קורסים לעצמאיים: הרשימה שכל בעל עסק חייב להכיר

בין אם תלמדו תוכנה להכנת מצגות, ניהול פיננסי של העסק או צילום מקצועי לשיווק המוצרים שלך ברשתות החברתיות - כל קורס או סדנה ישדרגו את המיומנויות שלך ויתרמו להצלחת העסק. הכנו לכם רשימה של קורסים לעצמאיים במיוחד בשבילכם

דניאל דותן ושרה שוורץ, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קורסים לעצמאיים
קורסים לעצמאייםצילום: ESB Professional - Shutterstock
דניאל דותן ושרה שוורץ, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

לניסיון מעשי ופרקטי בשטח אומנם אין תחליף, אך יש שפע של תחומים נוספים שכדאי ומומלץ ללמוד בכדי לחזק את העסק ולהרחיב את מעגל הלקוחות. בין אם זה קורסים בתחום השיווק, המחשוב, הצילום, העיצוב, הקואצי'נג, ועוד, בעל העסק/העצמאי מקבל ערך מוסף משמעותי לשדרוג פעילותו העסקית כשהוא רוכש ידע רלוונטי נוסף.

סדנאות וקורסים ייעודיים לבעלי עסקים מספקים עבורם כלים לשיפור נראות העסק, לחשיפת השירותים והמוצרים לקהל פוטנציאלי נוסף, קידום ושיווק הפעילות העסקית, הגעה ללקוחות נוספים, ורכישת כלים לאינטראקציה טובה ונכונה יותר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, כל זאת לצד הצטיידות באסטרטגיות חשיבה חדשות לצמיחה עסקית והגדלת הרווחים הכלכליים. אין ספק כי התכניות הלימודיות עבור עצמאיים ובעלי עסקים פותחים עבורם צוהר חדש להצלחה.

את הקורסים של "שחקים פתרונות פיננסים", "ריקי זהבי סדנאות צילום" ו"גיל מרטנס – כלים לשיווק באמצעות תוכן", אתם בהחלט חייבים להכיר:

nullשחקים פתרונות פיננסים - להבין את המספרים של העסק שלך ולמזער סיכונים

סוף החודש, אתם עוברים על תזרים המזומנים, ולא מבינים לאן נעלם הכסף. בשיחה האחרונה עם רואה החשבון קיבלתם תמונת מצב שמספרת על רווחיות מדהימה בעסק, אז איך אתם בדרך לבנק, לבקש הלוואת ענק? אתם לא בטוחים כמה אתם בדיוק מרוויחים וכמה אשראי העסק באמת צריך?

כן, חשבתם שניהול פיננסי הוא העסק של רואה החשבון שלכם, אז ככל שהזמן חולף אתם מבינים – זה העסק שלכם. חוסר הבקיאות במספרים משאיר אתכם באי וודאות תמידית, אינכם יודעים מהי הרווחיות שלכם בכל רגע נתון, ואין לכם תכנית שנתית ברורה ואסטרטגיה סדורה, אז איך אתם מצפים לשבור את הסטטיסטיקה העגומה על פיה 80% מהעסקים לא יצלחו את החמש השנים הראשונות?

קובי מיכלין תוכן 4קרדיט: יעקב מיכלין

חישוב מסלול מחדש

המתנה הגדולה ביותר שהעניקה לנו המציאות הנוכחית בחסות מגפת הקורונה, היא הזדמנות אמיתית לבדק בית, לחשיבה מחדש ולניתוח עומק. כעת שיש לנו את שני המשאבים החשובים ביותר – זמן וידע מדויק, תוכלו לעלות על דרך המלך להצלחה.

"כבוגר תואר MBA במנהל עסקים וכבנקאי וותיק אומר לך – את השיעור החשוב ביותר לא לומדים לא באקדמיה ולא בחסות הבנקים. התיאוריות קורסות בזו אחר זו אל מול המציאות. במבחן התוצאה – ההבדל בין עסק מצליח לעסק שכשל, זה לא כמות המכירות כמו היעדר מידע מדויק ועכשיו על מצב העסק וחוסר הוודאות", מסביר לנו קובי מיכלין, מייסד חברת שחקים המעניקה מטריית שירותים פיננסיים כמנהלי כספים חיצוניים לעסק ולארגון.

קובי מיכליןצילום: טליה שפירא

"בעל עסק, מוכשר ככל שיהיה, שלא מבין את המספרים מאחורי הדוחות יתקשה ביישום וביצוע מהלכים עסקיים וימצא עצמו יחד עם 52% מבעלי העסקים שנמצאים בתת-מימון. מדוע? כי ניהול עובדים, ניהול יעדי מכירות, מימון ובקיאות פיננסית הם האחריות הבלעדית של בעל העסק. תפקידו של רואה החשבון שלך מסתיים בהגשת דוחות ומאזנים לרשויות, וגם זה- באיחור משמעותי של חודשים" מסביר קובי ומחדד: "והתפקיד שלך – זה לשלוט במספרים. עכשיו. לדעת בכל נקודת זמן כמה העסק שלך מרוויח? מה מצב האשראי שלך? ומה עליך לעשות בכדי להתנהל נכונה מול הבנקים".

להניע את העסק שלכם לשלב הבא

לא, העדר ידע פיננסי אינו גזרת גורל. הודות לקורס דיגיטלי שנבנה על ידי בוגרי סיירת מטכ"ל של עולם העסקים – ניר דובדבני וקובי מיכלין תוכלו לקבל קפסולה מרוכזת של כל הידע ההכרחי לניהול עסק איכותי. הקורס שנבנה כמלאכת מחשבת ומתבסס על היכרות מעמיקה של 20 שנה וליווי של עשרות אלפי עסקים, מזקק לכם את השיעורים החשובים ביותר בשפה ברורה ובגובה העיניים. איך נמנעים מהלוואות לא נכונות? מהו תמחור נכון ? מהו האשראי הנצרך עבורי? איך מייצרים רוטינה מנצחת? מהם נורות האזהרה לזיהוי סכנות מקדימות ומה עלי לעשות אם נתקלתי בהם? איך מחזירים את השליטה בעסק? ועוד.

בתור עסק, אתם מקבלים מדי יום החלטות פיננסיות – מבצעים והנחות, גיוס עובדים, רכישות, גיוס אשראי. אז אפשר להמשיך לחשוש מהטלפון הבא מהבנקאי, ואפשר לקחת החלטה נבונה שתעניק לעסק שלכם רישיון להצלחה. אתם יכולים להרוויח יותר, להוציא פחות – אם רק תבינו את התמונה השלמה. ההחלטות העסקיות שתקבלו לאחר מכן יאפשרו לכם לא רק לגלות את כל "הכספים האבודים" אלא גם ממש לייצר רווחים ולהתנהל נכון.

יד ביד בדרך להצלחה

מתוך שליחות אמיתית וכשהוא מצויד בעשרים שנות ניסיון יצא קובי מיכלין למשימת חייו. בכל יום הוא מלווה עסקים קטנים כגדולים לשיפור ביצועים עסקיים תוך בניית תהליכי עבודה ברורים היוצרים תמונה פיננסית בהירה. אך כעת, כל הידע, הכלים וההדרכה מגיעות עד אליכם, לבית. עם 40 שיעורי תוכן שיעניקו לכם, בעלי החברה, את השליטה המלאה על העסק. וודאות וגם תכנון פיננסי עתידי.

"בעל עסק עסוק עד מעל הראש, מצאתי את הזמן להשקיע בעצמי ובעסק, כי הבנתי שאי אפשר אחרת. אני לא יכול להמשיך להתגלגל מהלוואה להלוואה. ידעתי שיש לי עסק שעובד טוב ולקוחות מרוצים אך בפועל הכסף פשוט נעלם. כשלמדתי מהו ניהול תקציב, איך בונים תחזית עסקית, מהו פיתוח עסקי אמיתי, ואיך אשכרה מבינים את התזרים, הכל השתנה. היום אני יודע לנהוג, והיעד? ברור", כותב בוגר הקורס הדיגיטלי שכבר הפך לשגריר.

שחקים פתרונות פיננסים
טלפון: 072-2737336
לאתר של שחקים פתרונות פיננסיים >>>
למידע נוסף על הקורס הדיגיטלי >>>
למייל של שחקים פתרונות פיננסיים >>>

------------------------

nullשירי מילר לב – ריפוי אנרגטי רוחני לעסקים ואנשים

להניע את העסק – באנרגיה

בוקר טוב! התעוררתם ליום חדש, אתם מלאי אנרגיה ומוטיבציה להצלחה. אתם מחייכים לצוות העובדים, לקהל הלקוחות שלכם וממש אפשר להרגיש באוויר את השמחה. אתם נכנסים לפגישת העסקים הבאה, מתוך ידיעה ברורה שיש לכם אסטרטגיה שיווקית מעולה, עסק שעובד היטב גם בדיגיטל הודות לנכסים אינטרנטיים המנוהלים היטב, וכך, מתוך ביטחון ושלווה אתם ממגנטים אליכם את השפע אליו אתם ראויים והעסק שלכם, זה שבניתם בעשר אצבעות הולך ומתגשם ליצירת חייכם.

כן, אחרי שהלכתם לאינסוף הרצאות וקורסים וביצעתם את כל ההמלצות שקיבלתם, הבנתם שאתם יכולים ללבוש חליפת מעצבים, לדקלם את משפטי המכירות הטובים ביותר, ולהשקיע במיתוג יוקרתי אך הגורם המכריע להצלחת העסק שלכם, הוא... אתם, ואם אתם לא מאמינים שאתם ראויים לשפע, אם אתם חוששים מהצלחה כבירה ואם אינכם משדרים אנרגיות מתאימות/נכונות- אתם משפיעים באופן ישיר על הצלחת העסק שלכם.

השילוש המנצח – שיווק איכותי, נכסים דיגיטלים בניהול מקצועי ומודעות רוחנית

"היום, יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהדרך להביא את העסק שלהם למקום הטוב ביותר שלו עוברת בהכרח בהתפתחות אישית ובהיכרות מעמיקה עם חוקי היקום. התשתית – נכסים דיגיטליים בניהול מקצועי, קמפיינים איכותיים וסודות השיווק הם חשובים ונצרכים, אך הם צריכים להגיע בשילוב ובהרמוניה עם חוקי היקום. על מנת לייצר הצלחה מיידית ומתמשכת בעסק, אנו נדרשים לתת מענה כולל ומקיף שמשלב את שני המישורים – שיווק וניהול מקצועי לצד מודעות למקום הרוחני" מסבירה שירי מילר לב, בעלת עסקים ומיזמים, עוסקת בקידום ושיווק עסקים ואנשים באמצעות מבחר כלים מעולמות השיווק, הטיפול והאנרגיה. "לעיתים הגורם המונע או המעכב את הצלחת העסק הוא חסם רגשי שנמצא בתת מודע או בלא מודע שלנו או נעוץ בסיבות רוחניות שאנו לא מכירים. סקירה, ניתוח והבנה מעמיקה כיצד ההשפעות מהעולם הרגשי והרוחני משליכות על העולם המנטלי עשויות לשנות את כל התמונה. הכוונה נכונה של התדרים שלנו, ריפוי והתאמה שלהם למקומות הנכונים והבריאים יוצרים שינוי איכותי ומיידי" מסבירה שירי.

שירי מילר לבצילום: יפעת גולני נהרי

כחלק מהסדנאות – 'עסקים, אנרגיה ושפע' ו'מתעוררות לשפע', המורכבות ממפגשים מרתקים מלאי לימוד התנסות ועשייה זוכים המשתתפים לקבלת כלים איכותיים לניהול הנכסים הדיגיטליים שלהם כמו גם הזדמנות אמיתית ללמוד ולהטמיע את שמה נדרש כדי לייצר הצלחה ברמה העסקית וברמה הרוחנית, איך לשחרר את מה שחוסם אותה ולמעשה, איך יוצרים עסק מצליח.

הזדמנות לקבל מידע חדש וכלים חדשים מעשיים

"אני מתרגשת ונפעמת בכל פעם מחדש לראות כיצד חיבור עמוק ליצירה אישית ועסקית של הצלחות וקבלת כלים פרקטים לטיפול וריפוי בתוך העסק מובילים לשינוי מיידי. זה פשוט קורה, תמיד, השפע מגיע,כמעט תמיד באופן מיידי ובעוצמות גבוהות כאילו הוא ממש "חיכה" לרגע בו נאפשר לו להופיע" מסבירה שירי מילר לב בחיוך.

משתתפי הסדנאות הפרונטליות בשנים האחרונות כמו גם המשתתפים בסדנאות ובקורסים הדיגיטליים כיום המועברים באמצעות תוכנת הזום מספרים על תהליך שהוא בגדר חובה לכל בעל עסק. "זה לא משנה כמה השקעתי בקמפיינים, כל עוד חששתי מהצלחה ולא האמנתי שאני ראוי לפרוץ עם המיזם שלי - לא הצלחתי" משתף בכנות נעם לוין. "רק כשהתמודדתי וויתרתי על החששות והפחדים, אפילו כאלה שלא ידעתי שקיימים בי, כשאני טעון באנרגיות, אומץ וכח לשנות אני מרגיש איך העסק שלי, שבאמת מביא ערך מוסף וטוב לעולם, מצליח. העסק פורח, וגם אני. או שזה בעצם הפוך – אני פורח ולכן גם העסק שלי משגשג".

שירי מילר לבצילום: יפעת גולני נהרי

כשרוחניות ועסקים נפגשים

מעטפת השירותים של מאיה קידום עסקים בניהולה של שירי מילר לב מעניקה שירותי ייעוץ וליווי לעסקים קטנים ובינונים בתחומי השיווק והניהול במטרה לייצר הצלחה מתמשכת בעסק. יחד עם שירי, יבנה עבור העסק שלכם חזון עסקי/שיווקי רוחני שילווה אתכם בפעילות העסקית.
זקוקים לאתר איכותי? רוצים להגדיל את היקף המכירות באמצעות קמפיינים באינטרנט? זקוקים לכתיבה שיווקית איכותית וניהול התוכן באתר ובמדיה החברתית? יש לכם כתובת אחת שבה תקבלו מענה מקיף - גם שיווק דיגיטלי איכותי וגם קבלת כלים פרקטיים לאבחון, טיפול וריפוי בתוך העסק, כך תוכלו לקדם את העסק שלך להצלחות שאתם כל כך ראויים להן.

שירי מילר לב
לאתר של שירי מילר לב >>>
לפייסבוק של שירי מילר לב >>>
לאינסטגרם של שירי מילר לב >>>
לאתר של מאיה קידום עסקים
למייל של מאיה קידום עסקים

לפייסבוק של מאיה קידום עסקים
לאינסטגרם של מאיה קידום עסקים

------------------------

nullריקי זהבי: סדנאות צילום מקצועיות לבעלי עסקים

בעידן הרשתות החברתיות, כשהתמונות מקבלות את הבמה והוויזואליות זוכה למלוא תשומת הלב, הביטוי "תמונה שווה אלף מילים" הפך להיות קו מנחה.

"תמונה איכותית ומקצועית של מוצר מעלה את הערך שלו בעשרות מונים", אומרת ריקי זהבי, צלמת מקצועית ומנחת סדנאות צילום, "ההשפעה של איכות התמונה של המוצר על ההתעניינות הלקוחות בו ופנייתם לעסק היא כל כך עצומה, עד כי שתי תמונות של אותו מוצר בדיוק שצולמו באיכות שונה, יראו שונות לחלוטין".

ריקי זהבי היא צלמת מקצועית המתמחה בצילומי אדריכלות ועיצוב פנים. היא מנחה סדנאות צילום מקצועיות עבור בעלי עסקים ונותני שירותים. למעצבי פנים, נוף ואדריכלים, היא בדרך כלל מקיימת סדנאות נפרדות.

ריקי זהביצילום: רותם שפיר רינדר

מה עמד מאחוריי פתיחת סדנאות הצילום?

"בעידן של היום, כשמרבית הרשתות החברתיות מבוססות על תמונות – האינסטגרם כמובן, אבל גם פוסטים בפייסבוק, בלינקדאין ובטוויטר שכוללים תמונה, זוכים להרבה יותר התייחסות מצד הגולשים. בעלי עסקים ושירותים משתפים את תמונות המוצרים שלהם ברשתות החברתיות כחלק מהפעילות השיווקית והם הבינו שהערך הנתפש של המוצרים שלהם מושפע ישירות מאיכות צילום המוצר. עם זאת, שכירת שירותיו של צלם מקצועי עבור כל תמונה שהם רוצים להעלות לרשת, זה יקר מאוד. לא כל בעל חנות יכול להרשות לעצמו להשקיע בצילום מקצועי, וצילום של המוצרים שלו בעצמו, מספק אלטרנטיבה נהדרת, כל עוד יודעים את הכלים והטכניקות הנכונות והמתקדמות.

"מכאן נולד הרעיון של סדנאות צילום ייעודיות לבעלי עסקים, בהן הם לומדים באופן מרוכז את כל השיטות לצילום איכותי ושיווקי של מוצרים. הסדנאות מועברות לקבוצות או באופן פרטני והן מתמקדות בעיקר בצילום דרך הסמארטפון, אך גם במצלמה".

כיצד משבר הקורונה האיץ את שיתוף תמונות המוצרים ברשתות החברתיות?

"תמונה איכותית ומקצועית של מוצר מעלה את הערך שלו בעשרות מונים"צילום: ריקי זהבי

"משבר הקורונה שאילץ בעלי עסקים רבים לסגור את העסק שלהם למשך תקופה, הנגיש בפני רבים מהם את עולם המכירות באינטרנט ושיווק המוצרים דרך הרשתות החברתיות. במיוחד כיוון שבניגוד להשקעה בהקמת אתר אינטרנט, הרשתות החברתיות הן נגישות וחינמיות".

בעידן בו הרשתות החברתיות כל כך משמעותיות, עד כמה גדולה החשיבות בצילום איכותי של המוצרים של העסק?

"בתחילת המעבר למכירות באונליין לפני הרבה שנים, הנושא פחות נגע לעסקים קטנים, אולם כיום יש לכך היבט משמעותי גם עבורם. רכישת מוצרים נעשית כיום גם דרך הרשתות החברתיות ולא רק באמצעות אתר רשמי. גם אם לא אפשרי עדיין לשלם על מוצר ולקנות אותו דרך הפייסבוק, היום כבר ניתן להזמין אותו משם, ובהחלט אפשר ליצור קשר עם בעל העסק לגבי מוצר שהתעניינת בו. בעלי עסקים קטנים ובינוניים עוברים יותר ויותר לשיווק המוצרים שלהם דרך הרשתות החברתיות. כשתמונה נראית פחות טוב זה פחות מושך את העין. אם התמונה לא איכותית המוצר עצמו נראה פחות איכותי ומושך, ואם זה לא משהו שהלקוח 'מוכרח' לקנות, הוא כנראה ידפדף הלאה.

"הסמארטפונים כיום מצוידים במצלמות ברמה גבוהה מאוד שמספקות תמונות איכותיות מצוינות עבור הרשתות החברתיות. ובסדנאות שלי אני מלמדת את בעלי העסקים את כל הפיצ'רים המיוחדים והתכונות המתקדמות של מצלמות הסמארטפון לצילום מקצועי וסופר איכותי".

בהיבט הטכני, מה חשוב לדעת כשמצלמים מוצר?

"הדבר החשוב ביותר כמעט זה התאורה. אני מלמדת בסדנה כיצד להתייחס לתאורה ואיך להסתכל עליה ולראות את ההשפעה של מה שיוצא בתמונה. אני מלמדת קומפוזיציה – העמדת המוצרים במסגרת של התמונה וכמובן זוויות צילום. נלמד גם כל נושא העיבוד תמונה. כיצד לערוך את התמונה ולעבד אותה באפליקציות חינמיות מצוינות".

כיצד הסדנאות מועברות?

"הסדנה הקבוצתית מועברת ב- 3 שעות מרוכזות ומשלבת תיאוריה עם הרבה עבודה מעשית. בכדי להגיע לכל משתתף ולהתמקד הן במוצרים הספציפיים שלו והן בסמארטפון בו הוא משתמש, הסדנאות מועברות באופן בוטיקי עם הרבה נגיעה אישית. אני מספיקה להגיע לכל אחד ואחד מהמשתתפים וללמד אותו את כל אפשרויות הצילום בטלפון שלו ואת הצילום הנכון למוצרים שהוא מוכר. הסדנאות מתקיימות אצלי בסטודיו וברחבי הארץ אך ניתן לקיימם גם בבית הלקוח וישנן סדנאות פרטיות".

ריקי זהבי - סדנאות צילום
טלפון: 054-6703355
לאתר של ריקי זהבי – סדנאות צילום >>>
לפייסבוק של ריקי זהבי – סדנאות צילום >>>

------------------------

nullגיל מרטנס – כלים לשיווק באמצעות תוכן, בלוגינג וניהול קהילות

קפה חם של שמונה בערב, גלילה מהירה בפיד, והנה סוף סוף פוסט מעניין. איך שומרים על שגרת טיפוח בימי הקורונה? פוסט ארוך ומושקע, מלא במידע חיוני וטיפים מעולים לתקופה הנוכחית מזכיר לך כמה התגעגעת לקוסמטיקאית שלך. מבלי לשים לב, את מסמסת לה שתשמור לך תור לימים יפים יותר.

בתיבת המייל ממתינה לך הודעה ממדריכת ההורים שפגשת. הפעם היא משתפת איתך את כל הסודות לשמירה על סדר יום אפקטיבי עם הילדים. וזה בדיוק מה שהיית צריכה אחרי יום עמוס לעייפה.

כן, המידע הזה זמין בד"ר גוגל, אך צורת ההגשה, הנימה האישית והרלוונטיות של התוכן הופכת אותו, ואת מי שעומד מאחוריו לבעל ערך עבורך. כעת את כבר יודעת, את לא "עוד לקוחה" אלא את חלק ממשפחה שבה אתם חולקים ידע, טיפים וסודות.

רבים מאיתנו יודעים כי בדיגיטל התוכן הוא המלך, אך מי מאיתנו רוצה "מלך" רודן? כזה שמפריע לנו עם באנר מהבהב וקולני שמנסה כבר במפגש הראשון שלנו למכור לנו שאנחנו ממש חייבים אותו? אנחנו בכלל אוהבים את המלך שלנו קשוב לדו שיח ולרחשי הסביבה, מלך שמכיר אותנו ואנחנו אותו, מלך שמעניק לנו ערך ומשמעות. ואנחנו? אנחנו מחזירים לו בנאמנות וביחסים ארוכי טווח.

ואין מלך בלי מלכה. אז זה הזמן להכיר את בעלת הכתר בממלכת השיווק באמצעות תוכן הלא היא – גיל מרטנס, בעבר מהנדסת, וכיום מרצה ומלווה עסקים ביצירת תוכן עבור העסק שלהם. גיל מסייעת מדי יום לעסקים קטנים וגדולים לעבור משיטת השיווק האגרסיבית והישנה של "אני הטוב ביותר, תקנה אותי!" ל"היי אתה, אני מכיר אותך ויודע מה אתה צריך, קח טיפ מעולה ממני ותדע שאם תצטרך אי פעם שירות, אני אהיה פה בשבילך". ותתפלאו, אבל העקרון הפשוט של לתת בשביל לקבל, עובד בצורה חסרת תקדים.

גיל מרטנסצילום: אבישי פינקלשטיין

"לקוח שמקבל ערך איכותי על בסיס קבוע יראה בכם ובעסק שלכם מקור מהימן, הוא יסמוך עליכם ויעדיף אתכם בבא העת על פני מתחרים" מסבירה גיל, ומוסיפה: "במרבית הפעמים כלל לא תצטרכו 'למכור' את עצמכם. כשהוא יצטרך את השירות או המוצר שלכם הוא יגיע אליכם לבד כי הייתם שם בשבילו, גם כשהוא לא היה 'קונה פוטנציאלי'.

לא כפיתם את עצמכם, ניסתם לעזור ולחלוק מהידע שלכם ואפילו נוצר בינכם שיח דו כיווני איכותי שמראה על אכפתיות כנה והתעניינות בצד השני, ובכך הבדלתם את עצמכם מהשאר, ובניתם אסטרטגיה נבונה שבה הקוראים שלכם הופכים ללקוחות נאמנים ומרוצים".

היום, זה בדיוק הזמן לשינוי מבורך

כעת, בחסות הקורונה יש לכם את הזמן והפניות ללמוד איך לשווק את העסק הנהדר שלכם באמצעות תוכן כתוב. ואם כבר ללמוד אז רק מבלוגרית ותיקה, שמנהלת ומתחזקת שלושה בלוגים מצליחים, מנחת סדנאות מבוקשת בכל הקשור לתוכן דיגיטלי, ניהול קהילות ועוד.
אה, וכל הטוב הזה בחסות הקורונה עולה פחות מג'ינס ממותג. כן, יש עוד אנשים שתחושת שליחות לסייע לעסקים בוערת בהם, והם מפיצים את הידע והסודות במחירים הוגנים ונגישים לכל כיס. אז תפנו לכם את השעה הבאה, כי השיעורים אומנם קצרים וממוקדים, אבל כשהשפה כל כך ברורה ואתם מגלים עולם שלם של שיווק אפקטיבי אז אנחנו לא מתחייבים שלא יהיה פה בינ'ג.

גיל מרטנס – כלים לשיווק באמצעות תוכן, בלוגינג וניהול קהילות
טלפון: 054-4290574
לאתר של גיל מרטנס >>>
לקורס ( 10 שיעורים בני שעה) >>>
לפייסבוק של גיל מרטנס >>>
לאינסטגרם של גיל מרטנס >>>
למייל של גיל מרטנס >>>