שירותי תמלול: תמונה מדויקת ללא רעשי רקע

לא מעט בעלי עסקים, ארגונים ואנשים פרטייים נעזרים בשירותי תמלול עבור מגוון סיטואציות: כהכנה למשפט, אחרי פגישת עבודה מפרכת או כדי להנגיש תכנים לקהל. מכיוון שלכל מילה יש חשיבות מכרעת, כדאי לבחור במומחה שיעשה את העבודה המדויקת והיעילה ביותר

נורית פלד קירשטיין וניבה שור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירותי תמלול
שירותי תמלולצילום: jus - Shutterstcok
נורית פלד קירשטיין וניבה שור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

מציאת מתמלל מהיר ואמין היא לא דבר של מה בכך, על אחת כמה וכמה צי של מתמללים שיעמדו לשירותך וימסרו לך בתום העבודה טקסט הנאמן לקובץ הקול שממנו נלקח, שבמקרי הצורך כולל גם עריכה ותרגום לשפות שונות. בין החברות המתמחות בתחום ניתן למצוא את 2Type ותמלילים.

null2Type - מתקתקים עבודה

ל-2Type פתרונות טכנולוגיים שבמסגרתם נעשה שימוש בתוכנות לסינון רעשיםצילום: קליק אין

חברת 2Type, לה וותק של 15 שנה בתחום, מציעה ללקוחותיה שמגיעים מתחומים שונים ומגוונים שירותי תמלול, עריכה ותרגום ברמה הגבוהה ביותר שניתנים על ידי צוות מומחה ומנוסה של אנשי מקצוע – ובמחירים נוחים במיוחד.

לקוחות 2Type נעים מסטודנטים שזקוקים לתמלול הרצאות לכדי טקסט מועיל, עורכי דין שזקוקים לתמלול שיחות כראיות משפטיות לטקסט מדויק ונאמן למקור, בעלי פודקאסטים שרוצים להנגיש את תוכניהם לקהלים שונים באמצעות מתן גרסה טקסטואלית של עבודתם, מפיקי סרטונים שמעוניינים בכתוביות ובתרגום טקסטואלי של קטעי הווידאו שלהם לשפות שונות ורבים נוספים שלאחר שניסו לתמלל בעצמם, מצאו כי המשימה אינה פשוטה כפי שהיא מצטיירת, ודורשת הרבה יותר ממקלדת, אוזניות ושמיעה טובה.

תמלול: משימה למומחים בלבד

לכל לקוח מותאם השירות המקצועי בהתאם לצורך הספציפי לו צילום: קליק אין

חברת 2Type שנוסדה בשנת 2006 מחזיקה בעשור וחצי של ניסיון בתחום התמלול ובכלל שירותי השפה והטקסט, מתרגום ועריכה ועד כתיבת תוכן. החברה מעסיקה מתמללים מקצועיים ומנוסים, דוברי שפות רבות, שעושים את מלאכתם באופן מדויק ויעיל ויודעים כיצד להתמודד עם האתגרים שמזמנת עבודת התמלול באופן אופטימלי. כך למשל, גם במקרים שבהם איכות השמע אינה מושלמת, ל-2Type פתרונות טכנולוגיים שבמסגרתם נעשה שימוש בתוכנות לסינון רעשים.

שירותי התמלול כוללים גם תרגום ישיר מקבצי שמע בתחומים שונים – משפות שונות לשפות שונות, שכן, ההתמקצעות של 2Type בתחומי שפה ותוכן רבים מאפשרים לה להעניק מעטפת כוללת לצרכים הייחודיים לכל לקוח, בין אם מדובר בחברות גדולות, בתי משפט, משרדי עורכי דין, פודקאסטים, מרצים, סטודנטים ולקוחות רבים נוספים מהמגזר הפרטי והציבורי. לכל לקוח מותאם השירות המקצועי בהתאם לצורך הספציפי לו והוא זוכה לליווי צמוד, לתמלול מהיר ולהגהה – כל אלה באיכות בלתי מתפשרת ובמחיר הוגן.

צילום: 2Type

רבים מהמתמללים של החברה הם גם מתורגמנים מקצועיים, חלקם אף כותבי תוכן ועורכים מנוסים, מה שמהווה בסיס ליכולת האינטגרציה של 2Type בין תחומי שירותי שפה ותוכן שונים, כמו לקוח שזקוק למשל לתרגום של קובץ שמע לטקסט בשפה אחרת, או אחר שזקוק לעריכת התמלול לטקסט רציף שאינו בנוי כשיחה.

אחד הערכים המרכזיים שחרטה 2Type על דגל השירות שלה הוא מהירות העבודה בכלל השירותים, ובעיקר בתמלול, בד בבד עם איכות ודיוק. את התמלול המדויק של קבצי השמע ששלח הלקוח הוא יקבל מהמתמללים של 2Type בתוך זמן קצר, שכן כל חברי הצוות הם אנשי מקצוע משכילים ומנוסים שיודעים לתמלל דיבור מוקלט במגוון שפות בדיוק מושלם ובמהירות מרשימה, הבקיאים בתחומי התוכן השונים של התמלול לצד מוסר עבודה קפדני ותודעת שירות גבוהה. ההון האנושי של צוות 2Type הוא זה שממצב אותה כבר שנים ארוכות כמובילה בשוק התחרותי של שירותי התמלול, התרגום והעריכה, ובד בבד עם לקוחות חדשים היא מטפלת בלקוחות קבועים, שלא מחליפים את שירותיה בשום חברה אחרת.

2Type
כתובת: פל ים 2 חיפה, חלונות הסיטי
טלפון: 072-3726565
נייד: 052-6543456
לכתובת המייל >>>

למעבר לאתר >>>

----------------------------------------------

nullתמלילים – מעבדה לפענוח הקלטות ותמלול בהנהלת מרינה בן חמו

למילים יש כוח גדול, והדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר על מילים המשמשות כראייה בבית המשפט. למעשה, הקלטות שמע, סרטונים ואפילו מסרונים אינם קבילים בבית המשפט ללא תמלול. שירותי תמלול מאפשרים להפוך כל פורמט לטקסט כתוב, לפי הכללים הדרושים, אך לצורך כך נדרשת סבלנות רבה, מומחיות ומיומנות גבוהה לעבודה עם הפרטים הכי קטנים.

מרינה בן-חמו היא מנהלת מעבדת תמלילים – המעבדה לפענוח הקלטות ותמלול והיא משמשת כבר מעל ל-40 שנה כמומחית לתמלול הקלטות המתמחה בהקלטות מאתגרות שמוגשות כראייה לבית המשפט. מעבדת תמלילים שבהנהלתה מספקת שירותי תמלול מגוונים לחברות, ארגונים גדולים, חברות ביטוח, עורכי דין ולקוחות פרטיים.

שירותי תמלול לבתי המשפט

במהלך דיון משפטי בבית המשפט מוגשות ראיות שונות שמטרתן להוכיח את צדקת הצדדים. עם זאת, על מנת שראיה תהיה קבילה עליה להיות מוגשת בכתב, גם אם היא הקלטה של שיחה, סרטון מצולם או התכתבות של הודעות טקסט.

על מנת שראיה תהיה קבילה בבית משפט עליה להיות מוגשת בכתבצילום: shutterstock

מכון תמלילים בהנהלת מרינה בן-חמו מתמחה בתמלול הקלטות קשות במיוחד, שהוקלטו בתנאי שטח לא פשוטים, מכילות רעשי רקע רבים ומספר דוברים. לפי החוק, כדי שהקלטת סתר תוכל לשמש כראייה, על המקליט להשתתף בשיחה ולכן במרבית המקרים הקלטות אלה יתקיימו במקומות ציבוריים והומי אדם – מה שיוצר תנאים קשים למתמלל.

"כאשר אני מתמללת הקלטה אני מתעקשת לחזור שוב ושוב על ההקלטה על מנת לא לפספס אף פרט. אני משתמשת במכשור מיוחד לשיפור איכות ההקלטה, באוזן טובה ומיומנת וסבלנות גדולה", אומרת מרינה.

בן-חמו מתעקשת על דייקנות ואיכות מפני שהיא יודעת שהתמלולים עשויים להשפיע על החלטת בית המשפט ואף להציל חיים. במידת הצורך, יזמן אותה השופט בכדי לתת חוות דעת מומחה לתמלול ההקלטה שביצעה. "אני מקפידה מאוד על דייקנות ומציינת כל פרט, כגון: בכי, צחוק, לגלוג, צעקה, רעשי רקע וכד', כדי לתת תמונה מדויקת ככל שניתן במהלך התמלול", היא מציינת.

שירותי תמלול בעולם העסקי

שירותי תמלול מקובלים מאוד לשימוש גם בעולם העסקי ובמידת הצורך יוצגו אף הם בדיונים משפטיים. כל אדם נחשף לעולם העסקי כאשר הוא מבצע עסקאות אישיות, למשל כשהוא קונה דירה, רכב או אפילו מכשיר חשמלי. לעיתים ישנן חוסר הסכמות סביב העסקאות שהתבצעו וההקלטה המתומללת היא הדרך לפתור זאת.

שירותי תמלול נוספים המקובלים בעולם העסקי הם תמלול של ישיבות ופגישות שונות, כמו ישיבות ועד מנהל, ישיבות של בעלי מניות, פגישות דיירים בפרויקטים של תמ"א 38 וכדומה. תמלול הישיבות מאפשר לדעת מי הצביע לטובת מה, מי הציע את הרעיונות שהתקבלו או נדחו, מי אישר את התקציב ועוד.

הקפדה על דייקנות וציון כל פרטצילום: shutterstock

חברות עסקיות שונות נאלצות להתמודד עם סוגיות כמו מרמה והפרת אמונים, סכסוכי עובדים וכמובן גניבות. הקלטות שמע או סרטונים מהווים הוכחות לטענות אלו והן הכרחיות לשמירה על ניהול תקין של חברה עסקית, אך לרוב יהיו קבילות רק כתמליל. 'מעבדת תמלילים לפענוח הקלטות ותמלול' בהנהלת מרינה בן-חמו היא מעבדה בעלת ניסיון רב באספקת שירותי התמלול הנדרשים עבור חברות עסקיות ופרטיים.

שירותי תמלול עם הפנים לעתיד

שירותי התמלול לא קופאים על השמרים ומתעדכנים בהתאם לכל הטכנולוגיות החדשות בשוק. "אנחנו מתמחים גם בתמלול סרטונים והודעות טקסט. כאשר אנו מתמללים סרטון אנחנו מקפידים לציין כל פרט שניתן לשמוע ולראות בדייקנות רבה. כשמדובר על הודעות וואטסאפ או אס-אם-אסים אנחנו מגישים דוח מסודר המתאר מי שלח למי, מאיזה מכשיר ובאיזו שעה", מסבירה מרינה.

עוד היא מציינת, כי "בעקבות מגפת הקורונה והשינויים הגדולים בעולם העבודה אנחנו צופים עליה בפניות לתמלול הקלטות העוסקות בדיני עבודה. אני ממליצה לכל מי שמתמודד עם סכסוך עבודה או כל בעיה משפטית, להקליט שיחות על מנת שאלו יוכלו לסייע בהמשך כראייה מתומללת". מרינה מציינת כי הדיסקרטיות בעבודתה היא ערך עליון וכי תשקיע את כל הזמן הדרוש עד לסיום התמליל המדויק והמקצועי ביותר.

תמלילים – מעבדה לפענוח הקלטות ותמלול
כתובת: רח' המקצוע 1, תל-אביב
טלפון: 03-5378378
פקס: 03-5377073
לכתובת המייל >>
למעבר לאתר >>