"שירות מחשוב איכותי, מקצועי ואמין הוא לא דבר מובן מאליו"

מדובר בחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של כל ארגון, לכן חשוב לבחור בגורם מקצועי המספק את המענה הטוב ביותר. קקדו-טק – חברת בוטיק לפתרונות מחשוב מתקדמים, החליטה לקחת את עולם שירותי המחשוב בדרום צעד אחד קדימה

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם שוכב על ספה ועובד על מחשב נייד
"שירות מחשוב איכותי, מקצועי ואמין הוא לא דבר מובן מאליו". קקדו טקצילום: ענבר צלמים
ניבה שור
תוכן שיווקי

קקדו-טק היא חברה לשירותי מחשוב מתקדמים, המספקת ללקוחותיה פתרונות אינטגרטיביים מתקדמים, הכוללים פיתוח, הדרכה ויישום של טכנולוגיות ומוצרי תוכנה וחומרה מובילים, שירותי תשתית, בדיקה מקיפה וייעוץ מקצועי. צוות החברה מתמחה בניהול פרויקטים מקיפים בעולם המחשוב, משלב הרעיון, דרך שלבי התכנון וההקמה ועד להטמעת הפרויקט והדרכת הצוות בבית העסק, תוך התאמה של הטכנולוגיה העדכנית ביותר לצרכי הלקוח.

את קקדו-טק הקים בשנת 2007 שחר פלדמן, יועץ מערכות ואיש מחשבים ותיק, שזיהה את הצורך הממשי של אנשי הדרום בשירותי מחשוב טובים ואמינים, מתוך כוונה לשנות את התפיסה של הייטק באזור זה. החברה היא הביטוי של שחר לאהבה גדולה לאנשים, לעשיה ולמצוינות, וכן – גם לתוכים, ומכאן שמה.

"היום קקדו-טק היא שם דבר בכל הארץ, ולא רק בדרום", מספר שחר. "לאורך השנים שכללנו והתאמנו את הפתרונות שלנו לצרכי השטח, בהתאם לטכנולוגיות החדישות ביותר שיש בשוק. אנו שמים דגש על שירות בוטיק בכל מחלקות החברה, עם יחס אישי עד לרמה שכל לקוח מכיר את שחר המנכ"ל באופן אישי. אני מעורב בהכול וזה עובר לצוות העובדים וללקוחות, שכולנו משפחה אחת גדולה".

בין לקוחות החברה: אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, מפעל המזון תפוגן, כיוונים – החברה לתרבות הפנאי בבאר שבע, אקווהטק – מיזם טכנולוגי חקלאי, מפעל המזון בלאדי, מיזם קרן קרב של משרד החינוך, מאפיית הראשונים, עמותת אילים, גופים ועסקים נוספים. מה הופך את קקדו-טק לחברת מחשוב מבוקשת?

הסיירת של עולם המחשוב

"מסתבר, ששירות מחשוב איכותי, מקצועי ואמין הוא איננו דבר מובן מאליו", מספר שחר ומרחיב: "הופתענו לגלות שעסקים רבים בדרום היו מאוכזבים מאוד מנותני השירות ומהטכנולוגיה המיושנת שהותקנה אצלם. מלבד הקשיים והבעיות שנוצרו בתפעול השוטף של מערכות המחשוב בחברות ובארגונים אותם פגשנו, הם דיווחו גם על שירות גרוע שהותיר אותם ללא מענה או תמיכה ראויים.

שחר פלדמן, מנכ"ל קקדו-טקצילום: ענבר צלמים

"החזון שלרגליו הקמנו את החברה הוא פשוט וענייני – לספק מוצרי מחשוב איכותיים ועדכניים, לצד שירות מקצועי ואישי, שייתן ללקוחותינו בטחון ושקט שיאפשרו להם להמשיך בעבודתם ולהרוויח. לצורך כך, אנו שמים דגש על איכות בלתי מתפשרת, שירות מקצועי ומתן פתרונות עומק המבוססים על ניסיון רב שנים וידע עדכני שכל הזמן מתחדש. אם אוכל לתאר זאת בצורה הטובה ביותר, הייתי מדמה את הצוותים שלנו לסיירת מובחרת המסתערת על הפתרונות ללא לאות. למשל: לאחרונה היינו בפרויקט באילת אליו נסענו בבוקר וחזרנו בערב, וכבר היום אנחנו במצפה רמון, עוסקים במתן פתרונות ללקוחות שלנו".

"סטנדרט קקדו"

צוות קקדו-טק מונה 22 עובדים המתפרסים על-פני המחלקות השונות של החברה, כולם אנשי מקצוע מיומנים העובדים יחד כמשפחה אחת, מחפשים לדעת כמה שיותר על החידושים האחרונים בתחום ושואפים כל הזמן להציע ללקוחות ערך גבוה ואיכותי, מהפרט הכי קטן ועד לגדול ולמשמעותי ביותר.

צוות הפרויקטים של החברה פוגש כל לקוח חדש ומבצע עבורו סקר מקיף של שירותי המחשוב הקיימים ומתוך הממצאים שעולים מתחיל ליישר קו לפי "סטנדרט קקדו", כפי שמכנה אותו שחר. "לקוחות רבים משתמשים במערכות מידע שלא מתאימות להם, שרת מיושן שלא עומד בעומס ולא מטופל טוב, ציוד לא מותאם ועוד. לצד פתרונות טובים, הם זקוקים לחברה אמינה שעומדת בסטנדרטים גבוהים של שירות ואיכות.

"את 'סטנדרט קקדו' פיתחנו לאורך השנים והוא כולל מעטפת של 360 מעלות עם פתרונות מעולים ותמיכה זמינה ומקצועית. הסנדרט שלנו כולל את כל מערכות הרישוי, ההגנה, הגיבוי, התקשורת וכל המרכיבים ההכרחיים שעבורנו משמשים כקו אדום הנדרש למערכת ממוחשבת תקנית ואיכותית. לאחר אבחון המצב הקיים, הפתרונות שאנו מציעים יתמקדו במרכיבים הפשוטים והנכונים ביותר ללקוח ולעתידו. בין הפתרונות הללו ניתן למצוא: החלפת חומת המגן, התקנת מערכות אבטחת מידע וסייבר, מיגרציה או אינטגרציה לענן, פתרונות היברידיים במחיר הוגן ועוד".

צוות השטח של החברה כולל סיירים שעובדים מול הלקוחות לצורך החלפת ציוד וכל מה שלא ניתן לפתור מרחוק. צוות המעבדה דואג להכנת הציוד ולטיפול שוטף כפי שנדרש. מאחורי כל אלו עומדת מחלקת התמיכה מרחוק שנותנת שירותי מחשוב לכל מי שמתקשר, עד לפתרון הבעיה לשביעות רצון הלקוח ולפי "סטנדרט קקדו" הגבוה של החברה.

לאחרונה, רכשה קקדו-טק חברה-בת לאבטחת מידע וכעת היא מרחיבה את פעילותה גם בתחום זה, להשלמת מעטפת השירות ללקוחות.

העתיד כבר כאן - פתרונות מחשוב ענן

התקופה האחרונה, שחוללה שינויים חסרי תקדים במערך העבודה בעסקים וארגונים רבים, העלתה את חשיבותם של פתרונות מחשוב ענן לעבודה בארגון. בניגוד לשיטות העבודה המיושנות, בהן רוב מערכות המחשוב של הארגון ישבו על שרתים סטנדרטיים, הרי שהיום רוב הארגונים והחברות עוברים לאכסון מידע ועבודה שוטפת בעזרת שרתים הנמצאים ברשת האינטרנט, הנקראים "ענן". שיטה זו חוסכת במשאבים ובזמן תגובה ומאפשרת עבודה מרחוק ותוספת של עמדות עבודה בקלות ובמהירות.

שחר מסביר כי: "לקקדו-טק, בניגוד לחברות אחרות, יש Private cloud - סביבת ענן משלנו שבאמצעותה אנו יכולים לתת שירותי מחשוב בענן ממקור ראשון ולא נדרשים לרכוש שירות זה מגוף אחר, דבר המאפשר לנו שליטה מלאה, מחירים תחרותיים והגנה יתרה מפני מתקפות. תחום זה, למרות שאינו מדובר, הוא חשוב ביותר עבור שירותי מחשוב בטוחים ועבור הארגון כולו ולכן אנו ערוכים גם ברמת הגיבוי וההגנה וגם, חלילה, למצב שבו נדרשת התאוששות מאסון disaster recovery. איתנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנתוני הארגון שלכם בידיים טובות ובאחריות מלאה".

לא מפסיקים לחדש

לאחרונה, לקחה קקדו-טק חלק משמעותי בתהליך הקמת המרלו"ג המתקדם של חברת בלדי – המובילה את תחום ייבוא הבשר לישראל. לצורך הקמתו החליטה החברה לשדרג את כל מערך המחשוב, לטובת מערכת חדישה בעלת שרידות מיטבית, ביצועים גבוהים ויכולת להתרחב בעתיד מבלי לשנות את מהות הפתרון. הפתרונות המתקדמים והשירות המקצועי שהציעה קקדו-טק היו בדיוק מה שחיפשה חברת בלדי.

מיכאל נחום, מנהל מערכות המידע בחברת בלדי, מספר: "חברת קקדו הצליחה להבין את צרכי המחשוב של בלדי ולתת את הפתרונות המתאימים והביצוע האופטימלי. הודות לשירות, מערכת המחשוב שלנו היא בעלת המשכיות עסקית ויודעת להתגבר על תקלות שעולות המון כסף. למעשה, אנו נמצאים כיום בקדמת אבטחת המידע ברשת ונהנים מפתרונות תקשורת יצירתיים מאוד. מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים, צוות קקדו-טק יודעים לתת לנו מענה בכל האתגרים, קלים וקשים ככל שיהיו, ולוקחים אותנו למחוז מבטחים ללא טעויות מיותרות בדרך".

גם חברות קטנות ובינוניות נהנות משירותי המחשוב של קקדו-טק. שחר מספר על משרד רואי חשבון, לו סייעו בשדרוג מערך המחשוב ומעבר לעבודה בענן: "התחלנו כהרגלנו בניתוח המערכות הקיימות וגילינו מצב רעוע מאוד בכל הקשור למערכות הטכנולוגיות של המשרד, פתרונות לא נכונים וייאוש גדול של צוות העובדים מהמערכות המותקנות. אחרי שלב ליקוט הממצאים, הצגנו ללקוח את מפת הדרכים שבנינו עבורו. לאחר שהלקוח בחר לעבור לעבוד בענן, ביצענו עבורו פרויקט מעבר לענן תוך דגש על מינימום הפרעה בעבודה ומקסימום טכנולוגיה עדכנית. הלקוח, שהרגיש שינוי משמעותי מאוד ברמה המקצועית והטכנית שאליה הבאנו אותו, היה מרוצה מאוד מהתוצאה ומהשירות".

שחר פלדמן מסכם: "פתרונות המחשוב שאנו מציעים עומדים בסטנדרטים גבוהים ומאפשרים ללקוחות שלנו להיות בטוחים ושקטים ולהמשיך לעבוד בשקט, בעוד מערך המחשוב שלהם מטופל כראוי ובבטחה. האווירה המשפחתית והחמה של צוות החברה היא חלק בלתי נפרד מהשרות שמוענק ללקוחותינו, שמכירים אותנו באופן אישי ומצטרפים גם הם למשפחה. אנו מזמינים גם אתכם להיות חלק מאיתנו".

קקדו טק: שירותי מחשוב מתקדמים
שרה אמנו 4, באר שבע
טלפון: 08-6230135
לכתובת המייל >>
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>

לוגו קקדו-טקצילום: באדיבות החברה