מגיע לכם לדעת: אישורי הגעה לכנסים ואירועים עסקיים

ארגון כנסים ואירועים עסקיים כרוך בהפקה מורכבת, המון עבודה והתעסקות בפרטים הקטנים. אם אתם משתוקקים למישהו שיוריד מכם חלק מהעומס, בוודאי תשמחו לדעת שיש פתרונות מוצלחים. למשל, חברות שינהלו עבורכם את כל הקשור למשלוח הזמנות וטיפול ברשימת האורחים. אנחנו חשבנו שמגיע לכם לדעת מי עושה את זה הכי טוב

שרית שיר, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כנס
צילום: צילום: pixabay
שרית שיר, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

מארגנים כנס מקצועי או אירוע עסקי? WeCall – מה שאתם צריכים

חברת WeCall מציעה לארגונים וגופים העורכים כנסים ואירועים לחסוך מהם את ההתעסקות בפרטים הקטנים ולנהל עבורם את כל התקשורת עם אורחי האירוע. הלקוחות המשתמשים בשירות גם נהנים מראש שקט בכל מה שנוגע להתנהלות מול אורחיהם, וגם מקבלים מידע שוטף ועדכני תוך שקיפות מלאה וכלים לפקח על התהליך כולו.

מוקדני WeCall פונים למוזמנים על פי תסריט שיחה שנבנה בהתאם לדרישות הלקוח, ומקיף את כל המידע החיוני הנוגע לאירוע. המוקדנים יוצרים קשר עם כל מוזמן המופיע ברשימה שסופקה להם ומקבלים ממנו את המידע הנחוץ. בסיום סבב השיחות, הלקוח מקבל דוח מסכם ומפורט שייתן את התמונה המלאה - מי מתכוון להגיע לאירוע ומי לא.

Call us anytime – בקרה שוטפת ושקיפות מוחלטת כלפי הלקוחות

במהלך עבודת הצוות על הפרויקט, הלקוח יודע בכל רגע נתון כיצד מתקדם התהליך – מי מהמוזמנים אישר, מי עדיין לא נתן תשובה סופית, אל מי צריך לחזור וכדומה. כשהוא מחובר און ליין לפלטפורמה של החברה בכל שעה משעות היממה, הלקוח יכול לעקוב ולפקח אחר התקדמות התהליך.

כחלק ממדיניות הבקרה והשקיפות, בתום כל יום עבודה, הלקוח מקבל קובץ עם הקלטת כל השיחות שנעשו במהלך היום.

כדי לחסוך ללקוחות זמן ועלויות, WeCall שמה לה למטרה בכל פרויקט לשמור על קצב שיחות גבוה במיוחדצילום: צילום: Shutterstock

חוש קצב

קצב הוא זמן וזמן הוא כסף. כדי לחסוך ללקוחות זמן ועלויות, WeCall שמה לה למטרה בכל פרויקט לשמור על קצב שיחות גבוה במיוחד. הודות להקפדה על צוות מוקדנים מיומן ומקצועי, החברה מצליחה לשמור על קצב שיחות מרשים של מעל 50 ניסיונות התקשרות בשעה.

ככלל, חברת WeCall מטפחת צוות מוקדנים רהוטים, בעלי כושר ביטוי מעולה ומיומנויות תקשורתיות גבוהות ביותר. המוקדנים עובדים על פי תסריט שיחה שנבנה בשיתוף פעולה עם הלקוח. בנוסף, המוקד ערוך לספק מענה ללקוחות המנהלים פרויקטים במגוון שפות זרות ובהתאמה לדרישות המסוימות התואמות את חתך המוזמנים. מי שמבקר במוקד במהלך היום עשוי לשמוע בליל שפות הכולל, בין השאר, אנגלית, ערבית, צרפתית והודית.

לא רק אישורי הגעה

מוקדני WeCall פונים למוזמנים על פי תסריט שיחה שנבנה בהתאם לדרישות הלקוחצילום: צילום: באדיבות הלקוח

בזכות כוח האדם הגדול והאיכותי המאייש את המוקד, יכולים הלקוחות לקבל שלל שירותים נוספים מעבר לאישורי הגעה כגון:

  • טיפול בהתנגדויות – לקוחות המעוניינים בכך יכולים לבקש כי המוקדנים לא יסתפקו בתשובה של כן או לא לשאלת ההגעה, אלא, במידת הנדרש, לעודד את המוזמנים להגיע ולספר להם על חשיבות השתתפותם באירוע.
  • טיוב נתונים לבניית מועדון לקוחות – המוקדן יכול במהלך השיחה לאסוף נתונים חשובים לבניית מסד נתונים שישמש את הלקוח ביצירת מועדון לקוחות פוטנציאליים.

כל פרויקט המתקבל לטיפול החברה מנוהל מתחילתו ועד סופו במקצועיות ובקפדנות, בליווי מנכ"ל החברה. כערך מוסף, מקבלים הלקוחות יחס אישי וזמינות למשימות גם בהתראה קצרה במיוחד.

בשורה התחתונה, ניתן לומר כי המוטו של WeCall מסכם את חשיבות השירות שלהם בצורה הטובה ביותר: "אם הזמן שלכם שווה כסף – אל תבזבזו אותו".

WeCall: שירותי מוקד טלפוני

טלפון: 073-7583570

לאתר האינטרנט >>

---------------------------------------

'מגיעים או לא' – עד שמגיעים לכל מוזמן

שירות אישורי ההגעה לאירועים עסקיים של 'מגיעים או לא' מציע סל כולל של ניהול משלוח הזמנות דיגיטליות, אישורים טלפוניים ומעקב אחרי תזרים אישורי ההגעה. מבחינת הלקוח המזמין, הרי שבתום סיכום ומסירת הפרטים הנדרשים, מעורבותו בתהליך כלל אינה נדרשת והוא יכול להפקיד בידיהם האמונות של מישל וצוות 'מגיעים או לא' את הטיפול השוטף ברשימת המוזמנים – מרגע שליחת המסרונים ועד לסיום האירוע.

איך זה עובד?

כשבועיים לפני האירוע (אך אפשר גם בהתראה קצרה יותר) נשלח מסרון ראשון לכל מוזמן המופיע ברשימה שהועברה לצוות 'מגיעים או לא'. המסרון כולל קישור להזמנה דיגיטלית, פרטי האירוע ובקשה לאשר ההגעה. הבחירה בפורמט המסרון נעשית בשיתוף פעולה ובהתאם לצרכי הלקוח. יום למחרת ובמשך יומיים שלמים יתקשרו נציגות המוקד הטלפוני לכל המוזמנים שלא אישרו הגעה.

עם תום סבב הטלפונים יישלח מסרון נוסף, והמוקדניות יתקשרו שוב לכל המוזמנים שעדיין לא אישרו הגעה.

מגיעים בהחלט - לכל מוזמן

חברת 'מגיעים או לא', בהנהלתה של מישל נתיב, פועלת מזה 12 שנים בתחום אישורי הגעה, הזמנות דיגיטליות ומוקד טלפוני אנושי עם יחס אישי.

הלקוח יכול לבחור האם ליהנות משירותי המוקד הטלפוני או לעשות שימוש במסרונים וההזמנה הדיגיטלית בלבד.

'מגיעים או לא' - סל כולל של ניהול משלוח הזמנות דיגיטליות, אישורים טלפוניים ומעקב אחרי תזרים אישורי ההגעהצילום: צילום: באדיבות הלקוח

כל לקוח מקבל גישה לדוחות מקוונים המתעדכנים בזמן אמת לאורך כל תהליך העבודה, כך שבכל רגע נתון אפשר לראות מי אישר ומי עדיין לא אישר הגעה.

מוזמנים להציב כל דרישה

לקוח המעוניין לשלוח הזמנה דיגיטלית מעביר לצוות 'מגיעים או לא' פרטים לגבי ההזמנה אותה הוא מבקש להפיץ, עם דרישות מפורטות לגבי מה מצופים המוזמנים לעשות עם ההזמנה, מלבד לאשר הגעה. עיצוב המסרון מתבסס על החומרים המדברים בשפה העיצובית של הלקוחות ומשמשים אותם בהתנהלות השוטפת - הזמנות קבועות, דפי נחיתה, עלוני פרסום – או כל אלמנט ויזואלי אחר המשרת את צרכי השיווק של החברה.

מלבד התייחסות לסעיף ההגעה עצמו, מקבלי ההזמנה יכולים להוסיף גם הערות, בקשות או שאלות הנוגעות לאירוע ולהשתתפותם בו. מזמין השירות יכול להוסיף הודעות מיוחדות כגון הסדרי חנייה במקום, מידת הקריטיות של הגעה בשעה המדויקת הנקובה בהזמנה ועוד.

לוחצים או לחוצים

הניסיון העשיר של מישל בתחום ההזמנות הדיגיטליות מראה כי שיעור הלוחצים על הקישור אחרי מסרון אחד אינו עולה על 30%, ולכן סבב אחד של משלוחי מסרונים אינו מספיק. כדי להגיע גם למוזמנים היותר עסוקים שלא נכנסו לקישור, ולהעלות את סיכויי הלקוח לקבל תמונה מהימנה יותר לגבי מספר המגיעים לאירוע, נשלח אחרי יומיים סבב נוסף של מסרונים. הפרק השני של שיגור המסרונים מעלה את מספר המשיבים, אך לא תמיד הוא מספיק כדי לקבל הערכת מצב אמיתית.

הלקוח יכול לבחור האם ליהנות משירותי המוקד הטלפוני או לעשות שימוש במסרונים וההזמנה הדיגיטלית בלבדצילום: צילום: באדיבות הלקוח

מכאן, יכול הלקוח להמשיך לפי בחירתו – להסתפק במידע שקיבל עד כה, או לבחור בשירות המלא שמציעה 'מגיעים או לא', הכולל סבב נוסף בקרב אלה שלא אישרו הגעה – הפעם באמצעות המוקד הטלפוני שפונה ישירות למוזמנים המתמהמהים. במידה שהשירות כולל גם את המוקד הטלפוני, הפניות נעשות על פי תסריט שיחה שנבנה בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח.

אין ספק כי עבור חברות ועסקים העורכים חדשות לבקרים אירועים וכנסים, השירות של 'מגיעים או לא' נותן מענה טוב ומדויק להערכת מספר המשתתפים באירוע. המוקד הטלפוני מוסיף לשירות ממד אנושי ובלתי אמצעי, ובל נשכח שגם בעידן הדיגיטלי שלנו, זה עדיין הבסיס לכל.

חברת 'מגיעים או לא' התחייבה ופועלת לפי כללי ארגון אמון הציבור ונושאת את תו אמון הציבור.

מגיעים או לא

טלפון: 03-5270527

לאתר האינטרנט >>>

לעמוד הפייסבוק >>>

---------------------------------------

DIGINET - פשוט להזמין בדיגיטל

DIGINET היא מערכת מתקדמת ליצירת הזמנות דיגיטליות לאירועים עסקיים. במערכת החדשנית ניתן להפיק הזמנות עבור אירועי חברה, כנסים, סדנאות ואירועים עסקיים אחרים. התהליך כולו נעשה דרך המחשב או האפליקציה ומאפשר לנהל את כל נושא אישורי ההגעה בזמן אמת באמצעות מערכת לשליחת מסרונים (הודעות SMS) לכל האורחים, או באופן סלקטיבי לפי הצורך ובהתאמה נקודתית.

שיטה חדשנית זו להזמנת אורחים לאירועים מוכיחה את עצמה כמוצלחת במיוחד, ועל כך יכולים להעיד מוזמנים של למעלה מ-30,000 אירועים שעברו דרך מערכת ה- DIGINETמאז נולדה לפני כשנתיים.

ממשק נוח ומזמין

ההרשמה למערכת היא פשוטה, ומה שיותר חשוב - כל התהליך הוא קל, מהיר ודיגיטלי מתחילתו ועד סופו. יצירת ההזמנה נעשית באופן עצמאי לחלוטין, ללא תלות בשעות עבודה של שירות לקוחות, מכל מקום ובכל שעה. ניתן לבחור את העיצוב, להזין את הפרטים, להוסיף כפתורים משתנים בהתאם לפעולות הנדרשות ממקבלי ההזמנה. למעשה, הזמנה המיוצרת ב- DIGINET היא כעין פאזל מודולארי המתאים בצורה מושלמת לצרכי המזמין לאירוע, כולל אופציה להוספת תמונות, לוגואים וקישורים לאינסטגרם/פייסבוק וכדומה.

במערכת החדשנית ניתן להפיק הזמנות עבור אירועי חברה, כנסים, סדנאות ואירועים עסקיים אחריםצילום: צילום: באדיבות הלקוח

המערכת עצמה היא מובנית, דינמית וקלה לשימוש. זו למעשה פלטפורמה לייצור הזמנות בכמות בלתי מוגבלת, ואף למספר אירועים במקביל. בכל הזמנה ניתן לבחור כפתורים מתבקשים כמו מגיע/לא מגיע וכפתורים אחרים לפי בחירת המזמין. הממשק פשוט וידידותי – הן במחשב והן באפליקציה.

בשימוש באפליקציה טמונים יתרונות משמעותיים כמו העלאת אורחים מתוך רשימת אנשי הקשר שבמכשיר הנייד, קבלת התראות בדחיפה (PUSH) על כל אישור הגעה מהאורחים בזמן אמת וכל מידע אחר הקשור באירוע.

הטבלה לא משקרת

ניתן לייבא את רשימת האורחים לאירוע באמצעות קובץ אקסל בקלות, עם שליחת ההזמנות ב-SMS או בוואטסאפ. טבלת אישורי ההגעה מתעדכנת בזמן אמת וניתן לעקוב אחר הסטטוסים של כל האורחים וכל מידע המסייע לנהל את האירוע בדרך הקלה ביותר.

דיגיטלית וחינמית

מערכת DIGINET היא ידידותית לא רק לתפעול, גם לכיס. הזמנה עצמה מוצעת למשתמשי המערכת לשימוש חופשי, והתשלום מחושב רק עבור אישורים שמתקבלים - החל ממספר מוזמנים מסוים (שעשוי להשתנות על פי החבילה הנבחרת). כשמדובר באירוע קטן אליו מוזמנים עד 25 איש, התהליך כולו, מתחילתו ועד סופו, אינו כרוך בעלות כלשהי.

כל התהליך הוא קל, מהיר ודיגיטלי מתחילתו ועד סופוצילום: צילום: באדיבות הלקוח

אפשר גם בוואטסאפ

קלות השימוש בוואטסאפ הפכה אותה לאפליקציה המועדפת להעברת מסרים מידיים ו- DIGINET מאפשרת שליחת הודעות בוואטסאפ ללא הגבלה ובחינם, האורחים מקבלים קישור מהיר - קליק אחד ומאשרים הגעה לאירוע.

אישורי הגעה טלפוניים

נכון שרובנו מחוברים לטלפון שלנו כל היום, אבל לפעמים כמות המידע שאנו שואבים ממנו כל כך מציפה, שלא תמיד אנחנו מספיקים לעבד את כל הגירויים. זו הסיבה שגם כשאנחנו מקבלים הזמנה דיגיטלית למכשיר הנייד וכל מה שמפריד בינינו ובין האישור שהתבקשנו לשגר הוא קליק אחד, לא כולנו נענים לבקשה. כדי לפתור את בעיית המוזמנים הלא מגיבים, מציעה DIGINET מסלול נוסף – חבילת מסרונים ואישורי הגעה טלפוניים. במסלול זה נשלחים שני סבבים של מסרונים, ומי שהיה חלק משניהם ועדיין לא אישר – יקבל טלפון מהמוקד לבירור סוגיית הגעתו או אי הגעתו לאירוע.

ולחשוב שפעם היינו שולחים הזמנות בדואר (רגיל, לא אלקטרוני!), ונאלצים לנחש מי קיבל את ההזמנה ומי לא, מי יגיע ומי בכלל לא בעניין…

DIGINET - פשוט להזמין בדיגיטל

לאתר האינטרנט >>>

להורדת האפליקציה >>>

לעמוד הפייסבוק >>>

לאינסטגרם >>>