מערכות לניהול ייצור: מיטב הפתרונות לארגון משגשג

מערכת לניהול הייצור נותנות מענה יעיל לעסקים וארגונים בתחומי הלוגיסטיקה, ניהול כוח אדם כספים ועוד. הנה כמה מהפתרונות הבולטים בשוק שכדאי שתכירו

לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מערכות לניהול ייצור
מערכות לניהול ייצור צילום: Zapp2Photo - Shutterstock
לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

היכן עומד תהליך הייצור של כל מוצר במפעל? האם המוצר יהיה מוכן במועד האספקה שנקבע? מהי עלות הייצור המשוכללת של כל פריט? והאם הייצור הינו רווחי? אם אתם מפעל יצרני, שאלות אלו הינן מוכרות לכם בוודאי.

ייצור הינו תהליך מורכב. אם נצרף לכך את העובדה כי מפעלים יצרניים נדרשים כיום לעמוד בקצב ייצור ואספקה מהיר, להציע מחירים זולים יותר ולעמוד בתנאי ייצור גבוהים ומחמירים, נגלה שאתגר הייצור הפך כיום לגדול יותר מבעבר.

מערכות מתקדמות לניהול ייצור פותחו בשנים האחרונות על מנת לספק מענים לצרכיהם של מפעלים בניהול יעיל וחכם של תהליך הייצור, לצד שליטה ובקרה על כל שלב בתהליך הייצור, וקבלת תמונת מצב אמיתית בכל רגע נתון. בכתבה זו תקראו על מערכות ניהול הייצור MIR, בינה, Planit ,Integral , קיטרון ERP & MES, ו-Trunovate

MIR – ניהול חכם של רצפת ייצור

MIR הינה אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום התעשייה, העוסקת מזה שלושים וחמש שנה בתעשיית המתכת ומסייעת למפעלים הגדולים ביותר בתחום. "עם השנים זיהינו צורך בקרב מפעלים לייצר תקשורת בין מכונות הייצור למערכות המחשוב הנמצאות בשימוש המפעל", מספר נח קוסובר, מנכ"ל MIR . "החלטנו להשתמש בידע שצברנו בתחום ניהול מפעלים לאורך עשרות שנים ולבנות מערכת מתקדמת שתקשר בין כל מכונות הייצור ותייצר למעשה 'מפעל חכם', העונה על השינוי בעולם INDUSTRY 4.0" הוא מוסיף.

כך, לפני תשע שנים החלה MIR בפיתוח מערכת Integral - מערכת תקשורת המקשרת בין כל מכונות הייצור במפעל, 'מדברת' עם כל מכונה בשפתה, אוספת את המידע מהמכונות ומשקפת תמונת מצב על תהליך הייצור בכל רגע נתון.

"המגמה העולמית הגוברת לשילוב מערכות טכנולוגיות מתקדמות שמטרתן לייצר 'מפעל חכם', היא למעשה המהפכה הרביעית של התעשיה", מדגיש גיא קוסובר, סמנכ"ל תפעול ושיווק ב-MIR, "ארגונים שלא משכילים לבצע את השינוי הזה נשארים מאחור".

מסך מערכת MIRצילום: MIR

חיבור ישיר לבקרים ואיסוף נתונים ממכונות הייצור

יתרונה של Integral טמון בניסיון רב השנים שצברה MIR בעבודתה עם עשרות מפעלי תעשייה. ניסיון זה מתבטא ביכולתה של המערכת להתחבר ישירות לבקרים של המכונות ברצפת הייצור ולאסוף מידע ישירות מהמכונה. שיטת החיבור והיכרות המערכת עם סוגים רבים של מכונות מאפשרות התקנה מהירה ומספקות תוך זמן קצר מידע בעל ערך עבור הלקוח.

באופן זה חיברה MIR מכונות רבות למערכתIntegral במפעלים הממוקמים בישראל, באירופה ואף בארה"ב. חיבור המכונות יכול להתבצע גם מרחוק והיום הדבר רלוונטי יותר מתמיד בעידן הקורונה, כאשר יותר ויותר עסקים מבינים את חשיבות הנושא.

כיום יותר ויותר עסקים מבינים את חשיבות שקיפות המידע עבור מגוון תפקידים בארגון. מערכת Integral מאפשרת ללקוח לקבל את המידע גם בתצורת ענן, וכך כל מנהל יכול להתחבר למערכת מרחוק ולצפות במה שקורה במפעל בכל רגע נתון. בנוסף, בעלי התפקידים השונים - המפעיל, מנהל המחלקה, מנהל הייצור ועד המנכ"ל, יכולים לצפות בפעילותה של כל מכונה. ויש לזה השפעה עצומה על איך שהמפעל מתנהל.

מחשוב מלא של תהליך הייצור

לדבריו של גיא, לא מעט מפעלים עדיין מסתמכים על דיווחים ידניים של עובדי המפעל, כאשר בסוף היום קיים צורך בהקלדת הניירת שהצטברה אל המחשב. מערכת Integral חוסכת את ההתעסקות הזו ומאפשרת לכל תחנה ופונקציה במפעל – ביקורת, אריזה, הרכבה ועוד, לעדכן את סטטוס המשימה שתחת אחריותם ישירות במערכת.

התייעלות וחסכון כספי מבוסס נתונים

האם אתם יודעים מה עלות הייצור לחלק? מהו משך הזמן הנדרש לייצור כל חלק על המכונה? או מהי עלותו של כל עובד המעורב בתהליך הייצור? בדרך כלל מדובר במידע שאינו זמין למנהלים. כמה זמן המכונה פעלה לייצור? כמה זמן העובד השקיע בתהליך הייצור? לרוב, הנתונים האמיתיים שונים מאוד מההנחות הקיימות במפעל. מערכת Integral מגשרת על הפער הזה, אוספת ומעבירה לגורמים הרלוונטיים בעסק מידע אמין ופועלת לחישוב זמני הייצור האמיתיים. בסופו של דבר הדבר ניכר בביצועים - המערכת משפרת את יעילות הייצור בעשרות אחוזים. הגברת היעילות מפחיתה את עלויות הייצור ומעניקה למפעל יתרון תחרותי בשוק בו היא פועלת.

MIR
טלפון: 09-7646000
לאתר MIR
לסרטון על מערכת Integral
למייל MIR

----------------------------

בינה – ניהול רצפת ייצור וכלל היבטי העסק, במערכת ERP אחת

בינה מערכות ופתרונות הינה בית תוכנה, בעל ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום פתרונות ניהול ממוחשבים לעסקים. החברה פיתחה את תוכנת בינה, מערכת ERP הכוללת בתוכה מגוון מודולים, לניהול כל היבטי העסק, וכן מודול מקיף ומתקדם לניהול ייצור, המתאים לכל סוגי המפעלים.

"מפעלים זקוקים למעטפת שירותי מחשוב מלאה, שתסייע להם בניהול רצפת הייצור, לצד שליטה ובקרה על מגוון היבטים נוספים כדוגמת ניהול מלאי, ניהול עובדים, ניהול חשבונות ועוד", אומר אמון רמזי, מנכ"ל חברת בינה מערכות ופתרונות.

בינה הינה חברת תוכנה ותיקה שעם לקוחותיה נמנים מגדולי המפעלים בתחום הדפוס והוצאה לאור, חברות ניהול ואחזקת בניינים, חברות אמבולנסים ובכלל חברות יצרניות ונותני שירותים.
לאחרונה משרד הבטחון, שנעזר במערכת לאורך שנים, רכש מודולים נוספים של החברה. הדבר מהווה אסמכתא להבעת אמון ושביעות רצון מהמערכת ומיכולותיה.

מעקב ושליטה מלאים בתהליך הייצור

מסך הביתצילום: בינה

מערכת בינה מאפשרת תכנון של הוראות ייצור, על שלביו השונים, ושיבוצן בהתאם לסדרי העדיפויות של מנהל הייצור ואנשי המכירות, תוך חישוב הדרישות וניהול המלאי על פיהן.
באמצעות המערכת ניתן לעקוב באופן מלא אחר תהליך הייצור בכל רגע נתון – מה מצב הייצור בכל אחת מתחנות היצור ולהתעדכן בצפי אספקת ההזמנות.

מפעילי המכונות ברצפת הייצור יכולים לצפות באמצעות המערכת במשימות הייצור שלהם, בסדרי העדיפויות של המשימות ואף לדווח במערכת עצמה על השהיות, תקלות והשלמת המשימה. כמו כן, בינה מאפשרת למנהל רצפת הייצור לבצע שינויים תוך כדי תנועה בלוחות הזמנים לייצור, כמו גם שינויים בסדר הייצור או בעדיפויות הייצור, בהתאם לצרכים שעולים ולדרישות אנשי המכירות.

המערכת מבצעת מדידה של עלויות חומרי הגלם, עלות זמני העבודה של העובדים ושל מכונות, ומסייעת בקבלת תמונת מצב מהימנה באשר לעלויות הייצור, לרווחיות ולכדאיות הייצור.

"בימים אלו, בהם עסקים ומפעלים מתקשים לשמור על רווחיות ונלחמים על מנת לשרוד, גוברת חשיבות ניהול הייצור הנכון וההתייעלות, וכאן נכנסים לתמונה יתרונותיה של בינה, המסייעת למפעלים לייעל את תהליך הייצור" מוסיף אמון.

יתרונות התוכנה מתבטאים ביכולתה לחסוך בתשומות, חיסכון שהוא גדול לאין שיעור מעלות התוכנה ובמקביל הגדלת כושר הייצור כך שהעסק יוכל להגדיל את ההכנסות או להקדים אותן ובכך לשפר את תזרים העסק.

תפירה מותאמת אישית של המערכת לצרכי הלקוח

צילום: בינה

אחד מיתרונותיה של בינה טמון בגמישותה הגדולה של המערכת וביכולתה להתאים את עצמה לצרכי הלקוח. לאורך שנות עבודתה, רכשה בינה ניסיון רב בעבודה עם מפעלים, ובהתאם פיתחה מערכת מתקדמת המציעה מגוון סוגים של פתרונות, למפעלים שונים.

"בינה אינה מוצר מדף קלאסי", אומר אמון, "אנחנו תופרים את המערכת כך שתתאים באופן מדויק לצרכי העסק". תחילתו של התהליך בהכרות עם העסק, איפיון תהליכי הייצור ומיפוי תחנות הייצור השונות בתהליך – מכונות ייצור, אנשי מקצוע, גופים חיצוניים ועוד.
לצד זאת, ממפה צוות החברה את חומרי הגלם הנדרשים לייצור המוצרים השונים ועלויותיהם, ובהתאם נבנה עץ מוצר עבור כל אחד מהמוצרים.

התאמת המערכת נוגעת גם בסוגי המידע וברמת הפירוט בהם מעוניין המפעל להתעדכן במהלך תהליך הייצור, והכנסת פרטי הדיווח הנדרשים למערכת בהתאם לרצון המפעל.
בינה הינה מערכת מתפתחת, אשר במידת הצורך פועלת לפיתוח פתרונות נוספים שיעניקו מענה לצרכים חדשים.

אמון מתייחס גם לעלות המערכת: "בעוד הטמעת מערכות ERP עלולה להגיע לעלויות של מאות אלפי שקלים, מערכת בינה הינה מערכת משתלמת גם מבחינת עלויות הטמעה" הוא מדגיש.

כל היתרונות של מערכת ERP במקום אחד

"כיום עסקים רבים מחזיקים במערכות לניהול הייצור, בנוסף למערכת ERP, כאשר במקרה הטוב השתיים יודעות לתקשר זו עם זו, ובמקרה הפחות טוב אין ביניהן קשר של ממש" אומר אמון.

יתרונה הגדול של בינה טמון בהיותה מערכת ERP רחבה ובעלת מודולים רבים המקיימים תקשורת זה עם זה, ומאפשרים ניהול מלא של העסק, על היבטיו השונים, וריכוז המידע במערכת אחת.

כך לדוגמא, בניהול הייצור תאסוף המערכת מידע ממודול ניהול המלאי, ותוכל לוודא כי ברשות המפעל כל המלאי הנדרש לייצור ההזמנה. דוגמא נוספת נוגעת לתחום כוח אדם, כאשר במעקב אחר משימות שבוצעו על ידי מפעיל מכונה, ניתן לבדוק במערכת מהן שעות העבודה בהן נכח העובד באותו יום ולהסיק על תפוקת העובד.

ליווי והדרכה צמודים לכל לקוח

בינה מלווה באופן צמוד ואישי את העסק בתהליך הטמעת המערכת. כך, החברה מעניקה שירות אישי ופרונטלי בדמות הדרכה אישית לכל עובד על השימוש במערכת, לצד תמיכה מלאה בכל קושי או עניין שעולה. זאת, על מנת לוודא כי כל עובד יוכל לעשות שימוש נכון במערכת ולהפיק ממנה את המיטב.

בינה מערכות ופתרונות
טלפון: 03-7361150
לאתר בינה >>>

---------------------

קיטרון ERP & MES - כל הדרישות לניהול מפעל ייצור במערכת אחת

"כדי לייצר את המוצר הטוב ביותר בצורה היעילה ביותר, ארגונים זקוקים כיום למערכות חכמות שישלבו בין סוגי המידע השונים של המפעל ובין המידע על תהליך הייצור", אומר איתן יקיר, מנכ"ל גאוסופט מערכות.

גאוסופט היא החברה שעומדת מאחורי קיטרון ERP & MES - מערכת מתקדמת המשלבת בתוכה מענים לצרכים הלוגיסטיים של המפעל, לצד ניהול רצפת הייצור.

מענה מלא למפעלים קטנים ובינוניים

קיטרון ERP & MES פותחה על מנת לתת מענה לצרכי ניהול הייצור של מפעלים קטנים ובינוניים הנמצאות בתהליך גדילה. "ישנן לא מעט מערכות ERP ו – MES בשוק. הבעיה מתחילה כאשר מפעל מבקש להטמיע מערכות כאלו בעסק", אומר איתן. לדבריו, מדובר במערכות יקרות, שתהליך אפיון הצרכים וההטמעה שלהן הינו לא פעם ארוך ומסורבל, ולרוב אינו מתאים לתקציב ולאופי העבודה של מפעלים קטנים – בינוניים.

צילום: קיטרון

"רצינו לפתח מערכת שמצד אחד תשתווה ביכולותיה למערכות הגדולות שקיימות בשוק, ומצד שני תהיה נוחה לשימוש, פשוטה להטמעה, ובעלות שפויה", מספר איתן.

ייחודיותה של המערכת טמון בהיותה All In One – מערכת לניהול רצפת הייצור שנותנת לעסק מענים בתחומי ה- ERP (לוגיסטיקה, ניהול כוח אדם, כספים ועוד). לדבריו של איתן, קיטרון הינה כיום המערכת היחידה המשלבת במוצר אחד MES ו – ERP.

קיטרון ERP & MES הינה מערכת מתפתחת, כאשר צוות החברה מבצע בה שינויים ופיתוחים כל העת, בהתאם לצרכים שעולים מצד לקוחות המערכת. המערכות מורכבת ממגוון מנגנונים, שניתן להפעיל בהתאם לצרכי הלקוח, ובכך מתאפשרת התאמה מלאה שלה לאופי המפעל ולצרכיו. הטמעת המערכת במפעל הינה מהירה וקלה, והלקוח יכול לראות החזר מהיר על ההשקעה. משתמשי המערכת נהנים ממערכת אינטואיטיבית, נוחה וידידותית.

ניהול איכות מוצר, עקיבות והתייעלות בתהליך הייצור

"מפעלים קטנים מוצאים את עצמם כיום בקושי אמיתי", אומר איתן, "מצד אחד הן צריכות להבטיח ייצור באיכות וברמת גימור גבוהה, תוך תיעוד מלא של תהליך הייצור (עקיבות) והן נדרשות לעמידה בתנאי רגולציה מחמירים. מצד שני, הם צריכים לשמור על תהליך ייצור יעיל לצורך הבטחת רווחיות, אחרת הן יפשטו את הרגל".

ניהול מספרים סידוריים למוצרים וניהול אצוות הפכו גם הם לחלק מרכזי בעקיבות הנדרשת ממפעלים בתהליך הייצור והמערכת נותנת מענה לכל היבטי העקיבות והבטחת איכות הייצור.

צילום: קיטרון

תכנון ייצור בקיבולת סופית

יתרונה של קיטרון ERP & MES הינו ביכולתה לנהל פריטים הבנויים ממספר רב של רכיבים, לצד תזמון כל היבטי הייצור, לצורך עמידה בלוח הזמנים של הייצור. "בתזמון ייצור רכיבים כך שיגיעו לקו ההרכבה בזמן אינו דבר של מה בכך. על מנת לנהל באופן מיטבי את הזימונים של כל הפריטים לקו ההרכבה, המפעל זקוק למערכת ERP משוכללת", אומר איתן.

קיטרון ERP & MES לוקחת בחשבון את המלאים, הרכש והייצור ומבצעת חישוב של תאריך היעד שבו על הרכיב להיות מוכן על מנת לעמוד בתאריך ההרכבה המתוכנן.

קיטרון ERP & MES פיתחה פתרון ייחודי לתכנון הייצור, הנקרא תכנון ייצור בקיבולת סופית. כך, המערכת לוקחת בחשבון את מכלול פקודות הייצור, המשאבים והאילוצים שבמפעל ומייצרת תכנית עבודה לייצור אופטימלי, הקובעת אילו פקודות ייצור יבוצעו באיזו מכונה ומתי. באמצעות התכנית ניתן לצפות במועד האפשרי לסיום ייצור כל אחד מהרכיבים.

תכנון הייצור מאפשר למפעל לנווט ולהגדיל את קיבולת הייצור לפי הצורך, על מנת לעמוד בתאריכי האספקה לקו ההרכבה או בתאריכי היעד של הספק.

בקרה תמחירית

במקביל ליכולות ניהול הייצור, המערכת מאפשרת לעסק לקבל מידע על עלויות חומרי הגלם, עלות הייצור ומשך הזמן שבו מכונה ואדם עבדו על ייצור רכיב ספציפי. מידע זה הינו יקר ערך עבור העסק ומאפשר לו לכמת את סך עלות הייצור עבור כל רכיב ולהסיק על רווחיות ייצור הרכיבים ועל רווחיות המפעל בכלל, בכל רגע נתון.

Kitaron ERP & MES
טלפון:04-8813130 ,054-6379549
למייל של גאוסופט >>>
לאתר גאוסופט>>>
לעמוד הפייסבוק של גאוסופט>>>

---------------------

Planit - תכנון ותזמון יצור מתקדם

Planit הינה חברה ישראלית ותיקה המתמחה במתן פתרונות לתכנון משימות למשאבים ולתזמונן על ציר הזמן. מערכת Planit מבוססת טכנולוגיה מתקדמת ומעניקה לעסקים מענה במגוון תחומים החל מייצור תעשייתי, הפצה ומשאבי האנוש. כך המערכת מאפשרת תכנון ותזמון משימות בקווי הייצור, תכנון משימות הפצה למשאיות וכן שיוך משימות לעובדים באמצעות סידורי עבודה.

במשך ארבע עשרה שנות פעילותה, הסתייעו ב-Planit עשרות לקוחות מכל קשת התחומים, ביניהם החברה המרכזית למשקאות (קוקה קולה), מסוף המטענים בנתב"ג, McDonalds, מפעלי תעשיה כדוגמת איטונג, פלסאון ועוד.

תכנון חכם ואוטומטי של פעילות קווי הייצור

"תהליך הייצור הינו מורכב, כאשר עסק יצרני נדרש לביצוע מגוון פעולות המתקיימים לא פעם במספר מערכי ייצור שונים", אומר תומר ישראלי, מנכ"ל Planit. "ישנם מגוון פרמטרים שיש לקחת בחשבון, ביניהם סוגי המוצרים הנדרשים, הכמות לייצור, תכונות קווי הייצור, לצד ההזמנות הנכנסות המשתנות כל העת וזמני האספקה הנדרשים", הוא מוסיף.

מערכת Planit לוקחת בחשבון את כל המידע שהוזכר לעיל וכן מידע נוסף, ועל בסיסם מייצרת תכנית עבודה הכוללת שיבוץ חכם ואופטימלי של הוראות הייצור והפעולות בתהליך הייצור על ציר הזמן, כך שיעמדו בתאריכי היעד. תכנית העבודה מחושבת תוך צמצום מקסימלי של המעברים בין מוצרים בעלי תכונות שונות, הדורשים שינויים והתאמות בקווי הייצור ובכך גוזלים זמן יקר.

תכנון תהליך הייצור מתבצע תוך התחשבות בכלל משאבי הייצור הנדרשים בכל שלב בתהליך, תוך הימנעות מטעויות כמו שיבוץ שתי משימות במקביל באותו משאב, חוסר התאמה בין משימה למשאב, הפרת חוקים וכללים ועוד. כל אלו מבטיחים יעילות ופריון מרבי בתהליך הייצור וכן קיצור זמני האספקה ככל הניתן.

מתוך המערכת של Planitצילום: צילום באדיבות Planit

המערכת מתריעה למתכנן בכל מצב בו מתגלה עיכוב בתהליך הייצור אל מול התכנית, חוסר במקום אחסון ביניים של חומרי הייצור או איחור צפוי באספקה. בכל רגע ניתן להתערב ולבצע שינויים באופן ידני בתוכנית הייצור שנקבעה לעריכת שינויים שלא קיבלו מענה בכללים שהוגדרו.

צילום: קיטרון

גמישות מרבית והתממשקות למערכות ה- ERP של העסק

Planit משמשת כמערכת משלימה למערכות ה-ERP בארגונים ומקיימת ממשק הדוק עמן. שיתוף פעולה פורה במיוחד מתקיים עם מערכת PRIOROTY הנמצאת בשימוש נפוץ בישראל. יתרון נוסף של המערכת טמון בגמישותה הרבה. כך, תחילתו של תהליך הטמעתה בעסק הינו בהיכרות עם העסק, מאפייניו הייחודיים, הבנת תהליכי הייצור, לצד אופי המשימות ותכונותיהן.

"אנחנו לומדים את העסק ובוחנים גם כיצד הדברים מנוהלים במערכת ה-ERP הנמצאת בשימוש הארגון. אלו מאפשרים לנו לאפיין באופן מדויק את צרכי העסק ולהתאים אתPlanit לאופי העסק ואף לאופן שבו הדברים מוצגים במערכת ה-ERP, כך ששתי המערכות 'ידברו' באותה השפה", מדגיש תומר.

חסכון במשאבי הארגון וקבלת תמונת מצב מלאה בכל רגע נתון

Planit מפחיתה משמעותית את הצורך בהתערבות אנושית בקביעת תכנית הייצור ובמעקב אחריה, ובכך חוסכת לארגון משאבים רבים.

המערכת מאפשרת קבלת תמונת מצב מלאה בכל זמן נתון על תהליך הייצור החזוי וסטטוס קווי הייצור בשטח אל מול התכנון. נתונים אלו מאפשרים לארגון קבלת החלטות בזמן אמת, החל משינוי קדימויות, העדפת ייצור מוצר אחד על פני האחר, הפעלת קו הייצור במשמרות נוספות על מנת לעמוד ביעד, הקדמת רכש של חומרי גלם הנדרשים לייצור כדי להבטיח את זמינותם, מיקור חוץ לשלב בייצור להקלת העומס ואף וויתור על הזמנה במקרים קיצוניים במיוחד. קיצור משמעותי של זמן התכנון מחדש כתגובה לשינויים, מאפשר פעולה מדויקת יותר ומכאן גם מוביל לחסכון משמעותי במשאבי התכנון היקרים.

לוגו Planitצילום: באדיבות Planit

Planit
טלפון: 050-5900603
לאתר Planit>>>
לעמוד הלינקדאין של Planit>>>

---------------------------

Trunovate

חברת trunovate מקבוצת קונטאל טכנולוגיות, הקיימת זה 16 שנים בענף פתרונות ניהול הייצור, מונה כ-40 מהנדסים ואנשי צוות מקצועיים, הפועלים מסביב לשעון במטרה להפוך קווי ייצור ליעילים ואפקטיביים יותר. רשימת לקוחותיה של החברה מתפרסת החל מחברות מסדר גודל בינוני בתחום ה-SMB, ועד חברות ענק החולשות על תעשיות שונות במשק, כמו שטראוס בתחום המזון, טבע בתחום הפארמה, נטפים בתחום הפלסטיק והחקלאות ועוד חברות גדולות ומוכרות.

הערך המוסף של Trunovate הינו בהבנת המפעל היצרני והשפה המפעלית בכל הקשור לניהול רצפת הייצור, או במילים אחרות, איך לתכנן באופן יעיל ומיטבי את תהליך הייצור ובקרתו. כבר היום בולטת Trunovate בתור אחת החברות המובילות בתעשייה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת בה היא משתמשת, המאפשרת לה לייעל את הליכי הייצור בקווים במעל ל-8 אחוזים, מה שמתבטא בחיסכון אדיר במשאבים עבור כלל מערך הייצור.

״אנחנו יודעים לתת פתרונות On Prem באתר הלקוח ולבצע התאמת DNA של צרכי הלקוח לפלטפורמה, כולל פתרונות SaaS לחברות אשר מבקשות פתרונות Best Practice. כל חברה מסדר גודל בינוני או גדול אשר מבקשת לשפר את ניהול הייצור שלה ולהפוך אותו לאפקטיבי ויעיל יותר יכולה להשתמש בנו״, משתף אדיר אורן, מנכ״ל החברה.

״הפתרונות שאנו מספקים למפעלי הייצור הינם פתרונות כוללים החל משיפור תהליכי ייצור, דרך התקנת מצלמות וחיישנים מתקדמים ועד להטמעת פלטפורמה לניהול קווי הייצור, פלטפורמת ניהול מערך הייצור שלנו היא פרי פיתוח שלנו כחול לבן במטרה לחיבוריות, ניהול שליטה ובקרה על תהליך הייצור המפעלי. הפלטפורמה שלנו מתממשקת עם כלל מערכות ה-ERP בשוק ואנו יודעים להזין בממשקים חוזרים ל- ERP את המידע הרלוונטי למערכת ה-ERP. אנו מספקים פתרונות אנליטיקה ומניעת תקלות שבר באופן ייחודי וחדשני במודל של תשלום חודשי״

פתרונות תעשייתיים ל-industry 4.0

אחד היתרונות הגדולים איתו מגיעה Trunovate, מתבטא בהבנה של מה משפיע על תפוקות וקצב הייצור, וביכולת לחבר לקווי הייצור פתרונות נוספים כגון מצלמות Vision אשר מטרתן לשפר את איכות התוצר, רובוטים או קובוטים עבור פתרונות סוף קו, וחיישנים מסוגים שונים מעבר לפלטפורמת ניהול רצפת הייצור.

פתרונות אוטומציה לצד תהליכים פשוטים וממוכניםצילום: RF123, Pop Nukoonrat

בעוד שרוב החברות העוסקות בהקמת מערכת לניהול ייצור מתייחסות רק למערכת עצמה, Trunovate כחלק מקבוצת קונטאל טכנולוגיות, מספקת כתובת מרכזית אחת בכל הקשור לניהול המפעל החכם, ועל ידי כך מצליחה לספק מענה רחב יותר לצרכים של המפעלים השונים בתעשייה, ולהפוך את תהליכי הייצור למדויקים ואיכותיים יותר.

השילוב שעושה החברה בין הטמעת מערכות תכנון וניהול הייצור, לבין הבנת הצרכים הייחודים של קווי הייצור, ומציאת פתרונות טכנולוגיים יצירתיים עבורם, הוא שמאפשר ל- Trunovate ליישם בקווים שינוי דרסטי, המביא עמו חיסכון אדיר במשאבים, והפחתה בכמות הפחתים ותקלות שבר במפעל היצרני.

Netafim Success Storyקרדיט: Trunovate

פתרונות אוטומציה לצד תהליכים פשוטים וממוכנים

המטרה העיקרית של Trunovate היא להפוך את תהליכי הייצור בקווים לכמה שיותר אוטומטיים ופשוטים, בכדי שניתן יהיה להפעיל אותם בצורה האידיאלית והיעילה ביותר. לשם כך משתמשת החברה בתור התחלה בשיטות עבודה מובנות (best practice) שהוכיחו את עצמן כאפקטיביות ביותר, לאחר מכן מבצעים את ההתאמות הספציפיות בהתאם לצרכי העסק וקו הייצור וכך למעשה מצליחה Trunovate לקצר את תהליך ההטמעה בעשרות אחוזים ולחסוך בזמן יקר.

Trunovate
כתובת: יגיע כפיים 21, פתח תקווה
טלפון: 054-9260396
לאתר של Trunovate
למייל של Trunovate

צילום: trunovate

השאירו פרטים פה ויצרו אתכם קשר בהקדם