חברות ניהול נכסים: ליהנות מהנכס מבלי לוותר על החופש האישי

אם אתם בעלי נכס, אתם בוודאי מכירים את תחושת התסכול הנלווית בכל הקשור לניהולו. אגדנו מספר חברות ניהול נכסים מובילות שיעזרו לכם לשים סוף לתחושת המחנק

שרית שיר ונטלי שרון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נדל"ן
ניהול נכסיםצילום: צילום: Shutterstock
שרית שיר ונטלי שרון
תוכן שיווקי

מי מאיתנו לא היה רוצה שתהיה ברשותו דירה אותה יוכל להשכיר וליהנות מהרווחים, מתוך האמונה שזו הדרך הנוחה לגרוף רווחים בטוחים ללא מאמץ? זה לא שאנחנו טוענים שדירה להשכרה זה רע, אבל כבעלי דירה, כדי להפיק רווח, צריך בהחלט להשקיע מאמצים ועבודה, ולפעמים זה גם כרוך בכאב ראש לא קטן והתרוצצויות רבות ומתישות, אבל יש פיתרון. אלה החברות ניהול הנכסים שיכולות ללוות אתכם לאורך הדרך: HOMER, ורנדה, LYD נדל"ן וקיסר ניהול נכסים.

nullHOMER – ניהול ואחזקת נכסים

רבים ממשכירי הדירות הם אנשים מבוגרים שעברו לדיור מוגן כדי ליהנות מחיים שלווים ונוחים יותר, במקום בו מישהו אחר יתעסק עבורם בכל מטלות היומיום. אבל אז הם מגלים, שעד שסוף סוף הם יכולים ליהנות מקצת שקט ושלווה, הם מנהלים לפתע חמ"ל דירה פעיל, הדורש מהם התעסקות אין קץ, בשעה שכל מה שהם רוצים זה פשוט לנוח ממטלות ועשייה. למרבה המזל, היום יש פתרון גם לעבודה הרבה הכרוכה בניהול הנכס, והוא טמון בחברות שמתמחות בתחום זה, כמו למשל HOMER – ניהול ואחזקת נכסים.

HOMER - על השוכרים הנכונים לא מהמרים

שירות ניהול הנכסים של חברת HOMER נותן מענה לכל מי שיש לו נכס אותו הוא משכיר, אבל אין לו זמן, אנרגיות וסבלנות להתעסק עם כל מה שכרוך בנושא ההשכרה. רק מי שהשכיר אי פעם דירה, מבין עד כמה ההתעסקות בנושא עלולה להיות תובענית: שוכרים שלא פוסקים לבוא בטענות ומענות, דרישות ובקשות; טיפול שוטף בתקלות וקלקולים; הצורך להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור למחירי ההשכרה בשוק, החובה לוודא כי השוכרים העבירו על שמם את חשבונות הארנונה/מים/חשמל; הארכת הסכם השכירות או החלפת דיירים תוך מתן דגש על רצף שכירויות ובדיקה מחודשת של החוזה תוך חיפוש, שוב, אחר השוכרים האמינים ועוד.

עומר עמיקם - מייסד ובעלי חברת HOMER צילום: עומר

חברת HOMER ניהול ואחזקת נכסים מתמחה בניהול דירות, משרדים וחנויות. השירות מקיף את הטיפול השוטף בכל הקשור להשכרת נכס - החל מפרסום, איתור שוכר מתאים, סינון הפניות, החתמה על חוזה, גביית כספים, וידוא של רישום בעירייה ובחברת החשמל ואחזקה שוטפת של הנכס. למעשה, השירות מאפשר לבעל הנכס ליהנות מהרווחים ללא השקעת זמן, משאבים ותסכולים.

HOMER ניהול נכסים - נעים להשכיר

חברה לניהול נכסים, איננה כמו סוכנות לתיווך נדל"ן שתפקידה מסתכם במציאת שוכרים וחיבור בינם ובין המשכיר. מנהל הנכס, בניגוד למתווך, ממשיך את הקשר עם השוכרים לאורך כל תקופת ההשכרה. לפיכך, הוא מעוניין למצוא את השוכרים הטובים והמתאימים ביותר ולהבטיח, עד כמה שניתן, שהשוכרים יקיימו את כל תנאי החוזה וישמרו על הדירה במצב הטוב ביותר. בחברת HOMER נותנים העדפה ברורה לשוכרים המעוניינים לגור בדירה לטווח ארוך, ובכך לייצר מערכת יחסים של אמון. כשהדיירים מתחלפים, מנהל הנכס מטפל מחדש בכל הקשור בחילופי השוכרים.

השירות מאפשר לבעל הנכס ליהנות מהרווחים ללא השקעת זמן, משאבים ותסכוליםצילום: HOMER

כחלק מהמיון הקפדני, החברה עורכת בדיקת יכולת של השוכרים (בהסכמתם כמובן), כולל דוח אשראי והיכולת שלהם לעמוד בתשלומי שכר הדירה.

תמיד יש מישהו בבית

גם לאחר החתימה על החוזה, כשהדיירים כבר התמקמו בדירה, לא תמיד העניינים זורמים על מי מנוחות. דירות ישנות מייצרות תקלות, בעיות וקלקולים על בסיס קבוע, ואלה מצריכים טיפול שוטף והתמודדות מול אנשי מקצוע. גם כאן, חברת HOMER לוקחת על עצמה את ההתעסקות במטלות אלה, ומספקת מענה מקצועי ומקיף לשוכרים בכל רגע, ובכל עניין. בכל תקלה, מנהל הנכס דואג ליצור קשר עם אנשי מקצוע מתאימים שמספקים את הפתרונות הרלוונטיים לבעיה, כשלמשכיר נותר רק לאשר את הצעות המחיר ולתת את האור הירוק לחברה להמשיך בטיפול (המענה הטלפוני של החברה פועל 24 שעות ביממה).

מי צריך חברה לניהול נכסים

כל אחד שמעוניין בניהול מקצועי, ובפרט: אנשים שגרים בעיר אחת ודירתם נמצאת בעיר אחרת, משכירים שגרים בחו"ל, בעלי דירות שעברו לדיור מוגן ומעוניינים להפקיד את ניהול הדירה בידיים אמינות ומקצועיות, קבוצה של יורשים שקיבלו דירה ומחפשים גורם אחד שירכז את כל הטיפול בענייני ההשכרה – רבים הם בעלי הנכסים שעשויים לצאת נשכרים משירות יעיל ומקצועי של ניהול נכסים.

HOMER - ניהול ואחזקת נכסים
טלפון: 04-8263396
כתובת: בר גיורא 49, חיפה
לאתר של HOMER >>>
לפייסבוק של HOMER >>>

--------------------------------------------

nullורנדה – ניהול נכסים ודירות להשכרה

משרד ורנדה מתמחה בניהול נכסים ודירות להשכרה לטווחים קצרים וארוכים. השירות שמציעה ורנדה מעניק לבעלי הנכס מעטפת כוללת המאגדת בתוכה את מגוון העניינים הקשורים להשכרת הנכס: הכנת הדירה להשכרה, פרסום, איתור וסינון שוכרים – כולל בדיקת יכולת כלכלית ורקע אישי. ברגע שנמצאים השוכרים המתאימים ביותר, ורנדה מתווכת בין השוכרים למשכירים בהליך הפורמלי והמשפטי עד חתימת החוזה, ואחרי כניסתם של השוכרים לדירה, המשרד מנהל ומטפל בכל הקשור לאחזקה ולנושאים שוטפים.

ורנדה - ניהול נכסים מן המסד ועד לטפחות

משרד ורנדה מציע מעטפת שירותים מקיפה בכל הקשור לייצוג בעל הדירה מול השוכרים. למעשה, מנהל הנכס נכנס לנעליו של המשכיר במציאת דיירים טובים, ועושה ככל הניתן על מנת לוודא שהנכס נשמר, ושכר הדירה משולם.

השירות כולל טיפול מקיף בכל הקשור לניהול הנכס:

השכרה - לפני ואחרי – בדיקה מקיפה עם סיום החוזה ולפני עזיבת השוכרים היוצאים; ניהול תהליך סיום החוזה תוך הקפדה על קיום כל התנאים המופיעים בו; הכנת הדירה לקראת כניסת השוכרים החדשים, כולל תיקוני אחזקה וטיפול בתקלות – החל מהקטן שבתיקונים ועד שיפוצים נרחבים, על פי הנדרש ובתאום עם בעל הדירה.

משרד ורנדה מתמחה בניהול נכסים ודירות להשכרה לטווחים קצרים וארוכיםצילום: נוח שחר

שוכרים איכותיים כדי שכולם יצאו נשכרים – איתור וסינון מועמדים עד למציאת השוכרים הטובים ביותר הוא אינטרס של כל המעורבים בניהול הנכס. הניסיון העשיר של משרד ורנדה באיתור דיירים איכותיים מצמצם למינימום את הבעיות הפוטנציאליות בהשכרה. עם מציאת הדיירים המתאימים, מטפלת ורנדה בכל תהליך חתימת החוזה, כולל ניהול משא ומתן על התנאים המופיעים בו, והשלמת ההליך המשפטי לקראת הכניסה לדירה. המשרד אינו צד בהסכם השכירות, ותפקידו לוודא כי הוא קורם עור וגידים, ובהמשך ממומש.

מתחילים ברגל ימין – במעמד מסירת הנכס לדיירים החדשים ייערך תיעוד מצולם וכתוב של הנכס, המונים והחשבונות, למען התחלה חלקה, וכניסה מסודרת.

אחזקה – ורנדה חרתה על דגלה להעניק רמת שירות גבוהה ללקוחותיה בהתאם למתחייב מחוזה השכירות, ומקפידה על שקיפות מרבית וזמינות גבוהה לטובת שני הצדדים במהלך כל תקופת ההשכרה.

ענת פרידמןצילום: צילום: נוח שחר

מערך מקיף של אנשי מקצוע – השירות של משרד ורנדה ניתן על ידי מנהלי החברה, בעלי ניסיון רב בניהול בתחומי ההייטק, אותו הם ממנפים לטובת לקוחותיהם על כל המיומנויות, הכישורים ושיקול הדעת שרכשו במהלך השנים, ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה ויחסי אנוש טובים, לא פחות מאלו הנהוגים בחברות גדולות במשק. כמו כן מפעיל המשרד מערך של אנשי אדמיניסטרציה, צוותי ניקיון, יועצים משפטיים, רואי חשבון, וקבלני משנה (אינסטלטורים, אנשי מזגנים, קבלנים, שמאים, ועוד...), הערוכים לטפל בלקוחות, כולל דוברי שפות, כגון אנגלית ורוסית.

כל בית צריך מרפסת - ורנדה

השירות של משרד ורנדה מספק מענה לאנשים רבים, היכולים לצאת נשכרים מעצם הפקדת הנכס שבבעלותם בידיים מקצועיות, לטיפול בכל נושא ההשכרה;

  • בעלי נכסים שאינם מנוסים בשטח הנדל"ן, ואין ברצונם להתמודד עם דיירים בעייתיים, סוגיות של גבייה ותחזוקה, ועבודה מול בעלי המקצוע.
  • לעתים, מספר בני משפחה יורשים נכסים אותם הם מעוניינים להשכיר. במקרים כאלה, מסירת ענייני הניהול והתחזוקה לגורם מקצועי תורמת לניהול חלק ותקין של ענייני ההשכרה, ומותירה את היורשים עם הזכות ליהנות מההכנסה בלי חיכוכים במשפחה, ובלי טרדות מיותרות.
  • בעלי נכסים שחיים מעבר לים או בעיר אחרת, ואינם פנויים לנהל את ענייני ההשכרה בעצמם.
  • בעלי נכסים מרובים – עבור אנשים שמשכירים מספר נכסים במקביל וצריכים לנהל מערך גדול של שוכרים ותחזוקת דירות, השירות של ורנדה מעניק ראש שקט מתוך הידיעה כי כל אחד מנכסיהם מתנהל, מפוקח ומוסדר בצורה הטובה ביותר.

אין ספק כי בעולם בו בעלי נכסים יודעים שהנכס האמיתי שלהם הוא שוכרים איכותיים ורציניים, שירות שכזה, לא יסולא בפז.

ורנדה ניהול נכסים
טלפון: 03-6201003
כתובת: תל אביב - בית דקר, המסגר 42, מודיעין - משה סנה 13
לאתר של ורדנה ניהול נכסים >>>
לפייסבוק של ורדנה ניהול נכסים >>

--------------------------------------------

nullLYD נדל"ן – נכס לבעלי נכסים

סוכנות LYD נדל”ן עוסקת בניהול נכסים, בתים פרטיים ומשרדים וכן במכירה והשכרה. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי איתן צאיג, בעל רישיון לעסוק בתיווך נדל”ן וניסיון רחב בתחזוקה וניהול נכסים. במשך 35 שנים ניהל איתן חברה לניקיון, אחזקה וניהול מבנים. במהלך שנים ארוכות אלה, קיבל איתן פניות רבות מלקוחותיו שביקשו ייעוץ לגבי סוגיות הנוגעות לניהול הנכסים שבבעלותם, המלצות לבעלי מקצוע ושאלות שעלו באופן שוטף סביב עניינים הקשורים לתהליכי תחזוקה והשכרה. מתוך כך, איתן זיהה כי בשוק קיים צורך עז וצמא לגורם מקצועי שינהל נכסים עבור בעלי בתים מהמגזר הפרטי, וכך הוקמה סוכנות LYD לניהול נכסים.

סוכנות LYD נדל"ן מתמחה בטיפול בכל תהליך השכרת הדירה, החל מרגע חיפוש השוכרים, דרך ניהול הפרוצדורות הבירוקרטיות מול משרדי ממשלה - עירייה, חברת הגז, חברת המים, חברת החשמל - ועד לתחזוקה שוטפת של הנכס במהלך כל תקופת השכירות מול השוכרים ולטובת בעלי הדירה.

החברה, בניצוחו עתיר הניסיון של איתן, עובדת בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של בעלי מקצוע מומחים מכל התחומים הרלוונטיים לתחזוקה נאותה של הדירה: נגרים, חשמלאים, צבעים, אינסטלטורים ועוד. הודות לניסיונו העשיר בתחום, איתן יצר לעצמו רשת נרחבת של בעלי מקצוע מעולים ואמינים מן השורה הראשונה, המקפידים על זמינות גבוהה ונכונות לתת שירות בכל עת. בזכותם אנשי מקצוע אלה, הוא יכול להבטיח לבעל הנכס בו הוא מטפל לא רק לתחזק את הדירה במצב הטוב ביותר האפשרי, אלא גם לדאוג שהשוכרים ייהנו מיחס הוגן ותמורה מלאה לכספם.

איתן פועל מתוך שאיפה לערב את בעלי הנכס כמה שפחות בענייני היומיום הכרוכים בטיפול בנכסצילום: צילום: צילום עצמי

להשכיר ולשכוח

עבור איתן, זמינות ואמינות הן אבני היסוד במערכת היחסים הנבנית הן עם המשכירים והן מול השוכרים. הקו המנחה שלו הוא להבטיח לבעלי הדירות שמפקידים את הטיפול בנכס בידיו האמונות ראש שקט והתעסקות מינימלית עם ענייני השוכרים. איתן זמין בכל עת ונכון לטפל במהירות האפשרית בכל בעיה שצצה, תקלה שמתגלה או משימה המצריכה מענה מהיר.

איתן פועל מתוך שאיפה לערב את בעלי הנכס כמה שפחות בענייני היומיום הכרוכים בטיפול בנכס (ואלו יכולים להיות רבים, במיוחד בדירות ישנות), כמובן על פי העדפתם ומתוך תיאום ציפיות מלא.

לאורך כל התהליך איתן מקפיד על עבודה מקצועית ומהימנה, במסירות מלאה ומתוך מחויבות אמיתית לכל הצדדים המעורבים בעסקת השכרת דירה.

תמיד להיות בסדר

כחלק ממדיניות השקיפות של סוכנות LYD, ומתוך הניסיון העשיר של איתן באחזקת מבנים מסוגים שונים, כל טיפול, כל תיקון וכל מסמך רלוונטי נשמר בצורה מסודרת בתיק של הדירה. התיעוד המלא, המפורט והמסודר עשוי להיות בעל חשיבות בשלבים שונים של הטיפול בדירה, ומעבר לכך – בעל הנכס יכול לסמוך על מנהלי הנכס שעבודתם נעשית נאמנה לטובת כל הנוגעים בדבר.

ועד בית חיצוני

מי לא מכיר את הסוגיה הכאובה של סכסוכי שכנים, האשמות, ריבים ומחלוקות על רקע אי הסכמה בכל הקשור לניהול הבניין? סוכנות LYD מציעה פתרון גם לבעיה זו ומספקת שירות של ועד בית חיצוני המטפל בכל מה שקשור לניהול הבניין ודאגה לתפקודו השוטף.

דירה להשכרה היא אכן נכס כשמדובר במקור הכנסה, אך רק מי שהוא בעל בית בעצמו יודע כי הדבר עשוי להיות גם מקור לבעיות, טרדות וכאבי ראש לא מעטים. אנשים מבוגרים, משכירים שגרים בחו"ל או כל מי שעתותיו אינן בידיו – עבור כל אלה הפתרון של הפקדת הטיפול בענייני הדירה בידיו של מנהל נכסים עשויה להפוך את הדירה להכנסה פסיבית במלוא מובן המילה.

LYD נדל"ן - ניהול נכסים, בתים פרטיים ומשרדים
טלפון: 052-6752833
אתר
פייסבוק

----------------------------------------

nullקיסר - שיווק, ניהול נכסים ואחזקת מבנים

קיסר שיווק, ניהול נכסים ואחזקת מבנים הוקמה לפני כ-20 שנים, עוסקת בשיווק נדל"ן מסחרי, ניהול נכסים, אחזקת מבנים ונכסים מסחריים מניבים, קניונים, מגדלי משרדים ומגורים, מתחמי מגורים ומרכזים מסחריים. לדברי החברה, בעקבות מחקר מעמיק שבוצע בשנת 2005 על שוק הנדל"ן והשירותים המוצעים לבעלי נכסים בארץ, קיסר פיתחה שירותים חדשניים בתחום של שיווק וניהול נכסים. החזון העומד בבסיס העשייה – מענה מקיף ללקוח שלא ישאיר בידיו את העשייה. "הקו המנחה שלנו הוא שכל ההבדל טמון בניהול", מספר אבי קיסר, בעלים של קיסר שיווק, ניהול נכסים ואחזקת מבנים.

החברה כוללת מחלקה מסחרית המנהלת ומשווקת נכסים גדולים דוגמת קניונים ומרכזים מסחריים, ומחלקה פרטית האחראית על ניהול של דירות בארץ. כמו כן ישנה מחלקת שיווק התומכת בכלל הפעילות.

קיסר פיתחה שירותים חדשניים בתחום של שיווק וניהול נכסיםצילום: shutterstock

הניהול המושלם שיכול לחסוך לכם כסף ומאמץ

קיסר מגורים - שמה דגש על שיווק, ניהול ואחזקה של דירות ונכסים פרטיים. במחלקה מתמחים בניהול דירות, בניינים, מתחמי מגורים, מתחמי נופש, מלונאות וכלל הנכסים הקשורים לתחום המגורים.
קיסר מסחריים - מתמחים בשיווק וניהול נכסים ואחזקה של מבנים, מרכזים מסחריים, קניונים, מרלו"גים, נכסים מניבים, מרכזים שכונתיים, מגדלים ועוד. המחלקה אמונה על ניהול של עשרות אלפי מטרים מסחריים.

מטרת מחלקת השיווק היא לספק ללקוח מענה מדויק על פי עקרונות שיטת "הניהול המושלם". כל נכס או פרויקט מתחיל בניתוח מקדים ומחקר שוק מעמיק הנעשים על-ידי המחלקה. "למחלקת השיווק התמחות בשיווק מושלם, ברישום וניהול קונים פוטנציאלים בעזרת מאגר עצום של משקיעים", מדגיש אבי. הכל נעשה inhouse על-ידי מנהלי שיווק ומכירות מקצועיים.

"היתרון המשמעותי שלנו הוא הקשר הישיר לכל החברות הגדולות במשק, מה שמביא אלינו כוח קנייה אדיר. מעבר לזה, אנחנו עושים גם עשרות פעולות מיתוג ויח"צ לנכס למכירה ובונים תכנית פרסום ושיווק בהתאמה אישית לכל נכס", מסכם אבי ומוסיף כי מחלקה זאת אחראית על שיווק עשרות אלפי מ"ר וכמו כן על מכירה של עסקאות גדולות בישראל.

"הקו המנחה שלנו הוא שכל ההבדל טמון בניהול"צילום: shutterstock

הכירו את שיטת הניהול Total Management

קיסר מביאה איתה גישה ייחודית לניהול נכסים ואחזקת מבנים, מחזיקה בשיטת הניהול המושלם, או בשמה המקורי – Total Management. המטרה: אפיון מדויק של צרכי הלקוח ומתן שירות 360 בהתאמה אישית, בכדי לחסוך מהלקוח את כאבי הראש המיותרים.

"ברגע שלקוח נכנס לחברה, אנחנו עושים לו אפיון צרכים מדויק. אחרי שהבנו יחד מה הצרכים, אנחנו בונים לו תכנית ניהול עבור הנכס, תכנית שיווק הנכס או שילוב של שתיהן, בהתאם לסוג הנכס, נתוני הנכס וצרכיו של הלקוח. לכל לקוח יש אפיון מדויק, הנעשה בצורה חדשה ושונה לחלוטין מהלקוח הקודם. הלקוחות שלנו נהנים מאיכות בהתאמה אישית", מפרט אבי.

כלל השירותים המוצעים על ידי החברה ניתנים תחת קורת הגג של קיסר שיווק, ניהול נכסים ואחזקת מבנים. צוותים מיומנים אמונים על מתן מענה מקיף ללקוח, החל משלב תכנון הנכס ועד מסירת המפתח. "אם יש נכס הדורש שיווק, יש מנהל שיווק מטעמנו הצמוד לפרויקט וצוות אחזקה שיפקחו מקרוב על הנכס תוך מתן מענה מהיר ללא תקלה, דרישה או בקשה", אומר אבי.

הרבה יותר מחברת ניהול

קיסר שיווק, ניהול נכסים ואחזקת מבנים שואפת לייצר שקט תעשייתי ללקוח. בכלל זה היא מציעה גם שירותי ניהול פיננסי של מערכות גביית תקציבים, הוצאות והכנסות, מיסוי, ביטוחים, שוכרים, ספקים ופיקוח רו"ח מוסמך. המטרה המרכזית: הקטנת ההוצאות ויצירת רווחיות לבעל הנכס.

עבור כל לקוח נבנית תכנית אחזקות מפורטת הכוללת את כלל הצרכים, וישנו ניהול תחזוקתי שוטף המבוצע על ידי העוסקים בתחום. בנוסף, קיסר מתעסקת גם בניהול הצד המשפטי של הפרויקט/ הנכס: בדיקת שוכרים, ערבויות, חוזים וגבייה יעילה, וכן בניהול קשרי לקוחות, הפקת אירועים, מיתוג ויח"צ, הכל במטרה להשיא את ערך הנכס.

קיסר שיווק ניהול נכסים ואחזקת מבנים
החשמונאים 96, תל אביב
קיסר מסחריים - שיווק ניהול נכסים ואחזקת נכסים מסחריים >>

קיסר מגורים - שיווק ניהול נכסים ואחזקת נכסים למגורים >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
השירות ניתן בפריסה ארצית: 1599-55-66-55