א. רוטמן: מותג המגורים מהמובילים ברחובות מגיע לתל אביב

חברת אברהם רוטמן ושות', מחברות הבנייה הוותיקות, בונה ברחובות ובאזור השפלה כבר כשישה עשורים ומוכרת בתחום בזכות המוניטין ואיכות הבנייה שלה. בשנה האחרונה הגיעה החברה גם לתל אביב, לבנות פרויקטים יוקרתיים במסגרת תמ"א 38/2

בשיתוף א. רוטמן ושות'
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בשיתוף א. רוטמן ושות'
תוכן שיווקי

ענף הבנייה נמצא בשנתיים האחרונות בתנופה בלתי רגילה ובאזור רחובות מגיעים היקפי הבנייה לאלפי יחידות דיור בכל שנה. אחת הערים המבוקשות בשפלה, שבה מצויים מכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות ופארקי היי־טק המובילים בישראל, מושכת אליה משפחות רבות ומשפרי דיור. חברת הבנייה א. רוטמן נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום, והפרויקטים שהיא בונה מבוקשים בעיר זה שלושה דורות.

חברת הבנייה הרחובותית הוותיקה הוקמה בשנת 1964 על ידי אברהם רוטמן ז"ל וביססה את עצמה כחברת בנייה איכותית ומובילה, משלב היסודות ועד רמת הגמר. א. רוטמן בנתה מבני ציבור — בתי ספר, בתי כנסת, מבנים לתעשייה ועוד. את החברה המשפחתית מנהל היום בנו של המייסד, יעקב רוטמן, ואליו הצטרפו במהלך השנים שניים מבניו — יניב ורועי רוטמן.

פרוייקט שלומציון המלכה ת"א - V5 Architects

במשך השנים ביססה החברה את יכולותיה והתמחתה בבנייה רוויה למגורים במיוחד באזורי הביקוש של העיר רחובות — רחוב ויצמן, רחוב גורדון ורחוב אייזנברג והשכונה החדשה "רחובות המדע" — שבהם בנתה כ–14 פרויקטים. בנוסף בנתה פרויקט משרדים ומסחר בפארק המדע רחובות, פרויקטים בנס ציונה ופרויקט יוקרה בשכונת נוה זמר ברעננה.

פרוייקט אייזנברג רחובות - V5 Architects

החברה צברה לאורך השנים מוניטין כחברת בנייה מובילה ואמינה הן בקרב גופים ציבוריים כדוגמת רשויות מקומיות, משרדי ממשלה וכד' והן בקרב משפחות שרכשו דירה בפרויקטים של החברה. בחברה מספרים על מקרים שבהם לאחר שנים, הקונים הגיעו לרכוש דירות גם עבור הילדים ולפעמים אפילו עבור הנכדים.

חברת אברהם רוטמן ושות' מקפידה לאורך כל תהליך הבנייה על תכנון ברמה גבוהה על ידי מיטב האדריכלים והיועצים, שימוש בחומרי הבנייה המתקדמים בענף, מפרטים טכניים מהחברות המובילות והאיכותיות ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים. משרדי החברה ממוקמים בפארק המדע ברחובות והיא מעסיקה כ–50 עובדים בהעסקה ישירה, תוך מתן דגש רב על רמת השירות ללקוחות הרוכשים דירה בפרויקטים של החברה.

פרוייקט ברחוב לוין אפשטיין רחובות - חן ואדר אדריכלים

בשנים האחרונות עורך מינהל ההנדסה של עיריית רחובות תחרות בקרב הפרויקטים הנבנים בעיר, שבה בודקים אנשי המקצוע את התכנון, העיצוב וכד' — וחברת א. רוטמן, שניגשת לתחרות מדי שנה עם פרויקטים חדשים, זוכה תמיד להיות בין המובילות בתחרות מקצועית זו ולקבל את הפרס מידי ראש העירייה, מר רחמים מלול.

פרוייקט ברחוב בילטמור בתל אביב - זית לב אדריכלים

בשנה האחרונה סיימה החברה פרויקטים ברחוב גולדין ורחוב הגר"א ובימים אלה היא נמצאת בתהליך בנייה מואץ של פרויקטים בדרך יבנה, רחוב וילקומיץ' ואייזנברג־פינת הרצל. בשנים האחרונות החלה החברה בבניית פרויקטים גם מחוץ לרחובות ואזור השפלה. לפני כשנתיים הסתיימה בנייתו של פרויקט בשכונת נוה זמר ברעננה ובקרוב תחל הקמתם של שישה פרויקטים נוספים, חלקם ברחובות וחלקם בתל אביב.

יעקב רוטמן, מנכ"ל החברה, מאמין כי "יכולותיה הגבוהות של החברה והמוניטין שלה בקרב רוכשי הדירות ברחובות יעזרו לה להתבסס כחברה מבוקשת גם בתל אביב ובכל עיר שאליה תגיע החברה לבנות. המוצר שאנחנו בונים ללקוחות שלנו כבר שנים הפך מזמן למותג מגורים מוביל, שמביא כמה דורות של לקוחות לרכוש דירה בפרויקטים שלנו".

פרוייקט עתידי פינס רחובות - חן ואדר אדריכלים

יניב ורועי רוטמן, הדור השלישי השותף לניהול החברה ולהצלחתה, מוסיפים כי תמשיך להתפתח בשנים הקרובות בקידום תהליכי בנייה וטכנולוגיות מתקדמות והשתלבות הולכת וגוברת בפרויקטים של התחדשות עירונית באזורי הביקוש בישראל, וכל זאת תוך שמירה על המוניטין הרב של החברה.

לפרטים: 08-9468558

בשיתוף א. רוטמן ושות'