חשבונית דיגיטלית: לייצר סדר בתהליך הפקת החשבוניות בחברה

חשבונית דיגיטלית מאפשרת לעסקים ייעול גדול עבור מחלקת הנהלת חשבונות. כדי שהיא תתבצע בצורה האידיאלית חשוב גם לבחור את המוצר שנותן את המעטפת הרחבה והמדויקת ביותר. יצאנו להכיר מספר חברות המספקות שירותי חשבונית דיגיטלית

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מקלדת של מחשב
חשבונית דיגיטלית: לייצר סדר בתהליך הפקת החשבוניות בחברהצילום: Damian Zaleski
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

אחרי שנים שבהן היינו רגילים להוציא ללקוחות חשבוניות וקבלות, ולנהל את ההוצאות וההכנסות שלנו על דפי נייר, הקידמה הגיעה ותפסה סוף סוף את מקומה. את חשבוניות הנייר החליפו עתה אפליקציות להנהלת חשבונות המאפשרות לבעלי עסקים להוציא ללקוחותיהם חשבוניות חתומות דיגיטלית, אותן ניתן להעביר ישירות למייל או לוואצאפ מבלי אפילו לשלוף את פנקס החשבוניות.

המעבר לשימוש בחשבוניות הדיגיטליות לא רק חוסך נייר, הוא יוצר סביבת עבודה נוחה המגיעה כחלק מאפליקציות ייעודיות להנהלת חשבונות, שעוזרות לבעלי העסקים לנהל את הצד הפיננסי של העסק בצורה נכונה יותר ולקבל עליו שקיפות מלאה בכל עת.

אספנו עבורכם מספר חברות שיעזרו לכם לעשות את הקפיצה הגדולה ל-2020 ויראו לכם כיצד ניתן להתנהל בצורה נוחה ופשוטה מול הלקוחות. הכירו את: לינט, AccountIT, פייפרלס, ו - FINENANCY:

לינט: תוכנה לניהול עסקים

ניהול נכון של העסק מתחיל בראיה רחבה של כלל מרכיביו, ובעוד שלא מדובר בסוד מקצועי שמור, נראה כי בעלי עסקים רבים עדיין מתקשים ליישם הליכי מעקב וניהול על כלל הנקודות שמרכיבות את העסק.

במטרה לייעל את הפן הניהולי, לחלוב מהעסק כמה שיותר ולנצל כל הזדמנות הדופקת בדלת, בוחרים בעלי עסקים רבים להשתמש בתוכנה העוזרת בניהול הפעילות העסקית. אחת התוכנות המוכרות והמצליחות ביותר היא ״לינט״, שלוקחת עסקים מפוזרים, אוספת אותם ונותנת להם את כל הכלים הנדרשים לצורך צמיחה ויצירת מומנטום עסקי.

״לינט תוכנה לניהול עסקים״ נולדה במקור כפתרון פנימי לחברת תוכנה בבעלותו של היזם ארי בן חור. מטרת התוכנה הייתה לעזור בניהול העסק אותו הקים ארי, אך לאחר שראה את השינוי המדהים שהטמעת התוכנה חולל בעסק, החליט ארי לפתוח אותה לקהל הרחב ולתת גם לבעלי עסקים אחרים ליהנות ממנה. כיום משתמשים ב״לינט״ אלפי בעלי עסקים וחברות, החל מחברות קטנות ועד שמות גדולים כמו בית״ר ירושלים בכדורגל, רשת חנויות נעליים ״מרי נעליים״, אוניברסיטת תל אביב ועוד.

״הרעיון היה לספק פלטפורמה נוחה בה כל אחד יוכל ליהנות ממעטפת שירותים עבור העסק שלו, לא משנה מה גודלו ומה נפח הפעילות שלו״, משתף ארי.

״בעזרת ״לינט״ בעל העסק מקבל תמונה שלמה בזמן האמת על כל האספקטים של העסק, כשבין הפיצ'רים שהכנסנו ישנו שעון נוכחות לעובדים, בקרת רווחיות פרויקטים, סליקת כרטיסי אשראי, קופה רושמת, ניהול מלאים ועוד ועוד. המטרה שלנו היא למצוא את החלקים בעסק שניתן להפוך לאוטומטים כדי לייעל תהליכים, לחסוך בזמן ולשפר את רווחיות העסק״.

חשבונית דיגיטלית

״לינט תוכנה לניהול עסקים״ צמחה במקור כמעין סיפור מעורר השראה של דיסניצילום: לינט

כל עסק מחויב בהוצאת חשבונית בגין מוצרים ושירותים שמכר ללקוחותיו. אחד הסעיפים שהגדירה רשות המסים עבור מי שמעוניין להעביר ללקוחותיו חשבוניות באמצעים ממוחשבים, מחייב את בעלי עסקים בצירוף של חתימה דיגיטלית. למה צריך את זה?

רשות המסים לא מעוניינת שבעלי עסקים יספקו את אותה החשבונית למספר לקוחות. הבעיה בכך היא שאם עסק הוציא את אותו מספר חשבונית ליותר מלקוח אחד, שני הלקוחות יזוכו במע״מ מהמדינה, והיא למעשה תצא מופסדת, שכן היא החזירה מע״מ ליותר מבן אדם אחד.

לשם כך הגדירה רשות המסים כי כל מסמך בעל משמעות מיסוי (חשבוניות, קבלות, זיכויים וכו') שנשלח באופן דיגיטלי, יהיה חייב בחתימה דיגיטלית. בעזרת ״לינט״ ניתן לחתום דיגיטלית על כל מסמך, כדי שיהיה ניתן להעביר מסמכים אלו באמצעות המייל או באמצעות כל כלי תקשורת דיגיטלי אחר, ובכך ניתן להימנע מהסתבכויות או ״אי הבנות״ לא נעימות מול רשות המסים שעלולות לעלות לעסק ביוקר.

ניהול דרך ענן

היתרונות הרבים שמעמידה ״לינט״ ללקוחותיה הם רק חלק מפתרון רחב יותר שמעמידה התוכנה לרשות המשתמשים. התוכנה עצמה יושבת על ענן, וניתן להפעיל אותה דרך הדפדפן כך שמתאפשרת הפעלתה על גבי כל מערכת הפעלה, בין עם בסמארטפון ובין אם במחשב, ובין אם אתם נמצאים פיזית בעסק או מעדיפים להשתמש בתוכנה כשאתם בבית או אפילו בחו״ל.

חשבונית דיגיטלית עבור חנות אינטרנטית

ממשק לינט לחנויות אינטרנט מסוג Woocommerce מאפשר לבעל העסק להנות מהפקת חשבוניות דיגיטליות באופן אוטומטי עבור כל רכישה המתבצעת באתר האינטרנט של החברה, שליחת החשבונית במייל ללקוח וגם מורידות מיידית את המוצרים שנרכשו מהמלאי. בנוסף, הממשק מאפשר ניהול רשימת המוצרים באתר מהתוכנה (תיאור המוצרים, תמונותיהם, מחירם וכדומה) וכך התוכנה מאפשרת לשלוט ממשק אחד גם במכירות הפרונטליות וגם במכירות אונליין.

צילום: לינט

היכולת המהפכנית של ״לינט״ להפוך תהליכי עבודה ארוכים ומייגעים לקצרים ויעילים מחזירה את השליטה של בעלי העסקים בעסק. בעזרת התוכנה תוכלו ליהנות מראיה רחבה על כל גורמי העסק ומהיכולת לקבל החלטות בזמן אמת מבלי לקחת הימורים מיותרים.

אם אתם מרגישים שהעסק שלכם מחזיק בפוטנציאל שלא מומש במלואו, ייתכן ששימוש ב״לינט״ הוא בדיוק האקס פקטור שאתם צריכים כדי להגדיל את הרווחיות ולהחזיר את השליטה בעסק בחזרה לידיים שלכם.

כתובת: גבעתיים, סירקין 22
טלפון: 072-2711800
שעות פעילות:
א-ה: 19:00-09:00
למעבר לאתר
למעבר לפייסבוק

-----------------

AccountIT

AccountIT – מערכת לניהול עסק והפקת חשבוניות אונלייןקרדיט: AccountIT

"AccountIT" היא תוכנה לניהול העסק שנולדה מתוך ההבנה כי גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים צריכים דרך נוחה לעקוב אחר הצד הפיננסי של העסק שלהם. התוכנה פותחה תחילה כתוכנה פרטית שנועדה לעזור למשרד רו״ח ״אהרון ושות' רואי חשבון״ לנהל את תקשורת המשרד עם הלקוחות. משראו בעלי המשרד כיצד הטמעת התוכנה שיפרה את אופן ההתנהלות של בעלי העסקים מול המשרד, החליט המשרד לאפשר לבעלי עסקים מכל התחומים ומכל המגזרים להשתמש בתוכנה ופתח אותה לקהל הרחב.

״אחד היתרונות הגדולים ביותר שהתוכנה מציעה למשתמשים בה, הוא היכולת להתגבר על הנתק שנוצר פעמים רבות בין בעל העסק לבין משרד רואה החשבון המטפל בו״, משתף אלעד אהרון, המנכ״ל. ״בעזרת התוכנה, השליטה בעסק חוזרת לידיהם של בעלי העסקים. הם יכולים לעבוד על פלטפורמה משותפת יחד עם רואה החשבון שלהם, לראות את כל הנתונים על העסק בזמן אמת, לעקוב במסודר אחר רישומי ההוצאות ולטפל בצד המכירות של העסק, הכולל בין השאר גם הנפקת חשבונית דיגיטלית עבור לקוחות וספקים״.

חשבונית דיגיטלית לחיים קלים

ממשק התוכנה הקל והנוח של AccountIT מאפשר לבעלי עסקים ליצור סביבת עבודה מאורגנת המייעלת את זמני העבודה ואת אופן ארגון המסמכים הפיננסים של העסק. בעזרת התוכנה ניתן לנהל רשימות פריטים, לעקוב אחר מכירות, לבצע ניהול חובות וניהול מלאים, להתחבר לחנות דיגיטלית ועוד. לצד מכלול הפיצ'רים שמציעה התוכנה, אחד היתרונות הנוחים ביותר שהיא מציעה הוא הנפקה של מסמכים עסקיים (ללא הגבלה) כמו הצעות מחיר, הזמנות, תעודות משלוח, וכמובן – חשבונית דיגיטלית.

להנפיק חשבונית מבלי להסתבך

אופן הנפקת החשבוניות במערכת פשוט ונוח, כל שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לפלטפורמה, למלא את פרטי הלקוח, פרטי העסקה ולציין כיצד קיבלתם את התשלום, והמערכת כבר תוציא קובץ חתום. החשבונית עצמה חתומה דיגיטלית בהתאם לרגולציה וניתן להעביר אותה ישירות למייל של הלקוח בלחיצת כפתור.

מודול "שלח ושכח"

פיתוח ייחודי במערכת הוא פיצ'ר ה"שלח ושכח" המאפשר טעינת מסמכי הוצאות ומסמכים עסקיים נוספים לעיבוד אוטומטי במערכת, תוך שימוש באלגוריתם ייחודי שפותח על ידי צוות AccountIT ומבוסס על בינה מלאכותית. מודול זה חוסך זמן עבודה רב ומביא את שיטת וממשק העבודה בתחום הנהלת החשבונות לעידן חדש.

מעקב נוח אחרי כל לקוח

תפריט המערכתצילום: AccountIT

הנפקת החשבונית הדיגיטלית היא רק אבן דרך אחת מבין שורה של פעולות המסודרות באופן היררכי, שמטרתן ללוות את בעל העסק לכל אורך תקופת עבודתו מול הלקוח. AccountIT מלווה את בעל העסק החל מהרגע שהעביר ללקוח הצעת מחיר, דרך אישור הצעת המחיר, הזמנת העבודה, ביצוע העבודה, גביית הכספים והוצאת חשבונית הקבלה.

בעל העסק פותח במערכת כרטיסיית לקוח ועובר דרך שרשרת הפעולות שיוצרת המערכת, שמטרתה לעזור לו להתנהל מול לקוחותיו לאורך כל תקופת העבודה, ולהתריע ולתזכר אותו על תשלומים שלא קיבל, חשבוניות שעליו להוציא ופעולות נוספות שעליו לבצע.

לעבוד מכל מקום

יתרון גדול נוסף שמספקת המערכת למשתמשים, הוא באופן השימוש בה ובזמינות שלה. במקום להגיע למשרד כדי להפעיל את המערכת מאחד המחשבים שיושבים על השרת המקומי, ניתן לפתוח את המערכת מכל מערכת הפעלה (מחשב או סמארטפון) ומכל מקום. אין צורך לחכות לרואה החשבון שיעביר אליכם את הפרטים להם אתם זקוקים או יתפנה לטלפון מכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לתוכנה מהמחשב שלכם או מהסמארטפון וכל המידע יעמוד לרשותכם בצורה מסודרת ונוחה.

אופטימיזציה מתמדת

צוות AccountIT כולל מתכנתים, צוות דיגיטל ומשרד רואה חשבון מקצועי, כשכולם יחד דואגים לבצע שיפורים והתאמות בתוך התוכנה, בהתאם לצרכי המשתמשים ובהתאם לשינויים רגולטוריים הנכנסים לתוקף מעת לעת. הצוות נותן תמיכה מלאה בטלפון במקצועיות, אדיבות ומהירות. כשלצד שירותי התמיכה שהוא מעמיד ללקוחותיו, אתר האינטרנט של המערכת מלא בסרטוני הדרכה ומדריכים נוספים המסייעים לבעלי עסקים בניהול העסק ובשימוש בתוכנה.

הנפקת חשבונית דיגיטלית באמצעות התוכנה של AccountIT היא רק חלק קטן מהפיצ'רים שיעזרו לכם לנהל את העסק שלכם בצורה מסודרת ונוחה יותר. אם נמאס לכם לבזבז נייר ולהתעסק בתיוק מסמכים או בהעברתם ללקוחות, תוכלו להתחיל לעבוד עם התוכנה של AccountIT לתקופת ניסיון נדיבה של 45 ימים ללא עלות וללא התחייבות. אהבתם? תוכלו להמשיך להשתמש בתוכנה שתתן לכם פוש ותעלה אתכם על המסלול המהיר להצלחה עסקית.

AccountIT

טלפון:02-6567050 / 02-6567051
כתובת: ז'בוטינסקי 33, רמת גן / זילברשטיין 4, ירושלים
לפייסבוק של AccountIT חשבונית דיגיטלית >>>
לאתר של AccountIT חשבונית דיגיטלית >>>
לאתר של משרד רואי חשבון אהרון ושות' >>>

-----------------

קרדיט: פייפרלס הנהלת חשבונות ללא נייר

פייפרלס – חיבור ישיר לרואה החשבון שלך

כולנו אזרחים שומרי חוק, ממלאים אחר החוקים והתקנות, דואגים לדווח למס הכנסה, מוציאים חשבוניות לכל מי שצריך ומקבלים חשבוניות ספק עם כל קניה. הבעיות העיקריות עם אותן החשבוניות, שהולכות ונערמות עם הזמן, הן שצריך להעביר אותן כל פעם מחדש לרואה החשבון, ושקשה לארגן אותן בצורה נוחה ומבוקרת שגם תאפשר לאחר מכן לשלוף אותן על פי הצורך.

כדי להתמודד עם האתגר פיתחה חברת ״פייפרלס״ מערכת המייתרת לחלוטין את השימוש בחשבוניות נייר, ועל הדרך יצרה מערך שלם של הנהלת חשבונות דיגיטלית. החברה, הקיימת כבר משנת 2017, נכנסה לעולם החשבוניות והנהלת החשבונות הדיגיטליות לאחר שזיהתה את הקשיים איתם מתמודדים בעלי עסקים. היא הוקמה על ידי היזם, המנכ״ל והבעלים, איתי עשת, במטרה לספק יתרון ייחודי המשתמש ביתרונות הקידמה הטכנולוגית כדי לייעל את עבודתם של מעסיקים ולהחזיר את השליטה בעסק בחזרה לידיהם.

״דרך מעבר לדיגיטל אנחנו מאפשרים כיום לבעלי עסקים לנתר אחר הפעילות העסקית מקרוב מבלי שדבר נעלם מעיניהם״, אומר איתי וממשיך להסביר, ״מדובר במערכת קלה לתפעול, בה ניתן להשתמש כאפליקציה או תוכנת מחשב, אליה מעלים את המסמכים, הקבלות, החשבוניות וכל מה שבעל העסק צריך להעביר לרואה החשבון, כשמיד ברגע ההעלאה נשלחים החומרים היישר אל רואה החשבון לצורך המשך טיפול״.

ב״פייפרלס״ ניתן להשתמש ישירות מהמחשב או מהסמארטפון כדי לדאוג לכל מה שרואה החשבון צריך מכםצילום: אוראל כהן

החיסכון מתחיל כאן

אם בעבר הייתם רגילים כבעלי עסק לבזבז זמן ניכר כדי להגיע אל משרד רואה החשבון רק בשביל להעביר לו את כל חשבוניות העסק שנאספות אצלכם, כיום לא תצטרכו לעזוב אפילו את המשרד. על ידי שימוש באפליקציה, תוכלו לצלם בשמונה שניות חשבוניות מס, קבלות ועוד, ולהעביר הכל בלחיצת כפתור היישר אל רואה החשבון שלכם. את הקלסרים הגדולים והמסמכים שנערמים באופן קבוע על השולחן תוכלו לאחסן בצד, כשכל מה שאתם צריכים נמצא כעת שמור בתוך המערכת. מחפשים את אחד המסמכים או הקבלות שהעלתם למערכת? פשוט השתמשו במנוע החיפוש הפנימי שלה, ובין רגע יקפוץ לנגד עיניכם הקובץ הנחוץ לכם ובו כל הפרטים להם אתם זקוקים.

העולם כולו עובר לדיגיטל, כך עובדים הבנקים הגדולים שמאפשרים ללקוחותיהם להפקיד צ’ק היישר מהאפליקציה, וכך גם עובדים מהיום רואי חשבון שרוצים להקל על לקוחותיהם.

לקבל בחזרה את המושכות לניהול העסק

בכל שנה נסגרים בישראל קרוב ל-40 אלף עסקים – מספר מסחרר, בייחוד לאור העובדה כי מספר העסקים החדשים שמצטרפים לשוק בכל שנה גבוה רק בכמה אלפים יותר. אז מדוע כל כך הרבה עסקים נסגרים, ומה ניתן לעשות כדי להימנע מסגירת העסק?

עקב האכילס של כל בעל עסק הוא רמת החיבור שלו לעסק. מה שנראה רק טבעי, מתגלה בפועל כנקודה בעייתית ביותר – בעלי עסקים פשוט לא יודעים מה קורה בעסק שלהם. כמה הוצאות היו בכל חודש, מהן ההכנסות המדויקות, כמה מיסים שולמו וכמה הרווחים הצפויים, אלו הם רק שבריר מהמידע החסר איתו מתמודדים בעלי עסקים רבים, כשהפעם הראשונה בה הם נחשפים לאותם נתונים מגיע לרוב באיחור רב עם דוח הרווח וההפסד.

השימוש במערכת של ״פייפרלס״ מאפשר לבעלי עסקים לחבר קו ישיר בינם לבין רואה החשבון. השימוש במערכת מעניק להם גישה נוחה ובלתי אמצעית לדוחות כרטסת ורווח והפסד, משקף להם מידע כמו מי הם הספקים להם משלמים הכי הרבה, מבליט את הלקוחות הטובים ששווה להשקיע בהם, מעדכן על תשלומים צפויים לרשויות ועוד. השקיפות שמייצרת המערכת מעלימה את חוסר הוודאות ממנו סובלים בעלי עסקים רבים, ומעניקה להם מחדש את האפשרות לקבל החלטות מושכלות ונבונות הנוגעות להמשך הפעילות העסקית ולהמשך עתידו של העסק.

איתי עשתצילום: אוראל כהן

הפקת הכנסות קלה

יתרון אדיר שמעניקה המערכת לבעלי העסקים היא הפקה של מסמכים דיגיטליים חתומים כמו חשבוניות מס, חשבוניות מס קבלה, חשבונית עצמית, חשבוניות במט״ח ובאנגלית, כולל תמיכה בניכוי מס במקור ועוד. את כל החשבוניות המופקות במערכת ניתן לשלוח בלחיצת כפתור ישירות לוואצאפ או למייל של הלקוחות מבלי לפספס דבר ומבלי להתעכב.

לצד האפשרות להפיק הכנסות, מתזכרת המערכת גם על צ'קים דחויים כדי שיופקדו בזמן ולא ילכו לאיבוד, ובמקרה שבעל העסק שכח לבצע את אחד מתשלומיו הקבועים, כמו למשל שכר דירה, המערכת מעדכנת אותו על כך ומונעת בעיות עתידיות. .

״פייפרלס״ מגיעה כשחקן חיזוק העוזר לחבר בינכם לבין רואה החשבון. היא חוסכת לכם זמן, כסף, ומאפשרת לכם לעבוד בצורה אפקטיבית ונכונה, המעלימה את אי הוודאות ומחזירה את קבלת ההחלטות הוודאית של העסק בחזרה לידיכם. אם אתם רוצים להמשיך להצעיד את העסק שלכם ברגליים יציבות אל עתיד כלכלי ונכון, תוכלו גם אתם להצטרף עוד היום לשירותיה של ״פייפרלס״ ולהנות מחיסכון אדיר ושקט מנטלי.

פייפרלס – חיבור ישיר לרואה החשבון שלך
טלפון: 054-7991069
לאתר של פייפרלס >>>

-----------------

FINENANCY

ענת אשד גלזר, משרד רואת חשבון קרדיט: גושפנקה הפקות

כל עצמאי יודע שלהיות עצמאי זה אומר לעשות הכל בעסק: שיווק, פרסום, גביה מלקוחות, הוצאות חשבוניות, שירות ללקוחות, פיתוח עסקי, ניהול עובדים, ניהול העסק, קשר עם הבנק, פיתוח מוצרים חדשים – והכל ב-24 שעות קצרצרות.

לפי תקנות מס הכנסה עצמאים חייבים להפיק קבלה ללקוח מיד ברגע קבלת התקבול ממנו, שיכול להיות במזומן, בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית, באפליקציית תשלומים, בצ'ק, או בכל דרך אחרת. הרבה עצמאיים במדינת ישראל כבר משתמשים בתוכנת חשבוניות דיגיטליות, שמאפשרת להם להפיק חשבונית דיגיטלית, אבל היום זה כבר לא מספיק.

אפליקצייתFINENANCY מאפשרת ללקוח להוציא חשבוניות או קבלות דיגיטליות, לאסוף את ההוצאות בצורה דיגיטלית קלה ופשוטהצילום: מאיה חבקין

כמות הניירת והמסמכים שמתאספים לנו כל חודש היא עצומה. ישנן מלא קבלות קטנות של דלק, בתי קפה, קניות שעשינו, חומרים שקנינו, ובנוסף, יש המון חשבוניות שמתקבלות במייל ומתאספות לסוף החודש. המטלה של להכין את החומר לרואה החשבון ולהנהלת חשבונות לשם הכנת המע"מ מעיקה ולוקחת המון זמן כל חודש. נוסף על כך יש הרבה חשבוניות וקבלות של הוצאות שהולכות לאיבוד כי הן מתפזרות בכל מיני מקומות: בכיסים, בארנק, בתיקים, במייל. כל חשבונית הוצאה שהולכת לאיבוד גורמת לנו להפסד כספי של מיסים, ובכך לתשלום גדול ומיותר של מע"מ ומס הכנסה.

כדי להתמודד עם ״אתגר החשבוניות האבודות״, איתו מתמודדים בעלי עסקים רבים, פנתה רואת חשבון ענת אשד גלזר לפתרון יצירתי ונוח. היא הנגישה עבור לקוחותיה אפליקציה להנהלת חשבונות דיגיטלית בשם FINENANCY שמאפשרת לשלוח את כל החשבוניות של ההוצאות בואטסאפ או במייל. לצורך הדוגמה, יצאתם מתחנת דלק? אתם מצלמים בשנייה את החשבונית, שולחים בואטסאפ כמו שאתם שולחים תמונה לחבר, וכעת הכל מתועד ואין חשש שתשכחו להעביר את החשבונית למשרד רו״ח. קיבלתם חשבונית על קורס במייל? אתם שולחים לכתובת מייל של FINENANCY ותוך כמה דקות היא מגיעה למערכת. אין צורך להגיע למשרד ולהביא את החומר כי הכל כבר מגיע בצורה דיגיטלית ומטופל על ידי מנהלת החשבונות באופן אישי וזמין.

חוסכים הרבה זמן

״אני עובדת עם הרבה מאוד בעלי עסקים וכבעלת עסק בעצמי אני יודעת שכל שניה חשובה, כל רגע הוא רגע שאפשר לנצל לשיווק או לניהול העסק ולכן הזמן הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר, והרעיון הוא לחסוך בו ככל האפשר. אפליקציית FINENANCY מאפשרת ללקוח להוציא חשבוניות או קבלות דיגיטליות, לאסוף את ההוצאות בצורה דיגיטלית קלה ופשוטה, ולראות בכל רגע נתון מה קורה בעסק גם מבלי שיצטרך להגיע למשרד ולהביא את החומר. האפליקציה מכילה דוחות רווח והפסד שמראים ללקוח מה הרווח שלו, איזה הוצאות הוא כבר הביא, מה עוד חסר ועוד. בכך היא מאפשרת לו לקבל תמונה ברורה על מצב העסק. כמו כן, אני חוסכת לו את הזמן היקר בלהביא את המעטפה של החומר למשרד ויכולה לתת ללקוח שירות אישי ועסקי מבלי שיצטרך לרדוף אחרי הניירת שלו״, משתפת רואת חשבון ענת אשד גלזר.

עוברים לדיגיטל

היום כבר לא מספיק רק להוציא חשבוניות דיגיטליות ללקוחות, אפשר לעבוד בצורה דיגיטלית מלאה. איסוף ההוצאות בצורה דיגיטלית מאפשר לראות גם את ההכנסות וגם את ההוצאות בעסק במקום אחד. מלבד הפקת קבלות או חשבוניות ללקוחות אין אפילו צורך להקליד באפליקציה, רק מצלמים ושולחים בואטסאפ או במייל ואת הכל ניתן לנהל בטלפון הנייד או במחשב. האפליקציה מאפשרת לנהל את העסק ולאסוף את ההוצאות כל החודש, וכך, כשמגיעים לסוף החודש, אין את לחץ הזמן שבלמצוא את כל המסמכים המפוזרים בכל עבר.

לקחת את המושכות לידיים

ענת אשד גלזר - רואת חשבוןצילום: מאיה חבקין

בעל עסק שלא יודע מה קורה אצלו בעסק עלול לגלות הפתעות לא נעימות. בעזרת האפליקציה, מקבלים מחדש בעלי העסקים את השליטה על העסק שלהם ומעלימים את אי הוודאות שאפפה אותם קודם לכן.

בתוך ממשק האפליקציה ניתן לראות בכל עת את דוחות הרווח וההפסד; לראות את החשבוניות שצילמתם; לדעת כמה עולה לכם כל דבר; לזהות את האפיקים בהם שווה להשקיע, וכן אפשר לראות כמה מיסים נותר לעסק לשלם בכל חודש (מע״מ, מס הכנסה). כל השירותים מגיעים עם ליווי מלא מהמשרד ואפשר לתקשר בכל עת ישירות עם המשרד של ענת על כל עזרה שתצטרכו.

ענת אשד גלזר היא רואת חשבון מנוסה בעלת ניסיון של 24 שנים בתחום, המגיעה עם הרבה מאוד אהבה ותשוקה לתחום וללקוחותיה. אם אתם רוצים לעבוד מול מקצוענית, בצורת עבודה פשוטה ויעילה שתעזור לכם לצמצם כמה שיותר את ההוצאות העסקיות ולרכז את פעילותכם באפיקים המניבים ביותר, תוכלו ליצור קשר עוד היום עם משרד רואה חשבון ענת אשד גלזר ולהתחיל לעבוד חכם וחסכוני.

ענת אשד גלזר - רואת חשבון
טלפון: 073-7693000
לקבלת התנסות חינם בFINENANCY ל30 יום, לחצו כאן >>>
למייל של ענת אשד גלזר >>>
לאתר של ענת אשד גלזר >>>|
לפייסבוק של ענת אשד גלזר >>>
לאינסטגרם של ענת אשד גלזר >>>