חברות עיבוד שבבי: כרסום וחריטה מדויקת לכל פרויקט

מדובר בתהליך המצריך יכולת דיוק שתענה על כל צורך או הגדרה. יעילות, מהירות ומענה מקצועי לאורך התהליך גם הם פרמטרים חשובים, אז כיצד בוחרים את מי שיספק את המענה המתאים ביותר?

שרה שוורץ, לירון גולן ויובל ניסני
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יד בכפפה מחזיקה שבב מתכת
חברות עיבוד שבבי: כרסום וחריטה מדויקת לכל פרויקטצילום: shutterstock
שרה שוורץ, לירון גולן ויובל ניסני
תוכן שיווקי

עיבוד שבבי הוא תהליך מורכב ועדין הדורש יכולות כמו דיוק, מהירות, חשיבה יצירתית והכרה של כלל המגמות והחומרים בתעשייה, שמתעדכנת מרגע לרגע. מעבר ליכולות טכניות, גם ליווי וזמינות גבוהה לאורך הדרך חשובה, זאת לצד ביצועים ופתרונות מתקדמים. כיום ניתן להיעזר בחברות עיבוד שבבי המכירות את התחום מקרוב וישמחו לתת מענה בנושא: מ.אש מכניקה מדויקת, אביט מכניקה עדינה בע"מ, אשד כלי חיתוך מתקדמים בע"מ, ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ ובלומנפלד מכונות.

nullמ.אש פיתוח וייצור מכניקה מדויקת

"חברת מ. אש פיתוח וייצור מכניקה מדויקת" הוקמה על ידי מוטי אשכנזי לפני כ- 40 שנה ומאז ועד היום מתמחה בתחום העיבוד השבבי - כרסום וחריטה עבור מגון רחב של תעשיות, חברות ומפעלים קטנים או גדולים. בין לקוחותיה: מקורות, HP, תעשייה אווירית ועוד. החברה הציבה לעצמה כמטרה להוביל את חזית העולם המכני ולהיות "עם יד על הדופק" בכל הפיתוחים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. כל זאת לצד שירות אישי, יעיל ומהיר תוך כדי עדכון הלקוח בכל שלבי התהליך עד לגימור מושלם של המוצר.

"התחום של עיבוד שבבי יכול להזכיר את שיתוף הפעולה בין אדריכל לקבלן. התפקיד של האדריכל לתכנן את הפרויקט ולשרטט את המבנה, בעוד הקבלן עובד בשטח ובונה את החלל, בניין המגורים או הווילה. בתחום שלנו אנחנו הקבלן המבצע שמקבל את תכנון המוצר מידיי המהנדס, אנחנו יודעים איך לקחת את כל השרטוטים ולהפכם לידי 'מוצר חי', עובד ומוגמר המעניק את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח ובהתאמה אישית. שיתוף הפעולה שלנו יחד עם המהנדס יכול להתרחש עוד בתחילת הפרויקט, שם אנחנו יכולים להאיר את הדרך ולהעניק מהידע שלנו במטרה לייעל את התהליך. מאידך, אנחנו יכולים גם לקבל את התכנות הסופי ולהתחיל בייצור עד סיומו", משתף מאיר אשכנזי, מנהל המפעל יחד עם אחיו גלעד, שניהם ממשיכים את מורשת אביהם מוטי אשכנזי, ממקימי החברה

עיבוד קונבנציונלי וחריטה, הכל במועדי אספקה מהיריםצילום: תומי הרפז צילום

חברת מ. אש עובדת עם מגוון רחב של תעשיות: תעשיית המזון, האלקטרוניקה, הרכב, תעשיית הרפואה ועוד ויודעת כיצד לייצר עבור כל אחת מהן את הצרכים המדויקים עבורה בהתאמה אישית. עוד מתמחה החברה בייצור דגמים, אבי-טיפוס, מתקנים ספציפיים, כמו גם ייצור סידרתי שוטף בכמויות שונות, בכרסום וחריטה ממוחשבת, וכן בעיבוד קונבנציונלי וחריטה קונבנציונלית, והכל במועדי אספקה מהירים.

במהלך שנות פעילותם, זיהה הצוות כי לחברות שונות קיים צורך בפיתוח מוצר ובדיקתו עוד לפני שלב של ייצור המוני, וזאת על מנת לאפשר ללקוחות לתכנן היטב את מוצריהם ולחסוך בזמן ובכסף. "מכיוון שאנחנו חברה משפחתית, יש לנו גם את האפשרות לייצר מוצר יחיד עבור חברות. התהליך הוא תמיד מאוד פשוט, מהיר וקל. ברגע שאנחנו מקבלים את הבקשה, אנחנו שולחים הצעת מחיר מיידית ומרגע האישור מתחילים בעבודה ולכל אורך הדרך מעדכנים ונשארים בקשר רציף והדוק עם הלקוח, דבר שהרבה פעמים חסר בתעשייה".

"בתחום שלנו אנחנו הקבלן המבצע שמקבל את תכנון המוצר מידיי המהנדס"צילום: תומי הרפז צילום

חלק גדול מפעילותה של החברה הוא בפיתוח אבי טיפוס, סדרות קטנות וחלקים בודדים. הדבר נעשה על-ידי ליווי הלקוחות בפיתוח המוצר וממשיך לצד ייצור החלקים, הרכבה מכנית תוך הבטחה לתכנון וביצוע מדויקים ותקינים. עוד ניתן למצוא במפעל כרסומת ומחרטה קונבנציונלית לביצוע עבודות פשוטות או השלמות לעבודות שבוצעו בCNC - וזאת בעזרת צוות מקצועי ומיומן. כך הופכת החברה לזרוע הביצוע של כל מוצר מכני ושותפה לדרך עד לסיום מוצלח, מהיר, מדויק וחסכוני של הפרויקט.

מ.אש פיתוח וייצור מכניקה מדויקת
צבי ברגמן 13, פתח תקווה
טלפון: 054-4798796
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>

---------------------------------------

nullAVIT מכניקה עדינה בע"מ - 37 שנות ניסיון בשוק העיבוד השבבי

כרסום, חריטה, שיקוע, השחזה, סימון לייזר וחיתוך בחוט אלו רק חלק מהשירותים שניתן למצוא אצל חברת AVIT" מכניקה עדינה בע"מ", המספקת ליווי וייעוץ משלב התכנון ועד ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר, בהתאמה אישית, מקצועיות ואפשרות לייצור בכמויות קטנות או גדולות לפי רצון המפעל.

החברה הוקמה בשנת 1984 על-ידי אלברט ביטון, שעוסק ומתמחה בתחום כבר מעל ל-50 שנה בהן צבר ניסיון וידע פרקטי בחברות לעיבוד שבבי ותהליכי אוטומציה כמו חברת "ורגוס" וחברת "ישקר". כיום, מנהל את החברה כעסק משפחתי יחד עם ארבעת ילדיו שהשתלבו בתחומים שונים: יוני כאיש ביקורת ותכנת, אלברט מנהל עבודה, הבת לילית כמנהלת חשבונות, קרול מנהל מחלקת CNC ואיציק מנהל ריצפת ייצור. ארבעתם יצרו יחד חברה מיוחדת שמצד אחד מביאה את הניסיון רב השנים, המקצועיות והמיומנות בתחום, ומצד שני מביאה איתה את היחס האישי, המשפחתי והישיר בניהם לבין לקוחות החברה.

עסק משפחתי. AVIT מכניקה עדינה בע"מ צילום: אביט מכניקה עדינה

עבודות מיוחדות שדורשות חשיבה מחוץ לקופסה

"אנחנו יודעים לספק פתרונות ושירותי עיבוד שבבי למפעלים, חברות ותעשיות שונות, כמו: תעשיית הרכב, תעשייה התרופות, תעופה, הנשק ועוד. זה אחד מהדברים שמייחדים אותנו, אין מוצר שאנחנו לא יודעים ויכולים לייצר. אנחנו אוהבים אתגרים ואוהבים לצאת מהקופסה, למצוא פתרונות יצירתיים כשבסופם אנחנו מביאים את המוצר הסופי ברמה הכי טובה ואיכותית שיש ושתבטיח אפס תקלות", משתף יוני ביטון. "אנחנו חיים ונושמים את התחום העיבוד השבבי מגיל מאוד קטן, אבא שלי היה עד להתפתחות הטכנולוגית שהתחום עבר משנות ה-60 ועד היום. אחד הדברים שחשובים לנו, כל הזמן להתפתח ולהיות עם מבט לעבר העתיד הטכנולוגי, למצוא את הטכנולוגיה הכי טובה ומדויקת שיש בשביל להביא בסופו של דבר ללקוח מוצר מוגמר לא פחות ממושלם".

באיזו טכנולוגיה למשל אתם משתמשים?
"אנחנו עובדים עם שיטות של עיבוד באלקטרו ארוזיה, למשל. מדובר בשיטת חיתוך בחוט או שיקוע שהיא מאוד מדויקת ועדינה ביחס לכרסום או חריטה. התהליך הוא חשמלי ובעזרת השיטה הזאת אנחנו יכולים להגיע לצורות גיאומטריות מורכבות, זוויות מדויקות ועוד. באופן כללי, אנחנו לא חוסכים במכשירים ובטכנולוגיה הכי מתקדמת שקיימת בשוק ברשותנו: מחלקת CNC כרסום 3 צירים ו- 5 צירים, MAKINO DMGMORI מחלקת EDM – ארוזיה, שיקוע וחיתוך בחוט, MAKINO EDM משחזות שטחים אוטומטיות, השחזה עגולה, משחזות יבשות, מחרטה, כרסומות קונבנציונאליות, מחלקת הלחמות כסף, חדר ביקורת המכיל מכשור וכלים לבדיקות הרצויות, בין היתר מכונת CMM מכשיר קומפרטור ועוד".

החברה מלווה את הלקוחות ומייעצת בכל שלבי התהליך, משלב התכנון ועד הביצוע: "מגיעים אלינו לקוחות שרוצים להתייעץ איתנו עוד בשלב התכנות, יש פעמים שאנחנו כאנשי שטח יכולים לראות ולצפות תקלות עוד לפני שזה מגיע אלינו לביצוע. לכן, ברגע שלקוח משתף אותנו בתחילת הפרויקט אנחנו יכולים לכוון אותו ולראות האם הוא אפשרי לביצוע, או לתת פתרונות אחרים. אין מוצר, מכונה, פריט קטן או גדול שאנחנו לא יכולים לספק לכל דורש".

"אין מוצר שאנחנו לא יודעים ויכולים לייצר"צילום: אביט מכניקה עדינה

איך מתחילים?
"הלקוח יכול לבוא אלינו עם שרטוט של המוצר ואפשר לצאת לדרך. אנחנו יכולים גם כאמור להיות שותפים יחד עוד מהרעיון ויחד עם הצוות שלנו להעלות את כל השאלות ולמצוא את התשובות וללוות אותו עד הביצוע. בנוסף, אנחנו עושים עבודות נוספות במגוון תחומים כמו: מתקני עיבוד ומדידים מדויקים, מתקני דפינה לייצור המוני לתעשיות הרכב, התעופה, ההיי-טק, המזון והנשק. מבלטים / גזירה, תבניות שעווה, ואקום פורמינג, עיבוד חומרים מורכבים ופלסטיקה. כמו כן, אנו עוסקים בייצור סדרות קטנות ובינוניות ומתקנים ייחודיים".

AVIT מכניקה עדינה בע"מ: כל הפתרונות במקום אחד
ת.ד. 61 א.ת. שלומי 2283200

מעבר לאתר >>
טלפון: 04-9808173
לכתובת המייל >>

--------------------------------------------------

nullאשד כלי חיתוך מתקדמים בע"מ

מה משותף לחברות Rolls Royce, RAFAEL, IAI, IWI ואלביט? זיהוי הפוטנציאל הגלום בעיבוד שבבי מדויק הנעשה במקצועיות ומתורגם לשיפור זמני יצור במאות אחוזים. החברות הללו יודעות כי הכלים שנועדו למכשירי הקצה מוכרחים להצטיין ברמת דיוק בלתי מתפשרת, כזו שתאפשר ביצועים מעולים. זאת אחת הסיבות, שכל הדרכים הובילו לחברת דוד וייס – אשד כלי חיתוך מתקדמים בע"מ.

סוד הקסם של החברה הממוקמת בפ"ת ב א.ת. סגולה, ומתמחה בהשחזה מדויקת של כלי חיתוך לעיבוד שבבי הוא במענה המדויק לפרויקטים מורכבים המצריכים פתרונות יצירתיים ובסדרות קטנות.

מענה לפרויקטים מורכבים המצריכים פתרונות יצירתיים ובסדרות קטנותצילום: אשד כלי חיתוך מתקדמים בע"מ

הוותק והניסיון של צוות החברה המונה 18 עובדים ומנוהלת על-ידי מר דוד וייס משנת 2004 בא לידי ביטוי במיומנויות משופרות תוך התאמה למגמות עדכניות ותהליכי ייצור מתקדמים בשלל התעשיות – ביטחון, תעופה, רפואה הייטק ו-MASTER PRODUCTION.

לחברת ESHED צוות של מהנדסים, מנהלי מוצר ויועצים טכניים, המאפשריםturn key solutions לחברות המייצרות מוצרים בעיבוד שבבי ואינן מגיעות לתוצאות המדויקות והיעילות ביותר, היות והן נסמכות כלי המדף המוצעים בשוק על-ידי ייצרני הכלים הגדולים.

"דוגמה מעולה לייעול תהליכי ייצור היתה כאשר חברת ESHED קיבלה פנייה מאלביט מערכות לייצור כלים מהירים לעיבוד מהיר של צלעות קירור למנוע של מערכת נשק מתקדמת העובדת בסל"ד גבוהה ומתחממת במהל הפעולה" מסביר דוד וייס ומוסיף: "מהות הרעיון היה כרסום של פינים עגולים של מעטפת המנוע לטובת הולכת אוויר וקירור המנוע. שימוש בכלים סטנדרטיים הקיימים בשוק (בכירסום בצורת שתי וערב) איפשר ביצוע כל חלק בזמן המוערך -שעות לחלק. חישוב פשוט של ייצור כ-1,500 יחידות, משמעותו זמן מכונה לא מבוטל של למעלה מ-250 ימים".

נקודת המפנה היתה כאשר הפרוייקט הגיע לידיים של ESHED, צוות המהנדסים המנוסה הוכיח חדשנות מהי כאשר שלף פתרון מקורי מחוץ לקופסא, וייצר מקדח בעל חור פנימי המאפשר קידוח מהיר בחומר מלא (ללא הכנות) וייצור הגיאומטריה הרצויה במהירות שיא של 0.3 שניות לפין. את פירות ההצלחה קטפה אלביט מערכות עם שיפור זמני ייצור של החלק מ 4.5 שעות ל 1.2 שעות, הבדל תהומי מבחינת זמן ייצור.

באנלוגיה מענף האוכל ניתן לומד כי מסעדות יש לרוב, אך כשרוצים ליהנות מאיכות חסרת פשרות, התשובה היא בדרך כלל מסעדת שף עם כוכבי משלן. לכן, כאשר חברות ענק במשק דוגמת Rolls Royce, RAFAEL, IAI, IWI מבקשות מענה מצוין ולא בינוני הם פונות לאשד. כנראה שיש להן סיבה טובה.

ביקורות האיכות קובעות: IGI מדידי ישראל – מהחברות האמינות בעולם בתחום המדידים

כאשר מקצועיות היא שם המשחק, אין זה פלא שחברת הבת של ESHED - חברת IGI מדידי ישראל – חברה יחידה מסוגה בארץ וייחודית בעולם, המייצרת מדידים לעיבוד שבבי ברמות דיוק של 0.0001 מ"מ, נמנית לדברי וייס כאחת החברות האמינות ביותר בעולם בתחום מדידים של IGI המיוצרים בתפוצה רחבה.

"בעולם הייצור המתקדם הדרך היעילה ביותר לבדוק הברגה מדויקת אחרי ביצועה, היא שימוש במדיד המדויק פי עשרה יותר מהכלי, ולו צד עובר (GO) וצד שאינו עובר (NOGO). ייצור של מדיד הברגה היא מלאכת אמן מדויקת המצריכה ידע נרחב של תורת המתכות, השחזה וכמובן ביקורת. על פי רוב, ומאחר ומדובר בכלי מדידה המאשרר או פוסל מנות ייצור, כל מדיד נשלח לביקורת חיצונית של מעבדה מוסמכת תקן 17025. דוחות מרכזים של מעבדות הכיול מראות כי מדידים תוצרת חברת IGI נפסלות באחוז זניח של כ 0.2% מסה"כ תוצרת החברה – עובדה שממצבת את IGI בצמרת החברות בתחום המדידים".

אשד כלי חיתוך מתקדמים בע"מ
בן ציון גליס 40, פתח-תקווה, ישראל
טלפון: 972-3-9133658+
פקס: 972-3-9133655+
מעבר לאתר >>

--------------------------------------

nullירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ

חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ היא חברה מומחית בעולם עיבוד המתכת, אשר מעניקה פתרונות מגוונים ללקוחותיה בכל אחד מהשירותים שנכללים תחת התחום הזה. אחד השירותים המובילים שלה הוא העיבוד השבבי, אשר מתבצע במחלקה ייעודית בעזרת המכונות המתקדמות בתחום, ובעזרת אנשי מקצוע מנוסים ובעלי יכולות גבוהות.

"תחום העיבוד השבבי כולל סוגי עבודות רבים, ובעקבות כך – גם מגוון גדול מאוד של מכונות משוכללות ומתקדמות", מספר ירון אביגדור, מנכ"ל החברה. "זה כולל עבודות כמו חריטה, כרסום (שגם בתוכו יש הרבה מאוד גישות וטכניקות), עיבוד שבבי בפני עצמו ועוד. זה עולם של חלקים עדינים מאוד, מדויקים, שעלינו לייצר תוך הקפדה מקסימלית על מאפייני החלק המיוצר.

"העולם הזה כולל סוגים רבים של חלקים: החל בחלקי שפורפרות, דרך עיבוד חלקים למיקרוגל ועד יצירת פרופלורים גדולים או עיבוד חלקים המיועדים לכלים ולמכונות שנשלחים לחלל. כל חלק כזה עובר עיבוד כדי להתאים אותו למטרה ולייעוד שלו".

מהי הייחודיות של חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ?

"אנו מחזיקים במגוון יחודי של טכנולוגיות ייצור והכל תחת קורת גג אחת ונתמך בכל ההסמכות הדרושות לפי תקנים תעופתיים. (זיווד, עיבוד שבבי, כיפוף, עירגול, ריתוך, הרכבות, ייצור מבלטים, קידוח עמוק, עיבוד חלקי מיקרוגל חלל ושפורפרות, איטום ועוד) ישנן חברות מעטות בישראל שמחזיקות בהסמכות בהיקף דומה לשלנו, וזו ייחודיות שמאפשרת ללקוח לקבל מאיתנו את כלל השירותים, מהפיתוח ועד לייצור, תחת קורת גג אחת.

ייצור רכיבי טילים ועיבוד חלקים המיועדים להגיע לחלל

"מחלקת העיבוד השבבי שלנו מבצעת את כלל העבודות שנעשות בתחום הזה, תוך הקפדה על ייצור מדויק ומהיר מאוד, ועמידה בתקנים ובסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר. המחלקה עומדת בכל הדרישות לתקנים Iso-9000/Aero Space 9100, בליווי קוד 13, כמו כן מאושרת לעיבוד חלקי מיקרוגל, חלל ושפורפרות. המחלקה יכולה לעבד חלקים עד 3.5 מטרים".

ליווי צמוד לאורך כל התהליך

בחברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ מבטיחים ליווי צמוד של הלקוחות לאורך כל התהליך: בשלבי המעבר מפיתוח לייצור; בתהליך בניית אבי טיפוס; מטפלים בענייני ברכש ובלוגיסטיקה ובייצור סדרתי שוטף; בביצוע הרכבות של מערכות שלמות, כולל אינטגרציה ובדיקה מלאה שלהן; ובעת שליחת המוצר ליעדים הסופיים, על פי הגדרת הלקוח והבקשות שלו. כל אלו מתבצעים על ידי אנשי מחלקת ההרכבות של החברה. מחלקת ההרכבות של החברה היא בעלת תקנים תעופתיים לאיטום והרכבות מכאניות.

"המחלקה הזאת, שפועלת תחת מחלקת עיבוד שבבי, מבצעת גם הרכבות ב'סביבה נקייה' ובדיקות לשוק התקשורת ולשוק הביטחוני, הרכבות אלקטרו-מכאניקה ומכאניקה עדינה, פתרונות Turn-Key מלאים ועוד", מוסיף אביגדור.

החברה מעניקה שירות ללקוחות בכל ענפי התעשייה, החל בדפוס ובהייטק וכלה בתעופה, בתעשייה הרפואית, בתעשייה הביטחונית ובתעשיית החלל. בשנים הראשונות להקמתה של החברה היא העניקה שירות בעיקר לחברות ישראליות, אך לאחרונה התרחבה גם לחו"ל, למדינות כמו הפיליפינים, הודו, מקסיקו ושווייץ, שלהן מספקת בעיקר מכלולים מורכבים. בנוסף לזאת, נמצאת החברה כעת גם בשלבי חדירה לשוק הרכב העולמי, עם טכנולוגיות ייצור שפיתחה ונמצאת בשלבי בדיקה באירופה.

"אפשר לשלב את הפאנלים האלו במערכות שיושבות ביעדים שבהם שוררים תנאי טמפרטורה חריגים - נגיד בסיביר או באפריקה - והם יתפקדו ללא בעיות"

"היתרון הגדול של החברה שלנו הוא בהיותה מאושרת לייצור מול כל הגופים המובילים והתובעניים ביותר, ולאספקת רכיבים לכל תחבורה, לכלי טיס, לטילים, לכלים הנשלחים לחלל, כאמור, ועוד ועוד. אנחנו מחזיקים בכל ההסמכות ובכל האישורים הנדרשים".

ירון, תוכל לתאר פרויקט מיוחד שעשיתם לאחרונה?

"יש פאנלים אלקטרוניים שנמצאים בכל רחבי העולם ונהנים מהטכנולוגיה שלנו, שנקראת 'קידוח עמוק': יצירת תעלות מיוחדות שבהן עובר שמן, שמיועד לקרר או לחמם את הפאנלים כדי לאפשר את פעילותם הרציפה גם בטמפרטורה קיצונית, כמו בסיביר או באפריקה. התעלות שאנחנו מייצרים עבור הפאנלים האלה מאפשרות לקבוע את הטמפרטורה מרחוק, ללא מגע יד אדם, וכך גם חברה שיושבת בישראל יכולה לפקח על התנאים שבהם עובדים הפאנלים האלה, במרחק של אלפי קילומטרים".

ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ
חלוצי התעשייה 110 מפרץ חיפה
טלפון: 04-6638001
פקס: 04-6638000
מעבר לאתר

-------------------------------------------

nullבלומנפלד מכונות

עיבוד שבבי הוא תחום העוסק בכל מה שקשור לעיבוד מתכת בחריטה, כרסום, השחזה ואלקטרוארוזיה, לטובת ייצור. למעשה, תחום העיבוד השבבי מקיף את כל הצדדים של התעשיה, מאחר ואי אפשר לייצר אף חפץ, מכונה או אפילו מטוס בלי לעבד מתכת.

בלומנפלד מכונות (Blumenfeld-Machine) היא חברה וותיקה, שעוסקת בתחום העיבוד השבבי כבר משנת 1949. החברה, שהוקמה על-ידי אברהם בלומנפלד ז"ל, סיפקה למפעלי המתכת שקמו בימיה הראשונים של המדינה, מכונות קונבנציונליות לעיבוד שבבי. בהמשך, עם התפתחות הטכנולוגיה, שיכללה החברה את מוצריה גם לתחום מכונות CNC ממוחשבות והמוניטין שלה כספקית מכונות איכותיות ושירות מצוין, גדל והתרחב בקרב מפעלי התעשייה בישראל.

דוד בלומנפלד, בנו של אברהם ז"ל, בוגר תואר מהנדס מאוניברסיטת תל-אביב, הצטרף לחברה בשנת 1985 ובשש עשרה השנים האחרונות הוא משמש כמנהל. חברת בלומנפלד מכונות מספקת מכונות לעיבוד שבבי עבור תעשיית האופטיקה, תעשיית התעופה ותעשיות נוספות הנדרשות לעיבוד שבבי מורכב ברמת דיוק גבוהה מאוד. בין לקוחותיה של החברה נמנות חברות הייטק רבות, התעשייה האווירית, תע"ש, רפאל, התעשייה הקיבוצית ועוד מפעלים גדולים וקטנים בענף המתכת הישראלי.

רמת דיוק גבוה ומספר תקלות נמוךצילום: קטלוג היצרן של חברת oscar-edm

אילו סוגי מכונות עיבוד שבבי אתם מייבאים?
"סוגי המכונות שאנו מייבאים כוללים מכונות עם מרכזי עיבוד של 3, 4 ו-5 צירים, מחרטות, כרסמות, ארוזיות לשיקוע, ארוזיות חוט ומכונות השחזה לשטחים, לגלילים ולכלים", אומר דוד בלומנפלד.

"אנחנו מייבאים מכונות לעיבוד שבבי בעיקר מתוצרת טיוואן. החברות Pinnacle ו- Johnford מספקות מכונות בעלות איכות ואמינות גבוהות מאוד, עם מספר תקלות קטן, שאינן נופלות ממכונות מערביות או יפניות. עם זאת, מחירן הוא אטרקטיבי במיוחד, כך שהלקוח מקבל מקסימום תמורה פר השקעה. מכונות האלקטרוארוזיה חוט מתוצרת Excetek ומכונות השיקוע מתוצרת Oscar הן איכותיות ביותר, בדומה לטיבן של מכונות שווייצריות או יפניות שמחיריהן הם בדרך כלל גבוהים ללא הצדקה".

החברה מייצגת גם מכונות השחזה ממוחשבות מבית המותג היפני Okamoto. "מכונות אלה נותנות מענה לדיוקים מאוד גבוהים בתחום ההשחזה, המתאימות גם להשחזת שטחים וגלילים".

כיצד אתם מתאימים את המכונה לצרכי הלקוח?
"על מנת להתאים את המכונה שתספק את הפתרון הטוב ביותר לצרכים הייחודיים של כל לקוח, צוות החברה בוחן לעומק את כל הצרכים, האופי והדרישות הנגזרות מהמוצרים שברצונו לייצר, לרבות פרמטרים כמו מהירות המכונה, המומנטום שלה, קצב הייצור, הרמה וסוג הקושי של החלקים וכדומה".

5-Axis Pinnacle BX-500 Vertical Machining Center, Built-In Rotary Tableקרדיט: MyersTechnology

דוד מדגיש שכיום, הודות לפיתוח של מכונות בעלות חמישה צירים ואף יותר, ניתן להגיע לעיבודים מורכבים של חלקים ללא צורך לדפון אותם מחדש. "על ידי כך ניתן לחסוך בזמן עבודת המכונה ולהוריד עלויות. עבור כל לקוח נתאים את הפתרון המדויק ביותר, בעלות-תועלת מקסימלית".

איזה שירות אתם מספקים ללקוחותיכם?
"כל התקנה של מכונה מלווה בהדרכה שתסייע ללקוח לעבוד בצורה מיטבית. בנוסף לאחריות הניתנת לכל מכונה הנמכרת על ידינו, אנו ממשיכים ללוות את הלקוח על ידי מתן שירות מקצועי וזמין לאורך שנים. בראש סדר העדיפויות שלנו עומדת טובת הלקוח ולכן נעשה כל שביכולתנו על מנת לספק תגובה מהירה ולהחזיר אותו מהר לעבודה, במקרה של תקלה. לצורך כך אנו מחזיקים מלאי מגוון ורחב של חלקי חילוף וצוות טכנאים מקצועי ומיומן שמגיע לכל רחבי הארץ".

דוד בלומנפלד מסכם: "לאורך השנים הרבות שאנו פועלים בישראל, אנו דואגים לספק ללקוחותינו את המכונות הטובות והאמינות ביותר, במחירים אטרקטיביים. טובת הלקוח והשקט שלו עומדים תמיד לנגד עינינו".

בלומנפלד מכונות
טלפון: 03-5718867
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>