי וקשתית נשלפת ללילה, המשמשת כדי לבדוק האם ישנה תזוזה בשיניים ובמקרה הצורך ליישרן חזרה למקום, עד לתיקון הקיבוע במרפאה".

מדוע כדאי לבחור בטכניקה של יישור שיניים שקוף?

"הסיבה הברורה ביותר לבחור ביישור שיניים שקוף היא העובדה שהוא לגמרי בלתי נראה ולא פוגע במראה הפנים. בנוסף לכך, זוהי טכניקה בטוחה מאוד ואף בריאה יותר מהשיטות המקובלות, מאחר והקשתיות נשלפות ולא צוברות לכלוך המוביל לעששת.

"שיטה זו מאפשרת למבוגרים שבעבר לא היו מעוניינים בטיפול הרגיל, הבולט והמסורבל כדי לתקן בעיות שחלקן מינוריות - ליישר את השיניים שלהם בקלות ובמהירות.

"העובדה שאינני תלוי בספק קשתיות בינלאומי, אלא אני מייצר את הקשתיות השקופות בעצמי כאן בארץ, מאפשרת להוזיל את עלויות הטיפול ולתת מענה מהיר במקרים של אובדן או נזק לקשתיות".

"הודות לידע ולניסיון הרב שלי בתחום האורתודנטיה, כל מטופל המגיע אלי יכול להיות סמוך ובטוח שיזכה לטיפול מקצועי ולליווי אישי ונוח, לאורך כל שלבי התהליך, עד לקבלת חיוך ישר ומושלם".

ד"ר ליאון בלוסטוקי
כתובת: ארלוזורוב 78 תל אביב
טלפון: 050-8254540
מייל Drbelostoky@gmail.com
מעבר לאתר >>
מעבר לפייסבוק >>