יש אנשים מאחורי המספרים

בברית פיקוח MBT רואי חשבון מתגאים בפירמה השמה את רווחת המתמחים בקדמת הבמה, עם אווירה משפחתית ואינטימית, גמישות בשעות העבודה ואפשרות להשתלבות בכל אחד מסניפיה הפרושים ברחבי הארץ. "המתמחים אצלנו נחשפים לעולמות תוכן מגוונים, למגוון רחב של לקוחות ולכלל המשימות של רואה החשבון", אומר רו"ח ירון רייכמן, העומד בראש הפירמה

יואל צפריר, בשיתוף ברית פיקוח MBT
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לברית פיקוח MBT ניסיון רב במתן שירותים בתחומי ביקורת וחשבונאות
לברית פיקוח MBT ניסיון רב במתן שירותים בתחומי ביקורת וחשבונאותצילום: טל גולדנברג-קרן, צ'וקה מדיה גרופ
יואל צפריר, בשיתוף ברית פיקוח MBT
תוכן שיווקי

ברית פיקוח MBT הינה פירמת רואי החשבון השישית בגודלה בישראל לפי מספר העובדים, הפירמה מעסיקה 520 עובדים בפריסה ארצית, וחברה מן המניין ברשת ראיית החשבון TM PRAXITY רשת בין-לאומית המדורגת במקום השמיני בעולם, ומשלבת משרדים מובילים ב-72 מדינות ברחבי העולם.

לברית פיקוח MBT ניסיון רב במתן שירותים בתחומי ביקורת וחשבונאות ועל לקוחותיה נמנים חברות ציבוריות, חברות פרטיות, חברות בין-לאומיות ומפעלי תעשייה ומסחר. לצד משרד רואי החשבון, פועלים גם משרד הייעוץ MBT יעוץ כלכלי ומיסויי בע"מ וקבוצת הייעוץ GENIE, העוסקת בייעוץ במערכות מידע.

"הפירמה עושה שימוש בעקרון ה-One Stop Shop, עקרון אשר מאפשר מתן שירות יעיל וממוקד עבור לקוחותינו", אומר רו"ח ירון רייכמן, העומד בראש הפירמה. "השקפה זו מאפשרת ללקוחות הפירמה ליהנות ממגוון שירותים לאורך כל שרשרת הערך החשבונאית, החל ממערכות מידע, BI, ראיית חשבון, מיסוי, הערכות שווי, ליווי עסקי, בניית תוכנית עסקית, ליווי עסקים בקבלת מענקים ממשלתיים, מחקר ופיתוח, מסלולי תעסוקה, ייעוץ פנסיוני - הכל תחת קורת גג אחת ובאמצעות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה".

מה המשמעות של עקרון זה עבור המתמחים? מדוע להתמחות בברית פיקוח MBT?
"מבחינה מקצועית, המשמעות היא שהמתמחים יכולים להתמחות בטיפול בלקוחות מגוונים בביקורת ובייעוץ, תוך היכרות עם כל מאפייני הפעילות העסקית של התאגידים שהם לקוחות הפירמה. צריך לזכור שמדובר במגוון לקוחות גדול: תאגידים עסקיים (כולל חברות תעשייתיות וחברות פיננסיות), מלכ"רים, תאגידים חקלאיים, קיבוצים ומושבים. המתמחים גם יוכלו 'ללכלך' את הידיים ולהיחשף לכלל המשימות של רואה החשבון: ביקורת, עריכת דוחות כספיים מאוחדים, דוחות מס ועוד. המתמחים אצלנו נחשפים לעולמות תוכן מגוונים וביניהם: חשבונאות מתקדמת, התמודדות עם שיטות המס המשלבות מיסוי תאגידים ומיסוי יחידים, ביקורת פנים, SOX. עניין נוסף - קיימת אפשרות להשתלבות בחברה אחות, שהינה חברה מובילה בתחום ה-BI ונותנת שירותי חשבות ותמחיר לגופים גדולים. מניסיוני, יש יתרון נוסף למי שהוכשר בברית פיקוח MBT והוא השתלבות בתפקידי חשבות בקרב לקוחות הפירמה".

מה לגבי האווירה במשרד? סביבת העבודה?
"אם אני יכול להעיד, המשרד שלנו מצטיין באווירה אינטימית ומשפחתית, הנובעת מהתארגנות במבנה של סניפים. מעבר לשירות המקצועי, ומעבר לכך שכל עובד וכל לקוח נהנים מנגישות מלאה למנהלים הבכירים ביותר אצלנו בפירמה, בסופו של יום, אנחנו מבינים שאנו עובדים עם אנשים בדיוק כמונו. אנשים עם קריירה, תחביבים, מצבי רוח, ומשפחה. 'יש אנשים מאחורי המספרים' זו לא סתם סיסמה ואנחנו מזמינים את המתמחים לבוא ולחוות זאת על כוס קפה לא מחייב".

בוא נדבר על נושא כמו גמישות בשעות עבודה, שצבר תאוצה בעקבות הקורונה.

"קודם כל, אנחנו מאפשרים גמישות בשעות עבודה. הפירמה מבינה שנדרשים שינויים בהיקף העבודה בהתאם לשינויים האישיים בחיי העובדים, אשר רואים בפירמה בית לשנים רבות, והיא מאפשרת זאת. בכלל, מסגרת העבודה היא נוחה עם היקף שעות עבודה סביר, שאינו כולל עבודה בשעות הלילה... חשוב לזכור שיש לנו סניפים הפרושים בכל הארץ בהם ניתן להשתלב. דבר המאפשר גמישות בבחירת מקום העבודה נקודה נוספת יציבות תעסוקתית. רבים מהמתמחים שלנו נשארים בפירמה לאורך שנים וחלקם אף הצטרפו כשותפים, זאת בזכות מדיניות של קידום מבפנים ותחושת המשפחתיות הנלווית לעבודה בפירמה".

קבוצת המנהלים בפירמה ברית פיקוח MBTצילום: ברית פיקוח MBT

תנאי שכר?
"אנו מציעים תנאי שכר טובים והוגנים. בנוסף, החל משנת הלימודים הקרובה 2022/23 נציע תוכנית מלגות למימון שכר לימוד למתמחים (פרטים ימסרו למתעניינים)".

אני רואה בתמונה הקבוצתית חליפות, פנים חמורות סבר, שלטים המבקשים לא לצחוק?

"לצערנו, החליפות כבר לא עולות עלינו ואת השלטים האוסרים לצחוק בדיוק הורדנו אתמול. לגבי הפנים הרציניות, יש עוד עבודה, אבל זה כנראה בא עם המקצוע...".

ברית פיקוח MBT רואי חשבון
משרד ראשי - תל-אביב
חומה ומגדל 2, תל אביב, ת.ד. 20150, מיקוד 6120101
טל' 03-6382863 | avia@britcpa.co.il
www.britcpa.co.il  infocpa@mbtcpa.co.il
סניפים נוספים:
חצור הגלילית, צמח, קיבוץ יגור (חיפה), עומר (באר-שבע), תל-אביב (סניף מושבים)

בשיתוף ברית פיקוח MBT רואי חשבון