Soluto

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סולוטו
תוכן מקודם בחסות Soluto
תוכן שיווקי
תוכן מקודם בחסות Soluto
תוכן שיווקי

סולוטו נוסדה ב-2008 עם חזון ברור - לעזור לאנשים ליהנות מהטכנולוגיה שלהם. רוב האנשים לא יודעים למצות עשירית מהיכולות של הטכנולוגיה סביבם וגם נתקלים בדרך בהרבה בעיות טכניות. בנקודה זו סולוטו נכנסת לתמונה: פותרת בעיות טכניות; עוזרת למשתמשים ללמוד יותר על המכשירים שלהם; מסייעת להם ליהנות מהם יותר ולמקסם את היכולות שלהם.

השירות של סולוטו לומד את הצרכים והרגלי השימוש של המשתמשים בכדי להתאים אישית לכל משתמש את החוויה האידאלית עבורו. דרך אפליקציית המובייל המשתמש נחשף לתכנים רלוונטיים עבורו, הסברים, טיפים והמלצות ויש בכוחו ליצור קשר עם מומחים לכל שאלה הנוגעת בדבר הטכנולוגיה שלו.

» כך השתנה מרחב העבודה בהייטק - לפרויקט המלא
» כל מה שצריך לדעת על טכנולוגיה
» בלוג זירת ההייטק

ב-2013 סולוטו נרכשה על ידי Asurion, חברה אמריקאית פרטית מתחום הביטוח והתמיכה במובייל, החברה עובדת עם מפעילות סלולר וקמעונאיות מהגדולות בארה"ב ובעולם. חיבור שכזה עם חברה גדולה בעלת כוח רב והשפעה מהווה ערך רב לסולוטו. מלבד גב כלכלי אדיר שהחברה מספקת, החיבור מעניק לסטארט אפ הקטן מתל אביב גישה ליותר מ300 מיליון משתמשים, השפעה שלא ניתן להמעיט מערכה.

מחפשים עבודה בהייטק? לסולוטו יש המון משרות פנויות בשבילכם!

סולוטו עובדת במבנה ארגוני שטוח ומגייסת בעיקר עובדים בעלי ניסיון ורקע טכנולוגי מתאים ובכך מאפשרת להם לעבוד כמעט ללא מנהלים. הצוותים בסולוטו בנויים בקבוצות המכילות בעלי תפקידים שונים, מה שיוצר מצב שבו אחד מהצוותים יכול להיות סטארט אפ בפני עצמו - הצוותים מנהלים את עצמם, מקבלים החלטות, ומבצעים בחירות בתחום המוצר, חווית המשתמש והטכנולוגיה.

איך סולוטו רוצים לגדול?
  • מחפשים מפתחי Full Stack או כאלה שהתנסו ב-Frontend או Backend ורוצים להרחיב את הידע שלהם. ניסיון ב-React.JS, Cloud או Docker הוא יתרון.
  • מחפשים מנהלי מוצר שיש להם ניסיון B2C והבנה טכנולוגית, כמו גם ניסיון בהובלת מוצר, החל משלבי האפיון ועד שהוא מגיע לאופטימיזציה של השימוש בו בפועל. Machine Learning הוא משמעותי בחלק מהתפקידים.
  • מחפשים מעצבי UX בעלי יכולת לספר סיפור בצורה פשוטה ויצירתית.
  • מחפשים Data Scientists שיוכלו לעזור לנו ליצור מוצרים עוד יותר מתוחכמים, ולעשות החלטות טובות ומושכלות יותר, מבוססות מידע.
  • מחפשים אנשי DevOps עם ניסיון בתכנות וכלים של CI/CD וניטור של סביבות production ב-scale גדול.
טכנולוגיות עיקריות שהחברה מפתחת בהן: React & React Native, Node.JS, C#, Java, Swift, Python, Docker, AWS, Azure

ההישג הטכנולוגי האחרון הכי משמעותי של צוות הפיתוח: סולוטו שחררו ל-Open-Source את Tweek, הפתרון ל- Feature Management . Tweek הוא כלי מאוד חזק, סקלבילי וגמיש לניהול החוויה של המשתמש. בסולוטו משתמשים בו בשנה האחרונה ועכשיו הוא פתוח לכולם.

מייסדים: תומר דביר וישי גרין

כמה עובדות נחמדות על חיי העובדים בחברה:

בממוצע עובד/ת סולוטו שותה 2.2 כוסות קפה ביום.

יש לה/ו 0.5 כלב/חתול, 0.5 ילד וסבירות של 72% שהם יגיעו לעבודה בצורה "ירוקה".

בונוסים/אופציות/מניות? יש בונוס שנתי והשתתפות בתוכנית אופציות של החברה.

האספקט החברתי:

אחת לשנה החברה יוצאת לשני לילות נופש (בשנים האחרונות הם נסעו כמה פעמים לאילת וליוון). החברה משקיעה באירועים לגיבוש מחוץ לחברה אחת לחודשיים, לעיתים כולל המשפחות, בני זוג ולעיתים רק לעובדי החברה. העובדים נהנים מהשתתפות בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל ונוכחים בכל הכנסים החשובים בתחומי העיסוק של החברה.

על הפרופיל האנושי: יחס מגדרי של העובדים בחברה 66% גברים, 34% נשים, 50% נשים בהנהלה הבכירה,
העובד הכי צעיר - 24, הכי מבוגר - 40. ידידותיים לבעלי חיים - אפשר להביא כלבים למשרד.

על מיקום המשרד והתנאים הפיזיים: שדרות רוטשילד. עובדים בחלל עבודה פתוח, מרווח ומעוצב.

על תנאי העבודה: ערבי חג ניתנים כימי חופש על חשבון החברה. החברה מעניקה 20 ימי חופשת לידה על חשבונה להורה שלא מקבל מביטוח לאומי. יש גמישות ושעות שמתאימות להורים.
רילוקיישן: לחברה יש אתרים בעמק הסיליקון, נאשוויל ועוד.