IMPERVA

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אימפרבה
צילום: דניאל בבצ'יק
תוכן מקודם בחסות IMPERVA
תוכן שיווקי
תוכן מקודם בחסות IMPERVA
תוכן שיווקי

בשוק הגלובלי והדיגיטלי של ימינו, דאטה ואפליקציות הינם הנכסים הקריטיים של כל ארגון. אימפרבה (Imperva) מגנה על נכסים אלו מפני ההתקפות המשתנות והבלתי פוסקות מצדגורמים חיצוניים ו/או פנימיים לארגון, זאת באמצעות פתרונות אבטחה לאתרי אינטרנט, בסיסי נתונים ושירותי ענן. סל הפתרונות של החברה כולל גם הגנה מפני התקפות DDoS ושירותי CDN שעוזרים לשפר את מהירות הגלישה באתרים מוגנים

» כך השתנה מרחב העבודה בהייטק - לפרויקט המלא
» כל מה שצריך לדעת על טכנולוגיה
» בלוג זירת ההייטק

החברה נוסדה ע"י שלמה קרמר, עמיחי שולמן ומיקי בודאי בשנת 2002 ומוצריה מגינים על למעלה מ-160 אלף לקוחות. אימפרבה הונפקה ב-2011 ונסחרת בנאסד"ק (NASDAQ: IMPV). מטה החברה ממוקם ב Redwood Shores-בקליפורניה. לחברה בישראל שני קמפוסים, בתל-אביב וברחובות.

ישראל, גרמניה או קליפורניה? יש לנו מגוון משרות פנויות בשבילכם!

הקמפוס בתל-אביב מונה כ-300 עובדים. מרכז זה אחראי על מוצרי אבטחת בסיסי נתונים ואפליקציות אינטרנטיות, בין היתר על ידי זיהוי אנומליות תוך שימוש באלגוריתמים לומדים. הקמפוס ברחובות, מונה כ-200 עובדים ואחראי על המותג אינקפסולה (Incapsula)חברת סטארט אפ שנרכשה על ידי אימפרבה ב-2014. אינקפסולה אחראית על קו מוצרי הענן של החברה, כולל WAF בענן, שירותי CDN והגנה מפני התקפות DDOS.

תחומי טכנולוגיה: אימפרבה עומדת בחזית הטכנולוגיה והחדשנות, מובילה בחקירה ומניעה של מתקפות ידועות ומתוחכמות ועושה שימוש במגוון עצום של טכנולוגיות מתקדמות. צוותי המחקר והפיתוח בתל אביב עושים שימוש במגוון טכנולוגי רחב, החל מפיתוחי Windows/Linux internals, kernel drivers על מגוון מערכות הפעלה ב-RT ועבודה אפליקטיבית מורכבת, שמכילה Machine Learning, AI, Behavior Analytics ואלגוריתמיקה. צוותי המחקר והפיתוח ברחובות בונים פלטפורמת אבטחה על גבי רשת האינטרנט אשר מספקת האצה לאפליקציות Web ו-Mobile ומגנה מפני מגוון איומים והתקפות מתקדמות, תוך שימוש במגוון טכנולוגיות בהן, Networking, אבטחת תוכנה ו- Big Data. Big-data, Kernel Development, Machine learning, Networking, Micro-services, Docker, NodeJS, React, Angular, Data Analysis, Splunk, Elastic, Data Security, Web Application Security
למידע נוסף עבור משרות פתוחות בתחומים אלה
הישגים טכנולוגיים משמעותיים:
  • אימפרבה מובילה את תחום ה- Web Application Protection, והוגדרה בארבע השנים האחרונות ע"י חברת המחקר גרטנר כמובילה בתחום. הישג המעיד על שילוב של חזון ויכולת ביצוע.
  • לאחרונה פיתחה החברה שרת ייעודי לטיפול במתקפות Distributed Denial of Service (DDoS) השרת (שם קוד: Behemoth) מסוגל להגן מפני מתקפות בקצבים גבוהים במיוחד ולסנן תעבורה בדיוק מירבי. שילוב זה של דיוק ועמידות מאפשר לו למנוע את ההתקפה מבלי להפריע למשתמשים הרגילים של האתר ובכך נותן פתרון לאחד מהאתגרים הגדולים בעולם אבטחת הרשת. שרת זה עמד במבחן המציאות ובלם את ההתקפות הגדולות ביותר של העת האחרונה.
תנאי העסקה: באימפרבה שמים דגש רב על חוויית העובד/ת. החל ממשרדים נוחים ומעוצבים וכלה בארועי רווחה מגוונים. החברה מעסיקה עובדים/ת בטווח גילאים רחב, מיוצאי צבא ועד עובדים/ת עם שנות ניסיון רבות בתעשייה. ישנה השקעה משמעותית בפיתוח וקידום העובדים/ות הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. חלק ניכר מהמנהלים/ות והמובילים הטכנולוגיים קודמו מתוך הצוותים השונים. התרבות הארגונית מעודדת דינמיות, מעברים בין קבוצות וקמפוסים, אשר מאפשרים גיוון מקצועי והיכרות עם עולמות טכנולוגיים שונים. באימפרבה קיימת מודעות גבוהה ל- work-life-balance, שעות העבודה גמישות ועובדים/ות יכולים לעבוד מהבית בעת הצורך. עובדים/ות במשרה מלאה יכולים להשתתף בתוכנית הליסינג של החברה. חבילת ההטבות כוללת מניות (RSU’s) ותוכנית ESPP.

על מיקום המשרד והתנאים הפיזיים: משרדי החברה בתל אביב וברחובות נוחים ונגישים מבחינת תחבורה. המשרדים בתל אביב ממוקמים ליד רכבת השלום מעל מרכז שרונה ומשקיפים על העיר כולה. המשרדים ברחובות נמצאים בפארק המדע ובמרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת. בקרבתם של שני הקמפוסים מקומות בילוי ומסעדות רבות. חלק מהעובדים/ות יושבים במשרד וחלק באופן ספייס.
על האספקט החברתי: אחד מהערכים עליהם מבוססת אימפרבה הוא תחושת הצוותיות ושיתוף הפעולה. בחברה מתקיימות פעילויות שונות שמחזקות את אווירת ה"ביחד". החל מטיול חברה מושקע וכייפי, מספר ארועי האקתון (Hackathon) בשנה, ארוע חברה לעובדים/ות ובני/בנות זוגם ופעילויות גיבוש צוותיות. העובדים/ות משתתפים במגוון קורסים, הרצאות, פורומי למידה והעשרה. באימפרבה מתקיימות פעילויות ספורטיביות מאורגנות וספונטניות. אחת לשבוע מתקיים חוג פילאטיס ומעת לעת סדנאות שונות כמו תזונה בריאה, ניקוי רעלים, אמנות וכו'. בנוסף, החברה מקיימת בקיץ קייטנה לילדי/ות העובדים ופעם בשנה ארוע משפחות

מעורבות חברתית: באימפרבה התקיים בשנת הלימודים הקודמת פרוייקט תרומה לקהילה בשיתוף עם עמותת "פידל", המקדמת את השתלבותם של חברי הקהילה האתיופית בישראל. במסגרת זו מידי שבוע מגיעים למשרדי החברה תלמידים והעובדים מסייעים להם בלימודיהם. כמו כן, אימפרבה לוקחת חלק פעיל ביום המעשים הטובים בפרוייקטים התנדבותיים שונים.
אימפרבה במספרים:
  • החברה נסחרת ב- NASDAQ, בשווי של כ-1.5 מיליארד דולר והינה רווחית.
  • בכל יום עוברת דרכנו תעבורה של מעל 200,000,000 משתמשים שונים, בדרך למאות אלפי אתרי אינטרנט, אפליקציות ו APIs של לקוחותינו.
  • במהלך השנה האחרונה הרצו חוקרי החברה בכנסי אבטחת מידע ב- 5 יבשות (מצטערים אוסטרליה, נבוא לבקר בהקדם), ובכ- 20 כנסים.
  • ב- 3 השנים האחרונות 26 עובדים/ות עשו רילוקיישן לארה"ב.
  • מאז הקמתה של אימפרבה התחתנו בישראל 6 זוגות שהכירו במהלך עבודתם בחברה.
הערך המוסף שלנו: הייעוד שלנו באימפרבה הוא להגן על המידע והאפליקציות החיוניים של הלקוחות שלנו. בשורה התחתונה, אנחנו מגינים על אנשים מנזקים ממשיים שעשויים להיגרם מהשתלטות על מידע וגניבת מידע רגיש. עבורנו עולם הסייבר הוא הרבה יותר מסתם עבודה. זה מה שמניע אותנו. זה מה שאנחנו עושים.