כל מה שעסק צריך: G-MEL פתרונות מחשוב לעסקים

פציעה ברגל במהלך עבודתו הובילה את גיא מלמד, הבעלים של חברת G-MEL, בחזרה לעולם המחשבים והטכנולוגיה, אותו חקר עוד בילדותו. כיום הוא עומד בראש חברה המציעה פתרונות למערכות המחשוב והטכנולוגיה העסקית, ומאפשרת ללקוחותיו לעסוק בדברים החשובים באמת

לירון גולן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם מקליד על מחשב לפטופ
כל מה שעסק צריך: G-MEL פתרונות מחשוב לעסקיםצילום: shutterstock
לירון גולן
תוכן שיווקי

גיא מלמד (50), מומחה תשתיות מיקרוסופט עם התמחות במערכות דואר אלקטרוני, בעל יותר מ-25 שנות ניסיון. כבר מגיל 12 חקר את העולם הטכנולוגי מסביבו, שהיה פחות פופולרי בזמנו. אחרי שירות צבאי קרבי בחטיבת הצנחנים, עבד כמאבטח בגוף ביטחוני גדול ופציעה ברגל הובילה אותו חזרה לתחום אותו אהב וחקר בילדותו. גיא מלמד עבד כ- 10 שנים כשכיר בחברות תמיכה גדולות והתמקצע בתחום אל מול חברות הייטק, בנקים וחברות סלולר גדולות. כיום הוא הבעלים של חברת G-MEL (שותפי Silver של חברת מיקרוסופט), המעניקה מזה 15 שנה פתרונות מחשוב, שירותי תמיכה ואינטגרציה לחברות וארגונים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. בין לקוחותיו ניתן למצוא שמות מוכרים במשק הישראלי, אשר עובדים איתו לאורך שנים כמו: חברת NICE, קבוצת UMI, חברת Neuroderm, ההסתדרות הרפואית בישראל, האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה, עמותת יד שרה, דרור וידוצ'ינסקי - משרד עורכי דין, מרקיט מוצרי ניהול בע"מ, Data scope ועוד.

עם הניסיון והידע שצבר בעולם המחשבים והטכנולוגיה, הקים גיא מלמד את החברה וחרט על דגלה: שירות מקצועי עם אופי משפחתי ורצון כן ואמיתי להקשיב לצרכיהם של הלקוחות, לזהות את הכאבים ולהתאים את הפתרונות היעילים ביותר עבורם. "החברה נקראת על שמי מתוך תפיסת עולם שהשירות האישי הוא החשוב ביותר עבורנו. אנחנו יכולים להיות מאוד מקצועיים, אבל רק אם נקשיב ללקוח ונזהה את הצורך האמיתי שלו, נוכל להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורו" - משתף גיא. "המטרה שלנו בראש ובראשונה לחסוך זמן עבודה יקר ללקוחות ולתת להם מענה מהיר ומקצועי. אנחנו חברה משפחתית ואישית, אין אצלנו שירות לקוחות. כל לקוח מקבל טלפון ישיר של הטכנאי האישי שלו. אני תמיד זמין והם יכולים להתקשר גם אלי במידת הצורך".

פתרונות מחשוב מקצועיים: דואגים לשקט שלכם

"במהלך השנים ראיתי כי חברות בסדר גודל קטן עד בינוני נופלות בין הכיסאות במציאת חלופה מקצועית שתעניק לעסק שלהן פתרונות מחשוב יעילים. הקמתי את החברה במטרה לענות על הצורך הזה, ובעזרת מתודולוגיות עבודה שרכשתי בעבודות אל מול חברות וארגונים גדולים, הלקוחות שלי מרוויחים אנשי תמיכה מקצועיים ואת כל הידע והניסיון שרכשתי".

גיא מלמד, מנכ"ל חברת G-MELצילום: שרון הורוביץ

מה כוללים השירותים שלכם?
"אנחנו מספקים שירותי תמיכה ופרויקטים של אינטגרציה לעסקים. למעשה, אנחנו מעניקים מעטפת מלאה של תמיכה טכנולוגית, שכוללת מגוון רחב של פתרונות מותאמי תקציב, על מנת לאפשר לעסקים להוריד מהראש את עניין המחשוב. בכך אנחנו חוסכים זמן עבודה יקר, מה שמשאיר יותר זמן לתפעול וניהול העסק, שירות הלקוחות, המכירות ועוד. כמו כן, אנחנו מתמחים בהקמה ובהעברת שירותי דואר אלקטרוני וקבצים אל סביבת ענן כמו Office 365 ו-G-Suite, תוך התאמה למערך המחשוב של החברה. בנוסף, אנחנו מעניקים פתרונות מחשוב וגיבוי ענן, אבטחת מידע וניתור תקלות. המטרה בסופו של דבר, לקחת את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, להתאים אותם לצורת העבודה של הלקוח ולתת תמיכה לטווח הארוך גם בסיום הפרוייקט".

מה ההבדל בין מערכות מחשוב של עסק קטן לעסק גדול?
"למעשה אין הרבה הבדל, מעבר לעובדה שחברות גדולות יכולות להקצות תקציב גדול יותר. המטרות של כולם הן זהות, קטנים וגדולים כאחד רוצים לחסוך זמן עבודה וכסף ולשפר את התנאים הטכנולוגיים שמשפיעים על טיב ואיכות העבודה. האתגר שלנו הוא לנצל את התקציב הקיים ולהשיג כמה שיותר יכולות ותהליכים אוטומטיים, ולהוציא מתוך המערכות הפשוטות יתרונות מותאמים לכל לקוח. במהלך השנים נתקלתי בלא מעט לקוחות שהגיעו אלינו אחרי ניסיון לא טוב עם חברות תמיכה אחרות, שהעניקו להם פתרונות מעולים אבל לא לקחו בחשבון את הנסיבות הקיימות, הצורך שלהם, הסביבה הפיזית ועוד. ברגע שחברת תמיכה מציעה פתרונות לא מתאימים, גם אם הם פתרונות איכותיים בפני עצמם, הלקוח יישאר מתוסכל, ולא יוכל לממש את הפוטנציאל של הפתרון".

אתה יכול לתת דוגמה?
"לקוח שהגיע אלינו לפני מספר שנים והתלונן על בעיית איטיות וניתוקים. חברת התמיכה שעבדה מולו קודם לכן מכרה לו שירות של שרת פרטי בענן להתחברות למשרד מרחוק. הלקוח המשיך והתלונן מספר פעמים שמהערכת לא עובדת כמו שצריך ושיש ניתוקים רבים. חברת התמיכה מצידה המשיכה ואמרה שהכל תקין אצלם ושהם לא רואים שום בעיה. כשאנחנו נכנסנו לתמונה, הבנו שהלקוח נמצא באזור מבודד בארץ עם תשתיות אינטרנט לא יציבות, ושאין פתרונות אמינים בתקציב של הלקוח. אחרי שזיהינו שזאת הבעיה העברנו בחזרה את המחשוב של הארגון למשרד המקומי, ומאז הלקוח מרוצה והכל עובד טוב. אנחנו מלווים אותו כבר מספר שנים בהצלחה".

גיא מלמדצילום: שרון הורוביץ

מהי החשיבות בהגנה ובאבטחת מידע ומה היתרון של שירותי מחשוב?
"ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומשתכללת כך גם היכולת של האקרים. מתקפות סייבר על מחשוב של ארגונים הופכות למתוחכמות יותר ויותר. בנוסף, התגברות המגמה לאפשר עבודה מהבית מאלצת, או מניעה ארגונים רבים, יותר מתמיד, להגן על המידע שברשותה מפני תוקפים פוטנציאליים. טיפלנו לפני כמה שנים בחברה שהגיעה אלינו אחרי מספר מתקפות חוזרות ונשנות של וירוס כופר. חברת התמיכה הקודמת שלה נהגה בכל פעם לנקות את הווירוס ולשחזר את הנתונים, אבל לא מנעה את המתקפה הבאה. אחרי בדיקה יסודית, זיהיתי את סוג הווירוס, מצאתי את מנגנון התקיפה שלו ואת הפירצה שאפשרה את הפעולה שלו. לאחר מכן נשאר לנו רק לסגור את הפירצה. הלקוח לא נדבק באף וירוס מאז. מעבר לכך, היתרון הגדול שאני רואה אצל כל העסקים שאנחנו מלווים בלי יוצא מן הכלל, היא האפשרות לנצל טוב יותר את המשאבים הקיימים, ליהנות משקט תעשייתי מבלי להתעסק ברעשים נלווים".

ולסיום?
"אני מביא איתי 25 שנות ניסיון במתן תמיכה לחברות גדולות במשק הישראלי. המטרה שלנו בחברה לשמור על קשר אישי עם לקוחות, תוך הקפדה על מקצועיות ללא פשרות. אנחנו רוצים לאפשר גם לארגונים קטנים עם מעט עובדים ליהנות מאפשרות של תמיכה טכנולוגית מעולה בהתאמה לצרכים שלהם. בנוסף, אחת החוזקות שלנו היא היכולת לזהות את הצרכים הייחודים של כל חברה, להקשיב ללקוח, לבעיות שהוא מציג ולמצוא לו את הפתרונות הטובים ביותר עבורו. אנחנו מחזיקים בצוות טכנאים אדיב ומקצועי, המנוסה בקשת רחבה של תקלות ובעיות וזמין לכל שאלה ובעיה. אנחנו מכוונים לעתיד טכנולוגי יעיל ובטוח, לחברות רבות שיצעדו איתנו לאורך שנים רבות, ושואפים להמשיך הלאה וכל הזמן לייעל את המערכות והשירות שלנו".

G-MEL פתרונות מחשוב לעסקים
טלפון: 1-700-50-60-23
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>