עודף ממיליון: נתיבות מתעוררת להזדמנויות חדשות

המשקיעים זורמים אל העיר, שנחשבת לאחד ממוקדי הצמיחה בדרום הארץ. "המתווכים החזקים", ממשרדי התיווך המובילים בנתיבות, מתמחים בביצוע עסקאות מוצלחות עם תשואות מעולות

שרה שוורץ
תוכן שיווקי
מגדלי בניינים
עודף ממיליון: נתיבות מתעוררת להזדמנויות חדשותצילום: shutterstock
שרה שוורץ
תוכן שיווקי

בשנים האחרונות, העיר הדרומית מיצבה עצמה כיעד אטרקטיבי עבור זוגות צעירים ומשפחות המבקשות חיי קהילה עשירים, תרבות ופנאי. כמו גם נגישות מקסימלית למרכז הארץ עם תחנת רכבת החדשה וחיבור לכביש שש. תוסיפו לזה את הטבת המס לתושבי נתיבות - שגדלה לאחרונה מ־13% ל־16% בשנה, ועד לתקרה של 204,000 שקל, ששוויה עשוי להגיע ל־65,280 שקל בשנה - וקיבלתם את כל הסיבות להיותה בין הערים המובילות במכירות הדירות החדשות בישראל ובין שיאניות התשואות בערי הדרום.

אחד מהשחקנים הבולטים בשוק הנדל"ן הלוהט בעיר הוא משרד התיווך "המתווכים החזקים". המשרד נהנה ממוניטין מוצלח בעשר השנים האחרונות בזכות עבודתו על הפרויקטים המוצלחים בעיר נתיבות, ובאזור דרום בכלל. ברזומה המקצועי של המשרד - כך מעיד המייסד והבעלים, ישראל חניה - ניתן למצוא אלפי עסקאות נדל"ן מוצלחות, שגוררות תכופות המלצות על המשרד והצוות המקצועי.

הבית שלכם להשקעות

בין אם אתם חולמים על דירה משלכם, או מתכננים לקנות דירה להשקעה שתייצר עבורכם תשואה חודשית מעולה - בוודאי תרצו להיות בטוחים שאתם עושים עסקת נדל"ן בטוחה ומשתלמת. צוות המומחים של 'המתווכים החזקים' מכיר את אזור הדרום – נתיבות, שדרות, נתיבות אופקים והסביבה על שכונותיהם השונות ויודע לזהות מגמות שינויים והזדמנויות בביקוש ובהיצע, לפני כולם ולהציג אותם למשקיעים.

ישראל חניה, בעליםצילום: ניב צילום פרטי

צוות המתווכים המנוסה, אשר מונה כ-30 מומחי נדל"ן, יהיו שם עבורכם בכל שלב - החל מהמפגש הראשוני, דרך בירור והבנת הצרכים והתקציב שלכם, ועד למכירה או השכרה של הנכס - כל זאת בסבלנות, באדיבות ובמקצועיות.

סוד ההצלחה של המשרד, המחזיק במאגר נכסים עם אלפי דירות, בתים פרטיים, קרקעות ושטחים מסחריים, מתבסס על מעטפת שירותים רחבה שמטרתה להעמיד לטובת לקוחות המשרד – משקיעים וחברות - את כל פתרונות הנדל"ן תחת קורת גג אחת: החל משירותי יועץ משכנתה מוזלים, דרך עורך דין מקצועי במחיר עלות, ביטוח משכנתה בהנחות ענק, ועד מחירים מיוחדים להתקנת מזגנים. כך למעשה, המשרד מספק ללקוחותיו ראש שקט לצד מיקסום רווחים מכל עסקה, מה שיכול להסביר גם מדוע משרד "המתווכים החזקים" נבחר שוב ושוב לשיווק פרויקטים ענקים על-ידי חברות בנייה גדולות. כך למשל, מכר המשרד לאחרונה 400 יחידות דיור בירת הנגב, באר שבע, בלוקיישן מרכזי ובסביבת האוניברסיטה, פרויקט המוערך ב-60,000,000 שקל.

מבורך כהן, מנהל משרדצילום: ניב צילום פרטי

את אותה החתירה למצוינות שמאפיינת את "המתווכים החזקים" בתחום דירות יד ראשונה ממשיך המשרד בדירות יד שנייה, עם התמחות בפליפים. "כך למשל דירה שנרכשה לפני כחודשיים בנתיבות ב-420,000 שקל, נמכרה לאחר שיפוץ והשבחת הנכס ב-670,000 שקל. לנכס המחודש נמצא רוכש בזמן שיא", מספר חניה.

במשרד "המתווכים החזקים" מעידים שנכס שעובר לשיווק בבלעדיות של משרד זוכה לפרסום איכותי ומדוויק בכל ערוצי השיווק – פייסבוק, עיתונות, אתרים ייעודים והפצה ממוקדת למאגר הלקוחות הגדול שמחזיק המשרד, ועל ידי כך זוכה למקסימום חשיפה ופרסום איכותי המגיע בדיוק לעיניים הנכונות. והתוצאות? "אורך חיי המדף של נכסים הוא כה קצר עד שלעיתים דירות באזורים מבוקשים נחטפות עוד באותו היום", אומר ישראל חניה.

ל"מתווכים החזקים" התמחות גם בתחום הנדל"ן המסחרי, המתאפיין בעסקאות מורכבות יותר. כך, בעשור האחרון שיווק המשרד משרדים, חנויות, מבני תעשייה, מחסנים לוגיסטיים, ומגרשים במיקומים אסטרטגים. בחירה מוקפדת של הנכסים להשקעה, והיכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן המסחרי מאפשרת ללקוחות המשרד ליהנות מתשואות כפולות – גם תשואה שוטפת וגם רווחי הון במכירה או במימוש כנכס מניב במחיר גבוה משמעותית ממחיר הרכישה.

ישראל ברבי, מנהל מחלקה מסחריתצילום: ניב צילום פרטי

"אנו מספקים ללקוחותינו חווית רכישה ייחודית בליווי מתווך אישי לאורך כל הדרך. אנחנו מתחייבים לזמינות מלאה במהלך כל שעות היום, וגם הלילה. כל לקוח שמגיע אלינו נחשף להיצע גדול של נכסים ושטחים שיכולים להיות רלוונטיים עבורו", מסביר ישראל חניה, אשר מוכר בעיר בתור יזם מוביל שיודע ללוות ולסגור עסקאות בימים ספורים. "אנו שמחים לספק לכל לקוחותינו מידע נוסף הכולל הסבר על כל התהליכים של רכישת נכס נדל”ן והפנייה לאנשי המקצוע הטובים בתחום".

המתווכים החזקים
טלפון: 077-9973089
לכתובת המייל >>
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>