איילון מוטורס: מכוניות חדשות במחירים מפתיעים

סוכנות היבוא המקביל איילון מוטורס מציעה כלי רכב חדשים במחירים שוברי שוק. איך הם עושים זאת?

אסף לבנון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכבים באולם תצוגה
איילון מוטורס: מכוניות חדשות במחירים מפתיעים
אסף לבנון
תוכן שיווקי

למה לקנות רכב חדש במחיר הגבוה בעשרות אלפי שקלים ממה שחייבים לשלם? זו כנראה השאלה שצריך לשאול את כל מי שבוחר לקנות רכב חדש שלא דרך "איילון מוטורס" - היבואן המקביל המורשה הוותיק ביותר בשוק הישראלי. כבר יותר מעשור שהחברה מייבאת בעצמה מגוון גדול של מותגי רכב ומוכרת אותם במחירים הנמוכים ממחירי היבואנים הרשמיים. פולקסווגן, סקודה, טויוטה, הונדה, וולוו, פורד, ג'יפ, מרצדס, ב.מ.וו ולנדרובר הם רק חלק מהמותגים שניתן למצוא בשתי סוכנויות "איילון מוטורס" - זו שברמלה וזו שבקריית עקרון (צומת בילו). כולם כלי רכב חדשים עם 00 בעלים קודמים וקילומטר, ממש כמו אצל היבואן הרשמי. גם האחריות והטיפולים הם כמו אצל היבואן הרשמי: אותו מספר שנות אחריות (כשרכבים היברידיים מקבלים אפילו אחריות ארוכה יותר, הנמשכת חמש שנים) ואותם מוסכי טיפול מורשים רשמיים. בנוסף, מציין זכריה, "אנחנו יודעים לייבא רכבים תחת אחריות יצרן מורחבת כאשר האחריות והשירות הינם תחת אחריות היצרן".

"אין ספק שאנחנו מציעים את המחירים האטרקטיביים ביותר בישראל", אומר אבישי זכריה, מנכ"ל "איילון מוטורס". "לפעמים ניתן למצוא אצלנו כלי רכב במחיר הנמוך ב-70,000 עד 100,000 שקל ממחיר המחירון שלו. עוד אנחנו מקפידים על רמת שירות גבוהה, בה הלקוח מקבל את כל מה שהוא צריך מא' עד ת', מרגע הפנייה הראשונית ועד לרגע סגירת העסקה וקבלת הרכב. כמו כן, אנחנו דואגים ללקוח שרכש אצלנו רכב גם לאחר ביצוע הרכישה ואנו רואים בשימור הלקוח ערך עליון".

"אין ספק שאנחנו מציעים את המחירים האטרקטיביים ביותר בישראל"

על נושא "סגירת העסקה וקבלת הרכב" שווה להתעכב: כל מי שרכש רכב חדש יודע שהנוהל הוא להגיע לסוכנות, לבחור בה את הדגם, להזמינו ואז לחכות שהיא תבצע הזמנה מהיצרן ושזו תגיע לארץ - דבר הלוקח שבועות ולעתים אף חודשים. לא ב"איילון מוטורס". שיטת העבודה השונה של החברה, כיבואן מקביל, מכתיבה נוהל אחר ואטרקטיבי במיוחד ללקוח: שלם וסע. עם סגירת העסקה על הלקוח לחכות רק שעה-שעתיים (במקרים מסוימים: שלוש שעות) עד שתסתיים כל פרוצדורת רישום הרכב והוא יוכל לקבל את המפתחות ולצאת מהסוכנות. ממש כמו בקניית רכש משומש - רק שכאן מדובר, כאמור, ברכב חדש, "מהניילונים".

מקפידים על רמת שירות גבוהה

יתרון נוסף של "איילון מוטורס" הוא תנאי מימון מהאטרקטיביים ביותר הקיימים בשוק. החברה מספקת הלוואות מימון כמעט עד ל-100% ממחיר הרכב. עוד היא מציעה עסקאות טרייד אין - לקבל זיכוי על הרכב הישן של הקונה, במחיר הקרוב למחיר המחירון. ואם כל זה לא מספיק - לחברה גם חברת ביטוח משלה, מה שמאפשר לבטח את הרכב החדש בו במקום, כחלק מכלל העסקה, ולצאת איתו מהסניף כשהוא כבר מבוטח.

"כל דגמי הרכבים שאנחנו מציעים הם מהשנתון העדכני, אין אצלנו רכבים מהשנה שעברה", מדגיש זכריה ומספר שהחברה נמצאת במגמת התרחבות ובשנה-שנתיים הקרובים צפויים להיפתח לה עוד סניפים אליהם יוכלו להגיע לקוחות ולקנות רכבים חדשים במחירים שוברי שוק.

לאתר החברה>>